loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Hokej Archiwum Rosja 2015/2016

Rosja - archiwalne kursy bukmacherskie 2015/2016

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze hokeja na lodzie w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie odnotowaliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi hokejowe: KHL, VHL

Hokej na Lodzie Rosja KHL Najwyższe kursy
24 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 St Petersburg - CSKA Moskwa 2.30 4.41 3.02
25 sierpnia 2015 1 X 2
15:30 Barys Astana - Magnitogorsk 3.10 4.40 2.14
15:30 Avangard Omsk - Salavat Ufa 2.35 4.35 2.80
17:30 Jokerit - Severstal Cherepovec 1.60 5.09 5.50
18:00 Niznyj Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 2.60 4.25 2.50
18:30 Dinamo Riga - Ak Bars Kazan 3.40 4.40 2.07
18:30 Spartak Moskwa - Dinamo Minsk 2.50 4.30 2.61
18:30 Sochi - Lada Togliatti 1.87 4.36 3.65
26 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Traktor Cheljabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.00 4.16 3.45
18:30 Vityaz Podolsk - Novokuzneck 1.85 4.69 4.02
18:30 Dynamo Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.75 4.72 4.53
18:30 Niznekamsk - Yugra 2.00 4.55 3.63
19:30 Medvescak Zagreb - Amur Chabarovsk 1.87 4.54 3.75
19:30 Slovan Bratislava - Admirał Władywostok 2.00 4.42 3.40
27 sierpnia 2015 1 X 2
15:30 Barys Astana - Salavat Ufa 2.85 4.50 2.30
15:30 Avangard Omsk - Magnitogorsk 2.36 4.40 3.00
17:30 Jokerit - Niznyj Novgorod 1.70 4.60 4.50
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 1.58 5.05 5.04
18:30 Dinamo Riga - Severstal Cherepovec 2.20 4.40 3.05
18:30 St Petersburg - Dinamo Minsk 1.46 6.00 6.00
18:30 Sochi - Ak Bars Kazan 3.50 4.50 2.05
18:30 CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 1.44 5.86 6.58
28 sierpnia 2015 1 X 2
16:00 Traktor Cheljabinsk - Yugra 1.91 4.58 4.50
18:30 Dynamo Moskwa - Novokuzneck 1.40 6.27 7.82
18:30 Vityaz Podolsk - Sibir Novosibirsk 2.80 4.15 2.45
18:30 Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.25 4.15 2.90
19:30 Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk 1.80 4.54 4.00
19:30 Medvescak Zagreb - Admirał Władywostok 2.23 4.32 3.25
29 sierpnia 2015 1 X 2
15:00 Jokerit - CSKA Moskwa 3.00 4.13 2.40
16:00 Spartak Moskwa - Lada Togliatti 1.86 4.40 3.67
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 2.45 4.10 2.79
16:00 St Petersburg - Niznyj Novgorod 1.48 6.00 7.00
30 sierpnia 2015 1 X 2
13:30 Salavat Ufa - Yugra 1.50 5.55 6.50
13:30 Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.45 5.45 6.75
13:30 Traktor Cheljabinsk - Avangard Omsk 2.88 4.24 2.25
16:00 Dynamo Moskwa - Amur Chabarovsk 1.35 6.10 7.75
16:00 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 2.00 4.32 3.52
16:00 Vityaz Podolsk - Admirał Władywostok 2.35 4.33 2.85
16:00 Niznekamsk - Barys Astana 2.62 4.38 2.40
17:30 Slovan Bratislava - Novokuzneck 1.70 4.85 4.50
17:30 Medvescak Zagreb - Sibir Novosibirsk 2.98 4.27 2.35
31 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 4.50 4.50 1.80
18:30 Sochi - Lokomotiv Yaroslavl 2.90 4.29 2.35
18:30 Spartak Moskwa - Niznyj Novgorod 2.66 4.36 2.60
18:30 Severstal Cherepovec - St Petersburg 4.00 4.83 1.80
1 września 2015 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg 1.67 4.70 4.80
16:00 Magnitogorsk - Yugra 1.33 6.25 8.50
16:00 Traktor Cheljabinsk - Barys Astana 2.44 4.27 2.53
17:00 Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 2.55 4.20 2.49
18:30 Vityaz Podolsk - Amur Chabarovsk 2.00 4.39 3.47
18:30 CSKA Moskwa - Dinamo Riga 1.46 5.50 6.50
18:30 Dynamo Moskwa - Admirał Władywostok 1.43 5.71 6.75
18:30 Niznekamsk - Avangard Omsk 4.00 4.75 1.88
19:30 Medvescak Zagreb - Novokuzneck 1.65 5.11 5.00
2 września 2015 1 X 2
17:30 Jokerit - Dinamo Minsk 1.54 5.28 5.50
18:30 Severstal Cherepovec - Niznyj Novgorod 2.40 4.16 2.70
3 września 2015 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Avangard Omsk 2.30 4.33 2.78
16:00 Magnitogorsk - Barys Astana 1.65 5.02 4.57
18:30 Lokomotiv Yaroslavl - Sochi 1.76 4.50 4.50
19:30 Medvescak Zagreb - Dinamo Riga 2.66 4.12 2.60
4 września 2015 1 X 2
15:30 Sibir Novosibirsk - St Petersburg 3.15 4.35 2.10
16:00 Yugra - Lada Togliatti 2.36 4.20 3.00
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan 3.10 4.20 2.20
18:30 CSKA Moskwa - Niznekamsk 1.36 6.20 9.50
18:30 Dynamo Moskwa - Vityaz Podolsk 1.45 6.00 7.00
18:30 Severstal Cherepovec - Traktor Cheljabinsk 2.50 4.20 2.78
5 września 2015 1 X 2
09:00 Amur Chabarovsk - Admirał Władywostok 2.70 4.21 2.33
13:30 Magnitogorsk - Avangard Omsk 2.15 4.34 3.30
6 września 2015 1 X 2
12:00 Novokuzneck - St Petersburg 7.00 6.00 1.43
13:30 Yugra - Ak Bars Kazan 5.00 4.80 1.60
13:30 Sibir Novosibirsk - Spartak Moskwa 1.65 4.84 4.80
13:30 Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl 2.37 4.20 2.70
13:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Lada Togliatti 1.83 4.40 4.15
16:00 Niznyj Novgorod - Vityaz Podolsk 1.70 4.74 4.50
16:00 CSKA Moskwa - Traktor Cheljabinsk 1.44 5.69 7.00
16:00 Severstal Cherepovec - Niznekamsk 2.14 4.32 3.15
17:30 Slovan Bratislava - Medvescak Zagreb 2.10 4.37 3.13
8 września 2015 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Spartak Moskwa 2.07 4.36 3.30
11:30 Amur Chabarovsk - St Petersburg 5.50 5.61 1.56
14:00 Novokuzneck - Dinamo Riga 2.99 4.15 2.30
15:30 Avangard Omsk - Ak Bars Kazan 2.15 4.20 3.18
15:30 Sibir Novosibirsk - Jokerit 2.75 4.19 2.50
15:30 Barys Astana - Lada Togliatti 1.59 5.15 5.00
16:00 Yugra - Sochi 2.55 4.00 2.70
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl 2.70 3.95 2.40
18:00 Niznyj Novgorod - Niznekamsk 1.88 4.44 3.75
18:30 Dynamo Moskwa - Medvescak Zagreb 1.50 5.75 6.00
18:30 Dinamo Minsk - Traktor Cheljabinsk 1.96 4.30 3.55
9 września 2015 1 X 2
18:30 CSKA Moskwa - Salavat Ufa 1.70 5.06 4.65
10 września 2015 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - St Petersburg 3.60 4.66 1.95
11:30 Amur Chabarovsk - Spartak Moskwa 2.46 4.20 2.80
15:30 Barys Astana - Ak Bars Kazan 2.85 4.12 2.30
15:30 Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga 1.87 4.35 4.00
15:30 Avangard Omsk - Lada Togliatti 1.43 6.00 8.50
16:00 Yugra - Lokomotiv Yaroslavl 4.20 4.25 1.80
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Sochi 1.95 4.15 3.60
18:30 Niznyj Novgorod - Traktor Cheljabinsk 1.87 4.34 4.00
18:30 Vityaz Podolsk - Medvescak Zagreb 2.25 4.21 2.93
18:30 Dynamo Moskwa - Slovan Bratislava 1.56 5.25 5.60
18:30 Dinamo Minsk - Niznekamsk 2.00 4.43 3.33
11 września 2015 1 X 2
18:30 CSKA Moskwa - Magnitogorsk 1.95 4.29 3.70
18:30 Severstal Cherepovec - Salavat Ufa 3.50 4.43 2.07
12 września 2015 1 X 2
09:00 Admirał Władywostok - Jokerit 4.00 4.50 1.89
09:00 Amur Chabarovsk - Dinamo Riga 2.78 4.10 2.45
13:30 Barys Astana - Sochi 2.00 4.51 3.75
13:30 Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl 1.95 4.20 3.70
16:00 Vityaz Podolsk - Slovan Bratislava 2.41 4.18 2.65
13 września 2015 1 X 2
15:00 Lada Togliatti - Yugra 2.10 4.20 3.15
16:00 Severstal Cherepovec - Magnitogorsk 4.30 4.56 1.75
16:00 Ak Bars Kazan - Salavat Ufa 1.90 4.32 3.75
16:00 CSKA Moskwa - Avtomobilist Yekaterinburg 1.42 6.00 7.00
14 września 2015 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Dinamo Riga 2.25 4.20 2.84
11:30 Amur Chabarovsk - Jokerit 5.32 5.07 1.59
15:30 Avangard Omsk - Sochi 1.58 5.00 5.00
16:00 Traktor Cheljabinsk - Sibir Novosibirsk 2.76 3.98 2.39
18:00 Niznekamsk - Novokuzneck 1.72 4.81 4.45
18:30 Vityaz Podolsk - Niznyj Novgorod 2.85 4.13 2.40
18:30 Spartak Moskwa - Dinamo Minsk 2.96 4.15 2.30
19:30 Medvescak Zagreb - Slovan Bratislava 2.29 4.23 2.80
15 września 2015 1 X 2
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Magnitogorsk 2.63 4.05 2.50
18:30 Severstal Cherepovec - Avtomobilist Yekaterinburg 2.35 4.05 2.90
18:30 St Petersburg - Dynamo Moskwa 1.81 4.55 4.20
18:30 CSKA Moskwa - Yugra 1.32 6.50 9.00
16 września 2015 1 X 2
16:00 Traktor Cheljabinsk - Novokuzneck 1.66 4.76 5.00
16:00 Salavat Ufa - Barys Astana 1.82 4.74 3.90
17:00 Lada Togliatti - Niznyj Novgorod 3.35 4.04 2.13
18:00 Niznekamsk - Sibir Novosibirsk 2.80 4.30 2.35
18:30 Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk 1.78 4.50 4.40
17 września 2015 1 X 2
17:30 Jokerit - Dynamo Moskwa 1.97 4.40 3.50
18:30 Dinamo Riga - Vityaz Podolsk 1.82 4.40 4.05
19:30 Slovan Bratislava - St Petersburg 3.47 4.47 1.95
19:30 Medvescak Zagreb - Spartak Moskwa 2.00 4.35 3.40
18 września 2015 1 X 2
16:00 Yugra - Barys Astana 2.75 4.20 2.25
16:00 Traktor Cheljabinsk - Admirał Władywostok 2.00 4.31 3.37
16:00 Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 1.71 4.60 4.60
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk 3.35 4.33 2.00
16:00 Salavat Ufa - Novokuzneck 1.42 5.96 7.00
17:00 Lada Togliatti - Severstal Cherepovec 2.58 4.10 2.60
18:00 Ak Bars Kazan - CSKA Moskwa 2.95 4.05 2.25
18:00 Niznekamsk - Amur Chabarovsk 1.64 4.85 5.10
18:30 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 1.88 4.27 3.84
18:30 Sochi - Niznyj Novgorod 2.60 4.05 2.58
19 września 2015 1 X 2
15:00 Jokerit - Vityaz Podolsk 1.39 6.00 8.00
17:30 Medvescak Zagreb - St Petersburg 4.20 4.87 1.75
17:30 Slovan Bratislava - Spartak Moskwa 1.87 4.32 3.90
20 września 2015 1 X 2
13:30 Yugra - Avangard Omsk 5.00 4.80 1.66
13:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Astana 2.28 4.25 2.90
13:30 Traktor Cheljabinsk - Amur Chabarovsk 1.75 4.60 4.36
13:30 Magnitogorsk - Novokuzneck 1.40 6.01 8.00
13:30 Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk 2.25 4.30 3.00
15:00 Lada Togliatti - CSKA Moskwa 6.00 5.50 1.53
16:00 Sochi - Dinamo Minsk 2.50 4.12 2.69
16:00 Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovec 1.52 5.03 6.50
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Niznyj Novgorod 1.95 4.10 3.77
16:00 Niznekamsk - Admirał Władywostok 1.96 4.40 3.50
21 września 2015 1 X 2
18:30 Dynamo Moskwa - St Petersburg 2.40 4.15 2.78
19:30 Medvescak Zagreb - Vityaz Podolsk 2.30 4.22 2.79
19:30 Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2.15 4.20 3.20
22 września 2015 1 X 2
15:30 Barys Astana - Avangard Omsk 3.00 4.15 2.28
16:00 Salavat Ufa - Amur Chabarovsk 1.36 6.50 7.00
16:00 Magnitogorsk - Admirał Władywostok 1.41 5.82 6.65
18:30 Spartak Moskwa - Severstal Cherepovec 2.30 4.11 2.85
23 września 2015 1 X 2
14:00 Novokuzneck - Sochi 3.01 4.21 2.25
15:30 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.50 4.05 2.80
17:30 Jokerit - Slovan Bratislava 1.55 5.17 5.65
18:00 Niznyj Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg 1.93 4.25 3.60
