loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Hokej Archiwum Rosja 2014/2015

Rosja - archiwalne kursy bukmacherskie 2014/2015

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze hokeja na lodzie w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie odnotowaliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi hokejowe: KHL, VHL

Hokej na Lodzie Rosja KHL Najwyższe kursy
10 września 2014 1 X 2
17:00 Severstal Cherepovec - Yugra 2.26 4.20 3.00
17:30 Ak Bars Kazan - Slovan Bratislava 1.57 5.90 5.70
17:30 CSKA Moskwa - Traktor Cheljabinsk 1.85 4.48 3.96
18:30 Dinamo Riga - Sochi 2.15 4.20 3.40
11 września 2014 1 X 2
17:00 Niznekamsk - Lada Togliatti 1.76 4.66 4.45
12 września 2014 1 X 2
18:00 Dinamo Minsk - Atlant Mytishi 2.02 4.58 3.30
13 września 2014 1 X 2
12:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 2.94 4.24 2.40
12:00 Novokuzneck - Barys Astana 3.90 4.80 1.88
13:00 Traktor Cheljabinsk - Jokerit 2.50 4.21 2.75
15:00 Niznekamsk - Dinamo Riga 2.00 4.38 3.40
15:00 Lada Togliatti - St Petersburg 5.50 5.51 1.57
15:00 Vitiaz Chehov - Avtomobilist Yekaterinburg 2.35 4.25 3.00
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Magnitogorsk 2.40 4.26 2.80
15:30 Dynamo Moskwa - Ak Bars Kazan 2.32 4.21 2.78
14 września 2014 1 X 2
08:00 Amur Chabarovsk - Salavat Ufa 3.90 4.68 1.91
16:00 Dinamo Minsk - CSKA Moskwa 3.35 4.40 2.30
17:00 Slovan Bratislava - Niznyj Novgorod 2.05 4.35 3.50
18:00 Medvescak Zagreb - Severstal Cherepovec 2.10 4.33 3.40
15 września 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Salavat Ufa 3.75 5.00 1.85
14:00 Novokuzneck - Avangard Omsk 5.79 5.74 1.60
14:00 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 2.50 4.45 2.52
15:00 Traktor Cheljabinsk - St Petersburg 4.20 5.10 1.74
15:30 Yugra - Jokerit 2.95 4.50 2.15
17:00 Lada Togliatti - Dinamo Riga 2.40 4.50 2.65
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 2.48 4.22 2.60
17:30 Vitiaz Chehov - Magnitogorsk 5.00 5.40 1.63
17:30 Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg 2.10 4.40 3.40
16 września 2014 1 X 2
17:30 Atlant Mytishi - CSKA Moskwa 3.75 4.65 1.93
19:00 Slovan Bratislava - Severstal Cherepovec 1.70 5.10 4.65
20:00 Medvescak Zagreb - Niznyj Novgorod 2.60 4.25 2.50
17 września 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Avangard Omsk 4.20 5.10 1.75
11:00 Admirał Władywostok - Barys Astana 2.85 4.39 2.20
14:00 Novokuzneck - Salavat Ufa 4.75 5.20 1.71
15:00 Traktor Cheljabinsk - Dinamo Riga 1.95 4.70 3.54
15:30 Yugra - St Petersburg 5.40 5.70 1.53
17:00 Niznekamsk - Jokerit 2.94 4.33 2.28
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 1.53 5.30 5.90
17:30 Dynamo Moskwa - Magnitogorsk 2.64 4.35 2.45
17:30 Sochi - Ak Bars Kazan 3.65 4.65 1.93
18 września 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Avangard Omsk 5.10 5.30 1.67
17:30 Atlant Mytishi - Niznyj Novgorod 2.52 4.50 2.65
18:00 Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec 1.85 4.64 3.80
20:00 Medvescak Zagreb - CSKA Moskwa 4.72 5.20 1.68
19 września 2014 1 X 2
14:00 Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa 2.50 4.35 2.58
15:00 Yugra - Dinamo Riga 2.25 4.40 3.05
17:00 Lada Togliatti - Jokerit 3.65 4.60 1.95
17:00 Sochi - Magnitogorsk 5.00 5.50 1.65
17:00 Niznekamsk - St Petersburg 5.60 5.80 1.53
17:30 Vitiaz Chehov - Ak Bars Kazan 4.75 4.90 1.67
17:30 Dynamo Moskwa - Avtomobilist Yekaterinburg 1.49 6.20 6.30
20 września 2014 1 X 2
15:00 Atlant Mytishi - Severstal Cherepovec 2.05 4.35 3.40
16:00 Dinamo Minsk - Niznyj Novgorod 2.22 4.60 2.85
17:30 Slovan Bratislava - CSKA Moskwa 3.58 4.50 1.93
21 września 2014 1 X 2
13:00 Barys Astana - Novokuzneck 1.45 6.30 6.10
15:30 Dynamo Moskwa - Traktor Cheljabinsk 1.57 5.60 5.50
18:00 Medvescak Zagreb - Lada Togliatti 1.87 4.59 3.83
22 września 2014 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl 1.95 4.90 3.70
23 września 2014 1 X 2
15:00 Salavat Ufa - Dynamo Moskwa 2.38 4.20 2.90
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Novokuzneck 1.95 4.55 3.74
15:00 Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 1.60 5.10 5.30
15:30 Yugra - Traktor Cheljabinsk 2.30 4.55 3.05
17:00 Severstal Cherepovec - Niznekamsk 2.10 4.38 3.25
17:00 CSKA Moskwa - Lada Togliatti 1.35 7.70 8.51
17:00 Niznyj Novgorod - Dinamo Minsk 2.13 4.50 3.30
17:00 Ak Bars Kazan - Amur Chabarovsk 1.42 6.00 7.80
17:30 St Petersburg - Admirał Władywostok 1.33 7.50 8.70
17:30 Jokerit - Vitiaz Chehov 1.44 6.40 6.70
18:30 Dinamo Riga - Atlant Mytishi 2.10 4.55 3.20
24 września 2014 1 X 2
15:00 Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl 2.62 4.55 2.60
19:00 Slovan Bratislava - Medvescak Zagreb 1.95 4.46 3.70
25 września 2014 1 X 2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk 3.10 4.08 2.30
15:00 Magnitogorsk - Amur Chabarovsk 1.35 6.80 8.00
17:00 Niznyj Novgorod - Lada Togliatti 1.67 5.00 5.00
17:00 CSKA Moskwa - Niznekamsk 1.52 5.28 6.90
17:00 Ak Bars Kazan - Novokuzneck 1.45 5.60 7.40
17:00 Sochi - Dynamo Moskwa 4.30 4.50 1.82
17:00 Severstal Cherepovec - Dinamo Minsk 2.30 4.33 2.87
17:30 St Petersburg - Atlant Mytishi 1.36 6.81 7.80
17:30 Jokerit - Admirał Władywostok 1.52 5.38 6.00
18:30 Dinamo Riga - Vitiaz Chehov 1.96 4.50 3.60
26 września 2014 1 X 2
15:00 Salavat Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 2.20 4.70 3.30
15:00 Traktor Cheljabinsk - Yugra 2.10 4.50 3.40
18:30 Medvescak Zagreb - Slovan Bratislava 2.20 4.39 3.15
27 września 2014 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Sochi 1.48 5.67 6.50
13:00 Barys Astana - Dynamo Moskwa 3.12 4.24 2.32
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Chabarovsk 1.87 4.50 4.00
13:00 Magnitogorsk - Novokuzneck 1.44 5.90 7.30
14:00 Dinamo Riga - Admirał Władywostok 2.05 4.25 3.75
15:00 Niznyj Novgorod - Niznekamsk 1.93 4.30 3.75
15:00 Severstal Cherepovec - Lada Togliatti 1.65 4.87 5.50
15:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 1.72 4.59 4.65
15:00 St Petersburg - Vitiaz Chehov 1.35 6.65 8.50
15:00 CSKA Moskwa - Dinamo Minsk 1.65 4.74 5.70
16:00 Jokerit - Atlant Mytishi 1.50 5.55 6.70
29 września 2014 1 X 2
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Sochi 1.60 4.90 5.20
17:30 Jokerit - Dinamo Riga 1.67 5.01 5.30
19:00 Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 2.25 4.11 2.92
19:30 Medvescak Zagreb - St Petersburg 5.70 6.00 1.50
30 września 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Severstal Cherepovec 2.67 4.10 2.52
11:00 Admirał Władywostok - Niznyj Novgorod 2.30 4.20 2.88
14:00 Sibir Novosibirsk - CSKA Moskwa 3.14 4.20 2.25
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Magnitogorsk 5.70 5.80 1.53
15:00 Traktor Cheljabinsk - Avangard Omsk 3.70 4.61 1.93
15:30 Yugra - Barys Astana 2.40 4.25 2.63
17:00 Lada Togliatti - Salavat Ufa 4.75 4.85 1.75
17:00 Niznekamsk - Ak Bars Kazan 3.64 4.55 1.93
17:30 Dynamo Moskwa - Vitiaz Chehov 1.42 6.20 7.40
1 października 2014 1 X 2
17:30 Atlant Mytishi - Jokerit 3.65 4.50 2.05
19:00 Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2.12 4.10 3.30
20:00 Medvescak Zagreb - St Petersburg 7.40 6.68 1.38
2 października 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Niznyj Novgorod 2.71 4.14 2.45
11:00 Admirał Władywostok - Severstal Cherepovec 2.20 4.27 3.60
14:00 Novokuzneck - CSKA Moskwa 6.10 5.30 1.50
15:00 Traktor Cheljabinsk - Barys Astana 2.30 4.25 2.92
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan 6.10 5.20 1.57
15:30 Yugra - Avangard Omsk 4.60 4.80 1.70
17:00 Lada Togliatti - Magnitogorsk 10.50 9.80 1.29
17:00 Niznekamsk - Salavat Ufa 3.20 4.40 2.20
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskwa 3.30 4.35 2.12
3 października 2014 1 X 2
17:30 Atlant Mytishi - St Petersburg 7.30 6.50 1.39
18:00 Dinamo Minsk - Jokerit 2.74 4.10 2.47
18:30 Medvescak Zagreb - Dinamo Riga 2.44 4.10 2.76
4 października 2014 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - CSKA Moskwa 6.50 5.78 1.57
12:00 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovec 1.85 4.42 4.20
12:00 Novokuzneck - Niznyj Novgorod 2.84 4.00 2.40
13:00 Traktor Cheljabinsk - Salavat Ufa 3.90 4.41 1.91
13:00 Yugra - Magnitogorsk 7.30 6.60 1.40
15:00 Niznekamsk - Avangard Omsk 5.00 5.08 1.70
15:30 Lada Togliatti - Barys Astana 4.95 4.95 1.65
5 października 2014 1 X 2
15:00 Dynamo Moskwa - Sochi 1.28 8.00 9.50
15:00 Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 1.31 8.30 9.20
15:00 Vitiaz Chehov - Lokomotiv Yaroslavl 3.55 4.40 2.08
6 października 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - CSKA Moskwa 7.50 6.30 1.40
14:00 Novokuzneck - Severstal Cherepovec 2.89 4.30 2.35
14:00 Sibir Novosibirsk - Niznyj Novgorod 2.05 4.50 3.33
15:30 Yugra - Salavat Ufa 3.70 4.70 1.90
17:00 Lada Togliatti - Avangard Omsk 6.80 6.00 1.47
17:00 Niznekamsk - Barys Astana 3.10 4.40 2.20
17:30 St Petersburg - Slovan Bratislava 1.32 7.60 9.00
17:30 Jokerit - Medvescak Zagreb 1.40 5.90 7.40
18:30 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 2.36 4.30 2.85
7 października 2014 1 X 2
17:30 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 1.81 4.70 4.25
17:30 Vitiaz Chehov - Sochi 2.00 4.50 3.80
8 października 2014 1 X 2
17:30 St Petersburg - Medvescak Zagreb 1.22 8.00 11.00
17:30 Atlant Mytishi - Jokerit 3.25 4.50 2.16
18:30 Dinamo Riga - Slovan Bratislava 2.25 4.30 3.00
9 października 2014 1 X 2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Cheljabinsk 3.05 4.30 2.26
15:00 Magnitogorsk - Admirał Władywostok 1.30 9.00 11.00
17:00 CSKA Moskwa - Sochi 1.29 9.00 11.00
17:00 Severstal Cherepovec - Vitiaz Chehov 1.70 4.80 4.20
17:30 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 7.10 6.50 1.48
17:30 Niznyj Novgorod - Dynamo Moskwa 3.25 4.40 2.20
10 października 2014 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Novokuzneck 1.32 7.00 8.50
15:00 Salavat Ufa - Amur Chabarovsk 1.33 8.00 9.00
15:00 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 2.00 4.33 3.42
17:30 St Petersburg - Jokerit 1.60 5.37 5.20
18:00 Dinamo Minsk - Slovan Bratislava 1.95 4.60 3.80
18:30 Dinamo Riga - Medvescak Zagreb 2.31 4.30 2.95
11 października 2014 1 X 2
13:00 Magnitogorsk - Yugra 1.37 6.50 7.60
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Admirał Władywostok 2.15 4.21 2.98
15:00 Niznekamsk - Lada Togliatti 1.80 4.58 4.03
15:30 Ak Bars Kazan - Traktor Cheljabinsk 1.48 5.50 6.60
15:30 CSKA Moskwa - Vitiaz Chehov 1.33 7.00 8.25
12 października 2014 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Amur Chabarovsk 1.28 7.80 9.50
13:00 Barys Astana - Novokuzneck 1.55 5.32 5.30
13:00 Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk 1.60 5.00 6.60
15:00 Dynamo Moskwa - Severstal Cherepovec 1.54 5.11 5.50
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Niznyj Novgorod 2.10 4.30 3.31
15:30 Atlant Mytishi - Medvescak Zagreb 2.00 4.35 3.60
17:00 Slovan Bratislava - Jokerit 3.20 4.21 2.07
13 października 2014 1 X 2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra 2.31 4.10 2.80
15:00 Magnitogorsk - Traktor Cheljabinsk 1.40 6.00 7.75