18:30 Dinamo Riga - Medvescak Zagreb 1.95 4.38 3.60
18:30 Dinamo Minsk - Yugra 1.85 4.40 3.85
18:30 CSKA Moskwa - St Petersburg 1.87 4.60 3.85
24 września 2015 1 X 2
18:30 Dynamo Moskwa - Traktor Cheljabinsk 1.56 4.88 5.60
18:30 Vityaz Podolsk - Niznekamsk 2.43 4.07 2.75
25 września 2015 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Sochi 2.19 4.22 3.20
11:30 Amur Chabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 4.00 4.32 1.85
14:00 Novokuzneck - Lada Togliatti 2.43 4.15 3.00
15:30 Avangard Omsk - Barys Astana 1.65 4.76 5.00
15:30 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 2.51 4.05 2.75
18:00 Niznyj Novgorod - Yugra 1.80 4.20 4.20
18:30 Spartak Moskwa - Medvescak Zagreb 2.20 4.33 3.18
18:30 Dinamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.15 4.25 3.18
18:30 Dinamo Riga - Slovan Bratislava 2.10 4.13 3.20
18:30 St Petersburg - Jokerit 2.31 4.10 2.80
26 września 2015 1 X 2
16:00 Dynamo Moskwa - Niznekamsk 1.65 4.84 4.90
16:00 Vityaz Podolsk - Traktor Cheljabinsk 2.35 4.33 2.70
27 września 2015 1 X 2
09:00 Admirał Władywostok - Lokomotiv Yaroslavl 2.80 4.01 2.45
09:00 Amur Chabarovsk - Sochi 2.67 4.10 2.50
12:00 Novokuzneck - Ak Bars Kazan 5.40 4.85 1.60
13:30 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti 1.55 5.25 5.75
16:00 Spartak Moskwa - Dinamo Riga 2.35 4.10 2.76
16:00 Severstal Cherepovec - Yugra 2.30 4.10 3.00
16:00 CSKA Moskwa - Jokerit 2.00 4.31 3.60
28 września 2015 1 X 2
18:30 Dynamo Moskwa - Salavat Ufa 1.95 4.38 3.62
18:30 Vityaz Podolsk - Magnitogorsk 4.50 4.45 1.78
19:30 Slovan Bratislava - Niznekamsk 2.21 4.20 3.00
19:30 Medvescak Zagreb - Traktor Cheljabinsk 2.25 4.20 3.00
29 września 2015 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Lada Togliatti 1.83 4.40 4.00
11:30 Amur Chabarovsk - Ak Bars Kazan 3.85 4.50 1.85
14:00 Novokuzneck - Lokomotiv Yaroslavl 4.40 4.50 1.72
15:30 Sibir Novosibirsk - Sochi 1.90 4.40 3.70
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk 2.30 4.12 2.88
16:00 Yugra - Niznyj Novgorod 2.80 3.90 2.35
18:30 St Petersburg - Dinamo Riga 1.51 5.25 6.00
18:30 CSKA Moskwa - Avangard Omsk 1.75 4.60 4.20
18:30 Severstal Cherepovec - Barys Astana 2.50 4.04 2.71
30 września 2015 1 X 2
18:30 Dynamo Moskwa - Magnitogorsk 2.40 4.25 2.76
18:30 Vityaz Podolsk - Salavat Ufa 3.50 4.45 1.95
19:30 Medvescak Zagreb - Niznekamsk 2.40 4.15 2.80
19:30 Slovan Bratislava - Traktor Cheljabinsk 2.20 4.20 3.03
1 października 2015 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Ak Bars Kazan 3.10 4.17 2.15
11:30 Amur Chabarovsk - Lada Togliatti 2.15 4.00 3.09
16:00 Yugra - Dinamo Minsk 2.60 4.00 2.50
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Niznyj Novgorod 2.40 3.96 2.75
17:30 Jokerit - St Petersburg 2.30 4.35 2.81
18:30 Severstal Cherepovec - Avangard Omsk 3.04 4.20 2.15
18:30 Dinamo Riga - Spartak Moskwa 2.15 4.20 3.18
18:30 CSKA Moskwa - Barys Astana 1.47 5.50 5.90
2 października 2015 1 X 2
19:30 Medvescak Zagreb - Magnitogorsk 4.10 4.58 1.75
19:30 Slovan Bratislava - Salavat Ufa 2.85 4.14 2.29
3 października 2015 1 X 2
13:30 Traktor Cheljabinsk - St Petersburg 3.80 4.40 1.90
16:00 Niznyj Novgorod - Barys Astana 2.20 4.09 3.10
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskwa 2.50 3.90 2.71
16:00 Niznekamsk - Spartak Moskwa 2.20 4.10 3.10
16:00 Sochi - Vityaz Podolsk 2.03 4.20 3.70
16:00 Dinamo Minsk - Avangard Omsk 2.95 4.16 2.27
4 października 2015 1 X 2
09:00 Admirał Władywostok - Amur Chabarovsk 1.90 4.15 4.25
13:30 Yugra - Novokuzneck 1.91 4.10 4.00
13:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk 2.60 3.99 2.63
15:00 Jokerit - CSKA Moskwa 2.71 4.09 2.60
17:30 Medvescak Zagreb - Salavat Ufa 3.00 4.23 2.18
17:30 Slovan Bratislava - Magnitogorsk 4.33 4.34 1.90
5 października 2015 1 X 2
16:00 Traktor Cheljabinsk - Spartak Moskwa 2.05 4.40 3.40
17:00 Lada Togliatti - Dinamo Riga 2.74 3.95 2.50
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk 1.57 5.25 5.55
18:00 Niznekamsk - St Petersburg 3.30 4.31 2.08
18:00 Niznyj Novgorod - Avangard Omsk 2.80 4.05 2.45
18:30 Sochi - Dynamo Moskwa 3.70 4.20 1.98
18:30 Dinamo Minsk - Barys Astana 2.20 4.22 3.02
6 października 2015 1 X 2
16:00 Yugra - Sibir Novosibirsk 3.00 3.95 2.30
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Novokuzneck 1.67 4.97 4.50
18:30 Severstal Cherepovec - CSKA Moskwa 4.80 4.77 1.63
7 października 2015 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Slovan Bratislava 1.60 5.05 5.10
16:00 Magnitogorsk - Medvescak Zagreb 1.50 5.35 6.00
16:00 Traktor Cheljabinsk - Jokerit 3.30 4.25 2.05
17:00 Lada Togliatti - Vityaz Podolsk 2.35 3.95 2.90
18:00 Niznekamsk - Dinamo Riga 2.12 4.05 3.20
18:30 Sochi - Spartak Moskwa 1.85 4.41 4.15
18:30 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskwa 2.50 4.01 2.65
8 października 2015 1 X 2
15:00 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 1.82 4.27 4.20
15:30 Barys Astana - Novokuzneck 1.68 4.87 4.80
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Admirał Władywostok 2.15 4.15 3.25
16:00 Yugra - Amur Chabarovsk 1.85 4.25 3.85
18:30 Dinamo Minsk - Severstal Cherepovec 1.90 4.34 3.75
9 października 2015 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Medvescak Zagreb 1.62 5.09 5.00
16:00 Traktor Cheljabinsk - Dinamo Riga 2.14 4.00 3.20
16:00 Magnitogorsk - Slovan Bratislava 1.53 5.65 5.70
17:00 Lada Togliatti - Dynamo Moskwa 5.10 5.00 1.65
18:00 Ak Bars Kazan - Vityaz Podolsk 1.50 5.55 6.15
18:00 Niznekamsk - Jokerit 3.30 4.33 2.05
18:30 CSKA Moskwa - Niznyj Novgorod 1.53 5.40 6.00
10 października 2015 1 X 2
13:00 Avangard Omsk - Novokuzneck 1.42 6.00 7.00
13:30 Yugra - Admirał Władywostok 2.50 3.75 2.65
13:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Chabarovsk 1.81 4.40 4.00
13:30 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 2.45 4.20 2.70
16:00 St Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 2.15 4.40 3.04
16:00 Spartak Moskwa - Sochi 2.39 4.20 2.80
11 października 2015 1 X 2
15:00 Lada Togliatti - Slovan Bratislava 2.75 4.15 2.50
16:00 Severstal Cherepovec - Niznyj Novgorod 2.50 4.00 2.63
16:00 Ak Bars Kazan - Medvescak Zagreb 1.62 4.90 5.15
16:00 CSKA Moskwa - Dinamo Minsk 1.52 5.27 5.75
12 października 2015 1 X 2
15:00 Avangard Omsk - Amur Chabarovsk 1.45 5.50 6.50
15:30 Barys Astana - Admirał Władywostok 2.10 4.20 3.23
16:00 Traktor Cheljabinsk - Niznekamsk 2.35 3.90 3.01
18:00 Jokerit - Salavat Ufa 1.90 4.48 3.75
18:30 Spartak Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 3.78 4.20 1.89
18:30 Dinamo Riga - Magnitogorsk 3.50 4.20 2.04
18:30 St Petersburg - Sochi 1.62 5.25 5.25
13 października 2015 1 X 2
17:00 Lada Togliatti - Medvescak Zagreb 3.10 4.00 2.20
18:00 Niznyj Novgorod - Dinamo Minsk 2.05 4.14 3.47
18:00 Ak Bars Kazan - Slovan Bratislava 1.70 4.65 4.64
18:30 Vityaz Podolsk - Yugra 2.20 3.90 3.10
18:30 Dynamo Moskwa - Avtomobilist Yekaterinburg 1.57 5.25 5.25
14 października 2015 1 X 2
15:00 Avangard Omsk - Admirał Władywostok 1.67 4.63 4.65
15:30 Barys Astana - Amur Chabarovsk 1.76 4.51 4.60
18:00 Jokerit - Magnitogorsk 2.35 4.05 2.75
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Cheljabinsk 1.67 4.60 4.95
18:30 Dinamo Riga - Salavat Ufa 3.00 4.21 2.24
18:30 Sochi - Niznekamsk 2.15 4.05 3.15
18:30 Spartak Moskwa - St Petersburg 3.50 4.34 1.95
15 października 2015 1 X 2
14:00 Novokuzneck - CSKA Moskwa 6.00 5.80 1.48
15:30 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovec 1.86 4.27 4.20
18:30 Dynamo Moskwa - Yugra 1.55 5.15 5.75
18:30 Vityaz Podolsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.56 3.95 2.65
16 października 2015 1 X 2
16:00 Magnitogorsk - Salavat Ufa 2.05 4.45 3.35
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Niznekamsk 1.70 4.43 4.91
18:30 Sochi - Traktor Cheljabinsk 2.10 4.01 3.29
18:30 St Petersburg - Ak Bars Kazan 2.25 4.15 3.10
17 października 2015 1 X 2
09:00 Admirał Władywostok - Severstal Cherepovec 2.10 4.08 3.50
09:00 Amur Chabarovsk - CSKA Moskwa 5.50 5.00 1.59
12:00 Novokuzneck - Niznyj Novgorod 3.61 4.09 2.00
13:30 Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 1.90 4.21 3.80
16:00 Vityaz Podolsk - Barys Astana 2.55 4.09 2.60
16:00 Dynamo Moskwa - Avangard Omsk 2.20 4.17 3.18
17:00 Slovan Bratislava - Yugra 2.04 4.10 3.45
17:30 Medvescak Zagreb - Avtomobilist Yekaterinburg 2.40 4.02 2.90
18 października 2015 1 X 2
13:30 Magnitogorsk - Traktor Cheljabinsk 1.75 4.44 4.40
16:00 St Petersburg - Lada Togliatti 1.48 5.36 7.00
16:00 Spartak Moskwa - Ak Bars Kazan 3.20 3.99 2.17
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 2.25 4.00 3.21
19 października 2015 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - CSKA Moskwa 4.15 4.43 1.85
11:30 Amur Chabarovsk - Severstal Cherepovec 2.74 4.00 2.50
14:00 Novokuzneck - Dinamo Minsk 2.84 4.04 2.38
15:30 Sibir Novosibirsk - Niznyj Novgorod 2.23 3.91 3.30
18:30 Vityaz Podolsk - Avangard Omsk 3.62 4.20 1.95
18:30 Dynamo Moskwa - Barys Astana 1.62 4.98 5.00
19:00 Slovan Bratislava - Avtomobilist Yekaterinburg 2.35 3.95 2.85
19:30 Medvescak Zagreb - Yugra 1.95 4.35 3.70
20 października 2015 1 X 2
16:00 Salavat Ufa - Ak Bars Kazan 2.25 4.19 3.10
18:00 Niznekamsk - Lada Togliatti 1.75 4.50 4.50
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga 1.58 4.75 5.25
18:30 Sochi - Jokerit 3.45 4.33 2.10
21 października 2015 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Niznyj Novgorod 2.64 4.00 2.60
11:30 Amur Chabarovsk - Dinamo Minsk 2.70 3.85 2.55
14:00 Novokuzneck - Severstal Cherepovec 2.83 4.05 2.40
15:30 Sibir Novosibirsk - CSKA Moskwa 3.05 4.10 2.25
19:00 Slovan Bratislava - Barys Astana 2.30 4.10 3.00
19:30 Medvescak Zagreb - Avangard Omsk 2.82 4.08 2.40
22 października 2015 1 X 2
16:00 Yugra - Spartak Moskwa 2.50 3.90 2.80
16:00 Magnitogorsk - Jokerit 2.20 4.19 3.10
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - St Petersburg 3.05 4.16 2.35
16:00 Salavat Ufa - Dinamo Riga 1.64 4.99 5.00
23 października 2015 1 X 2
11:30 Admirał Władywostok - Dinamo Minsk 2.33 4.15 3.05
11:30 Amur Chabarovsk - Niznyj Novgorod 3.01 3.93 2.30
17:00 Lada Togliatti - Niznekamsk 2.90 3.90 2.36
18:00 Ak Bars Kazan - Traktor Cheljabinsk 1.71 4.50 4.55
18:30 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 2.33 3.90 3.10
18:30 Vityaz Podolsk - Sochi 2.73 3.93 2.60
19:00 Slovan Bratislava - Avangard Omsk 2.70 4.05 2.44
19:30 Medvescak Zagreb - Barys Astana 2.35 4.18 2.85
24 października 2015 1 X 2
13:30 Yugra - St Petersburg 3.95 4.25 1.80
13:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Spartak Moskwa 2.15 4.05 3.30