17:30 Ak Bars Kazan - Admirał Władywostok 1.36 6.20 7.00
17:30 St Petersburg - Dinamo Riga 1.25 7.94 10.50
14 października 2014 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 1.55 5.45 6.00
15:00 Barys Astana - Amur Chabarovsk 1.39 6.24 7.50
15:00 Salavat Ufa - Novokuzneck 1.40 6.15 6.75
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovec 1.79 4.50 3.90
17:00 Sochi - CSKA Moskwa 6.50 5.70 1.48
17:30 Vitiaz Chehov - Niznyj Novgorod 3.35 4.35 2.06
18:00 Dinamo Minsk - Atlant Mytishi 1.88 4.40 3.55
19:30 Medvescak Zagreb - Slovan Bratislava 2.40 4.05 2.75
15 października 2014 1 X 2
17:00 Lada Togliatti - Traktor Cheljabinsk 2.65 4.15 2.47
17:00 Niznekamsk - Yugra 2.09 4.34 3.05
17:30 Jokerit - Dinamo Riga 1.49 6.00 6.00
16 października 2014 1 X 2
17:00 Niznyj Novgorod - Severstal Cherepovec 1.73 4.74 4.20
17:30 St Petersburg - CSKA Moskwa 1.95 4.40 3.50
17 października 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Sochi 2.32 4.20 3.05
11:00 Admirał Władywostok - Dynamo Moskwa 4.40 4.91 1.69
14:00 Novokuzneck - Vitiaz Chehov 2.33 4.20 2.80
14:00 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.30 4.20 2.88
15:00 Salavat Ufa - Avangard Omsk 2.22 4.31 2.99
15:00 Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 1.93 4.33 3.50
17:30 Jokerit - Barys Astana 1.67 5.07 4.60
18 października 2014 1 X 2
13:00 Traktor Cheljabinsk - Slovan Bratislava 2.15 4.30 3.11
13:00 Yugra - Medvescak Zagreb 2.05 4.32 3.20
15:00 Niznekamsk - Dinamo Minsk 2.64 4.10 2.45
15:30 Lada Togliatti - Atlant Mytishi 2.90 4.05 2.30
19 października 2014 1 X 2
08:00 Amur Chabarovsk - Dynamo Moskwa 6.40 6.50 1.43
08:00 Admirał Władywostok - Sochi 1.86 4.49 3.75
12:00 Sibir Novosibirsk - Vitiaz Chehov 1.70 4.50 4.20
12:00 Novokuzneck - Lokomotiv Yaroslavl 4.23 4.79 1.76
15:00 St Petersburg - Avangard Omsk 1.62 5.07 4.60
15:00 Severstal Cherepovec - Avtomobilist Yekaterinburg 1.81 4.51 4.00
15:00 Niznyj Novgorod - Ak Bars Kazan 3.25 4.25 2.02
15:00 Jokerit - Salavat Ufa 2.00 4.52 3.26
16:00 Dinamo Riga - Barys Astana 2.71 4.23 2.40
20 października 2014 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Medvescak Zagreb 1.85 4.58 3.87
15:30 Yugra - Slovan Bratislava 2.39 4.00 2.85
17:00 Niznekamsk - Atlant Mytishi 2.30 4.34 2.75
17:30 Lada Togliatti - Dinamo Minsk 3.19 4.00 2.20
21 października 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 4.20 4.72 1.75
11:00 Admirał Władywostok - Vitiaz Chehov 2.00 4.20 3.30
14:00 Sibir Novosibirsk - Sochi 1.78 4.38 4.26
14:00 Novokuzneck - Dynamo Moskwa 5.30 5.26 1.65
17:00 Niznyj Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg 1.65 4.76 4.88
17:00 Severstal Cherepovec - Magnitogorsk 4.30 4.96 1.68
17:30 Jokerit - Avangard Omsk 2.16 4.35 3.20
17:30 St Petersburg - Barys Astana 1.44 6.23 6.25
17:30 CSKA Moskwa - Ak Bars Kazan 1.90 4.30 3.74
18:30 Dinamo Riga - Salavat Ufa 3.31 4.30 2.00
22 października 2014 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Dinamo Minsk 2.24 4.10 3.00
15:30 Yugra - Atlant Mytishi 2.30 4.10 2.81
17:00 Niznekamsk - Slovan Bratislava 2.25 4.27 2.80
23 października 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Vitiaz Chehov 2.54 4.01 2.55
11:00 Admirał Władywostok - Lokomotiv Yaroslavl 2.90 4.05 2.29
14:00 Novokuzneck - Sochi 2.39 4.10 2.75
14:00 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskwa 3.08 4.05 2.20
17:00 Severstal Cherepovec - Ak Bars Kazan 4.04 4.33 1.78
17:00 Niznyj Novgorod - Magnitogorsk 3.60 4.20 1.96
17:00 CSKA Moskwa - Avtomobilist Yekaterinburg 1.36 6.80 8.50
17:30 St Petersburg - Salavat Ufa 1.57 5.48 5.20
18:30 Dinamo Riga - Avangard Omsk 4.25 4.41 1.78
24 października 2014 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Atlant Mytishi 2.05 4.22 3.25
15:30 Yugra - Dinamo Minsk 2.50 4.10 2.60
17:00 Niznekamsk - Medvescak Zagreb 2.40 4.24 2.65
17:30 Lada Togliatti - Slovan Bratislava 2.77 4.05 2.50
25 października 2014 1 X 2
15:00 CSKA Moskwa - Magnitogorsk 2.30 4.00 3.20
26 października 2014 1 X 2
15:00 Sochi - Niznyj Novgorod 3.16 4.10 2.18
27 października 2014 1 X 2
14:00 Barys Astana - Yugra 1.55 5.21 5.40
14:00 Avangard Omsk - Traktor Cheljabinsk 1.46 5.60 6.80
15:00 Salavat Ufa - Niznekamsk 1.44 5.84 6.00
17:30 Atlant Mytishi - Admirał Władywostok 1.85 4.43 3.62
17:30 Ak Bars Kazan - Magnitogorsk 2.30 3.90 2.90
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - St Petersburg 4.40 4.86 1.70
17:30 Dinamo Minsk - Amur Chabarovsk 1.41 6.00 7.30
17:30 Dynamo Moskwa - Dinamo Riga 1.43 5.75 7.00
17:30 Vitiaz Chehov - Jokerit 3.55 4.45 1.86
28 października 2014 1 X 2
17:00 Severstal Cherepovec - CSKA Moskwa 5.00 5.00 1.68
19:30 Medvescak Zagreb - Sibir Novosibirsk 2.40 4.35 2.78
29 października 2014 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Yugra 1.51 5.50 6.30
14:00 Barys Astana - Lada Togliatti 1.52 5.30 5.80
15:00 Salavat Ufa - Traktor Cheljabinsk 1.61 4.80 5.13
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Niznekamsk 2.25 4.04 3.08
17:00 Dinamo Minsk - Admirał Władywostok 1.61 4.84 5.00
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 2.45 4.05 2.73
17:00 Sochi - Dinamo Riga 2.36 4.00 2.84
17:30 Vitiaz Chehov - St Petersburg 6.90 5.75 1.40
17:30 Atlant Mytishi - Amur Chabarovsk 1.65 4.74 5.00
19:30 Medvescak Zagreb - Novokuzneck 2.00 4.06 3.62
30 października 2014 1 X 2
17:00 Niznyj Novgorod - CSKA Moskwa 3.35 4.02 2.05
19:30 Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 2.22 4.35 3.14
31 października 2014 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Lada Togliatti 1.39 5.80 7.50
14:00 Barys Astana - Niznekamsk 1.69 4.78 4.50
15:00 Salavat Ufa - Yugra 1.60 4.91 5.25
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Cheljabinsk 2.45 4.00 2.80
17:00 Sochi - Jokerit 4.50 4.60 1.70
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga 1.80 4.32 4.40
17:30 Atlant Mytishi - Novokuzneck 2.00 4.05 3.75
17:30 Dynamo Moskwa - St Petersburg 3.25 4.50 2.05
19:30 Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk 1.57 4.95 5.25
19:30 Medvescak Zagreb - Admirał Władywostok 2.02 4.20 3.45
1 listopada 2014 1 X 2
15:00 Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk 1.94 4.15 3.57
2 listopada 2014 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Niznekamsk 1.37 6.00 7.00
13:00 Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.30 7.00 8.00
13:00 Salavat Ufa - Lada Togliatti 1.60 4.75 5.00
15:00 Ak Bars Kazan - Yugra 1.44 6.05 6.25
15:00 Dinamo Minsk - Novokuzneck 1.60 5.00 5.40
15:00 Vitiaz Chehov - Dinamo Riga 2.37 4.00 2.80
15:00 CSKA Moskwa - Atlant Mytishi 1.40 5.90 7.00
15:00 Severstal Cherepovec - Lokomotiv Yaroslavl 2.80 3.85 2.30
15:30 Dynamo Moskwa - Jokerit 2.20 4.20 3.00
15:30 Sochi - St Petersburg 7.00 6.00 1.35
17:00 Slovan Bratislava - Admirał Władywostok 1.65 4.75 5.30
17:30 Medvescak Zagreb - Amur Chabarovsk 1.50 5.50 5.90
4 listopada 2014 1 X 2
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl 3.00 4.20 2.20
15:00 CSKA Moskwa - Niznyj Novgorod 1.65 4.65 5.00
15:00 Dynamo Moskwa - Salavat Ufa 1.80 4.53 3.98
17:30 Jokerit - Magnitogorsk 2.50 4.15 2.60
5 listopada 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Dinamo Minsk 3.06 4.10 2.14
11:00 Admirał Władywostok - Atlant Mytishi 2.20 4.12 3.09
14:00 Barys Astana - Medvescak Zagreb 1.63 4.98 4.75
14:00 Sibir Novosibirsk - Slovan Bratislava 2.20 4.10 3.18
6 listopada 2014 1 X 2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovec 2.21 4.20 2.94
15:00 Traktor Cheljabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.51 4.10 2.62
15:30 Yugra - Niznyj Novgorod 2.72 4.20 2.37
16:00 Lada Togliatti - Sochi 2.24 4.10 3.02
17:00 Niznekamsk - Vitiaz Chehov 2.20 4.20 2.90
17:30 St Petersburg - Magnitogorsk 1.90 4.50 3.75
17:30 Dynamo Moskwa - Avangard Omsk 2.30 4.20 2.90
7 listopada 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Atlant Mytishi 2.45 4.15 2.62
11:00 Admirał Władywostok - Dinamo Minsk 2.45 4.05 2.72
13:00 Novokuzneck - Medvescak Zagreb 2.35 4.10 2.78
14:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga 1.85 4.40 4.20
14:00 Barys Astana - Slovan Bratislava 1.85 4.45 4.00
8 listopada 2014 1 X 2
13:00 Traktor Cheljabinsk - Niznyj Novgorod 2.70 4.05 2.50
13:00 Yugra - Severstal Cherepovec 2.24 4.20 2.92
14:00 Lada Togliatti - Vitiaz Chehov 2.50 4.10 2.50
15:00 Niznekamsk - Sochi 2.23 4.25 3.00
15:30 Ak Bars Kazan - CSKA Moskwa 2.15 4.30 3.14
9 listopada 2014 1 X 2
11:00 Novokuzneck - Dinamo Riga 2.50 4.05 2.62
10 listopada 2014 1 X 2
15:00 Salavat Ufa - Sochi 1.70 4.78 4.75
17:30 Vitiaz Chehov - Dynamo Moskwa 4.00 4.50 1.75
11 listopada 2014 1 X 2
15:30 Yugra - Lada Togliatti 1.71 4.50 4.42
12 listopada 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.36 4.00 2.80
11:00 Admirał Władywostok - Ak Bars Kazan 3.80 4.45 1.83
14:00 Sibir Novosibirsk - Magnitogorsk 3.96 4.35 1.84
14:00 Barys Astana - Sochi 1.60 5.07 5.10
15:00 Salavat Ufa - Avangard Omsk 2.85 4.20 2.30
17:00 Niznyj Novgorod - Atlant Mytishi 1.75 4.40 4.19
17:00 CSKA Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 1.80 4.45 4.29
17:30 Jokerit - Dinamo Minsk 1.65 4.71 4.85
17:30 St Petersburg - Dynamo Moskwa 1.71 4.82 4.40
19:00 Slovan Bratislava - Medvescak Zagreb 2.00 4.20 3.54
13 listopada 2014 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Lada Togliatti 1.67 4.50 4.55
15:30 Yugra - Niznekamsk 1.95 4.41 4.00
14 listopada 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Ak Bars Kazan 5.60 4.75 1.57
11:00 Admirał Władywostok - Avtomobilist Yekaterinburg 1.90 4.25 4.00
13:00 Novokuzneck - Magnitogorsk 5.70 5.20 1.53
14:00 Barys Astana - Avangard Omsk 2.90 4.33 2.25
17:00 Niznyj Novgorod - Severstal Cherepovec 1.81 4.33 4.20
17:00 CSKA Moskwa - Salavat Ufa 1.67 4.50 4.60
17:30 Vitiaz Chehov - Lokomotiv Yaroslavl 3.30 4.40 2.00
18:30 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 2.80 4.15 2.42
19:30 Medvescak Zagreb - Atlant Mytishi 2.40 4.15 2.75
15 listopada 2014 1 X 2
13:00 Traktor Cheljabinsk - Niznekamsk 1.86 4.43 3.80
16 listopada 2014 1 X 2
08:00 Amur Chabarovsk - Magnitogorsk 6.50 5.20 1.47
11:00 Novokuzneck - Ak Bars Kazan 5.50 5.10 1.57
12:00 Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.79 4.25 4.25
15:00 Niznyj Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 2.50 4.00 2.70
15:00 CSKA Moskwa - Severstal Cherepovec 1.56 5.20 6.00
15:00 Jokerit - Slovan Bratislava 1.61 5.00 5.00
16:00 Dinamo Riga - Dynamo Moskwa 4.20 4.40 1.78
17:30 Medvescak Zagreb - Vitiaz Chehov 2.15 4.20 3.05
17 listopada 2014 1 X 2
16:00 Lada Togliatti - Traktor Cheljabinsk 2.84 4.05 2.40
17:00 Niznekamsk - Yugra 2.22 4.25 2.87
17:30 St Petersburg - Dinamo Minsk 1.35 6.86 7.50
18 listopada 2014 1 X 2
11:00 Admirał Władywostok - Magnitogorsk 4.25 4.60 1.70
13:00 Novokuzneck - Avtomobilist Yekaterinburg 2.38 4.00 3.00
14:00 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 3.06 4.05 2.20
15:00 Salavat Ufa - Barys Astana 2.23 4.34 2.90
17:30 Atlant Mytishi - Slovan Bratislava 2.17 4.00 3.10