13:30 Salavat Ufa - Jokerit 2.24 4.29 2.90
13:30 Magnitogorsk - Dinamo Riga 1.60 5.50 5.50
25 października 2015 1 X 2
14:00 Lada Togliatti - Traktor Cheljabinsk 2.60 3.90 2.69
15:00 Dynamo Moskwa - Sochi 1.72 4.47 4.45
15:00 Ak Bars Kazan - Niznekamsk 1.74 4.36 4.60
15:00 Vityaz Podolsk - Lokomotiv Yaroslavl 4.05 4.15 1.83
26 października 2015 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Sibir Novosibirsk 3.50 4.24 2.00
14:00 Avangard Omsk - St Petersburg 2.25 4.15 3.10
14:30 Barys Astana - Spartak Moskwa 2.15 4.31 3.10
15:00 Magnitogorsk - Amur Chabarovsk 1.58 4.96 5.50
15:00 Salavat Ufa - Admirał Władywostok 1.60 5.34 5.25
17:30 CSKA Moskwa - Severstal Cherepovec 1.52 5.25 6.25
17:30 Dinamo Minsk - Slovan Bratislava 2.20 4.20 3.00
27 października 2015 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 4.60 4.40 1.79
17:00 Niznekamsk - Sochi 2.39 3.97 2.90
17:30 Jokerit - Avtomobilist Yekaterinburg 1.74 4.61 5.00
18:30 Dinamo Riga - Yugra 1.79 4.25 4.50
28 października 2015 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Amur Chabarovsk 2.40 3.97 2.76
14:00 Avangard Omsk - Spartak Moskwa 1.72 4.49 4.40
14:30 Barys Astana - St Petersburg 3.15 4.43 2.20
14:30 Sibir Novosibirsk - Admirał Władywostok 1.83 4.50 4.10
17:00 Niznyj Novgorod - Salavat Ufa 2.60 4.21 2.76
17:30 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 2.00 4.22 3.72
17:30 Severstal Cherepovec - Vityaz Podolsk 2.10 4.16 3.30
17:30 Dinamo Minsk - Magnitogorsk 3.05 4.17 2.25
19:00 Slovan Bratislava - Lada Togliatti 1.83 4.40 4.40
19:30 Medvescak Zagreb - Ak Bars Kazan 2.95 4.00 2.30
29 października 2015 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Sochi 2.47 3.86 2.90
17:00 Niznekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 3.60 4.04 2.01
17:30 Jokerit - Yugra 1.42 5.55 7.00
18:30 Dinamo Riga - Avtomobilist Yekaterinburg 2.25 3.95 3.01
30 października 2015 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Admirał Władywostok 2.75 4.17 2.45
14:30 Sibir Novosibirsk - Amur Chabarovsk 1.63 4.54 5.00
17:00 Niznyj Novgorod - Magnitogorsk 2.45 4.06 2.77
17:30 Dinamo Minsk - Salavat Ufa 2.60 4.34 2.50
17:30 Severstal Cherepovec - Dynamo Moskwa 3.10 4.22 2.12
18:30 Medvescak Zagreb - Lada Togliatti 1.97 4.21 3.60
19:00 Slovan Bratislava - Ak Bars Kazan 3.05 4.04 2.35
31 października 2015 1 X 2
15:00 Jokerit - Dinamo Riga 1.65 4.75 5.15
1 listopada 2015 1 X 2
15:00 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 1.78 4.46 4.60
17:30 Medvescak Zagreb - Slovan Bratislava 2.35 4.25 2.85
2 listopada 2015 1 X 2
17:30 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 2.28 4.24 3.00
10 listopada 2015 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Jokerit 2.30 4.35 2.97
14:30 Barys Astana - Dinamo Riga 2.02 4.67 3.30
14:30 Sibir Novosibirsk - Novokuzneck 1.53 5.25 6.00
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Cheljabinsk 2.15 4.10 3.25
15:00 Yugra - Niznekamsk 3.00 4.05 2.28
16:00 Lada Togliatti - Magnitogorsk 3.60 4.34 1.96
17:00 Ak Bars Kazan - Salavat Ufa 2.27 4.40 2.90
17:00 Niznyj Novgorod - Slovan Bratislava 1.70 4.85 4.50
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovec 1.65 5.12 5.41
17:30 Sochi - CSKA Moskwa 4.20 4.61 1.78
17:30 Dinamo Minsk - Medvescak Zagreb 2.05 4.68 3.40
17:30 St Petersburg - Dynamo Moskwa 2.20 4.53 2.91
17:30 Spartak Moskwa - Vityaz Podolsk 2.16 4.41 3.16
12 listopada 2015 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Admirał Władywostok 2.65 4.25 2.50
14:00 Avangard Omsk - Dinamo Riga 1.78 4.51 4.45
14:30 Sibir Novosibirsk - Amur Chabarovsk 1.65 4.54 5.00
14:30 Barys Astana - Jokerit 2.80 4.31 2.35
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Niznekamsk 2.12 4.11 3.30
15:00 Yugra - Traktor Cheljabinsk 2.75 3.95 2.35
16:00 Lada Togliatti - Salavat Ufa 4.05 4.46 1.84
17:00 Ak Bars Kazan - Magnitogorsk 2.28 4.17 2.90
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moskwa 2.75 3.90 2.55
17:00 Niznyj Novgorod - Medvescak Zagreb 1.69 4.62 4.70
17:30 Spartak Moskwa - Dynamo Moskwa 3.50 4.31 2.02
17:30 Dinamo Minsk - Slovan Bratislava 1.92 4.38 3.60
17:30 St Petersburg - Vityaz Podolsk 1.50 5.34 6.00
17:30 Sochi - Severstal Cherepovec 2.15 4.18 3.06
14 listopada 2015 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Amur Chabarovsk 1.63 4.75 5.50
12:30 Yugra - Dinamo Riga 2.70 4.00 2.50
12:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Jokerit 3.00 4.12 2.28
12:30 Barys Astana - Admirał Władywostok 1.93 4.59 3.60
15:00 Dinamo Minsk - Dynamo Moskwa 3.10 4.23 2.20
15:00 Niznyj Novgorod - Vityaz Podolsk 1.70 4.64 4.60
17:30 Slovan Bratislava - CSKA Moskwa 4.53 4.75 1.75
17:30 Medvescak Zagreb - Severstal Cherepovec 2.21 4.26 3.05
15 listopada 2015 1 X 2
11:00 Novokuzneck - Sibir Novosibirsk 3.35 4.23 2.15
12:30 Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.30 4.00 3.00
12:30 Traktor Cheljabinsk - Ak Bars Kazan 3.25 4.05 2.10
15:00 Niznekamsk - Lada Togliatti 1.95 4.15 3.70
15:00 Spartak Moskwa - Sochi 2.38 4.12 2.80
16 listopada 2015 1 X 2
15:00 Yugra - Jokerit 4.20 4.55 1.78
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Riga 2.15 4.25 3.25
17:00 Niznyj Novgorod - Dynamo Moskwa 2.40 4.27 2.75
17:30 Dinamo Minsk - Vityaz Podolsk 1.93 4.40 3.60
19:30 Slovan Bratislava - Severstal Cherepovec 2.15 4.23 3.30
19:30 Medvescak Zagreb - CSKA Moskwa 4.33 4.78 1.74
17 listopada 2015 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - Sibir Novosibirsk 2.75 4.19 2.50
10:30 Amur Chabarovsk - Novokuzneck 2.00 4.21 3.58
15:00 Salavat Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 2.30 4.04 2.79
15:00 Magnitogorsk - Sochi 1.64 4.97 4.75
15:00 Traktor Cheljabinsk - Lada Togliatti 2.20 4.19 3.25
17:00 Niznekamsk - Ak Bars Kazan 3.10 4.04 2.25
17:30 Spartak Moskwa - Barys Astana 2.40 4.43 2.70
17:30 St Petersburg - Avangard Omsk 2.05 4.31 3.35
19 listopada 2015 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - Novokuzneck 1.75 4.63 4.20
10:30 Amur Chabarovsk - Sibir Novosibirsk 3.00 4.06 2.20
15:00 Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 2.10 4.11 3.38
15:00 Salavat Ufa - Lada Togliatti 1.60 5.06 5.50
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 1.72 4.42 4.75
17:30 Jokerit - Avangard Omsk 2.15 4.07 3.30
17:30 Sochi - Yugra 1.73 4.45 4.55
17:30 Severstal Cherepovec - Medvescak Zagreb 2.20 4.25 3.00
17:30 CSKA Moskwa - Slovan Bratislava 1.42 6.11 7.38
17:30 St Petersburg - Barys Astana 1.76 4.89 4.05
20 listopada 2015 1 X 2
10:30 Amur Chabarovsk - Sibir Novosibirsk 3.15 4.01 2.18
10:30 Admirał Władywostok - Novokuzneck 1.72 4.66 4.20
15:00 Traktor Cheljabinsk - Niznekamsk 2.45 4.20 2.79
17:30 Vityaz Podolsk - Niznyj Novgorod 2.90 4.08 2.30
17:30 Dynamo Moskwa - Dinamo Minsk 1.72 4.67 4.36
21 listopada 2015 1 X 2
12:30 Salavat Ufa - Ak Bars Kazan 2.25 4.17 3.05
12:30 Magnitogorsk - Lada Togliatti 1.55 5.27 6.00
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Yugra 1.47 5.25 7.00
15:00 Spartak Moskwa - Avangard Omsk 2.90 4.01 2.25
15:00 CSKA Moskwa - Medvescak Zagreb 1.49 5.39 6.50
15:00 Severstal Cherepovec - Slovan Bratislava 2.15 4.41 3.10
15:00 Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg 2.19 4.21 3.15
15:00 Jokerit - Barys Astana 1.70 5.00 4.60
22 listopada 2015 1 X 2
15:00 Dynamo Moskwa - Niznyj Novgorod 2.05 4.20 3.50
15:00 Vityaz Podolsk - Dinamo Minsk 2.40 4.13 2.72
15:00 Niznekamsk - Traktor Cheljabinsk 2.05 4.20 3.38
23 listopada 2015 1 X 2
14:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 2.40 3.93 2.75
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra 1.72 4.40 4.50
24 listopada 2015 1 X 2
16:00 Lada Togliatti - Spartak Moskwa 2.40 4.01 2.70
17:00 Ak Bars Kazan - St Petersburg 2.25 4.12 2.90
17:30 Severstal Cherepovec - Amur Chabarovsk 2.02 4.20 3.56
17:30 CSKA Moskwa - Admirał Władywostok 1.48 5.55 6.50
17:30 Jokerit - Lokomotiv Yaroslavl 2.30 3.94 3.00
18:30 Dinamo Riga - Sochi 2.40 4.12 2.75
19:00 Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 2.25 4.20 3.00
19:30 Medvescak Zagreb - Niznyj Novgorod 2.70 4.20 2.36
25 listopada 2015 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Salavat Ufa 4.30 4.81 1.80
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Vityaz Podolsk 1.91 4.30 4.20
15:30 Traktor Cheljabinsk - Magnitogorsk 3.55 4.18 2.00
17:00 Niznekamsk - Dynamo Moskwa 3.05 4.02 2.30
26 listopada 2015 1 X 2
16:00 Lada Togliatti - St Petersburg 4.00 4.47 1.85
17:00 Ak Bars Kazan - Spartak Moskwa 1.73 4.50 4.75
17:30 CSKA Moskwa - Amur Chabarovsk 1.37 6.25 8.00
17:30 Severstal Cherepovec - Admirał Władywostok 2.15 4.23 3.10
17:30 Jokerit - Sochi 1.71 4.69 4.80
18:30 Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 3.35 4.01 2.15
27 listopada 2015 1 X 2
14:30 Barys Astana - Salavat Ufa 2.70 4.44 2.45
15:00 Traktor Cheljabinsk - Vityaz Podolsk 2.20 4.00 3.10
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dynamo Moskwa 3.05 4.11 2.21
17:00 Niznekamsk - Magnitogorsk 3.00 4.15 2.24
28 listopada 2015 1 X 2
15:00 Niznyj Novgorod - Amur Chabarovsk 1.69 4.60 4.95
15:00 Severstal Cherepovec - Novokuzneck 1.70 4.77 4.40
15:00 CSKA Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.67 4.64 5.00
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - St Petersburg 2.10 4.20 3.34
15:00 Dinamo Minsk - Admirał Władywostok 2.05 4.26 3.40
15:00 Sochi - Spartak Moskwa 1.95 4.43 3.65
29 listopada 2015 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Dynamo Moskwa 2.43 4.20 3.00
12:30 Yugra - Slovan Bratislava 2.75 4.00 2.50
12:30 Traktor Cheljabinsk - Salavat Ufa 3.60 4.31 1.97
12:30 Barys Astana - Vityaz Podolsk 1.80 4.68 4.00
12:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Medvescak Zagreb 2.11 4.21 3.20
15:00 Jokerit - Ak Bars Kazan 2.25 4.05 3.10
16:00 Dinamo Riga - Lada Togliatti 2.13 4.20 3.20
30 listopada 2015 1 X 2
14:30 Magnitogorsk - Niznekamsk 1.63 4.85 4.75
17:00 Niznyj Novgorod - Admirał Władywostok 1.79 4.57 4.05
17:30 Severstal Cherepovec - Sibir Novosibirsk 2.80 4.00 2.48
17:30 Dinamo Minsk - Amur Chabarovsk 1.80 4.64 4.10
17:30 Sochi - St Petersburg 3.20 4.33 2.10
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moskwa 1.57 5.05 5.75
17:30 CSKA Moskwa - Novokuzneck 1.33 6.58 10.00
1 grudnia 2015 1 X 2
12:30 Barys Astana - Dynamo Moskwa 2.82 4.20 2.35
14:00 Avangard Omsk - Vityaz Podolsk 1.54 5.00 6.00
15:00 Yugra - Medvescak Zagreb 2.80 4.00 2.50
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Slovan Bratislava 2.30 4.07 3.10
17:30 Jokerit - Lada Togliatti 1.56 5.25 6.00
2 grudnia 2015 1 X 2
15:00 Salavat Ufa - Magnitogorsk 2.23 4.34 2.90
17:00 Niznyj Novgorod - Novokuzneck 1.55 5.07 6.00
17:30 Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk 2.45 4.02 2.74
17:30 St Petersburg - Spartak Moskwa 1.53 5.35 5.50
3 grudnia 2015 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Medvescak Zagreb 1.68 4.55 4.75
14:30 Barys Astana - Slovan Bratislava 2.05 4.39 3.30
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovec 1.60 4.75 5.50
17:00 Ak Bars Kazan - Jokerit 2.10 4.05 3.30
17:30 Sochi - Dinamo Riga 1.87 4.40 3.95
4 grudnia 2015 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - Yugra 1.85 4.35 4.45
10:30 Amur Chabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.50 4.00 2.69
17:00 Niznyj Novgorod - Sibir Novosibirsk 2.30 3.91 3.05
17:30 Spartak Moskwa - Niznekamsk 2.36 4.10 2.85
17:30 St Petersburg - Traktor Cheljabinsk 1.51 5.90 6.00
17:30 Dinamo Minsk - Novokuzneck 1.65 4.85 5.10
5 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Slovan Bratislava 1.75 4.52 4.80
12:30 Barys Astana - Medvescak Zagreb 1.91 4.56 3.85
14:00 Lada Togliatti - Jokerit 4.15 4.20 2.00
15:00 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 3.22 4.20 2.25
15:00 Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovec 2.35 4.20 2.90
15:00 Sochi - Salavat Ufa 3.10 4.27 2.40
15:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Riga 1.67 4.67 5.20
6 grudnia 2015 1 X 2
08:00 Amur Chabarovsk - Yugra 2.20 4.10 3.20
08:00 Admirał Władywostok - Avtomobilist Yekaterinburg 2.32 4.28 3.10
15:00 St Petersburg - Niznekamsk 1.68 4.90 4.85
15:00 Spartak Moskwa - Traktor Cheljabinsk 2.17 4.35 3.20
7 grudnia 2015 1 X 2
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Ufa 2.25 4.19 3.03
17:00 Ak Bars Kazan - Niznyj Novgorod 2.00 4.30 3.51
17:30 Vityaz Podolsk - CSKA Moskwa 5.50 5.20 1.62
17:30 Dynamo Moskwa - Severstal Cherepovec 1.61 5.10 5.30
17:30 Sochi - Magnitogorsk 3.00 4.33 2.35
8 grudnia 2015 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - Avangard Omsk 3.40 4.12 2.38
10:30 Amur Chabarovsk - Barys Astana 2.98 4.25 2.50
13:00 Novokuzneck - Yugra 2.40 4.25 2.75
14:30 Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.86 4.24 4.45
17:30 Jokerit - Niznekamsk 1.70 4.75 5.00
18:30 Dinamo Riga - Traktor Cheljabinsk 2.10 4.03 3.50
9 grudnia 2015 1 X 2
17:00 Niznyj Novgorod - Severstal Cherepovec 1.73 4.60 4.60
17:30 Dinamo Minsk - CSKA Moskwa 4.50 4.45 1.76
17:30 Vityaz Podolsk - Lada Togliatti 2.32 4.10 2.85
17:30 Dynamo Moskwa - Ak Bars Kazan 2.20 4.00 3.10
17:30 Spartak Moskwa - Magnitogorsk 3.35 4.31 2.15
17:30 St Petersburg - Salavat Ufa 2.22 4.39 3.02
19:00 Slovan Bratislava - Sochi 2.37 4.22 2.89
20:00 Medvescak Zagreb - Lokomotiv Yaroslavl 3.34 4.05 2.13
10 grudnia 2015 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - Barys Astana 2.33 4.54 2.90
10:30 Amur Chabarovsk - Avangard Omsk 4.00 4.50 1.97
13:00 Novokuzneck - Avtomobilist Yekaterinburg 3.04 4.17 2.40
14:30 Sibir Novosibirsk - Yugra 1.60 4.70 5.60
17:30 Jokerit - Traktor Cheljabinsk 1.54 5.30 6.30
18:30 Dinamo Riga - Niznekamsk 2.45 4.00 2.88
11 grudnia 2015 1 X 2
17:00 Niznyj Novgorod - CSKA Moskwa 3.45 4.00 2.10
17:30 Vityaz Podolsk - Ak Bars Kazan 3.58 4.33 2.05
17:30 Spartak Moskwa - Salavat Ufa 3.54 4.55 2.00
17:30 Severstal Cherepovec - Dinamo Minsk 2.32 4.12 2.90
17:30 St Petersburg - Magnitogorsk 2.15 4.30 3.16
17:30 Dynamo Moskwa - Lada Togliatti 1.57 4.95 5.50
18:30 Medvescak Zagreb - Sochi 2.55 4.20 2.55
19:00 Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl 3.24 4.00 2.30
13 grudnia 2015 1 X 2
16:00 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 2.35 4.05 2.91
14 grudnia 2015 1 X 2
17:30 Jokerit - Medvescak Zagreb 1.58 5.40 5.40
22 grudnia 2015 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Barys Astana 3.55 4.90 1.95
14:30 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 2.45 3.90 2.80
14:30 Salavat Ufa - Dynamo Moskwa 2.16 4.34 3.25
15:00 Yugra - Avtomobilist Yekaterinburg 2.70 4.00 2.55
15:00 Magnitogorsk - Vityaz Podolsk 1.47 6.00 6.50
17:00 Niznyj Novgorod - St Petersburg 2.90 4.04 2.35
17:30 Spartak Moskwa - Jokerit 3.10 4.20 2.20
18:30 Medvescak Zagreb - Dinamo Riga 2.26 4.07 3.00
19:30 Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 2.33 4.30 2.85
23 grudnia 2015 1 X 2
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Amur Chabarovsk 1.50 5.50 6.00
17:30 Severstal Cherepovec - Lada Togliatti 2.42 4.15 3.00
17:30 CSKA Moskwa - Ak Bars Kazan 1.81 4.35 4.35
17:30 Sochi - Admirał Władywostok 2.01 4.68 3.80
24 grudnia 2015 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Avangard Omsk 6.00 5.20 1.64
14:30 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 2.00 4.90 3.62
15:00 Magnitogorsk - St Petersburg 2.30 4.37 2.95
15:00 Medvescak Zagreb - Dinamo Minsk 2.55 4.39 2.75
15:00 Yugra - Vityaz Podolsk 2.45 4.00 2.79
15:30 Salavat Ufa - Spartak Moskwa 1.61 5.32 5.20
15:30 Traktor Cheljabinsk - Dynamo Moskwa 3.56 4.16 2.15
25 grudnia 2015 1 X 2
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Admirał Władywostok 1.60 4.97 5.15
17:30 Sochi - Amur Chabarovsk 1.72 4.74 4.55
17:30 CSKA Moskwa - Lada Togliatti 1.36 6.50 8.15
17:30 Severstal Cherepovec - Ak Bars Kazan 4.40 4.60 1.79
26 grudnia 2015 1 X 2
12:30 Magnitogorsk - Spartak Moskwa 1.57 5.08 5.50
12:30 Yugra - Dynamo Moskwa 4.60 4.30 1.75
12:30 Salavat Ufa - St Petersburg 2.45 4.47 2.75
15:00 Niznekamsk - Vityaz Podolsk 1.87 4.31 4.05
17:00 Slovan Bratislava - Niznyj Novgorod 2.60 4.06 2.60
27 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - CSKA Moskwa 3.10 4.17 2.22
12:30 Barys Astana - Severstal Cherepovec 1.66 5.43 4.95
14:00 Lada Togliatti - Amur Chabarovsk 2.25 4.01 3.12
15:00 Ak Bars Kazan - Admirał Władywostok 1.80 4.55 4.80
15:00 Sochi - Novokuzneck 1.57 5.70 5.70
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 1.94 4.25 3.83
28 grudnia 2015 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Medvescak Zagreb 2.26 4.20 2.94
15:00 Salavat Ufa - Vityaz Podolsk 1.47 6.00 6.70
15:00 Magnitogorsk - Dynamo Moskwa 2.15 4.40 3.25
17:00 Niznekamsk - Slovan Bratislava 2.20 4.41 3.05
18:30 Dinamo Riga - Niznyj Novgorod 2.63 4.00 2.56
29 grudnia 2015 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Severstal Cherepovec 1.55 6.00 5.90
14:30 Barys Astana - CSKA Moskwa 4.80 4.95 1.78
16:00 Lada Togliatti - Admirał Władywostok 2.31 4.10 3.06
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Novokuzneck 1.36 6.60 8.60
17:00 Ak Bars Kazan - Amur Chabarovsk 1.61 5.30 5.70
17:30 Sochi - Sibir Novosibirsk 2.35 4.22 2.90
30 grudnia 2015 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Slovan Bratislava 2.42 4.10 2.70
16:00 Niznekamsk - Medvescak Zagreb 1.95 4.30 3.60
17:30 Vityaz Podolsk - Spartak Moskwa 2.90 4.06 2.50
3 stycznia 2016 1 X 2
12:30 Barys Astana - Yugra 1.70 5.05 4.50
4 stycznia 2016 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - Salavat Ufa 3.00 4.55 2.35
08:30 Amur Chabarovsk - Magnitogorsk 4.40 4.37 1.85
11:00 Novokuzneck - Niznekamsk 3.15 4.19 2.27
12:30 Sibir Novosibirsk - Traktor Cheljabinsk 1.77 4.45 4.50
15:00 Niznyj Novgorod - Lada Togliatti 1.75 4.36 4.50
15:00 CSKA Moskwa - Sochi 1.47 5.80 6.07
15:00 Dynamo Moskwa - St Petersburg 2.60 4.15 2.60
15:00 Severstal Cherepovec - Lokomotiv Yaroslavl 4.15 4.33 1.85
17:30 Dinamo Minsk - Ak Bars Kazan 2.85 4.03 2.35
18:30 Dinamo Riga - Slovan Bratislava 2.38 4.03 2.77
19:00 Medvescak Zagreb - Jokerit 3.22 4.33 2.10
5 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Yugra 1.45 5.90 6.50
14:30 Barys Astana - Avtomobilist Yekaterinburg 1.98 4.54 3.68
6 stycznia 2016 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - Magnitogorsk 3.10 4.33 2.25
08:30 Amur Chabarovsk - Salavat Ufa 4.20 4.75 1.81
11:00 Novokuzneck - Traktor Cheljabinsk 2.82 4.10 2.55
12:30 Sibir Novosibirsk - Niznekamsk 1.85 4.40 4.00
15:00 Vityaz Podolsk - St Petersburg 4.80 4.85 1.71
15:00 Severstal Cherepovec - Sochi 3.15 4.19 2.30
15:00 Niznyj Novgorod - Ak Bars Kazan 2.65 4.00 2.72
15:30 CSKA Moskwa - Lokomotiv Yaroslavl 1.85 4.20 4.20
17:00 Slovan Bratislava - Jokerit 2.90 4.25 2.28
17:30 Dinamo Minsk - Lada Togliatti 1.83 4.41 4.25
18:30 Dinamo Riga - Medvescak Zagreb 2.25 4.10 3.05
7 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.72 4.71 4.69
8 stycznia 2016 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - Niznekamsk 2.05 4.45 3.60
08:30 Amur Chabarovsk - Traktor Cheljabinsk 2.40 4.10 2.85
11:00 Novokuzneck - Magnitogorsk 5.30 5.35 1.60
12:30 Sibir Novosibirsk - Salavat Ufa 2.56 4.09 2.65
15:00 Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 3.64 3.99 2.15
15:00 Vityaz Podolsk - Dinamo Riga 2.50 4.00 2.74
15:00 Niznyj Novgorod - Sochi 2.23 4.17 3.10
15:00 CSKA Moskwa - St Petersburg 2.09 4.18 3.48
17:30 Jokerit - Dynamo Moskwa 2.19 4.20 3.20
19:00 Medvescak Zagreb - Spartak Moskwa 2.50 4.15 2.75
9 stycznia 2016 1 X 2
12:30 Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovec 1.89 4.30 4.20
14:00 Lada Togliatti - Avangard Omsk 4.15 4.37 1.90
10 stycznia 2016 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - Traktor Cheljabinsk 1.90 4.50 4.80
08:30 Amur Chabarovsk - Niznekamsk 2.60 4.10 2.57
11:00 Novokuzneck - Salavat Ufa 5.80 5.80 1.55
12:30 Sibir Novosibirsk - Magnitogorsk 2.65 4.04 2.60
15:00 Dinamo Minsk - Sochi 2.35 4.22 2.89
15:00 Dynamo Moskwa - Dinamo Riga 1.57 5.40 5.60
15:00 Vityaz Podolsk - Jokerit 4.65 4.49 1.80
11 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Yugra - Severstal Cherepovec 2.25 4.30 2.90
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - CSKA Moskwa 6.40 4.90 1.58
16:00 Lada Togliatti - Barys Astana 2.97 4.25 2.35
17:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk 2.22 4.45 3.05
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Niznyj Novgorod 1.90 4.20 3.90
17:30 Spartak Moskwa - Slovan Bratislava 2.28 4.25 2.92
17:30 St Petersburg - Medvescak Zagreb 1.52 5.55 6.60
12 stycznia 2016 1 X 2
17:30 Dynamo Moskwa - Jokerit 2.25 4.15 3.01
13 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Salavat Ufa - Niznyj Novgorod 1.95 4.70 3.62
15:00 Magnitogorsk - Dinamo Minsk 1.57 5.09 6.00
15:00 Traktor Cheljabinsk - CSKA Moskwa 5.30 5.50 1.62
16:00 Lada Togliatti - Yugra 2.15 4.20 3.15
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana 1.70 4.66 4.80
17:00 Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 1.73 4.90 4.65
17:00 Niznekamsk - Severstal Cherepovec 1.90 4.23 3.90
17:30 St Petersburg - Slovan Bratislava 1.68 5.40 4.60
17:30 Spartak Moskwa - Medvescak Zagreb 2.10 4.45 3.35
18:30 Dinamo Riga - Avangard Omsk 3.88 4.50 1.95