17:30 Niznyj Novgorod - Vitiaz Chehov 1.80 4.40 3.80
19 listopada 2014 1 X 2
17:00 Severstal Cherepovec - CSKA Moskwa 4.44 4.52 1.70
17:00 Sochi - Traktor Cheljabinsk 2.30 4.00 2.92
17:30 Dynamo Moskwa - Yugra 1.41 5.90 7.25
20:00 Medvescak Zagreb - Dinamo Minsk 2.43 4.01 2.80
20 listopada 2014 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Barys Astana 1.69 4.92 4.40
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Niznekamsk 1.63 4.88 5.20
17:30 Vitiaz Chehov - Lada Togliatti 1.90 4.15 4.00
17:30 Jokerit - St Petersburg 3.15 4.28 2.20
18:30 Dinamo Riga - Slovan Bratislava 2.35 4.05 2.91
21 listopada 2014 1 X 2
11:00 Admirał Władywostok - Amur Chabarovsk 1.76 4.57 4.20
13:00 Novokuzneck - Sibir Novosibirsk 3.18 4.20 2.20
17:00 Sochi - Yugra 2.00 4.20 3.40
17:00 Niznyj Novgorod - CSKA Moskwa 3.53 4.30 1.96
22 listopada 2014 1 X 2
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Astana 2.75 4.08 2.42
13:00 Magnitogorsk - Salavat Ufa 1.72 4.56 4.75
15:00 Vitiaz Chehov - Niznekamsk 2.05 4.20 3.10
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 1.58 5.00 6.65
15:00 Severstal Cherepovec - Atlant Mytishi 2.20 4.20 3.05
15:30 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk 2.15 4.10 3.35
16:00 Dinamo Riga - St Petersburg 5.50 5.30 1.55
18:00 Medvescak Zagreb - Jokerit 3.75 4.34 1.90
23 listopada 2014 1 X 2
12:00 Sibir Novosibirsk - Novokuzneck 1.52 4.96 5.80
24 listopada 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Admirał Władywostok 2.40 4.22 2.66
15:00 Traktor Cheljabinsk - Lada Togliatti 2.20 4.10 3.04
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Ufa 3.03 4.11 2.15
15:00 Magnitogorsk - Avangard Omsk 2.15 4.00 3.30
15:30 Yugra - Niznekamsk 2.20 4.24 3.10
17:00 Dinamo Minsk - Sochi 1.83 4.35 4.10
17:30 Ak Bars Kazan - Barys Astana 1.70 4.73 5.00
17:30 CSKA Moskwa - St Petersburg 2.20 4.39 3.40
17:30 Dynamo Moskwa - Atlant Mytishi 1.50 5.25 6.50
18:30 Dinamo Riga - Jokerit 3.51 4.15 2.00
25 listopada 2014 1 X 2
19:00 Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl 2.77 3.95 2.50
19:30 Medvescak Zagreb - Vitiaz Chehov 2.40 4.00 2.70
26 listopada 2014 1 X 2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk 3.90 4.15 1.90
17:30 Ak Bars Kazan - Salavat Ufa 1.85 4.31 4.40
17:30 Atlant Mytishi - Sochi 2.04 4.05 3.60
27 listopada 2014 1 X 2
16:00 Lada Togliatti - Magnitogorsk 4.30 4.30 1.75
17:00 Severstal Cherepovec - Niznyj Novgorod 2.64 4.00 2.60
17:30 St Petersburg - Novokuzneck 1.29 7.65 8.50
17:30 Jokerit - Sibir Novosibirsk 1.79 4.30 4.20
19:00 Slovan Bratislava - Vitiaz Chehov 2.35 4.00 2.80
19:30 Medvescak Zagreb - Lokomotiv Yaroslavl 2.78 4.00 2.33
28 listopada 2014 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Salavat Ufa 1.76 4.40 4.33
18:30 Dinamo Riga - Amur Chabarovsk 1.65 4.81 4.86
29 listopada 2014 1 X 2
12:00 Barys Astana - Admirał Władywostok 1.68 4.88 4.75
13:00 Traktor Cheljabinsk - Magnitogorsk 3.93 4.40 1.95
13:00 Yugra - Avtomobilist Yekaterinburg 2.61 4.15 2.60
15:00 Dinamo Minsk - Medvescak Zagreb 1.77 4.43 4.25
15:00 Niznekamsk - Ak Bars Kazan 4.20 4.61 1.75
15:00 Vitiaz Chehov - Severstal Cherepovec 2.15 4.00 3.20
15:00 St Petersburg - Sibir Novosibirsk 1.55 5.12 5.25
15:00 Sochi - Niznyj Novgorod 2.70 4.00 2.46
15:30 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 2.70 4.00 2.60
16:00 Dinamo Riga - Novokuzneck 1.91 4.14 3.83
17:30 Slovan Bratislava - Atlant Mytishi 2.30 3.90 3.00
30 listopada 2014 1 X 2
15:00 Jokerit - Amur Chabarovsk 1.35 6.48 8.08
1 grudnia 2014 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Admirał Władywostok 1.50 5.57 6.00
15:00 Salavat Ufa - Barys Astana 2.15 4.42 3.30
15:00 Yugra - Magnitogorsk 4.75 4.66 1.67
17:00 Sochi - Severstal Cherepovec 2.15 4.10 3.09
17:30 Jokerit - Ak Bars Kazan 2.65 4.10 2.80
17:30 Vitiaz Chehov - Atlant Mytishi 2.30 4.15 2.80
17:30 Dynamo Moskwa - Niznyj Novgorod 1.72 4.45 4.41
18:30 Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk 2.76 4.05 2.50
19:00 Slovan Bratislava - Novokuzneck 1.75 4.50 4.36
2 grudnia 2014 1 X 2
17:30 St Petersburg - Amur Chabarovsk 1.24 8.35 10.50
3 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Salavat Ufa - Admirał Władywostok 1.72 4.75 4.40
15:00 Traktor Cheljabinsk - Ak Bars Kazan 4.00 4.45 1.90
16:00 Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg 1.99 4.20 3.75
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 1.95 4.50 3.62
17:00 Niznekamsk - Magnitogorsk 4.50 4.75 1.71
17:00 CSKA Moskwa - Severstal Cherepovec 1.38 6.15 7.50
17:00 Sochi - Slovan Bratislava 2.07 4.25 3.31
17:30 Jokerit - Novokuzneck 1.37 6.65 8.00
17:30 Atlant Mytishi - Sibir Novosibirsk 2.54 4.00 2.63
17:30 Vitiaz Chehov - Niznyj Novgorod 2.55 4.15 2.50
17:30 Dynamo Moskwa - Medvescak Zagreb 1.45 5.43 7.00
4 grudnia 2014 1 X 2
14:00 Barys Astana - Avangard Omsk 2.90 4.25 2.23
5 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Yugra - Ak Bars Kazan 4.00 4.50 1.82
17:00 Sochi - Medvescak Zagreb 1.70 4.59 4.28
17:00 Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.15 4.25 3.00
17:30 Dynamo Moskwa - Slovan Bratislava 1.55 5.15 6.00
17:30 Vitiaz Chehov - Dinamo Minsk 2.50 4.10 2.50
6 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moskwa 3.50 4.19 2.20
7 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Atlant Mytishi - Dinamo Riga 2.30 4.15 2.94
15:00 Dynamo Moskwa - St Petersburg 3.50 4.33 2.15
8 grudnia 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Niznekamsk 2.30 4.12 3.00
11:00 Admirał Władywostok - Lada Togliatti 2.03 4.10 3.35
13:00 Novokuzneck - Yugra 2.84 4.01 2.45
14:00 Sibir Novosibirsk - Traktor Cheljabinsk 1.73 4.45 4.50
17:00 Severstal Cherepovec - Sochi 2.53 4.15 2.70
17:00 Dinamo Minsk - Salavat Ufa 2.45 4.05 2.60
19:30 Medvescak Zagreb - Barys Astana 2.91 4.17 2.30
19:30 Slovan Bratislava - Avangard Omsk 4.08 4.30 1.80
9 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Magnitogorsk - St Petersburg 3.00 4.17 2.40
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Jokerit 3.50 4.35 2.00
17:30 Ak Bars Kazan - Dinamo Riga 1.43 5.75 7.00
10 grudnia 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Lada Togliatti 2.45 4.00 2.79
11:00 Admirał Władywostok - Niznekamsk 1.88 4.40 3.75
13:00 Novokuzneck - Traktor Cheljabinsk 3.10 4.00 2.27
14:00 Sibir Novosibirsk - Yugra 1.77 4.35 4.20
17:00 Niznyj Novgorod - Sochi 2.10 4.15 3.20
17:00 Severstal Cherepovec - Lokomotiv Yaroslavl 2.80 4.03 2.40
17:30 Vitiaz Chehov - CSKA Moskwa 5.75 5.35 1.52
17:30 Atlant Mytishi - Salavat Ufa 3.20 4.05 2.13
19:00 Slovan Bratislava - Barys Astana 2.59 4.14 2.50
19:30 Medvescak Zagreb - Avangard Omsk 4.20 4.53 1.78
11 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Magnitogorsk - Dinamo Riga 1.43 5.75 6.56
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - St Petersburg 4.75 5.08 1.62
17:30 Ak Bars Kazan - Jokerit 1.92 4.20 3.60
12 grudnia 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Traktor Cheljabinsk 3.40 4.10 2.20
11:00 Admirał Władywostok - Yugra 2.00 4.24 4.20
13:00 Novokuzneck - Lada Togliatti 2.96 3.88 2.50
14:00 Sibir Novosibirsk - Niznekamsk 1.57 5.02 5.50
17:00 Niznyj Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 2.27 3.95 2.99
17:00 Sochi - Dynamo Moskwa 3.30 4.33 2.03
17:00 Dinamo Minsk - Avangard Omsk 3.05 4.11 2.18
17:30 Atlant Mytishi - Barys Astana 2.45 4.09 2.65
19:30 Slovan Bratislava - Salavat Ufa 2.90 4.05 2.28
13 grudnia 2014 1 X 2
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Riga 2.00 4.10 3.51
13:00 Magnitogorsk - Jokerit 1.95 4.20 3.75
15:30 Ak Bars Kazan - St Petersburg 3.10 4.18 2.30
14 grudnia 2014 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - Traktor Cheljabinsk 2.36 4.11 2.80
08:00 Amur Chabarovsk - Yugra 2.90 4.00 2.35
11:00 Novokuzneck - Niznekamsk 2.55 4.13 2.50
12:00 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti 1.55 4.78 6.00
15:00 Niznyj Novgorod - Vitiaz Chehov 1.85 4.40 4.00
15:00 Sochi - Lokomotiv Yaroslavl 2.60 4.00 2.68
15:00 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 1.95 4.35 4.00
15:00 Atlant Mytishi - Avangard Omsk 3.75 4.30 1.92
15:00 Dinamo Minsk - Barys Astana 2.05 4.30 3.22
17:30 Medvescak Zagreb - Salavat Ufa 3.00 4.11 2.30
15 grudnia 2014 1 X 2
19:00 Slovan Bratislava - Jokerit 4.75 4.48 1.70
22 grudnia 2014 1 X 2
17:30 Jokerit - Dinamo Riga 1.50 5.22 6.50
19:00 Slovan Bratislava - Lada Togliatti 1.79 4.32 4.60
20:00 Medvescak Zagreb - Niznekamsk 2.05 4.49 3.24
23 grudnia 2014 1 X 2
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Vitiaz Chehov 1.76 4.61 4.20
24 grudnia 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Sibir Novosibirsk 4.40 4.47 1.82
13:00 Dinamo Riga - CSKA Moskwa 4.96 4.71 1.72
13:00 Slovan Bratislava - Niznekamsk 1.70 4.96 4.62
14:00 Barys Astana - Ak Bars Kazan 3.10 4.16 2.20
15:00 Traktor Cheljabinsk - Lada Togliatti 1.95 4.16 3.83
15:00 Salavat Ufa - Avangard Omsk 2.75 4.07 2.35
15:00 Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.45 5.50 7.00
17:00 Severstal Cherepovec - Dynamo Moskwa 4.25 4.51 1.80
17:00 Niznyj Novgorod - Sochi 1.95 4.26 3.55
17:30 Dinamo Minsk - St Petersburg 4.20 4.43 1.78
25 grudnia 2014 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Sibir Novosibirsk 4.33 4.46 1.95
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Atlant Mytishi 1.58 4.76 5.26
26 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan 4.60 4.31 1.75
15:00 Magnitogorsk - Barys Astana 1.67 4.96 4.60
17:00 Severstal Cherepovec - Sochi 2.40 4.16 2.70
17:30 CSKA Moskwa - Avangard Omsk 1.83 4.44 3.95
17:30 Niznyj Novgorod - Dynamo Moskwa 2.90 4.06 2.24
19:00 Slovan Bratislava - St Petersburg 5.00 5.22 1.58
27 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Vitiaz Chehov - Atlant Mytishi 1.95 4.22 3.68
15:00 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 1.73 4.80 4.36
28 grudnia 2014 1 X 2
11:00 Novokuzneck - Amur Chabarovsk 2.19 4.05 3.10
12:00 Avangard Omsk - Barys Astana 1.70 4.78 4.60
12:00 Sibir Novosibirsk - Admirał Władywostok 1.49 5.50 6.15
13:00 Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 2.19 4.05 3.25
14:00 Lada Togliatti - Yugra 2.30 4.02 2.90
15:00 CSKA Moskwa - Sochi 1.35 6.50 7.75
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovec 1.73 4.69 4.25
15:30 St Petersburg - Dynamo Moskwa 1.83 4.62 3.76
29 grudnia 2014 1 X 2
17:00 Dinamo Minsk - Vitiaz Chehov 1.63 4.93 4.70
17:30 Atlant Mytishi - Dinamo Riga 2.28 4.01 2.90
30 grudnia 2014 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Admirał Władywostok 2.84 4.11 2.35
14:00 Barys Astana - Traktor Cheljabinsk 2.01 4.40 3.60
17:00 Severstal Cherepovec - Niznyj Novgorod 2.45 4.00 2.67
17:00 Ak Bars Kazan - Yugra 1.37 6.20 7.50
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Sochi 1.67 4.74 4.50
3 stycznia 2015 1 X 2
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Niznekamsk 1.70 4.93 4.75
13:00 Magnitogorsk - Lada Togliatti 1.37 7.50 8.00
16:00 Jokerit - Dinamo Minsk 1.78 4.54 4.25
4 stycznia 2015 1 X 2
18:00 Medvescak Zagreb - Slovan Bratislava 2.45 4.02 2.62
5 stycznia 2015 1 X 2
11:00 Novokuzneck - Salavat Ufa 4.50 4.33 1.65
12:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 2.40 3.85 2.60
13:00 Magnitogorsk - Niznekamsk 1.27 7.40 8.50
13:00 Traktor Cheljabinsk - Yugra 1.80 4.20 3.80
15:00 Sochi - Vitiaz Chehov 1.91 4.00 3.65
15:00 Severstal Cherepovec - Lokomotiv Yaroslavl 3.00 3.90 2.20
15:00 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 1.30 6.75 8.00
15:00 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 2.00 4.00 3.40
15:30 Atlant Mytishi - Dinamo Minsk 2.70 3.90 2.40
17:30 Jokerit - St Petersburg 2.80 3.90 2.30
6 stycznia 2015 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - Amur Chabarovsk 1.67 4.88 4.60
7 stycznia 2015 1 X 2
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lada Togliatti 1.80 4.25 4.13
13:00 Salavat Ufa - Barys Astana 1.95 4.49 3.80
15:00 CSKA Moskwa - Vitiaz Chehov 1.30 7.12 11.00
15:00 Niznyj Novgorod - Severstal Cherepovec 1.95 4.35 3.70
15:30 Ak Bars Kazan - Niznekamsk 1.36 6.65 8.00
15:30 Sochi - Lokomotiv Yaroslavl 3.05 4.11 2.21
18:30 Dinamo Riga - Jokerit 3.70 4.20 1.93
8 stycznia 2015 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Dynamo Moskwa 2.50 4.05 2.90
13:00 Traktor Cheljabinsk - Sibir Novosibirsk 2.71 4.00 2.50
13:00 Yugra - Novokuzneck 1.80 4.47 4.16
15:30 Atlant Mytishi - Medvescak Zagreb 2.10 4.23 3.10
17:00 Dinamo Minsk - Slovan Bratislava 1.61 4.80 5.00
9 stycznia 2015 1 X 2
15:00 St Petersburg - Niznyj Novgorod 1.44 6.01 6.75
17:30 Jokerit - Severstal Cherepovec 1.65 4.91 5.50
10 stycznia 2015 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Ak Bars Kazan 2.90 4.00 2.60
12:00 Barys Astana - Avtomobilist Yekaterinburg 1.75 4.54 4.40
13:00 Traktor Cheljabinsk - Amur Chabarovsk 1.38 6.45 7.60
13:00 Yugra - Admirał Władywostok 2.20 4.20 2.98
13:30 Salavat Ufa - Magnitogorsk 3.10 4.09 2.35
14:00 Lada Togliatti - Novokuzneck 1.80 4.40 4.09
15:00 Sochi - Dinamo Minsk 2.75 4.12 2.47
15:00 Atlant Mytishi - Dynamo Moskwa 5.00 5.00 1.61
15:00 Vitiaz Chehov - Medvescak Zagreb 1.99 4.29 3.40
15:00 Niznekamsk - Sibir Novosibirsk 3.40 4.35 2.05
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Slovan Bratislava 1.53 5.10 5.50
11 stycznia 2015 1 X 2
15:00 St Petersburg - Severstal Cherepovec 1.38 6.25 7.00
16:00 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod 2.55 4.05 2.71
17:00 CSKA Moskwa - Jokerit 1.72 4.47 4.34
12 stycznia 2015 1 X 2
14:00 Barys Astana - Magnitogorsk 3.20 4.28 2.25
14:00 Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.55 5.00 5.30
15:00 Salavat Ufa - Ak Bars Kazan 3.30 4.25 2.30
15:00 Traktor Cheljabinsk - Admirał Władywostok 1.80 4.49 4.20
15:00 Yugra - Amur Chabarovsk 1.53 5.25 5.50
16:00 Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk 3.75 4.20 1.98
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Medvescak Zagreb 1.53 5.25 6.00
17:00 Niznekamsk - Novokuzneck 1.73 4.99 4.34
17:30 Sochi - Atlant Mytishi 1.92 4.40 3.83
17:30 Vitiaz Chehov - Slovan Bratislava 2.10 4.33 3.20
13 stycznia 2015 1 X 2
17:00 Niznyj Novgorod - Jokerit 3.40 4.15 2.25
17:00 Dinamo Minsk - Dynamo Moskwa 3.10 4.20 2.25
17:30 St Petersburg - CSKA Moskwa 2.25 4.33 3.30
18:30 Dinamo Riga - Severstal Cherepovec 2.25 4.15 3.10
14 stycznia 2015 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Magnitogorsk 2.28 4.04 2.83
15:00 Yugra - Sibir Novosibirsk 3.48 4.25 1.98
15:00 Salavat Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg 1.66 4.80 5.00
15:00 Traktor Cheljabinsk - Novokuzneck 1.44 5.67 6.60
16:30 Lada Togliatti - Admirał Władywostok 2.25 4.11 2.90
17:00 Niznekamsk - Amur Chabarovsk 1.57 5.12 5.00
15 stycznia 2015 1 X 2
17:00 CSKA Moskwa - Niznyj Novgorod 1.40 6.20 7.20
17:00 Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.36 4.03 2.71
17:30 Atlant Mytishi - Vitiaz Chehov 2.40 4.10 2.70
18:30 Dinamo Riga - St Petersburg 4.50 4.86 1.66
18:30 Medvescak Zagreb - Dynamo Moskwa 4.25 4.51 1.75
19:30 Slovan Bratislava - Sochi 2.27 4.10 2.95
16 stycznia 2015 1 X 2
16:00 Lada Togliatti - Amur Chabarovsk 1.62 4.85 5.50
17:00 Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 1.44 5.65 6.36
17 stycznia 2015 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Barys Astana 1.90 4.53 4.20
12:00 Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa 1.90 4.29 4.00
15:00 Atlant Mytishi - Lokomotiv Yaroslavl 3.75 4.33 1.95
15:00 Dinamo Minsk - Vitiaz Chehov 1.61 4.86 5.00
17:30 Medvescak Zagreb - Sochi 2.50 4.25 2.64
17:30 Slovan Bratislava - Dynamo Moskwa 4.20 4.50 1.76
18 stycznia 2015 1 X 2
13:00 Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 2.25 4.00 3.25
13:00 Yugra - Niznekamsk 2.25 4.27 2.90
13:00 Traktor Cheljabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.00 4.20 3.48
15:00 Severstal Cherepovec - St Petersburg 4.75 4.75 1.68
15:00 Niznyj Novgorod - Dinamo Riga 1.95 4.10 3.63
15:30 Jokerit - CSKA Moskwa 3.00 4.05 2.45
19 stycznia 2015 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Admirał Władywostok 3.56 4.48 2.10
14:00 Barys Astana - Salavat Ufa 2.25 4.33 2.80
20 stycznia 2015 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Sibir Novosibirsk 4.75 4.74 1.65
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Magnitogorsk 4.25 4.35 1.82
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Cheljabinsk 1.98 4.10 3.68
17:00 Sochi - Niznekamsk 1.95 4.60 3.60
17:00 Niznyj Novgorod - St Petersburg 4.00 4.62 1.76
17:00 Severstal Cherepovec - Jokerit 3.75 4.33 1.93
17:30 Dynamo Moskwa - Lada Togliatti 1.40 6.30 7.75
17:30 Vitiaz Chehov - Yugra 1.91 4.35 3.64
17:30 CSKA Moskwa - Dinamo Riga 1.46 5.30 6.19
19:30 Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 3.00 4.04 2.30
19:30 Medvescak Zagreb - Atlant Mytishi 2.10 4.27 3.20
21 stycznia 2015 1 X 2
11:00 Admirał Władywostok - Amur Chabarovsk 1.46 5.75 6.01
14:00 Avangard Omsk - Salavat Ufa 1.87 4.53 4.00
22 stycznia 2015 1 X 2
14:00 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 2.39 4.21 2.80
17:00 Ak Bars Kazan - Magnitogorsk 2.20 3.95 3.23
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Yugra 1.50 5.16 5.75
17:00 Severstal Cherepovec - Dinamo Riga 2.25 4.00 3.10
17:30 Vitiaz Chehov - Traktor Cheljabinsk 2.58 4.02 2.60
17:30 Dynamo Moskwa - Niznekamsk 1.38 6.45 7.50
17:30 CSKA Moskwa - St Petersburg 2.40 4.20 2.80
17:30 Jokerit - Niznyj Novgorod 1.72 4.70 4.60
18:00 Medvescak Zagreb - Dinamo Minsk 2.78 4.20 2.40
19:00 Slovan Bratislava - Atlant Mytishi 2.30 3.95 2.90
23 stycznia 2015 1 X 2
11:00 Admirał Władywostok - Novokuzneck 1.48 5.51 6.25
24 stycznia 2015 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - Novokuzneck 1.43 5.36 6.25
26 stycznia 2015 1 X 2
15:00 Salavat Ufa - St Petersburg 4.20 4.66 1.79
17:00 Niznekamsk - Traktor Cheljabinsk 2.79 4.08 2.35
27 stycznia 2015 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Amur Chabarovsk 2.16 4.11 3.10
14:00 Sibir Novosibirsk - Admirał Władywostok 1.60 4.86 5.50
28 stycznia 2015 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - CSKA Moskwa 3.07 3.98 2.35
14:00 Barys Astana - Severstal Cherepovec 1.70 4.75 4.70
15:00 Salavat Ufa - Niznyj Novgorod 1.90 4.24 4.20
15:00 Magnitogorsk - Dinamo Minsk 1.70 4.70 4.48
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Cheljabinsk 2.30 3.94 3.00
17:00 Ak Bars Kazan - Yugra 1.40 6.25 8.00
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Vitiaz Chehov 1.68 4.66 4.75
17:30 Dynamo Moskwa - Sochi 1.49 5.26 6.50
17:30 St Petersburg - Slovan Bratislava 1.31 6.81 9.50
17:30 Jokerit - Medvescak Zagreb 1.52 5.28 6.00
18:30 Dinamo Riga - Atlant Mytishi 2.00 4.08 3.75
29 stycznia 2015 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Admirał Władywostok 4.25 4.59 1.80
14:00 Sibir Novosibirsk - Amur Chabarovsk 1.37 6.40 7.25
17:00 Niznekamsk - Lada Togliatti 2.15 4.17 3.16
30 stycznia 2015 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Niznyj Novgorod 1.82 4.25 4.10
14:00 Barys Astana - CSKA Moskwa 4.08 4.52 1.85
15:00 Salavat Ufa - Severstal Cherepovec 1.79 4.70 4.35
15:00 Magnitogorsk - Yugra 1.40 6.25 7.60
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk 2.50 4.03 2.75
17:00 Ak Bars Kazan - Traktor Cheljabinsk 1.57 5.00 5.50
17:00 Sochi - Vitiaz Chehov 2.03 4.26 3.40
17:30 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 1.83 4.15 4.15
17:30 Jokerit - Slovan Bratislava 1.52 5.15 5.60
17:30 St Petersburg - Atlant Mytishi 1.39 6.10 7.50
18:30 Dinamo Riga - Medvescak Zagreb 1.97 4.19 3.60
1 lutego 2015 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - Sibir Novosibirsk 2.95 4.07 2.30
08:00 Amur Chabarovsk - Novokuzneck 2.20 4.16 3.10
12:00 Avangard Omsk - Severstal Cherepovec 1.77 4.42 4.50
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra 1.85 4.24 3.94
13:00 Salavat Ufa - CSKA Moskwa 4.33 4.41 1.85
13:00 Magnitogorsk - Traktor Cheljabinsk 1.55 5.20 6.00
14:00 Lada Togliatti - Niznekamsk 2.35 4.09 2.96
15:00 Dynamo Moskwa - Vitiaz Chehov 1.50 5.25 5.75
15:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk 1.69 4.36 4.74
15:00 St Petersburg - Medvescak Zagreb 1.35 6.73 8.50
15:30 Sochi - Lokomotiv Yaroslavl 2.89 4.20 2.30
15:30 Jokerit - Atlant Mytishi 1.61 4.75 5.50
16:00 Dinamo Riga - Slovan Bratislava 1.95 4.13 3.79
2 lutego 2015 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Novokuzneck 2.20 4.18 3.00
11:00 Admirał Władywostok - Sibir Novosibirsk 3.05 4.11 2.25
3 lutego 2015 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - St Petersburg 3.80 4.37 2.00
15:00 Traktor Cheljabinsk - Niznekamsk 1.81 4.48 4.00
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lada Togliatti 2.05 4.00 3.45
17:00 CSKA Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 1.65 4.71 5.50
17:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskwa 2.40 3.90 3.20
17:00 Dinamo Minsk - Medvescak Zagreb 1.70 4.90 5.00
17:30 Atlant Mytishi - Slovan Bratislava 2.10 4.10 3.33
4 lutego 2015 1 X 2
15:00 Salavat Ufa - Jokerit 2.60 4.00 2.70
17:30 Sochi - Barys Astana 2.35 4.20 3.00
5 lutego 2015 1 X 2
15:00 Yugra - Lada Togliatti 2.55 3.95 2.60
17:00 Niznekamsk - Admirał Władywostok 2.06 4.31 3.25
18:30 Dinamo Riga - Avtomobilist Yekaterinburg 2.03 4.20 3.50
6 lutego 2015 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Jokerit 2.75 3.98 2.75
17:00 Severstal Cherepovec - Novokuzneck 1.55 5.24 5.58
17:00 Sochi - Sibir Novosibirsk 2.60 4.04 2.80
17:00 Niznyj Novgorod - Barys Astana 2.15 4.25 3.30
7 lutego 2015 1 X 2
15:00 Atlant Mytishi - Avtomobilist Yekaterinburg 2.48 3.85 2.70
15:00 Vitiaz Chehov - Admirał Władywostok 2.30 4.19 3.00
15:30 Dinamo Minsk - Yugra 1.58 5.00 5.50
16:00 Dinamo Riga - Traktor Cheljabinsk 2.20 4.00 3.25
8 lutego 2015 1 X 2
15:00 Severstal Cherepovec - Sibir Novosibirsk 2.55 4.20 2.66
15:00 Niznyj Novgorod - Novokuzneck 1.40 5.97 7.23
9 lutego 2015 1 X 2
15:00 Magnitogorsk - CSKA Moskwa 2.70 3.85 2.50
16:00 Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg 2.30 3.86 2.98
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Admirał Władywostok 1.58 4.88 5.10