14 stycznia 2016 1 X 2
17:30 Sochi - Vityaz Podolsk 1.65 5.02 5.70
15 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Salavat Ufa - Dinamo Minsk 1.56 5.25 5.65
15:00 Traktor Cheljabinsk - Severstal Cherepovec 2.15 4.08 3.28
15:00 Magnitogorsk - Niznyj Novgorod 1.88 4.35 4.15
16:00 Lada Togliatti - Avtomobilist Yekaterinburg 2.67 4.25 2.70
17:00 Ak Bars Kazan - Yugra 1.45 5.80 6.70
17:00 Niznekamsk - CSKA Moskwa 5.45 4.60 1.66
17:30 St Petersburg - Amur Chabarovsk 1.41 6.60 7.50
17:30 Jokerit - Sibir Novosibirsk 1.90 4.35 3.80
17:30 Spartak Moskwa - Admirał Władywostok 2.60 4.27 2.57
18:30 Dinamo Riga - Novokuzneck 1.70 4.62 4.80
16 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Sochi - Lokomotiv Yaroslavl 2.96 4.15 2.35
17:30 Medvescak Zagreb - Dynamo Moskwa 3.54 4.25 2.05
17:30 Slovan Bratislava - Vityaz Podolsk 1.60 5.00 5.80
17 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Avangard Omsk - Dinamo Minsk 1.60 5.30 5.25
12:30 Barys Astana - Niznyj Novgorod 2.45 4.55 2.85
12:30 Yugra - CSKA Moskwa 7.10 5.50 1.53
15:00 Spartak Moskwa - Novokuzneck 1.67 4.85 4.80
15:00 Jokerit - Amur Chabarovsk 1.53 5.60 6.30
15:00 Niznekamsk - Traktor Cheljabinsk 1.85 4.25 4.50
15:00 St Petersburg - Sibir Novosibirsk 1.80 4.65 4.33
16:00 Dinamo Riga - Admirał Władywostok 2.64 4.25 2.50
18 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Magnitogorsk 3.55 4.40 2.02
17:30 Severstal Cherepovec - Lokomotiv Yaroslavl 5.00 4.50 1.78
19:00 Slovan Bratislava - Dynamo Moskwa 2.75 4.07 2.50
19 stycznia 2016 1 X 2
14:30 Barys Astana - Dinamo Minsk 1.82 5.10 4.15
15:00 Salavat Ufa - Traktor Cheljabinsk 1.54 6.10 5.80
17:00 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 1.62 4.75 6.00
17:30 St Petersburg - Novokuzneck 1.35 6.95 8.00
17:30 Jokerit - Admirał Władywostok 1.78 4.60 4.35
17:30 Spartak Moskwa - Sibir Novosibirsk 2.71 4.50 2.49
17:30 Vityaz Podolsk - Sochi 3.70 4.45 1.90
18:30 Dinamo Riga - Amur Chabarovsk 2.00 4.20 3.40
20 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Niznekamsk 2.15 4.20 3.25
17:00 Niznyj Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 2.76 4.00 2.50
17:30 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 3.50 4.33 2.02
19:30 Slovan Bratislava - Medvescak Zagreb 1.82 4.55 3.87
21 stycznia 2016 1 X 2
14:30 Barys Astana - Avangard Omsk 2.94 4.19 2.40
15:00 Yugra - Lada Togliatti 2.40 4.00 2.86
15:00 Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 2.15 4.10 3.60
15:00 Salavat Ufa - Sochi 1.83 4.75 4.20
17:30 Jokerit - Novokuzneck 1.41 6.01 7.30
17:30 St Petersburg - Admirał Władywostok 1.60 5.38 5.30
17:30 Vityaz Podolsk - Severstal Cherepovec 2.50 4.05 2.65
17:30 Spartak Moskwa - Amur Chabarovsk 2.00 4.38 3.45
18:30 Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk 2.80 4.00 2.45
25 stycznia 2016 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Vityaz Podolsk 2.46 4.21 2.70
14:00 Avangard Omsk - Traktor Cheljabinsk 1.57 4.95 6.00
14:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskwa 2.55 3.98 2.65
14:30 Barys Astana - Niznekamsk 1.90 4.52 4.10
15:00 Yugra - Salavat Ufa 4.85 5.30 1.63
15:00 Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.55 5.45 5.70
16:00 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 3.52 4.70 2.02
17:00 Niznyj Novgorod - Jokerit 2.40 4.65 2.79
17:30 Severstal Cherepovec - Spartak Moskwa 2.46 4.55 2.65
17:30 St Petersburg - CSKA Moskwa 2.45 4.75 2.75
18:30 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 2.35 4.30 2.75
27 stycznia 2016 1 X 2
13:00 Novokuzneck - Dynamo Moskwa 5.90 5.13 1.57
14:00 Avangard Omsk - Niznekamsk 1.70 4.40 5.00
14:30 Sibir Novosibirsk - Vityaz Podolsk 1.60 5.80 5.30
14:30 Barys Astana - Traktor Cheljabinsk 1.95 4.60 4.05
15:00 Yugra - Magnitogorsk 6.00 5.35 1.60
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Ufa 2.85 4.29 2.35
16:00 Lada Togliatti - Sochi 2.91 4.25 2.35
17:00 Niznyj Novgorod - Spartak Moskwa 1.68 4.90 5.10
17:00 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 2.43 4.05 2.80
17:30 Dinamo Minsk - St Petersburg 4.20 4.73 1.83
17:30 Severstal Cherepovec - Jokerit 4.20 4.40 1.83
18:30 Dinamo Riga - CSKA Moskwa 6.25 5.40 1.53
29 stycznia 2016 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - Vityaz Podolsk 1.66 5.40 5.20
10:30 Amur Chabarovsk - Dynamo Moskwa 3.88 4.45 1.92
13:00 Novokuzneck - Slovan Bratislava 3.94 4.65 2.13
14:30 Sibir Novosibirsk - Medvescak Zagreb 1.82 4.45 4.05
15:00 Salavat Ufa - Niznekamsk 2.45 4.46 4.15
15:00 Traktor Cheljabinsk - Magnitogorsk 4.00 4.45 1.95
16:00 Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl 4.25 4.25 1.83
17:00 Ak Bars Kazan - Sochi 1.95 4.60 4.05
17:30 Dinamo Minsk - Spartak Moskwa 1.89 4.60 4.15
17:30 St Petersburg - Severstal Cherepovec 1.45 6.00 6.60
17:30 CSKA Moskwa - Jokerit 1.81 4.80 4.75
30 stycznia 2016 1 X 2
12:30 Yugra - Avtomobilist Yekaterinburg 3.40 4.40 2.15
15:00 Niznyj Novgorod - Dinamo Riga 1.60 5.50 5.60
31 stycznia 2016 1 X 2
08:00 Admirał Władywostok - Dynamo Moskwa 2.85 4.20 2.55
08:00 Amur Chabarovsk - Vityaz Podolsk 2.10 4.20 3.35
11:00 Novokuzneck - Medvescak Zagreb 3.20 4.32 2.20
12:30 Sibir Novosibirsk - Slovan Bratislava 2.03 4.25 3.50
15:00 Ak Bars Kazan - Magnitogorsk 2.45 4.00 2.83
15:00 Spartak Moskwa - CSKA Moskwa 6.60 5.90 1.48
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sochi 1.69 4.46 5.00
1 lutego 2016 1 X 2
14:00 Avangard Omsk - Niznyj Novgorod 2.02 4.13 3.86
15:00 Salavat Ufa - Barys Astana 1.87 4.73 4.05
15:00 Traktor Cheljabinsk - Yugra 1.75 4.55 5.00
16:00 Lada Togliatti - Dinamo Minsk 2.97 4.10 2.35
17:00 Niznekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2.10 4.16 3.40
17:30 St Petersburg - Jokerit 1.73 5.08 4.40
17:30 Severstal Cherepovec - Dinamo Riga 2.35 4.05 3.02
2 lutego 2016 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - Slovan Bratislava 2.20 4.28 3.22
10:30 Amur Chabarovsk - Medvescak Zagreb 2.15 4.16 3.35
3 lutego 2016 1 X 2
15:00 Traktor Cheljabinsk - Dinamo Minsk 2.22 4.33 3.20
15:00 Salavat Ufa - Severstal Cherepovec 1.57 5.60 6.00
15:00 Magnitogorsk - CSKA Moskwa 2.84 4.30 2.45
16:00 Lada Togliatti - Novokuzneck 2.03 4.65 3.50
17:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 2.08 4.30 3.34
17:00 Niznekamsk - Niznyj Novgorod 2.45 4.50 2.70
17:30 Spartak Moskwa - Yugra 2.00 4.50 3.25
17:30 Sochi - Barys Astana 1.88 5.10 3.65
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk 2.11 4.20 3.45
17:30 Vityaz Podolsk - Dynamo Moskwa 4.80 5.00 1.71
17:30 St Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg 1.50 5.63 5.80
18:30 Dinamo Riga - Jokerit 3.95 4.85 1.90
4 lutego 2016 1 X 2
10:30 Amur Chabarovsk - Slovan Bratislava 3.25 4.14 2.45
10:30 Admirał Władywostok - Medvescak Zagreb 1.80 4.76 4.65
5 lutego 2016 1 X 2
15:00 Salavat Ufa - CSKA Moskwa 3.15 4.10 2.18
15:00 Traktor Cheljabinsk - Niznyj Novgorod 3.02 4.00 2.30
15:00 Magnitogorsk - Severstal Cherepovec 1.43 6.60 7.00
16:00 Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk 4.33 4.24 1.86
17:00 Niznekamsk - Dinamo Minsk 2.00 4.70 3.69
17:00 Ak Bars Kazan - Novokuzneck 1.44 5.50 7.10
17:30 Dynamo Moskwa - Jokerit 2.16 4.33 3.13
17:30 St Petersburg - Yugra 1.38 6.65 8.00
17:30 Spartak Moskwa - Avtomobilist Yekaterinburg 2.90 4.25 2.40
17:30 Sochi - Avangard Omsk 2.50 4.05 2.74
18:30 Dinamo Riga - Barys Astana 3.36 4.43 2.10
7 lutego 2016 1 X 2
15:00 Dinamo Minsk - Jokerit 3.58 4.37 2.05
8 lutego 2016 1 X 2
19:00 Slovan Bratislava - Dinamo Riga 1.58 5.00 5.40
16 lutego 2016 1 X 2
10:30 Amur Chabarovsk - Admirał Władywostok 3.15 4.44 2.22
14:00 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 1.98 4.20 3.70
15:00 Salavat Ufa - Novokuzneck 1.40 6.75 8.50
15:00 Magnitogorsk - Traktor Cheljabinsk 1.60 4.89 5.55
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra 1.63 4.81 5.50
16:00 Lada Togliatti - Niznekamsk 4.30 4.20 1.88
17:00 Ak Bars Kazan - Barys Astana 2.02 4.40 3.60
17:00 Niznyj Novgorod - Severstal Cherepovec 1.55 5.25 6.10
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Medvescak Zagreb 1.51 5.40 6.50
17:30 CSKA Moskwa - Vityaz Podolsk 1.32 6.75 9.67
17:30 Sochi - Slovan Bratislava 1.78 4.95 4.40
17:30 Dinamo Minsk - Spartak Moskwa 1.83 4.65 3.90
17:30 Jokerit - St Petersburg 2.53 4.65 2.50
18:30 Dinamo Riga - Dynamo Moskwa 4.95 4.80 1.65
18 lutego 2016 1 X 2
10:30 Admirał Władywostok - Amur Chabarovsk 1.67 5.50 4.90
14:00 Avangard Omsk - Barys Astana 2.01 5.10 3.35
14:30 Sibir Novosibirsk - Novokuzneck 1.45 5.80 6.50
15:00 Yugra - Traktor Cheljabinsk 2.78 4.00 2.50
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Magnitogorsk 3.00 4.33 2.15
17:00 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 1.54 5.50 6.50
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Slovan Bratislava 1.75 4.85 4.10
17:00 Niznekamsk - Salavat Ufa 2.31 4.20 3.00
17:30 Jokerit - Spartak Moskwa 1.62 5.10 4.80
17:30 Sochi - Medvescak Zagreb 1.56 5.40 5.00
17:30 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 1.90 4.65 3.85
17:30 Severstal Cherepovec - Vityaz Podolsk 2.12 4.70 3.00
17:30 Dinamo Minsk - Niznyj Novgorod 2.40 4.55 2.65
18:30 Dinamo Riga - St Petersburg 4.75 5.00 1.68
Hokej na Lodzie Rosja VHL Najwyższe kursy
8 września 2015 1 X 2
16:00 Toros Neftekamsk - Izhstal 1.85 4.61 3.61
9 września 2015 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Sokol Krasnoyarsk 2.15 4.15 2.80
15:30 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 2.68 4.50 3.10
16:00 Molot Perm - Sputnik Nyzhnyi Tahil 3.15 4.49 2.15
17:30 Sarov - Ariada-Akpars 3.32 4.44 2.10
18:00 Zvezda Dmitrov - Saryarka Karaganda 5.50 5.00 1.40
18:00 Tver - SKA Karelia 1.80 4.10 3.50
18:00 Balashikha - Kazzinc-Torpedo 3.00 4.25 2.05
10 września 2015 1 X 2
16:00 Toros Neftekamsk - Kristall Saratov 1.33 8.15 7.41
16:30 Izhstal - Dizel Penza 1.85 4.66 3.83
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Yuzhny Ural Orsk 2.07 4.44 3.04
17:30 Khimik Voskresensk - Buran Voronezh 2.75 4.37 2.23
18:00 Bars Kazan - Chelmet Chelyabinsk 2.49 4.26 2.47
18:00 Ryazan - Zvezda Chekhov 1.97 4.51 3.21
11 września 2015 1 X 2
18:00 Balashikha - Saryarka Karaganda 3.75 4.89 1.76
18:00 Zvezda Dmitrov - Kazzinc-Torpedo 9.25 7.25 1.18
12 września 2015 1 X 2
14:00 Toros Neftekamsk - Dizel Penza 1.55 5.34 5.59
15:00 Izhstal - Kristall Saratov 1.29 7.34 8.00
16:00 Bars Kazan - Yuzhny Ural Orsk 3.02 4.51 2.15
16:00 Ryazan - Buran Voronezh 2.14 4.30 3.00
16:00 Khimik Voskresensk - Zvezda Chekhov 2.69 4.27 2.35
16:00 Neftyanik Almetyevsk - Chelmet Chelyabinsk 2.10 4.50 3.04
13 września 2015 1 X 2