17:00 Dinamo Minsk - Traktor Cheljabinsk 1.79 4.40 4.25
17:30 St Petersburg - Ak Bars Kazan 1.77 4.45 4.50
17:30 Jokerit - Dynamo Moskwa 2.50 3.90 2.70
17:30 Vitiaz Chehov - Amur Chabarovsk 1.50 5.60 5.89
17:30 Atlant Mytishi - Yugra 1.86 4.45 3.86
11 lutego 2015 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Barys Astana 5.40 5.04 1.60
14:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 2.40 4.00 2.92
15:00 Magnitogorsk - Niznekamsk 1.49 5.36 5.75
15:00 Yugra - Traktor Cheljabinsk 3.60 4.20 1.95
17:00 CSKA Moskwa - Slovan Bratislava 1.33 6.75 8.50
17:00 Severstal Cherepovec - Medvescak Zagreb 1.83 4.50 4.00
17:00 Niznyj Novgorod - Sochi 1.94 4.22 3.60
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Amur Chabarovsk 1.36 6.50 7.60
17:30 Vitiaz Chehov - Dynamo Moskwa 4.25 4.25 1.83
17:30 St Petersburg - Dinamo Riga 1.42 6.00 7.00
12 lutego 2015 1 X 2
11:00 Admirał Władywostok - Salavat Ufa 2.73 4.20 2.40
17:00 Dinamo Minsk - Atlant Mytishi 1.90 4.50 3.95
13 lutego 2015 1 X 2
11:00 Admirał Władywostok - Salavat Ufa 2.60 4.10 2.59
13:00 Novokuzneck - Avangard Omsk 5.40 5.25 1.55
14:00 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 1.86 4.40 4.00
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Niznekamsk 1.85 4.35 3.95
15:00 Magnitogorsk - Traktor Cheljabinsk 1.63 4.85 5.00
17:00 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 1.46 5.25 7.00
17:00 Niznyj Novgorod - Slovan Bratislava 1.35 6.50 10.00
17:00 CSKA Moskwa - Medvescak Zagreb 1.30 6.61 8.17
17:30 Vitiaz Chehov - Sochi 2.50 4.14 2.66
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskwa 3.02 4.20 2.25
14 lutego 2015 1 X 2
15:00 Atlant Mytishi - Dinamo Minsk 2.40 4.10 2.73
15 lutego 2015 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - Avangard Omsk 3.25 4.20 2.21
08:00 Amur Chabarovsk - Barys Astana 4.25 4.63 1.72
11:00 Novokuzneck - Salavat Ufa 4.25 4.45 1.76
13:00 Traktor Cheljabinsk - Yugra 1.50 5.28 6.17
13:00 Magnitogorsk - Lada Togliatti 1.45 5.80 7.50
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sochi 1.91 4.25 3.85
15:00 Ak Bars Kazan - Niznekamsk 1.65 4.77 5.00
15:00 Niznyj Novgorod - Medvescak Zagreb 1.60 5.19 5.31
15:00 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava 1.52 5.25 6.00
15:30 St Petersburg - Jokerit 1.84 4.35 3.76
15:30 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 1.83 4.35 4.04
16 lutego 2015 1 X 2
10:00 Amur Chabarovsk - Barys Astana 4.25 4.73 1.74
11:00 Admirał Władywostok - Avangard Omsk 2.75 4.05 2.46
17 lutego 2015 1 X 2
14:00 Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa 1.85 4.29 3.75
17:30 Vitiaz Chehov - Medvescak Zagreb 2.02 4.30 3.45
18 lutego 2015 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Ak Bars Kazan 3.45 3.93 2.20
16:00 Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg 2.50 3.90 2.84
17:00 Dinamo Minsk - St Petersburg 4.00 4.35 2.00
17:00 Niznekamsk - Magnitogorsk 3.40 4.20 2.11
17:00 Sochi - Niznyj Novgorod 2.34 3.93 2.85
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moskwa 3.31 4.00 2.20
17:30 Dynamo Moskwa - Severstal Cherepovec 1.57 4.83 5.25
17:30 Atlant Mytishi - Jokerit 2.95 4.00 2.35
19:00 Slovan Bratislava - Dinamo Riga 3.20 4.20 2.20
20 lutego 2015 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 2.40 4.15 3.10
14:00 Barys Astana - Novokuzneck 1.51 5.34 5.80
15:00 Yugra - Ak Bars Kazan 5.26 4.92 1.55
16:00 Lada Togliatti - Magnitogorsk 4.40 4.30 1.74
17:00 Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.24 4.01 3.10
17:00 Dinamo Minsk - Jokerit 3.20 4.01 2.35
17:00 Sochi - Severstal Cherepovec 2.19 4.35 3.00
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Niznyj Novgorod 2.20 4.00 3.08
17:30 Atlant Mytishi - St Petersburg 4.25 4.67 1.73
17:30 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 3.10 3.95 2.40
19:30 Medvescak Zagreb - Dinamo Riga 3.25 4.32 2.02
21 lutego 2015 1 X 2
08:00 Amur Chabarovsk - Admirał Władywostok 4.25 4.51 1.77
22 lutego 2015 1 X 2
12:00 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 2.56 4.20 2.50
13:00 Traktor Cheljabinsk - Magnitogorsk 3.20 4.00 2.25
13:00 Salavat Ufa - Novokuzneck 1.55 5.00 5.50
13:00 Yugra - Avtomobilist Yekaterinburg 2.97 4.00 2.35
14:00 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 5.00 4.40 1.71
15:00 Vitiaz Chehov - Severstal Cherepovec 3.50 4.27 2.03
15:00 Dynamo Moskwa - Niznyj Novgorod 2.00 4.11 3.90
15:00 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 1.87 4.31 4.00
15:30 Sochi - CSKA Moskwa 3.10 4.23 2.15
17:00 Slovan Bratislava - St Petersburg 8.00 6.50 1.34
18:00 Medvescak Zagreb - Jokerit 4.80 4.75 1.67
24 lutego 2015 1 X 2
11:00 Admirał Władywostok - Amur Chabarovsk 1.47 5.50 6.25
14:00 Avangard Omsk - Novokuzneck 1.40 5.62 6.68
14:00 Barys Astana - Niznyj Novgorod 2.26 4.09 3.00
15:00 Yugra - Magnitogorsk 5.10 5.25 1.61
15:00 Traktor Cheljabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.43 4.00 2.80
15:00 Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk 2.80 4.05 2.45
17:00 Niznekamsk - Ak Bars Kazan 4.70 5.00 1.68
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovec 2.50 4.00 2.66
17:30 Sochi - Lada Togliatti 1.45 5.50 7.00
17:30 Dynamo Moskwa - Dinamo Minsk 1.65 4.69 4.66
17:30 Atlant Mytishi - Dinamo Riga 1.94 4.20 3.68
17:30 Vitiaz Chehov - CSKA Moskwa 4.74 5.00 1.62
19:00 Slovan Bratislava - Jokerit 4.20 4.69 1.70
Hokej na Lodzie Rosja VHL Najwyższe kursy
11 września 2014 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - SKA Karelia 1.55 5.70 5.80
15:00 Molot Perm - Kuban Krasnodar 1.90 4.60 3.40
16:30 Izhstal - Tver 2.08 4.45 3.00
16:30 Lipetsk - Ryazan 1.80 4.50 3.90
17:00 Balashikha - Dizel Penza 2.24 4.40 2.72
17:00 Buran Voronezh - Sarov 1.45 5.70 5.70
12 września 2014 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Neftyanik Almetyevsk 2.46 4.35 2.46
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Ariada-Akpars 2.25 4.40 2.76
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 4.30 5.10 1.66
14:30 Kazzinc-Torpedo - Bars Kazan 1.65 5.20 4.90
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.85 4.35 3.90
15:00 Saryarka Karaganda - Zauralie Kurgan 1.31 7.20 7.20
13 września 2014 1 X 2
13:00 Toros Neftekamsk - Kuban Krasnodar 1.30 7.30 7.50
13:00 Molot Perm - Tver 1.92 4.60 3.60
15:00 Balashikha - Sarov 2.05 4.40 3.55
15:00 Lipetsk - Dizel Penza 2.50 4.25 2.50
15:00 Buran Voronezh - Ryazan 2.05 4.60 3.40
14 września 2014 1 X 2
10:00 Ermak Angarsk - Bars Kazan 1.83 4.45 4.05
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Neftyanik Almetyevsk 2.60 4.25 2.40
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 1.45 5.70 5.70
13:00 Kazzinc-Torpedo - Ariada-Akpars 1.80 4.50 4.00
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.70 4.75 2.20
15 września 2014 1 X 2
15:00 Molot Perm - SKA Karelia 1.45 6.20 6.20
17:00 Buran Voronezh - Dizel Penza 2.15 4.33 2.90
16 września 2014 1 X 2
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Bars Kazan 1.67 5.00 5.30
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 1.90 4.70 3.65
17 września 2014 1 X 2
16:30 Sarov - Ryazan 2.25 4.35 2.75
17:00 Kuban Krasnodar - Lipetsk 2.00 4.60 3.50
17:00 Tver - Balashikha 1.95 4.60 3.95
18 września 2014 1 X 2
14:30 Kazzinc-Torpedo - Ermak Angarsk 1.60 5.10 5.10
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Izhstal 2.30 4.40 2.92
15:00 Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 2.10 4.35 3.10
16:30 Ariada-Akpars - Yuzhny Ural Orsk 2.15 4.50 2.92
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Saryarka Karaganda 3.60 4.60 1.85
19 września 2014 1 X 2
17:00 Kuban Krasnodar - Buran Voronezh 2.08 4.45 2.98
17:00 SKA Karelia - Balashikha 2.30 4.45 2.64
17:00 Tver - Lipetsk 1.80 4.45 4.00
17:00 Dizel Penza - Sarov 1.60 5.30 5.40
20 września 2014 1 X 2
13:00 Kazzinc-Torpedo - Sokol Krasnoyarsk 1.90 4.70 3.60
13:00 Rubin Tyumen - Izhstal 1.45 6.00 6.42
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Molot Perm 2.76 4.45 2.20
13:00 Zauralie Kurgan - Toros Neftekamsk 4.00 4.55 1.80
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Chelmet Chelyabinsk 1.85 4.60 3.60
15:00 Ariada-Akpars - Saryarka Karaganda 2.88 4.50 2.20
15:00 Bars Kazan - Yuzhny Ural Orsk 3.05 4.45 2.25
21 września 2014 1 X 2
15:00 Tver - Buran Voronezh 2.00 4.40 3.20
15:00 SKA Karelia - Lipetsk 2.45 4.45 2.45
15:00 Ryazan - Dizel Penza 2.10 4.40 2.98
15:00 Kuban Krasnodar - Balashikha 1.80 4.60 3.70
22 września 2014 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Sokol Krasnoyarsk 2.50 4.15 2.55
14:30 Zauralie Kurgan - Izhstal 2.50 4.15 2.55
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Toros Neftekamsk 3.65 4.45 1.87
15:00 Rubin Tyumen - Molot Perm 1.86 4.33 3.90
16:30 Ariada-Akpars - Chelmet Chelyabinsk 1.59 5.00 4.75
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Yuzhny Ural Orsk 1.97 4.05 3.50
17:00 Bars Kazan - Saryarka Karaganda 5.00 4.90 1.58
23 września 2014 1 X 2
17:00 SKA Karelia - Buran Voronezh 3.30 4.55 2.00
24 września 2014 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Molot Perm 4.35 4.45 1.75
17:00 Bars Kazan - Chelmet Chelyabinsk 3.05 4.40 2.20
25 września 2014 1 X 2
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Ermak Angarsk 2.30 4.25 2.85
16:30 Sarov - Tver 3.35 4.15 1.99
17:00 Ryazan - Kuban Krasnodar 2.20 4.20 2.95
26 września 2014 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Neftyanik Almetyevsk 1.63 4.80 4.60
16:30 Izhstal - Ariada-Akpars 2.00 4.30 3.30
16:30 Lipetsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.95 4.30 3.70
17:00 Balashikha - Rubin Tyumen 4.60 4.60 1.70
27 września 2014 1 X 2
13:00 Saryarka Karaganda - Kazzinc-Torpedo 1.57 5.00 4.95
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Ermak Angarsk 1.95 4.40 3.30
15:00 Ryazan - Tver 2.52 4.10 2.52
15:00 Dizel Penza - Kuban Krasnodar 1.75 4.50 4.10
15:00 Sarov - SKA Karelia 2.05 4.25 3.15
28 września 2014 1 X 2
13:00 Toros Neftekamsk - Bars Kazan 1.25 7.80 8.10
13:00 Molot Perm - Ariada-Akpars 1.70 4.70 4.90
15:00 Balashikha - Zauralie Kurgan 2.50 4.25 2.50
15:00 Lipetsk - Rubin Tyumen 3.30 4.40 2.05
15:00 Buran Voronezh - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.70 4.85 4.20
29 września 2014 1 X 2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Ermak Angarsk 2.25 4.20 2.80
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Kazzinc-Torpedo 2.20 4.25 3.00
15:00 Saryarka Karaganda - Sokol Krasnoyarsk 1.45 5.40 6.60
16:30 Sarov - Kuban Krasnodar 2.45 4.10 2.60
17:00 Dizel Penza - Tver 2.20 4.35 2.90
17:00 Ryazan - SKA Karelia 1.70 4.60 4.35
30 września 2014 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Ariada-Akpars 1.65 4.50 4.70
15:00 Molot Perm - Neftyanik Almetyevsk 1.70 4.50 4.45
16:30 Lipetsk - Zauralie Kurgan 1.75 4.50 4.05
16:30 Izhstal - Bars Kazan 1.48 5.50 6.40
17:00 Buran Voronezh - Rubin Tyumen 2.55 4.30 2.40
17:00 Balashikha - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.30 4.30 2.74
1 października 2014 1 X 2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc-Torpedo 2.55 4.30 2.40
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Sokol Krasnoyarsk 1.90 4.50 3.80
15:00 Saryarka Karaganda - Ermak Angarsk 1.65 5.00 5.30
17:00 Dizel Penza - SKA Karelia 1.58 5.00 5.10
2 października 2014 1 X 2
15:00 Molot Perm - Bars Kazan 1.25 8.40 8.60
17:00 Buran Voronezh - Zauralie Kurgan 1.60 5.00 5.00
3 października 2014 1 X 2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Sokol Krasnoyarsk 2.25 4.35 2.80
4 października 2014 1 X 2
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Ryazan 2.30 4.25 2.70
13:00 Rubin Tyumen - Sarov 1.42 6.20 6.90
15:00 Kuban Krasnodar - Tver 2.35 4.20 2.65
5 października 2014 1 X 2
10:00 Ermak Angarsk - Toros Neftekamsk 2.55 4.33 2.42
13:00 Kazzinc-Torpedo - Izhstal 2.25 4.50 3.00
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Saryarka Karaganda 2.76 4.45 2.40
15:00 Ariada-Akpars - Balashikha 2.00 4.50 3.60
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Lipetsk 2.15 4.35 2.80
6 października 2014 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Sarov 1.85 4.45 3.70
15:00 Rubin Tyumen - Ryazan 1.67 4.75 4.65
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Dizel Penza 2.58 4.25 2.42
17:00 Tver - SKA Karelia 1.52 5.20 5.20
7 października 2014 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Izhstal 2.85 4.40 2.20
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Toros Neftekamsk 2.50 4.25 2.48
14:30 Kazzinc-Torpedo - Molot Perm 2.74 4.20 2.30
15:00 Saryarka Karaganda - Chelmet Chelyabinsk 1.50 5.40 5.60
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Buran Voronezh 2.45 4.40 2.40
16:30 Ariada-Akpars - Lipetsk 1.90 4.30 3.65
17:00 Bars Kazan - Balashikha 2.98 4.15 2.35
8 października 2014 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Ryazan 2.15 4.35 2.88
15:00 Rubin Tyumen - Dizel Penza 1.72 4.50 4.30
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Sarov 1.95 4.45 3.65
17:00 SKA Karelia - Kuban Krasnodar 2.45 4.40 2.58
9 października 2014 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Molot Perm 3.55 4.30 2.05
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Izhstal 3.85 4.31 1.95
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 2.30 4.25 2.60
14:30 Kazzinc-Torpedo - Toros Neftekamsk 3.05 4.30 2.13
16:30 Ariada-Akpars - Buran Voronezh 2.45 4.25 2.40
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Balashikha 1.83 5.11 3.50
17:00 Bars Kazan - Lipetsk 3.25 5.16 1.90
10 października 2014 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Dizel Penza 2.50 4.00 2.40
11 października 2014 1 X 2
11:00 Bars Kazan - Buran Voronezh 6.70 5.75 1.42
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Molot Perm 2.45 4.25 2.45
12 października 2014 1 X 2
15:00 Tver - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.57 4.65 4.90
15:00 Kuban Krasnodar - Rubin Tyumen 3.35 4.40 2.00
13 października 2014 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Saryarka Karaganda 2.35 4.25 2.70
16:30 Lipetsk - Ermak Angarsk 1.95 4.30 3.15
16:30 Izhstal - Yuzhny Ural Orsk 1.87 4.40 3.50
17:00 Balashikha - Kazzinc-Torpedo 2.70 4.10 2.25
14 października 2014 1 X 2
16:30 Sarov - Neftyanik Almetyevsk 2.60 4.20 2.20
17:00 Kuban Krasnodar - Zauralie Kurgan 1.80 4.20 3.60
17:00 Ryazan - Ariada-Akpars 2.20 4.20 2.70
17:00 Tver - Rubin Tyumen 2.40 4.10 2.40
17:00 SKA Karelia - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.20 4.33 2.70
15 października 2014 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk 1.57 4.75 4.60
15:00 Molot Perm - Yuzhny Ural Orsk 1.65 4.60 3.90
16:30 Izhstal - Saryarka Karaganda 2.55 4.33 2.25
16:30 Lipetsk - Kazzinc-Torpedo 2.35 4.40 2.50
17:00 Buran Voronezh - Ermak Angarsk 1.60 4.40 4.55
17:00 Balashikha - Sokol Krasnoyarsk 2.45 4.33 2.35
16 października 2014 1 X 2
16:30 Sarov - Bars Kazan 1.75 4.45 3.55
17:00 Tver - Zauralie Kurgan 1.65 4.50 4.25
17:00 SKA Karelia - Rubin Tyumen 3.70 4.40 1.75
17:00 Ryazan - Neftyanik Almetyevsk 2.15 4.40 2.70
17:00 Kuban Krasnodar - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.90 4.40 3.30
17:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars 2.00 4.35 3.10
17 października 2014 1 X 2
15:00 Molot Perm - Saryarka Karaganda 2.25 4.33 2.55
15:00 Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 1.80 4.45 3.50
16:30 Izhstal - Chelmet Chelyabinsk 1.65 4.50 3.90
16:30 Lipetsk - Sokol Krasnoyarsk 2.25 4.25 2.60
17:00 Buran Voronezh - Kazzinc-Torpedo 2.00 4.40 3.10
18 października 2014 1 X 2
15:00 Dizel Penza - Neftyanik Almetyevsk 2.05 4.35 3.00
15:00 SKA Karelia - Zauralie Kurgan 2.40 3.90 2.55
15:00 Sarov - Ariada-Akpars 2.35 4.25 2.50
15:00 Ryazan - Bars Kazan 1.35 5.80 7.10
19 października 2014 1 X 2
13:00 Molot Perm - Chelmet Chelyabinsk 1.52 5.25 6.00
15:00 Buran Voronezh - Sokol Krasnoyarsk 1.83 4.40 3.55
20 października 2014 1 X 2
17:00 Dizel Penza - Bars Kazan 1.25 7.10 8.25
21 października 2014 1 X 2
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Balashikha 1.90 4.50 3.55
15:00 Saryarka Karaganda - Lipetsk 1.55 5.00 4.70
16:30 Izhstal - Toros Neftekamsk 2.20 4.30 2.70
22 października 2014 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Sarov 1.85 4.25 3.60
14:30 Kazzinc-Torpedo - Ryazan 2.00 4.15 3.00
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Rubin Tyumen 3.60 4.60 1.75
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Tver 2.30 4.40 2.65
16:30 Ariada-Akpars - Kuban Krasnodar 2.55 4.40 2.40
23 października 2014 1 X 2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Balashikha 2.25 4.60 2.60
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Lipetsk 2.35 4.40 2.50
15:00 Saryarka Karaganda - Buran Voronezh 1.78 4.50 3.95
15:00 Toros Neftekamsk - Molot Perm 2.35 4.25 2.50
24 października 2014 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Ryazan 2.75 4.40 2.10
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Sarov 1.65 4.50 4.40
14:30 Kazzinc-Torpedo - Dizel Penza 2.35 4.30 2.50
15:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 1.60 4.60 5.20
16:30 Neftyanik Almetyevsk - SKA Karelia 1.62 4.75 4.35
16:30 Ariada-Akpars - Tver 3.00 4.35 2.05
17:00 Bars Kazan - Kuban Krasnodar 3.10 4.40 2.00
25 października 2014 1 X 2
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Buran Voronezh 2.50 4.40 2.40
13:00 Molot Perm - Izhstal 1.90 4.40 3.25
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Lipetsk 3.10 4.40 2.00
13:00 Saryarka Karaganda - Balashikha 1.50 5.10 5.50
26 października 2014 1 X 2
09:00 Ermak Angarsk - Dizel Penza 2.50 4.00 2.40
10:00 Sokol Krasnoyarsk - Ryazan 2.55 4.05 2.40
11:00 Kazzinc-Torpedo - Sarov 1.57 5.00 4.80
12:00 Zauralie Kurgan - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.05 4.00 3.17
14:00 Bars Kazan - Tver 4.85 5.00 1.55
14:00 Neftyanik Almetyevsk - Kuban Krasnodar 2.40 4.33 2.45
14:00 Ariada-Akpars - SKA Karelia 1.90 4.50 3.60
28 października 2014 1 X 2
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Dizel Penza 2.40 4.20 2.60
17:00 Bars Kazan - SKA Karelia 2.25 4.40 2.65
29 października 2014 1 X 2
16:30 Lipetsk - Toros Neftekamsk 2.20 4.30 2.70
17:00 Balashikha - Izhstal 2.50 4.20 2.40
30 października 2014 1 X 2
15:00 Rubin Tyumen - Neftyanik Almetyevsk 1.85 4.50 3.40
16:30 Sarov - Saryarka Karaganda 4.35 4.75 1.70
17:00 Ryazan - Yuzhny Ural Orsk 1.80 4.33 3.60
31 października 2014 1 X 2
16:30 Lipetsk - Izhstal 2.60 4.15 2.40
17:00 Tver - Ermak Angarsk 1.60 4.60 4.20
17:00 Kuban Krasnodar - Kazzinc-Torpedo 1.50 5.00 5.00
17:00 Balashikha - Molot Perm 2.65 4.25 2.25
17:00 Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 2.05 4.25 2.90
1 listopada 2014 1 X 2
13:00 Zauralie Kurgan - Neftyanik Almetyevsk 3.00 4.05 2.05
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Ariada-Akpars 1.87 4.25 3.40
13:00 Rubin Tyumen - Bars Kazan 1.40 5.75 6.70
15:00 Sarov - Chelmet Chelyabinsk 2.30 4.20 2.65
15:00 Dizel Penza - Yuzhny Ural Orsk 2.10 4.05 3.00
15:00 Ryazan - Saryarka Karaganda 2.45 4.20 2.50
2 listopada 2014 1 X 2
15:00 Tver - Kazzinc-Torpedo 1.70 4.50 4.25
15:00 SKA Karelia - Ermak Angarsk 2.30 4.05 2.60
15:00 Lipetsk - Molot Perm 2.55 4.15 2.35
15:00 Balashikha - Toros Neftekamsk 2.45 4.10 2.55
15:00 Buran Voronezh - Izhstal 2.25 4.30 2.70
15:00 Kuban Krasnodar - Sokol Krasnoyarsk 1.90 4.25 3.30
3 listopada 2014 1 X 2
13:00 Zauralie Kurgan - Bars Kazan 1.65 4.40 4.20
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Neftyanik Almetyevsk 2.50 4.10 2.40
15:00 Ryazan - Chelmet Chelyabinsk 1.65 4.45 4.75
15:00 Dizel Penza - Saryarka Karaganda 2.65 4.10 2.40
15:00 Sarov - Yuzhny Ural Orsk 2.30 4.05 2.60
4 listopada 2014 1 X 2
15:00 Tver - Sokol Krasnoyarsk 1.70 4.40 4.10
15:00 SKA Karelia - Kazzinc-Torpedo 2.90 4.25 2.10
15:00 Kuban Krasnodar - Ermak Angarsk 1.70 4.30 3.95
15:00 Buran Voronezh - Molot Perm 2.45 4.10 2.40
5 listopada 2014 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Ariada-Akpars 2.10 4.15 3.10
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Bars Kazan 1.75 4.45 4.10
17:00 Dizel Penza - Chelmet Chelyabinsk 1.72 4.50 4.00
6 listopada 2014 1 X 2
16:30 Lipetsk - Balashikha 1.70 4.65 4.00
17:00 SKA Karelia - Sokol Krasnoyarsk 2.50 3.85 2.50
7 listopada 2014 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Ryazan 2.20 4.30 2.95
15:30 Izhstal - Sarov 1.52 4.60 5.60
8 listopada 2014 1 X 2
12:00 Saryarka Karaganda - Tver 1.90 4.40 3.60
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Kuban Krasnodar 2.45 4.25 2.45
15:00 Balashikha - Buran Voronezh 3.50 4.40 1.91
9 listopada 2014 1 X 2
10:00 Ermak Angarsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.25 4.05 2.65
12:00 Kazzinc-Torpedo - Rubin Tyumen 2.75 4.05 2.25
13:00 Molot Perm - Sarov 1.53 5.10 5.30
13:00 Toros Neftekamsk - Dizel Penza 2.10 3.95 3.40
14:00 Izhstal - Ryazan 1.75 4.15 3.95
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Ariada-Akpars 2.00 4.00 3.60
10 listopada 2014 1 X 2
14:00 Saryarka Karaganda - SKA Karelia 1.36 5.50 7.40
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Kuban Krasnodar 2.45 4.10 2.45
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Tver 2.85 4.33 2.10
17:00 Buran Voronezh - Lipetsk 2.05 4.30 2.90
11 listopada 2014 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Rubin Tyumen 2.55 4.10 2.25
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.05 4.35 3.10
13:30 Kazzinc-Torpedo - Zauralie Kurgan 1.60 4.70 4.30
15:00 Molot Perm - Ryazan 1.72 4.35 3.85
15:00 Toros Neftekamsk - Sarov 1.50 4.85 5.60
15:30 Izhstal - Dizel Penza 1.70 4.40 3.90
12 listopada 2014 1 X 2
09:00 Chelmet Chelyabinsk - Tver 2.95 4.20 2.10
14:00 Saryarka Karaganda - Kuban Krasnodar 1.75 4.30 3.80
14:30 Yuzhny Ural Orsk - SKA Karelia 1.55 4.95 5.10
16:30 Ariada-Akpars - Neftyanik Almetyevsk 2.50 4.20 2.35
13 listopada 2014 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Zauralie Kurgan 2.05 4.20 2.90
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Rubin Tyumen 2.55 4.25 2.35
13:30 Kazzinc-Torpedo - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.91 4.25 3.30