16:00 Tver - Kazzinc-Torpedo 2.15 4.20 2.70
16:00 SKA Karelia - Saryarka Karaganda 3.40 4.35 1.76
16:00 Zvezda Dmitrov - Sokol Krasnoyarsk 5.00 4.75 1.45
16:00 Balashikha - Ermak Angarsk 2.35 4.20 2.40
14 września 2015 1 X 2
16:00 Molot Perm - Kristall Saratov 1.45 6.89 7.23
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Dizel Penza 1.65 5.32 5.17
17:30 Ariada-Akpars - Chelmet Chelyabinsk 2.13 4.27 2.97
17:30 Sarov - Yuzhny Ural Orsk 2.83 4.26 2.30
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Zauralie Kurgan 2.23 4.18 2.84
18:00 Bars Kazan - Rubin Tyumen 2.82 4.33 2.20
15 września 2015 1 X 2
14:00 SKA Karelia - Kazzinc-Torpedo 2.46 3.90 2.35
18:00 Tver - Saryarka Karaganda 2.55 4.24 2.46
18:00 Zvezda Dmitrov - Ermak Angarsk 5.00 5.12 1.60
18:00 Balashikha - Sokol Krasnoyarsk 2.41 4.28 2.55
16 września 2015 1 X 2
16:00 Bars Kazan - Zauralie Kurgan 3.14 4.34 2.10
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Kristall Saratov 1.26 8.12 8.80
16:00 Molot Perm - Dizel Penza 1.80 4.45 3.86
17:30 Sarov - Chelmet Chelyabinsk 2.30 4.51 2.80
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Rubin Tyumen 2.19 4.26 2.90
17:30 Ariada-Akpars - Yuzhny Ural Orsk 2.23 4.31 2.78
18:00 Ryazan - Khimik Voskresensk 1.66 4.91 4.25
17 września 2015 1 X 2
18:00 Tver - Ermak Angarsk 1.60 5.09 5.06
18:00 SKA Karelia - Sokol Krasnoyarsk 2.10 4.10 2.85
18 września 2015 1 X 2
17:30 Sarov - Zauralie Kurgan 2.66 4.10 2.40
17:30 Ariada-Akpars - Rubin Tyumen 2.20 4.40 2.90
19 września 2015 1 X 2
16:00 SKA Karelia - Ermak Angarsk 2.25 4.00 2.65
16:00 Tver - Sokol Krasnoyarsk 1.65 5.00 4.57
16:00 Zvezda Chekhov - Buran Voronezh 2.55 4.33 2.45
20 września 2015 1 X 2
13:00 Saryarka Karaganda - Izhstal 2.00 4.71 3.25
13:00 Kazzinc-Torpedo - Toros Neftekamsk 3.05 4.25 1.95
16:00 Sarov - Rubin Tyumen 2.35 4.25 2.67
16:00 Ryazan - Zvezda Dmitrov 1.30 7.03 8.25
16:00 Khimik Voskresensk - Balashikha 2.70 4.40 2.36
16:00 Ariada-Akpars - Zauralie Kurgan 2.30 4.12 2.84
21 września 2015 1 X 2
18:00 Dizel Penza - Neftyanik Almetyevsk 2.56 3.85 2.58
18:00 Kristall Saratov - Bars Kazan 2.60 4.78 2.27
22 września 2015 1 X 2
14:30 Kazzinc-Torpedo - Izhstal 2.75 4.00 2.20
15:00 Saryarka Karaganda - Toros Neftekamsk 1.99 4.47 3.25
17:30 Khimik Voskresensk - Zvezda Dmitrov 1.80 4.77 4.15
18:00 Ryazan - Balashikha 2.35 4.46 2.60
23 września 2015 1 X 2
18:00 Dizel Penza - Bars Kazan 1.57 5.24 4.78
18:00 Kristall Saratov - Neftyanik Almetyevsk 4.50 5.71 1.60
24 września 2015 1 X 2
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 2.52 4.36 2.50
18:00 Zvezda Chekhov - Zvezda Dmitrov 1.56 5.26 5.00
18:00 Buran Voronezh - Balashikha 1.90 4.58 3.43
25 września 2015 1 X 2
17:30 Khimik Voskresensk - Tver 4.70 4.99 1.59
18:00 Ryazan - SKA Karelia 2.15 4.00 2.80
26 września 2015 1 X 2
11:00 Ermak Angarsk - Izhstal 2.80 4.28 2.24
12:00 Sokol Krasnoyarsk - Toros Neftekamsk 3.00 4.17 2.15
13:00 Saryarka Karaganda - Molot Perm 2.10 4.65 3.04
13:00 Kazzinc-Torpedo - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.25 4.15 2.60
16:00 Zvezda Chekhov - Balashikha 3.14 4.33 2.10
16:00 Bars Kazan - Neftyanik Almetyevsk 3.78 5.06 2.10
16:00 Buran Voronezh - Zvezda Dmitrov 1.20 10.68 10.50
27 września 2015 1 X 2
14:00 Zauralie Kurgan - Yuzhny Ural Orsk 2.29 4.08 2.80
14:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 2.30 4.25 2.85
16:00 Ryazan - Tver 2.15 4.13 3.20
16:00 Khimik Voskresensk - SKA Karelia 4.20 4.25 1.65
16:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars 2.25 4.25 2.89
16:00 Kristall Saratov - Sarov 4.12 5.22 1.65
28 września 2015 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Molot Perm 2.35 4.17 2.75
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.64 4.14 2.39
29 września 2015 1 X 2
15:30 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 2.00 4.29 3.29
16:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 2.30 4.30 2.74
18:00 Buran Voronezh - Tver 2.12 4.20 3.04
18:00 Dizel Penza - Sarov 2.15 4.25 3.00
18:00 Kristall Saratov - Ariada-Akpars 4.35 5.13 1.65
18:00 Zvezda Chekhov - SKA Karelia 2.90 3.95 2.10
30 września 2015 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.40 4.30 2.61
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Molot Perm 2.70 4.15 2.38
1 października 2015 1 X 2
17:00 Zvezda Chekhov - Tver 3.10 4.20 2.10
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Saryarka Karaganda 2.50 4.35 2.50
18:00 Bars Kazan - Kazzinc-Torpedo 3.00 4.05 2.05
18:00 Buran Voronezh - SKA Karelia 2.00 4.00 3.05
2 października 2015 1 X 2
16:00 Toros Neftekamsk - Khimik Voskresensk 1.36 6.42 7.00
16:30 Izhstal - Ryazan 2.10 4.43 3.08
18:00 Zvezda Dmitrov - Balashikha 5.86 6.22 1.45
3 października 2015 1 X 2
16:00 Bars Kazan - Saryarka Karaganda 3.53 4.48 1.95
16:00 Neftyanik Almetyevsk - Kazzinc-Torpedo 2.25 3.90 2.70
4 października 2015 1 X 2
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Kristall Saratov 1.57 6.07 5.00
14:00 Toros Neftekamsk - Ryazan 2.20 4.44 2.99
14:00 Yuzhny Ural Orsk - Dizel Penza 2.15 4.39 3.10
15:00 Izhstal - Khimik Voskresensk 1.48 5.62 5.42
5 października 2015 1 X 2
17:30 Ariada-Akpars - Kazzinc-Torpedo 2.35 3.95 2.60
17:30 Sarov - Saryarka Karaganda 2.99 4.24 2.20
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Sokol Krasnoyarsk 1.98 4.26 3.34
18:00 Bars Kazan - Ermak Angarsk 3.41 4.46 1.95
6 października 2015 1 X 2
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Dizel Penza 2.31 4.14 2.72
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Kristall Saratov 1.50 6.03 5.50
16:00 Toros Neftekamsk - Buran Voronezh 1.95 4.39 3.53
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Ryazan 2.17 4.45 2.92
16:00 Molot Perm - Khimik Voskresensk 1.50 5.90 5.56
16:30 Izhstal - Zvezda Chekhov 1.62 5.16 4.71
18:00 SKA Karelia - Zvezda Dmitrov 1.30 6.00 6.70
18:00 Tver - Balashikha 1.91 4.29 3.61
7 października 2015 1 X 2
16:00 Bars Kazan - Sokol Krasnoyarsk 2.76 4.11 2.30
17:30 Sarov - Kazzinc-Torpedo 2.40 3.80 2.50
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Ermak Angarsk 2.31 4.18 2.71
17:30 Ariada-Akpars - Saryarka Karaganda 2.50 4.26 2.55
8 października 2015 1 X 2
15:30 Zauralie Kurgan - Dizel Penza 2.28 4.21 3.00
16:00 Toros Neftekamsk - Zvezda Chekhov 1.63 5.10 4.35
16:00 Rubin Tyumen - Kristall Saratov 1.61 5.41 4.75
16:00 Molot Perm - Ryazan 2.24 4.17 2.81
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Khimik Voskresensk 1.62 5.18 4.40
16:30 Izhstal - Buran Voronezh 2.20 4.20 2.95
18:00 Tver - Zvezda Dmitrov 1.25 7.87 9.74
18:00 SKA Karelia - Balashikha 2.26 3.85 2.65
9 października 2015 1 X 2
17:30 Sarov - Sokol Krasnoyarsk 2.15 4.10 3.15
17:30 Ariada-Akpars - Ermak Angarsk 2.40 4.21 2.65
10 października 2015 1 X 2
14:00 Rubin Tyumen - Dizel Penza 2.14 4.30 3.10
14:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Zvezda Chekhov 1.95 4.75 3.90
14:00 Molot Perm - Buran Voronezh 2.36 4.35 2.75
14:00 Zauralie Kurgan - Kristall Saratov 1.60 5.06 4.78
11 października 2015 1 X 2
16:00 Sarov - Ermak Angarsk 2.62 4.05 2.55
16:00 Ariada-Akpars - Sokol Krasnoyarsk 2.20 4.28 2.94
12 października 2015 1 X 2
16:00 Molot Perm - Zvezda Chekhov 1.93 4.66 3.40
16:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Buran Voronezh 2.47 4.36 2.60
17:30 Khimik Voskresensk - Bars Kazan 2.27 4.33 2.71
18:00 Ryazan - Neftyanik Almetyevsk 2.35 3.91 2.82
18:00 Zvezda Dmitrov - Izhstal 9.25 7.50 1.30
18:00 Balashikha - Toros Neftekamsk 2.58 4.24 2.55
13 października 2015 1 X 2
14:30 Kazzinc-Torpedo - Chelmet Chelyabinsk 1.85 4.15 3.35
15:00 Saryarka Karaganda - Yuzhny Ural Orsk 1.91 4.52 3.50
14 października 2015 1 X 2
17:30 Khimik Voskresensk - Neftyanik Almetyevsk 3.67 4.60 1.85
18:00 Ryazan - Bars Kazan 1.50 5.61 5.50
18:00 Balashikha - Izhstal 2.65 4.25 2.45
18:00 Zvezda Dmitrov - Toros Neftekamsk 10.46 8.28 1.25
15 października 2015 1 X 2
14:30 Kazzinc-Torpedo - Yuzhny Ural Orsk 2.20 4.10 2.75
15:00 Saryarka Karaganda - Chelmet Chelyabinsk 2.10 4.32 3.29
16 października 2015 1 X 2
17:30 Khimik Voskresensk - Sarov 2.87 4.20 2.20
18:00 Tver - Toros Neftekamsk 2.60 4.03 2.61
18:00 Ryazan - Ariada-Akpars 2.10 4.44 3.10
18:00 SKA Karelia - Izhstal 2.40 3.80 2.40
18:00 Zvezda Dmitrov - Sputnik Nyzhnyi Tahil 6.75 6.81 1.38
18:00 Zvezda Chekhov - Neftyanik Almetyevsk 2.71 4.39 2.28
18:00 Buran Voronezh - Bars Kazan 1.54 5.44 5.00
18:00 Balashikha - Molot Perm 2.30 4.37 2.71
17 października 2015 1 X 2
11:00 Ermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 1.91 4.35 3.52
12:00 Sokol Krasnoyarsk - Yuzhny Ural Orsk 2.55 4.18 2.53
13:00 Saryarka Karaganda - Zauralie Kurgan 1.96 4.22 3.44
13:00 Kazzinc-Torpedo - Rubin Tyumen 2.00 3.90 3.05
16:00 Kristall Saratov - Dizel Penza 2.90 4.34 2.15
18 października 2015 1 X 2
16:00 Tver - Izhstal 2.34 3.73 2.90
16:00 Khimik Voskresensk - Ariada-Akpars 2.85 4.34 2.20
16:00 Ryazan - Sarov 1.95 4.41 3.40
16:00 SKA Karelia - Toros Neftekamsk 2.45 3.75 2.40
16:00 Balashikha - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.20 4.38 2.81
16:00 Buran Voronezh - Neftyanik Almetyevsk 2.30 4.32 2.74
16:00 Zvezda Dmitrov - Molot Perm 7.11 7.18 1.35
16:00 Zvezda Chekhov - Bars Kazan 2.15 4.44 2.94
19 października 2015 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 2.15 4.40 3.18
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Chelmet Chelyabinsk 2.26 4.26 2.91
14:30 Kazzinc-Torpedo - Zauralie Kurgan 2.20 3.70 2.70
15:00 Saryarka Karaganda - Rubin Tyumen 1.81 4.43 3.90
20 października 2015 1 X 2
18:00 Tver - Molot Perm 2.29 4.21 2.75
18:00 SKA Karelia - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.20 4.10 2.60
18:00 Buran Voronezh - Sarov 2.05 4.33 3.27
18:00 Zvezda Chekhov - Ariada-Akpars 2.58 4.20 2.45
21 października 2015 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Rubin Tyumen 1.70 4.80 4.55
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Zauralie Kurgan 2.45 4.02 2.73
22 października 2015 1 X 2
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Zvezda Dmitrov 1.25 8.27 9.60
18:00 Tver - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.95 4.57 3.80
18:00 SKA Karelia - Molot Perm 2.25 3.85 2.47
18:00 Bars Kazan - Balashikha 3.10 4.41 2.07
18:00 Buran Voronezh - Ariada-Akpars 2.02 4.45 3.15
18:00 Zvezda Chekhov - Sarov 2.65 4.13 2.38
23 października 2015 1 X 2
13:00 Ermak Angarsk - Zauralie Kurgan 2.30 4.07 3.05
14:00 Sokol Krasnoyarsk - Rubin Tyumen 2.05 4.39 3.10
15:30 Yuzhny Ural Orsk - Ryazan 2.35 4.33 2.82
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Khimik Voskresensk 1.81 4.66 3.71