15:00 Molot Perm - Dizel Penza 2.25 4.10 3.10
14 listopada 2014 1 X 2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - SKA Karelia 1.90 4.40 3.20
15:00 Bars Kazan - Neftyanik Almetyevsk 2.75 4.33 2.17
17:00 Buran Voronezh - Balashikha 1.67 4.75 4.05
15 listopada 2014 1 X 2
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Zauralie Kurgan 1.90 4.45 3.25
13:00 Toros Neftekamsk - Izhstal 2.30 4.25 2.65
16 listopada 2014 1 X 2
12:00 Kazzinc-Torpedo - Saryarka Karaganda 2.45 4.25 2.40
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 2.45 4.30 2.55
15:00 Sarov - Balashikha 2.30 4.25 2.55
15:00 Ryazan - Neftyanik Almetyevsk 2.25 4.35 2.70
15:00 Bars Kazan - Ariada-Akpars 2.45 4.30 2.45
15:00 Tver - Lipetsk 1.90 4.40 3.40
17 listopada 2014 1 X 2
15:00 Molot Perm - Izhstal 2.10 4.35 2.95
18 listopada 2014 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Saryarka Karaganda 3.20 4.00 2.00
15:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 1.70 4.15 4.25
16:30 Sarov - Buran Voronezh 3.65 4.05 1.85
17:00 Kuban Krasnodar - Lipetsk 2.30 3.95 2.70
17:00 Dizel Penza - Balashikha 1.70 4.20 4.20
17:00 Ryazan - Ariada-Akpars 1.80 4.35 3.75
19 listopada 2014 1 X 2
15:00 Molot Perm - Toros Neftekamsk 2.35 4.25 2.70
20 listopada 2014 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Kazzinc-Torpedo 2.25 4.25 2.70
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Saryarka Karaganda 2.89 4.25 2.35
14:30 Zauralie Kurgan - Yuzhny Ural Orsk 2.30 4.25 2.65
15:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 1.60 4.65 5.38
17:00 Kuban Krasnodar - Tver 2.36 4.25 2.74
17:00 Dizel Penza - Buran Voronezh 2.67 4.25 2.60
17:00 SKA Karelia - Lipetsk 3.50 4.20 1.90
17:00 Ryazan - Bars Kazan 1.50 5.25 5.50
21 listopada 2014 1 X 2
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Toros Neftekamsk 3.25 4.10 2.09
22 listopada 2014 1 X 2
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Kazzinc-Torpedo 2.40 3.90 2.83
13:00 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 2.17 3.90 3.18
15:00 SKA Karelia - Tver 3.70 3.85 1.90
15:00 Balashikha - Buran Voronezh 3.60 4.10 1.85
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Bars Kazan 1.53 5.32 5.25
23 listopada 2014 1 X 2
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Molot Perm 2.89 4.10 2.25
14:00 Izhstal - Toros Neftekamsk 2.48 3.90 2.65
15:00 Dizel Penza - Sarov 1.60 4.60 4.75
24 listopada 2014 1 X 2
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Ermak Angarsk 2.20 4.05 3.02
14:00 Saryarka Karaganda - Kazzinc-Torpedo 1.53 5.00 5.39
14:30 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 3.65 4.05 2.00
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 2.10 4.35 2.90
16:30 Lipetsk - Tver 2.33 4.10 2.81
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Ryazan 2.30 4.32 2.86
16:30 Ariada-Akpars - Bars Kazan 1.85 4.40 3.70
17:00 SKA Karelia - Kuban Krasnodar 3.00 3.90 2.15
25 listopada 2014 1 X 2
15:30 Izhstal - Molot Perm 2.56 4.00 2.60
17:00 Balashikha - Sarov 2.10 4.10 3.00
26 listopada 2014 1 X 2
14:00 Saryarka Karaganda - Ermak Angarsk 1.55 4.80 5.50
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Rubin Tyumen 2.95 4.30 2.10
16:30 Ariada-Akpars - Ryazan 2.45 4.25 2.40
16:30 Lipetsk - Kuban Krasnodar 2.19 4.06 2.96
27 listopada 2014 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Molot Perm 2.25 4.30 3.06
15:30 Izhstal - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.95 4.45 3.72
17:00 Balashikha - Dizel Penza 2.45 4.25 2.45
17:00 Buran Voronezh - Sarov 1.50 5.38 5.98
28 listopada 2014 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - Ermak Angarsk 1.95 3.95 3.25
14:00 Saryarka Karaganda - Sokol Krasnoyarsk 1.70 4.47 4.49
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 3.52 4.10 2.05
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 2.05 4.20 3.00
16:30 Lipetsk - SKA Karelia 1.55 4.55 5.25
17:00 Tver - Kuban Krasnodar 2.05 4.18 3.59
17:00 Bars Kazan - Ryazan 3.76 4.44 1.95
29 listopada 2014 1 X 2
13:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.85 4.35 3.99
15:00 Buran Voronezh - Dizel Penza 2.05 4.20 3.10
15:00 Ariada-Akpars - Neftyanik Almetyevsk 2.55 3.95 2.35
30 listopada 2014 1 X 2
12:00 Kazzinc-Torpedo - Sokol Krasnoyarsk 2.40 4.00 2.79
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 2.25 4.10 3.03
15:00 Tver - SKA Karelia 1.47 4.75 5.75
1 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Molot Perm - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.78 4.40 3.95
16:30 Sarov - Dizel Penza 2.45 3.85 2.45
17:00 Bars Kazan - Neftyanik Almetyevsk 5.00 5.03 1.62
2 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 1.70 4.45 4.20
17:00 Kuban Krasnodar - SKA Karelia 1.52 4.75 5.25
17:00 Balashikha - Lipetsk 3.70 4.31 1.93
3 grudnia 2014 1 X 2
16:30 Sarov - Izhstal 3.75 4.25 1.96
17:00 Ryazan - Toros Neftekamsk 2.56 3.90 2.65
17:00 Bars Kazan - Ariada-Akpars 3.27 4.35 2.15
4 grudnia 2014 1 X 2
17:00 Buran Voronezh - Balashikha 1.48 5.55 5.75
17:00 Kuban Krasnodar - Saryarka Karaganda 2.97 4.30 2.25
17:00 Tver - Yuzhny Ural Orsk 2.00 4.40 3.10
5 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Rubin Tyumen - Ermak Angarsk 1.60 4.60 4.55
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Kazzinc-Torpedo 2.15 4.35 3.16
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Ariada-Akpars 1.78 4.52 4.06
16:30 Sarov - Molot Perm 2.85 3.85 2.15
17:00 Dizel Penza - Toros Neftekamsk 2.35 3.80 2.70
17:00 Ryazan - Izhstal 2.81 4.06 2.40
6 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Lipetsk - Buran Voronezh 2.35 4.04 2.73
15:00 Tver - Saryarka Karaganda 2.71 3.95 2.41
15:00 SKA Karelia - Yuzhny Ural Orsk 2.90 4.00 2.40
15:00 Kuban Krasnodar - Chelmet Chelyabinsk 1.72 4.50 4.36
7 grudnia 2014 1 X 2
13:00 Zauralie Kurgan - Ermak Angarsk 1.85 4.45 3.50
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Sokol Krasnoyarsk 2.31 3.90 2.90
13:00 Rubin Tyumen - Kazzinc-Torpedo 1.82 4.33 4.45
15:00 Sarov - Toros Neftekamsk 3.35 4.40 2.04
15:00 Ryazan - Molot Perm 2.45 3.95 2.60
15:00 Dizel Penza - Izhstal 2.45 4.25 2.45
8 grudnia 2014 1 X 2
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Bars Kazan 1.57 5.23 4.75
17:00 Tver - Chelmet Chelyabinsk 1.95 4.40 3.80
17:00 Kuban Krasnodar - Yuzhny Ural Orsk 2.15 3.97 3.09
17:00 SKA Karelia - Saryarka Karaganda 5.01 4.67 1.65
9 grudnia 2014 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc-Torpedo 2.29 4.00 2.93
15:00 Rubin Tyumen - Sokol Krasnoyarsk 1.95 4.10 3.74
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Ermak Angarsk 2.15 4.12 3.36
17:00 Dizel Penza - Molot Perm 2.40 4.10 2.50
10 grudnia 2014 1 X 2
16:30 Ariada-Akpars - Bars Kazan 1.70 4.86 4.42
11 grudnia 2014 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Sokol Krasnoyarsk 2.50 4.00 2.70
15:00 Toros Neftekamsk - Lipetsk 2.00 4.07 3.42
15:30 Izhstal - Balashikha 1.80 4.62 4.00
12 grudnia 2014 1 X 2
14:00 Saryarka Karaganda - Ryazan 1.80 4.56 4.00
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Sarov 1.95 4.12 3.93
13 grudnia 2014 1 X 2
10:00 Ermak Angarsk - Kuban Krasnodar 2.46 3.95 2.64
12:00 Kazzinc-Torpedo - Tver 2.65 4.25 2.45
13:00 Toros Neftekamsk - Buran Voronezh 2.10 4.10 2.90
13:00 Molot Perm - Balashikha 1.80 4.35 3.60
14:00 Izhstal - Lipetsk 2.25 4.00 2.92
15:00 Ariada-Akpars - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.25 4.25 2.55
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Rubin Tyumen 2.53 4.00 2.58
14 grudnia 2014 1 X 2
12:00 Saryarka Karaganda - Dizel Penza 1.70 4.50 4.51
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Sarov 2.20 4.00 3.18
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Ryazan 2.40 4.05 2.90
15 grudnia 2014 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Tver 2.65 3.90 2.35
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Kuban Krasnodar 2.31 3.95 2.86
13:30 Kazzinc-Torpedo - SKA Karelia 1.65 4.40 4.75
15:00 Toros Neftekamsk - Balashikha 1.75 4.65 4.33
15:00 Molot Perm - Lipetsk 1.91 4.43 3.45
15:30 Izhstal - Buran Voronezh 2.16 4.10 3.09
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Zauralie Kurgan 2.15 4.12 3.14
16:30 Ariada-Akpars - Rubin Tyumen 3.84 4.40 1.95
17:00 Bars Kazan - Sputnik Nyzhnyi Tahil 3.95 4.65 1.65
16 grudnia 2014 1 X 2
12:00 Saryarka Karaganda - Sarov 1.34 6.00 8.00
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Dizel Penza 2.37 3.90 2.79
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Ryazan 2.80 4.05 2.37
17 grudnia 2014 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - SKA Karelia 1.80 4.00 3.80
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Tver 2.42 3.91 2.75
15:00 Molot Perm - Buran Voronezh 2.00 4.40 3.20
16:30 Ariada-Akpars - Zauralie Kurgan 2.26 4.00 2.96
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.05 4.35 2.95
17:00 Bars Kazan - Rubin Tyumen 6.65 5.84 1.40
18 grudnia 2014 1 X 2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Dizel Penza 2.30 3.90 3.03
19 grudnia 2014 1 X 2
13:00 Sokol Krasnoyarsk - SKA Karelia 1.65 4.15 4.60
17:00 Bars Kazan - Zauralie Kurgan 2.91 4.25 2.30
20 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Lipetsk - Yuzhny Ural Orsk 1.93 4.20 3.61
15:00 Balashikha - Saryarka Karaganda 3.70 4.35 1.85
21 grudnia 2014 1 X 2
13:00 Toros Neftekamsk - Izhstal 2.10 4.05 3.50
15:00 Tver - Ariada-Akpars 1.69 4.50 4.56
15:00 Sarov - Kazzinc-Torpedo 2.53 4.00 2.61
15:00 Kuban Krasnodar - Neftyanik Almetyevsk 1.96 4.30 3.40
15:00 Ryazan - Ermak Angarsk 1.55 4.80 4.65
22 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.85 3.95 3.60
16:30 Lipetsk - Saryarka Karaganda 3.57 4.25 2.00
17:00 Buran Voronezh - Yuzhny Ural Orsk 1.80 4.35 4.00
17:00 Balashikha - Chelmet Chelyabinsk 2.20 4.06 3.08
23 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Molot Perm - Toros Neftekamsk 2.17 4.10 3.11
16:30 Sarov - Sokol Krasnoyarsk 2.61 3.95 2.51
17:00 Kuban Krasnodar - Bars Kazan 1.33 6.66 7.39
17:00 Tver - Neftyanik Almetyevsk 1.82 4.26 4.25
17:00 Ryazan - Kazzinc-Torpedo 1.85 4.20 4.00
17:00 SKA Karelia - Ariada-Akpars 2.58 4.00 2.58
17:00 Dizel Penza - Ermak Angarsk 1.70 4.25 4.10
24 grudnia 2014 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 2.83 3.95 2.50
16:30 Lipetsk - Chelmet Chelyabinsk 1.75 4.37 4.41
17:00 Buran Voronezh - Saryarka Karaganda 2.75 4.00 2.30
17:00 Balashikha - Yuzhny Ural Orsk 2.40 3.98 2.63
25 grudnia 2014 1 X 2
15:30 Izhstal - Molot Perm 2.42 3.90 2.73
16:30 Sarov - Ermak Angarsk 2.50 3.80 2.50
17:00 Tver - Bars Kazan 1.29 7.08 8.11
17:00 Ryazan - Sokol Krasnoyarsk 1.92 4.05 3.70
17:00 SKA Karelia - Neftyanik Almetyevsk 2.56 3.88 2.56
17:00 Dizel Penza - Kazzinc-Torpedo 1.91 4.01 3.85
26 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Zauralie Kurgan 2.35 3.90 2.75
17:00 Buran Voronezh - Chelmet Chelyabinsk 1.75 4.20 4.05
27 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Dizel Penza - Sokol Krasnoyarsk 3.85 4.22 1.91
15:00 SKA Karelia - Bars Kazan 1.75 4.41 4.24
28 grudnia 2014 1 X 2
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Izhstal 2.45 3.90 2.60
5 stycznia 2015 1 X 2
15:00 Kuban Krasnodar - Ariada-Akpars 1.90 4.30 3.30
7 stycznia 2015 1 X 2
15:00 Ryazan - Buran Voronezh 2.10 4.40 3.00
9 stycznia 2015 1 X 2
10:00 Ermak Angarsk - Balashikha 1.88 4.45 3.75
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 2.45 4.25 2.74
13:30 Kazzinc-Torpedo - Lipetsk 2.51 4.25 2.65
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Ryazan 2.40 4.25 2.70
15:00 Ariada-Akpars - Sarov 1.90 4.25 3.94
10 stycznia 2015 1 X 2
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Tver 2.45 3.95 2.50
13:00 Rubin Tyumen - Kuban Krasnodar 2.01 4.03 3.38
11 stycznia 2015 1 X 2
10:00 Ermak Angarsk - Lipetsk 2.83 4.00 2.33
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Balashikha 1.94 4.20 3.51
12:00 Kazzinc-Torpedo - Buran Voronezh 2.45 3.90 2.45
12:00 Saryarka Karaganda - Molot Perm 1.72 4.46 4.35
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Izhstal 2.50 3.90 2.75
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 4.01 4.30 1.84
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Dizel Penza 1.68 4.67 4.37
15:00 Bars Kazan - Sarov 2.44 4.05 2.60
15:00 Ariada-Akpars - Ryazan 2.45 3.95 2.85
12 stycznia 2015 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Kuban Krasnodar 2.60 3.85 2.66
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - SKA Karelia 1.90 4.09 4.04
15:00 Rubin Tyumen - Tver 2.20 3.88 3.18
13 stycznia 2015 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Buran Voronezh 2.80 4.05 2.15
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Lipetsk 2.25 4.00 2.93
13:30 Kazzinc-Torpedo - Balashikha 1.97 4.40 3.50
14:00 Saryarka Karaganda - Toros Neftekamsk 1.70 4.56 4.60
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Molot Perm 2.78 3.97 2.33
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Izhstal 2.60 4.00 2.66
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Sarov 1.87 4.19 3.80
16:30 Ariada-Akpars - Dizel Penza 1.78 4.33 4.20
17:00 Bars Kazan - Ryazan 3.91 4.46 1.85
14 stycznia 2015 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Tver 2.98 3.80 2.29
15:00 Rubin Tyumen - SKA Karelia 1.59 4.56 5.25
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Kuban Krasnodar 2.25 3.95 2.75
15 stycznia 2015 1 X 2
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Buran Voronezh 2.51 4.15 2.63
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Molot Perm 3.17 4.10 2.15
17:00 Bars Kazan - Dizel Penza 2.84 4.10 2.35
16 stycznia 2015 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - SKA Karelia 1.94 3.97 3.66
17 stycznia 2015 1 X 2
12:00 Saryarka Karaganda - Yuzhny Ural Orsk 1.52 5.15 5.27
13:00 Toros Neftekamsk - Kazzinc-Torpedo 1.85 4.40 3.95
13:00 Dizel Penza - Ryazan 2.64 3.90 2.49
14:00 Izhstal - Ermak Angarsk 2.00 3.95 3.30
18 stycznia 2015 1 X 2
15:00 Sarov - Rubin Tyumen 3.69 4.05 2.10
17:00 Ryazan - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.25 3.85 2.95
19 stycznia 2015 1 X 2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Saryarka Karaganda 4.78 4.63 1.63
15:00 Molot Perm - Ermak Angarsk 1.65 4.50 4.25
15:00 Toros Neftekamsk - Sokol Krasnoyarsk 1.83 4.40 4.00
15:30 Izhstal - Kazzinc-Torpedo 1.74 4.40 5.00
16:30 Lipetsk - Ariada-Akpars 1.85 4.40 4.00
17:00 Tver - Kuban Krasnodar 1.78 4.20 4.25
17:00 Balashikha - Neftyanik Almetyevsk 2.08 4.24 3.10
20 stycznia 2015 1 X 2
16:30 Sarov - Zauralie Kurgan 2.45 4.00 2.74
17:00 Ryazan - Rubin Tyumen 2.69 4.00 2.45
17:00 Dizel Penza - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.50 4.00 2.45
21 stycznia 2015 1 X 2
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 2.15 3.97 3.29
15:00 Molot Perm - Kazzinc-Torpedo 1.70 4.45 4.41
15:00 Toros Neftekamsk - Ermak Angarsk 1.75 4.20 3.85
15:30 Izhstal - Sokol Krasnoyarsk 1.85 4.14 4.04
16:30 Lipetsk - Neftyanik Almetyevsk 1.88 4.40 3.80
17:00 Buran Voronezh - Ariada-Akpars 1.75 4.44 4.33
17:00 Balashikha - Bars Kazan 1.40 6.52 6.81
22 stycznia 2015 1 X 2
16:30 Sarov - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.70 4.00 2.47
17:00 Dizel Penza - Rubin Tyumen 3.26 4.25 2.15
17:00 Ryazan - Zauralie Kurgan 2.15 4.11 3.39
23 stycznia 2015 1 X 2
15:00 Molot Perm - Sokol Krasnoyarsk 1.80 4.34 4.16
16:30 Lipetsk - Bars Kazan 1.35 6.50 7.72
17:00 Kuban Krasnodar - SKA Karelia 1.60 4.54 5.17
17:00 Balashikha - Ariada-Akpars 2.30 4.20 2.83
17:00 Buran Voronezh - Neftyanik Almetyevsk 1.75 4.40 4.26
24 stycznia 2015 1 X 2
15:00 Dizel Penza - Zauralie Kurgan 2.74 3.80 2.44
25 stycznia 2015 1 X 2
15:00 SKA Karelia - Ryazan 2.86 3.90 2.32
15:00 Buran Voronezh - Bars Kazan 1.35 6.24 7.88
26 stycznia 2015 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 2.20 4.00 3.00
13:30 Kazzinc-Torpedo - Saryarka Karaganda 2.83 4.20 2.23
27 stycznia 2015 1 X 2
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Lipetsk 2.20 4.20 2.68
15:00 Rubin Tyumen - Balashikha 1.71 4.42 4.32
17:00 Tver - Sarov 1.65 4.50 4.93
17:00 Kuban Krasnodar - Ryazan 2.20 4.25 2.97
28 stycznia 2015 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Saryarka Karaganda 3.56 4.25 1.95
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Yuzhny Ural Orsk 2.23 4.25 3.03
13:30 Kazzinc-Torpedo - Chelmet Chelyabinsk 2.06 4.25 3.21
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Izhstal 2.65 4.00 2.42
16:30 Ariada-Akpars - Toros Neftekamsk 2.60 4.20 2.55
29 stycznia 2015 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Balashikha 2.05 4.25 3.42
15:00 Rubin Tyumen - Lipetsk 2.05 4.25 3.53
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Buran Voronezh 2.51 4.00 2.63
17:00 Tver - Ryazan 1.95 3.95 3.67
17:00 Kuban Krasnodar - Dizel Penza 2.05 3.96 3.50
17:00 SKA Karelia - Sarov 2.05 4.10 3.45
30 stycznia 2015 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 2.15 4.20 2.79
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Saryarka Karaganda 2.91 4.20 2.40
13:30 Kazzinc-Torpedo - Yuzhny Ural Orsk 2.12 4.25 3.16
15:00 Bars Kazan - Toros Neftekamsk 4.75 4.75 1.65
16:30 Ariada-Akpars - Izhstal 2.55 4.20 2.61
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Molot Perm 2.40 4.20 2.40
31 stycznia 2015 1 X 2
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Balashikha 2.10 4.40 3.21
13:00 Rubin Tyumen - Buran Voronezh 2.11 4.25 3.23
13:00 Zauralie Kurgan - Lipetsk 2.42 4.00 2.80
15:00 Tver - Dizel Penza 1.86 4.30 3.99
15:00 Kuban Krasnodar - Sarov 1.74 4.60 4.39
1 lutego 2015 1 X 2
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Chelmet Chelyabinsk 2.20 4.01 3.19
11:00 Bars Kazan - Izhstal 4.65 4.67 1.70
15:00 Ariada-Akpars - Molot Perm 2.45 3.90 2.45
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Toros Neftekamsk 2.91 3.96 2.26
2 lutego 2015 1 X 2
13:00 SKA Karelia - Dizel Penza 2.60 3.96 2.75
14:30 Zauralie Kurgan - Buran Voronezh 2.56 3.80 2.60
3 lutego 2015 1 X 2
14:00 Bars Kazan - Molot Perm 5.41 5.00 1.50
4 lutego 2015 1 X 2
16:30 Lipetsk - Kuban Krasnodar 1.99 4.10 3.60
17:00 Balashikha - Tver 3.09 3.94 2.35
5 lutego 2015 1 X 2
14:00 Saryarka Karaganda - Neftyanik Almetyevsk 1.46 5.56 5.75
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Ariada-Akpars 2.39 3.90 2.79
15:00 Toros Neftekamsk - Rubin Tyumen 2.28 3.80 2.98
15:30 Izhstal - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.00 4.04 3.60
6 lutego 2015 1 X 2
16:30 Lipetsk - Tver 2.45 3.90 2.79
17:00 Buran Voronezh - Kuban Krasnodar 2.19 4.03 3.10
17:00 Balashikha - SKA Karelia 1.85 4.20 3.50
7 lutego 2015 1 X 2
10:00 Ermak Angarsk - Sokol Krasnoyarsk 2.05 4.25 3.42
11:00 Saryarka Karaganda - Bars Kazan 1.20 8.29 11.45
13:00 Toros Neftekamsk - Zauralie Kurgan 2.15 4.00 3.48
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Ariada-Akpars 2.16 4.20 3.16
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Neftyanik Almetyevsk 2.20 4.20 3.10
13:00 Molot Perm - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.03 4.25 3.35
14:00 Izhstal - Rubin Tyumen 2.14 3.90 3.19
15:00 Sarov - Dizel Penza 2.83 3.80 2.50
8 lutego 2015 1 X 2
15:00 Lipetsk - SKA Karelia 1.52 5.25 5.40
15:00 Buran Voronezh - Tver 2.57 3.88 2.60
15:00 Balashikha - Kuban Krasnodar 2.50 4.11 2.50
9 lutego 2015 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Kazzinc-Torpedo 2.29 3.91 2.88
14:00 Saryarka Karaganda - Ariada-Akpars 1.65 4.88 4.88
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Neftyanik Almetyevsk 2.18 4.25 3.08
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Bars Kazan 1.62 4.71 4.83
15:00 Molot Perm - Rubin Tyumen 2.42 3.90 2.76
15:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.13 4.00 3.18
15:30 Izhstal - Zauralie Kurgan 1.95 4.00 3.67
10 lutego 2015 1 X 2
17:00 Buran Voronezh - SKA Karelia 1.70 4.50 4.81
11 lutego 2015 1 X 2
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Kazzinc-Torpedo 2.30 4.20 2.93
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Bars Kazan 1.53 5.17 6.36
15:00 Molot Perm - Zauralie Kurgan 1.95 4.20 3.69
14 lutego 2015 1 X 2
09:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Yuzhny Ural Orsk 2.25 3.90 2.75
15 lutego 2015 1 X 2
11:00 Bars Kazan - Ermak Angarsk 3.45 4.10 1.80
13:00 Zauralie Kurgan - Saryarka Karaganda 2.90 4.20 2.15
13:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 1.85 4.06 4.18
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Sokol Krasnoyarsk 2.35 4.10 2.98
15:00 Kuban Krasnodar - Izhstal 2.26 4.04 2.85
15:00 Ariada-Akpars - Kazzinc-Torpedo 2.75 4.06 2.35
15:00 SKA Karelia - Toros Neftekamsk 3.27 4.10 2.20
15:00 Sarov - Balashikha 3.15 4.10 2.12
15:00 Dizel Penza - Lipetsk 2.34 4.25 2.85
15:00 Tver - Molot Perm 2.28 4.00 2.94
17 lutego 2015 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 3.20 4.25 2.25
15:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 1.80 4.00 3.70
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Saryarka Karaganda 2.70 4.10 2.30
16:30 Ariada-Akpars - Ermak Angarsk 2.45 4.20 2.38
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Kazzinc-Torpedo 2.30 4.20 3.29
16:30 Sarov - Lipetsk 3.80 4.10 1.92
17:00 Tver - Izhstal 2.15 4.20 3.32
17:00 SKA Karelia - Molot Perm 3.57 4.01 1.96
17:00 Bars Kazan - Sokol Krasnoyarsk 4.31 4.40 1.72
17:00 Kuban Krasnodar - Toros Neftekamsk 2.09 4.25 3.22
17:00 Dizel Penza - Buran Voronezh 2.66 3.82 2.60
17:00 Ryazan - Balashikha 2.13 4.25 3.20
19 lutego 2015 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Yuzhny Ural Orsk 3.50 4.00 2.10
15:00 Rubin Tyumen - Saryarka Karaganda 2.65 3.95 2.40
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Chelmet Chelyabinsk 3.63 4.00 1.83
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Ermak Angarsk 1.68 4.20 4.00
16:30 Sarov - Buran Voronezh 4.11 4.14 1.85
16:30 Ariada-Akpars - Sokol Krasnoyarsk 2.14 3.90 3.24
17:00 Kuban Krasnodar - Molot Perm 2.61 3.90 2.52
17:00 Dizel Penza - Balashikha 1.80 4.31 4.03
17:00 Tver - Toros Neftekamsk 1.93 4.10 3.73
17:00 Ryazan - Lipetsk 2.49 3.90 2.59
17:00 SKA Karelia - Izhstal 1.43 8.00 8.93
17:00 Bars Kazan - Kazzinc-Torpedo 4.50 4.47 1.75