24 października 2015 1 X 2
16:00 Bars Kazan - Zvezda Dmitrov 1.62 5.18 4.65
16:00 Neftyanik Almetyevsk - Balashikha 2.30 4.36 2.89
16:00 Dizel Penza - Saryarka Karaganda 2.45 4.08 2.70
16:00 Kristall Saratov - Kazzinc-Torpedo 2.65 4.00 2.25
25 października 2015 1 X 2
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Khimik Voskresensk 1.63 5.03 4.40
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Ryazan 2.63 4.25 2.40
26 października 2015 1 X 2
16:30 Ariada-Akpars - Balashikha 2.40 4.24 2.59
16:30 Sarov - Zvezda Dmitrov 1.26 6.86 9.89
16:30 Neftyanik Almetyevsk - SKA Karelia 2.25 3.75 2.70
17:00 Bars Kazan - Tver 3.87 4.52 1.79
17:00 Dizel Penza - Kazzinc-Torpedo 2.52 3.75 2.35
17:00 Kristall Saratov - Saryarka Karaganda 3.87 4.96 1.75
27 października 2015 1 X 2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Zvezda Chekhov 1.95 4.57 3.28
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Buran Voronezh 2.32 4.23 2.70
14:30 Zauralie Kurgan - Khimik Voskresensk 1.65 4.89 5.01
15:00 Molot Perm - Toros Neftekamsk 2.48 4.21 2.55
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Izhstal 2.55 4.37 2.39
15:00 Rubin Tyumen - Ryazan 2.74 4.13 2.40
28 października 2015 1 X 2
16:30 Sarov - Balashikha 2.39 4.16 2.62
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Tver 2.40 4.06 2.65
16:30 Ariada-Akpars - Zvezda Dmitrov 1.30 7.16 8.82
17:00 Bars Kazan - SKA Karelia 2.45 3.75 2.40
17:00 Dizel Penza - Sokol Krasnoyarsk 2.30 4.10 2.84
17:00 Kristall Saratov - Ermak Angarsk 4.24 5.13 1.72
29 października 2015 1 X 2
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Zvezda Chekhov 1.81 4.70 3.65
14:30 Zauralie Kurgan - Ryazan 2.06 4.25 3.32
15:00 Rubin Tyumen - Khimik Voskresensk 1.91 4.55 3.60
15:00 Molot Perm - Izhstal 2.43 4.39 2.50
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Toros Neftekamsk 2.64 4.41 2.35
30 października 2015 1 X 2
16:30 Sarov - SKA Karelia 2.40 3.70 2.45
16:30 Ariada-Akpars - Tver 3.10 4.19 2.16
17:00 Dizel Penza - Ermak Angarsk 3.00 4.22 2.15
17:00 Kristall Saratov - Sokol Krasnoyarsk 2.87 4.51 2.17
31 października 2015 1 X 2
13:00 Rubin Tyumen - Buran Voronezh 2.90 4.26 2.19
13:00 Zauralie Kurgan - Zvezda Chekhov 1.85 4.24 3.77
1 listopada 2015 1 X 2
15:00 Sarov - Tver 2.60 4.00 2.50
15:00 Ariada-Akpars - SKA Karelia 2.35 3.75 2.45
2 listopada 2015 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Buran Voronezh 2.15 4.09 3.03
15:00 Rubin Tyumen - Zvezda Chekhov 2.25 4.33 3.00
3 listopada 2015 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Bars Kazan 1.46 5.42 6.00
15:30 Izhstal - Neftyanik Almetyevsk 2.30 4.51 2.65
17:00 Zvezda Dmitrov - Yuzhny Ural Orsk 7.96 6.84 1.33
17:00 Balashikha - Chelmet Chelyabinsk 1.83 4.62 3.60
4 listopada 2015 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - Ermak Angarsk 2.65 3.95 2.30
14:00 Saryarka Karaganda - Sokol Krasnoyarsk 1.82 4.96 5.36
5 listopada 2015 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Neftyanik Almetyevsk 2.05 4.50 3.07
15:30 Izhstal - Bars Kazan 1.53 5.20 5.10
16:30 Khimik Voskresensk - Kristall Saratov 2.00 4.73 3.10
17:00 Zvezda Dmitrov - Chelmet Chelyabinsk 5.95 5.46 1.50
17:00 Ryazan - Dizel Penza 1.80 4.57 4.22
17:00 Balashikha - Yuzhny Ural Orsk 2.10 4.47 3.00
6 listopada 2015 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - Sokol Krasnoyarsk 1.95 4.10 3.35
14:00 Saryarka Karaganda - Ermak Angarsk 2.40 4.13 2.64
7 listopada 2015 1 X 2
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Neftyanik Almetyevsk 2.50 4.45 2.47
13:00 Molot Perm - Bars Kazan 1.50 5.71 5.42
15:00 Ryazan - Kristall Saratov 1.40 6.30 6.55
15:00 Khimik Voskresensk - Dizel Penza 2.46 4.11 2.56
15:00 SKA Karelia - Yuzhny Ural Orsk 1.95 4.00 3.25
15:00 Tver - Chelmet Chelyabinsk 1.50 5.37 5.86
8 listopada 2015 1 X 2
13:00 Toros Neftekamsk - Sarov 1.80 4.48 4.20
14:00 Izhstal - Ariada-Akpars 1.82 4.50 3.90
15:00 Balashikha - Rubin Tyumen 2.05 4.31 3.58
17:30 Zvezda Dmitrov - Zauralie Kurgan 8.06 5.75 1.35
9 listopada 2015 1 X 2
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Bars Kazan 1.55 5.29 5.25
15:00 Molot Perm - Neftyanik Almetyevsk 2.25 4.43 2.77
17:00 Tver - Yuzhny Ural Orsk 1.72 4.76 4.15
17:00 Zvezda Chekhov - Dizel Penza 2.35 4.22 2.68
17:00 Buran Voronezh - Kristall Saratov 1.33 7.66 6.75
17:00 SKA Karelia - Chelmet Chelyabinsk 1.59 4.40 4.40
10 listopada 2015 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Ariada-Akpars 1.70 4.92 4.41
15:30 Izhstal - Sarov 1.91 4.41 3.59
17:00 Zvezda Dmitrov - Rubin Tyumen 7.26 5.71 1.44
17:00 Balashikha - Zauralie Kurgan 2.47 3.95 2.65
11 listopada 2015 1 X 2
17:00 Buran Voronezh - Dizel Penza 1.60 4.96 5.06
17:00 Zvezda Chekhov - Kristall Saratov 1.65 5.93 4.75
12 listopada 2015 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - Khimik Voskresensk 1.70 4.20 3.70
14:00 Saryarka Karaganda - Ryazan 2.30 4.12 2.77
15:00 Molot Perm - Sarov 1.96 4.41 3.30
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Ariada-Akpars 2.07 4.42 3.02
17:00 Tver - Rubin Tyumen 1.85 4.27 3.82
17:00 SKA Karelia - Zauralie Kurgan 2.15 3.75 3.10
14 listopada 2015 1 X 2
12:00 Saryarka Karaganda - Khimik Voskresensk 1.65 5.05 4.40
12:00 Kazzinc-Torpedo - Ryazan 2.30 3.70 2.60
13:00 Molot Perm - Ariada-Akpars 1.91 4.85 3.40
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Sarov 2.10 4.46 3.25
15:00 Tver - Zauralie Kurgan 2.00 4.20 3.56
15:00 SKA Karelia - Rubin Tyumen 1.90 3.75 3.45
15 listopada 2015 1 X 2
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 3.20 4.41 2.05
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Izhstal 2.80 4.25 2.32
16 listopada 2015 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Khimik Voskresensk 1.57 5.44 4.75
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Ryazan 2.59 4.09 2.44
13:30 Kazzinc-Torpedo - Buran Voronezh 2.30 3.80 2.50
14:00 Saryarka Karaganda - Zvezda Chekhov 1.69 4.82 4.35
17:00 Dizel Penza - Zvezda Dmitrov 1.53 5.47 5.38
17:00 Kristall Saratov - Balashikha 3.60 4.85 1.88
17 listopada 2015 1 X 2
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 2.84 4.17 2.30
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Izhstal 2.67 4.09 2.38
18 listopada 2015 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Ryazan 2.10 4.49 2.96
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Khimik Voskresensk 1.79 4.80 3.67
13:30 Kazzinc-Torpedo - Zvezda Chekhov 1.65 4.20 4.10
14:00 Saryarka Karaganda - Buran Voronezh 2.35 4.20 2.76
17:00 Kristall Saratov - Zvezda Dmitrov 1.75 5.03 4.04
17:00 Dizel Penza - Balashikha 3.25 4.24 2.05
19 listopada 2015 1 X 2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Molot Perm 2.58 4.25 2.40
14:30 Zauralie Kurgan - Izhstal 2.45 3.92 2.65
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.35 4.32 2.64
15:00 Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 3.00 4.28 2.13
16:30 Sarov - Bars Kazan 1.75 4.66 4.20
16:30 Ariada-Akpars - Neftyanik Almetyevsk 2.72 4.33 2.30
20 listopada 2015 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Buran Voronezh 2.25 4.42 2.79
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Zvezda Chekhov 1.70 4.62 4.25
17:00 Kristall Saratov - Tver 4.70 5.34 1.62
17:00 Dizel Penza - SKA Karelia 4.25 4.10 1.65
21 listopada 2015 1 X 2
13:00 Rubin Tyumen - Izhstal 2.90 4.28 2.25
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Molot Perm 2.45 4.62 2.60
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.48 4.29 2.60
13:00 Zauralie Kurgan - Toros Neftekamsk 2.51 4.00 2.56
15:00 Ariada-Akpars - Bars Kazan 1.72 4.74 4.10
15:00 Sarov - Neftyanik Almetyevsk 2.71 4.22 2.45
22 listopada 2015 1 X 2
10:00 Ermak Angarsk - Zvezda Chekhov 1.57 5.35 4.90
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Buran Voronezh 2.63 4.05 2.42
15:00 Dizel Penza - Tver 4.75 4.67 1.63
15:00 Kristall Saratov - SKA Karelia 4.50 4.60 1.60
23 listopada 2015 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.07 4.40 3.10
15:00 Rubin Tyumen - Molot Perm 2.63 4.18 2.37
24 listopada 2015 1 X 2
16:30 Khimik Voskresensk - Kazzinc-Torpedo 2.40 4.00 2.30
17:00 Ryazan - Saryarka Karaganda 2.04 4.28 3.30
25 listopada 2015 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Molot Perm 2.33 4.17 2.70
15:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.49 4.30 2.46
26 listopada 2015 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk 1.72 4.77 4.18
15:30 Izhstal - Yuzhny Ural Orsk 1.79 4.66 3.95
16:30 Khimik Voskresensk - Saryarka Karaganda 2.76 4.18 2.28
17:00 Ryazan - Kazzinc-Torpedo 1.90 3.90 3.15
27 listopada 2015 1 X 2
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Ariada-Akpars 1.65 5.18 4.31
17:00 Bars Kazan - Sarov 3.00 4.19 2.23
17:00 SKA Karelia - Tver 2.36 3.75 2.60
17:00 Balashikha - Kristall Saratov 1.37 6.30 6.52
28 listopada 2015 1 X 2
13:00 Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 1.91 4.40 3.47
14:00 Izhstal - Chelmet Chelyabinsk 1.72 4.88 4.15
15:00 Buran Voronezh - Kazzinc-Torpedo 1.75 4.10 3.50
15:00 Zvezda Chekhov - Saryarka Karaganda 2.70 4.30 2.35
29 listopada 2015 1 X 2
15:00 Bars Kazan - Ariada-Akpars 2.60 4.23 2.39
15:00 Ryazan - Sokol Krasnoyarsk 1.75 4.59 4.10
15:00 Khimik Voskresensk - Ermak Angarsk 3.02 4.43 2.07
15:00 Balashikha - Dizel Penza 1.63 4.86 4.60
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Sarov 1.80 4.82 4.03
17:00 SKA Karelia - Kristall Saratov 1.32 5.75 6.00
30 listopada 2015 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Rubin Tyumen 1.60 5.06 5.05
15:00 Molot Perm - Chelmet Chelyabinsk 1.72 4.86 3.96
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Yuzhny Ural Orsk 1.95 4.67 3.62
15:30 Izhstal - Zauralie Kurgan 2.07 4.23 3.12
17:00 Zvezda Chekhov - Kazzinc-Torpedo 2.55 3.90 2.20
17:00 Buran Voronezh - Saryarka Karaganda 2.08 4.32 3.20
1 grudnia 2015 1 X 2
16:30 Khimik Voskresensk - Sokol Krasnoyarsk 2.25 4.26 2.84
17:00 SKA Karelia - Dizel Penza 1.53 4.50 5.10
17:00 Tver - Kristall Saratov 1.33 6.66 7.35
17:00 Ryazan - Ermak Angarsk 2.26 4.27 2.90
2 grudnia 2015 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Zauralie Kurgan 2.25 4.11 2.90
15:00 Molot Perm - Yuzhny Ural Orsk 2.00 4.55 3.40
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Chelmet Chelyabinsk 1.87 4.66 3.55
15:30 Izhstal - Rubin Tyumen 1.75 4.59 3.96
16:30 Ariada-Akpars - Sarov 2.40 4.19 2.68
3 grudnia 2015 1 X 2
17:00 Zvezda Chekhov - Sokol Krasnoyarsk 2.44 4.24 2.54
17:00 Tver - Dizel Penza 1.41 5.51 6.61
17:00 Buran Voronezh - Ermak Angarsk 2.15 4.56 3.06
4 grudnia 2015 1 X 2
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Zauralie Kurgan 2.30 4.48 3.00
15:00 Molot Perm - Rubin Tyumen 1.87 5.00 3.84
5 grudnia 2015 1 X 2
15:00 Zvezda Chekhov - Ermak Angarsk 3.25 4.73 2.00
15:00 Buran Voronezh - Sokol Krasnoyarsk 1.79 4.95 4.25
6 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Kazzinc-Torpedo - Saryarka Karaganda 2.30 3.85 2.75
13:00 Molot Perm - Zauralie Kurgan 2.25 4.29 3.00
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Rubin Tyumen 1.97 4.70 3.67
15:00 Bars Kazan - Toros Neftekamsk 4.65 4.73 1.67
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Izhstal 2.21 4.37 3.25
7 grudnia 2015 1 X 2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Balashikha 2.37 4.28 2.85
8 grudnia 2015 1 X 2
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Toros Neftekamsk 2.45 4.31 2.60
17:00 Bars Kazan - Izhstal 4.20 4.65 1.80
17:00 Dizel Penza - Ryazan 3.79 4.43 1.85
17:00 Kristall Saratov - Khimik Voskresensk 2.85 5.20 2.20
9 grudnia 2015 1 X 2
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Balashikha 2.21 4.38 3.10
10 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Kazzinc-Torpedo 2.21 4.00 2.80
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Saryarka Karaganda 2.75 4.18 2.39
16:30 Ariada-Akpars - Toros Neftekamsk 4.10 4.72 1.77
16:30 Sarov - Izhstal 2.40 4.09 2.75
17:00 Dizel Penza - Khimik Voskresensk 2.30 4.28 2.80
17:00 Kristall Saratov - Ryazan 4.70 5.29 1.65
11 grudnia 2015 1 X 2
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Tver 3.16 4.23 2.26
14:30 Yuzhny Ural Orsk - SKA Karelia 2.30 3.90 2.85
15:00 Rubin Tyumen - Balashikha 2.45 4.26 2.66
12 grudnia 2015 1 X 2
10:00 Ermak Angarsk - Saryarka Karaganda 2.17 4.27 3.13
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Kazzinc-Torpedo 2.60 3.90 2.35
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.97 4.63 3.50
15:00 Sarov - Toros Neftekamsk 3.13 4.25 2.35
15:00 Bars Kazan - Molot Perm 4.30 4.79 1.75
15:00 Ariada-Akpars - Izhstal 2.80 4.25 2.33
13 grudnia 2015 1 X 2
13:00 Chelmet Chelyabinsk - SKA Karelia 2.45 3.95 2.63
13:00 Zauralie Kurgan - Balashikha 2.00 4.27 3.45
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Tver 3.25 4.05 2.17
15:00 Dizel Penza - Zvezda Chekhov 2.45 4.23 2.64
15:00 Kristall Saratov - Buran Voronezh 5.40 5.61 1.56
14 grudnia 2015 1 X 2
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Molot Perm 2.45 4.45 2.82
17:00 Bars Kazan - Sputnik Nyzhnyi Tahil 3.58 4.81 2.00
15 grudnia 2015 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - SKA Karelia 2.30 3.95 2.82
15:00 Rubin Tyumen - Tver 3.08 4.30 2.25
17:00 Kristall Saratov - Zvezda Chekhov 2.47 4.53 2.47
17:00 Dizel Penza - Buran Voronezh 3.15 4.34 2.12
16 grudnia 2015 1 X 2
16:30 Sarov - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.44 4.23 2.73
16:30 Ariada-Akpars - Molot Perm 3.40 4.45 2.11
17 grudnia 2015 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Tver 3.20 4.25 2.35
15:00 Rubin Tyumen - SKA Karelia 2.38 4.05 2.67
16:30 Khimik Voskresensk - Chelmet Chelyabinsk 2.45 4.33 2.63
17:00 Ryazan - Yuzhny Ural Orsk 1.92 4.34 3.70
18 grudnia 2015 1 X 2
16:30 Ariada-Akpars - Sputnik Nyzhnyi Tahil 2.95 4.46 2.27
16:30 Sarov - Molot Perm 2.42 4.27 2.67
17:00 Balashikha - Bars Kazan 1.55 5.26 5.48
19 grudnia 2015 1 X 2
15:00 Khimik Voskresensk - Yuzhny Ural Orsk 2.95 4.25 2.30
15:00 Ryazan - Chelmet Chelyabinsk 1.80 4.53 4.15
20 grudnia 2015 1 X 2
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Ermak Angarsk 2.99 4.33 2.30
15:00 Balashikha - Neftyanik Almetyevsk 2.85 4.32 2.55
21 grudnia 2015 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - Kristall Saratov 1.33 6.00 7.00
14:00 Saryarka Karaganda - Dizel Penza 1.61 5.00 5.70
17:00 Buran Voronezh - Chelmet Chelyabinsk 1.91 4.67 3.80
17:00 Zvezda Chekhov - Yuzhny Ural Orsk 2.83 4.50 2.30
22 grudnia 2015 1 X 2
16:30 Khimik Voskresensk - Rubin Tyumen 2.45 4.18 2.62
17:00 Ryazan - Zauralie Kurgan 1.97 4.18 3.70
17:00 Tver - Bars Kazan 1.41 6.60 7.20
17:00 Balashikha - Sarov 2.47 4.19 2.65
17:00 SKA Karelia - Neftyanik Almetyevsk 2.45 4.05 2.60
23 grudnia 2015 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - Dizel Penza 1.62 4.35 4.95
14:00 Saryarka Karaganda - Kristall Saratov 1.28 7.89 8.90
15:00 Toros Neftekamsk - Molot Perm 2.15 4.58 3.16
15:30 Izhstal - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.97 4.54 3.40
17:00 Buran Voronezh - Yuzhny Ural Orsk 2.15 4.42 3.20
24 grudnia 2015 1 X 2
15:00 SKA Karelia - Bars Kazan 1.45 5.70 6.50
16:30 Khimik Voskresensk - Zauralie Kurgan 2.98 4.14 2.28
17:00 Ryazan - Rubin Tyumen 1.65 4.85 5.20
17:00 Tver - Neftyanik Almetyevsk 2.00 4.33 3.85
17:00 Balashikha - Ariada-Akpars 1.99 4.44 3.55
25 grudnia 2015 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Kristall Saratov 1.26 9.90 11.50
15:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.71 5.25 4.85
15:30 Izhstal - Molot Perm 2.58 4.35 2.50
26 grudnia 2015 1 X 2
15:00 Buran Voronezh - Rubin Tyumen 1.70 4.85 4.50
15:00 SKA Karelia - Ariada-Akpars 1.55 5.10 5.20
15:00 Tver - Sarov 1.80 4.62 4.35
15:00 Zvezda Chekhov - Zauralie Kurgan 3.16 4.24 2.23
27 grudnia 2015 1 X 2
07:00 Sokol Krasnoyarsk - Kristall Saratov 1.40 6.74 6.55
10:00 Ermak Angarsk - Dizel Penza 1.38 6.60 6.84
28 grudnia 2015 1 X 2
15:00 Zvezda Chekhov - Rubin Tyumen 2.47 4.35 2.61
17:00 Tver - Ariada-Akpars 1.45 6.20 6.80
17:00 Buran Voronezh - Zauralie Kurgan 1.86 5.20 3.80
17:00 SKA Karelia - Sarov 2.15 3.94 3.10
6 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Bars Kazan - Khimik Voskresensk 2.15 4.28 3.25
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Ryazan 2.40 4.07 2.75
7 stycznia 2016 1 X 2
13:00 Toros Neftekamsk - Balashikha 1.57 5.21 5.60
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc-Torpedo 2.70 3.95 2.30
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Saryarka Karaganda 2.40 4.23 2.70
8 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Bars Kazan - Ryazan 5.30 4.48 1.72
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Khimik Voskresensk 1.43 5.67 6.25
9 stycznia 2016 1 X 2
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Saryarka Karaganda 2.67 4.18 2.45
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Kazzinc-Torpedo 2.25 3.75 2.60
14:00 Izhstal - Balashikha 1.68 4.74 4.75
10 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Dizel Penza - Kristall Saratov 1.67 5.03 4.65
15:00 Bars Kazan - Buran Voronezh 4.35 4.81 1.77
15:00 Sarov - Ryazan 2.70 4.09 2.45
15:00 Ariada-Akpars - Khimik Voskresensk 1.90 4.47 3.60
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Zvezda Chekhov 1.62 5.22 5.30
11 stycznia 2016 1 X 2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Ermak Angarsk 2.85 4.31 2.40
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Sokol Krasnoyarsk 1.81 4.52 4.15
14:30 Zauralie Kurgan - Saryarka Karaganda 2.45 4.12 2.90
15:00 Toros Neftekamsk - Tver 2.35 4.16 2.92
15:00 Rubin Tyumen - Kazzinc-Torpedo 3.00 4.00 2.16
15:00 Molot Perm - Balashikha 1.92 4.69 3.75
15:30 Izhstal - SKA Karelia 2.38 3.88 2.75
12 stycznia 2016 1 X 2
16:30 Ariada-Akpars - Ryazan 4.50 4.70 1.71
16:30 Sarov - Khimik Voskresensk 1.58 5.30 5.40
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Buran Voronezh 2.37 4.18 2.80
17:00 Bars Kazan - Zvezda Chekhov 2.50 4.18 2.61
13 stycznia 2016 1 X 2
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Ermak Angarsk 2.59 4.26 2.60
14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc-Torpedo 2.20 3.80 2.75
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Sokol Krasnoyarsk 2.00 4.50 3.68
15:00 Toros Neftekamsk - SKA Karelia 2.10 4.40 3.58
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Balashikha 2.05 4.75 3.25
15:00 Rubin Tyumen - Saryarka Karaganda 3.40 4.16 2.09
15:30 Izhstal - Tver 2.61 4.05 2.55
14 stycznia 2016 1 X 2
16:30 Ariada-Akpars - Buran Voronezh 4.55 4.79 1.71
16:30 Sarov - Zvezda Chekhov 1.64 4.99 5.40
15 stycznia 2016 1 X 2
14:30 Zauralie Kurgan - Sokol Krasnoyarsk 2.00 4.29 4.20
15:00 Rubin Tyumen - Ermak Angarsk 3.40 4.30 2.06
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - SKA Karelia 2.60 4.00 2.50
15:00 Molot Perm - Tver 3.00 4.22 2.25
16 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Sarov - Buran Voronezh 2.70 4.32 2.50
15:00 Ariada-Akpars - Zvezda Chekhov 2.60 4.34 2.47
17 stycznia 2016 1 X 2
13:00 Rubin Tyumen - Sokol Krasnoyarsk 2.20 4.30 3.35
13:00 Molot Perm - SKA Karelia 2.40 4.40 3.20
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Tver 3.35 4.32 2.10
13:00 Zauralie Kurgan - Ermak Angarsk 2.50 4.14 2.59
15:00 Ryazan - Izhstal 2.25 4.75 3.10
15:00 Khimik Voskresensk - Toros Neftekamsk 5.50 5.20 1.60
18 stycznia 2016 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - Bars Kazan 1.38 5.30 6.75
14:00 Saryarka Karaganda - Neftyanik Almetyevsk 2.30 4.19 3.13
19 stycznia 2016 1 X 2
16:30 Khimik Voskresensk - Izhstal 4.25 4.58 1.78
17:00 Ryazan - Toros Neftekamsk 2.36 4.11 2.90
17:00 Dizel Penza - Yuzhny Ural Orsk 3.64 4.20 1.97
17:00 Kristall Saratov - Chelmet Chelyabinsk 4.10 4.99 1.75
20 stycznia 2016 1 X 2
13:30 Kazzinc-Torpedo - Neftyanik Almetyevsk 2.20 4.00 2.80
14:00 Saryarka Karaganda - Bars Kazan 1.40 6.60 7.41
21 stycznia 2016 1 X 2
16:00 Dizel Penza - Chelmet Chelyabinsk 3.10 4.21 2.20
17:00 Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 2.57 4.21 2.63
17:00 Zvezda Chekhov - Izhstal 3.55 4.50 1.93
17:00 Kristall Saratov - Yuzhny Ural Orsk 4.60 5.24 1.67
22 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Bars Kazan 1.31 7.50 9.20
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Neftyanik Almetyevsk 3.55 4.31 1.95
13:30 Kazzinc-Torpedo - Sarov 2.06 3.80 3.20
14:00 Saryarka Karaganda - Ariada-Akpars 1.42 7.00 6.50
16:30 Khimik Voskresensk - Molot Perm 4.43 4.95 1.73
17:00 Ryazan - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.83 4.65 3.80
17:00 Balashikha - Tver 3.60 4.35 2.00
23 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Zvezda Chekhov - Toros Neftekamsk 4.55 5.00 1.70
15:00 Buran Voronezh - Izhstal 2.30 4.31 3.13
15:00 Dizel Penza - Zauralie Kurgan 3.73 4.21 1.90
15:00 Kristall Saratov - Rubin Tyumen 3.80 4.78 1.95
24 stycznia 2016 1 X 2
10:00 Ermak Angarsk - Neftyanik Almetyevsk 2.07 4.42 3.72
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Bars Kazan 1.65 4.96 5.50
12:00 Kazzinc-Torpedo - Ariada-Akpars 1.45 5.40 6.50
12:00 Saryarka Karaganda - Sarov 1.90 4.34 3.70
15:00 Ryazan - Molot Perm 1.74 4.65 4.55
15:00 Balashikha - SKA Karelia 2.63 3.95 2.45
15:00 Khimik Voskresensk - Sputnik Nyzhnyi Tahil 4.33 4.90 1.70
25 stycznia 2016 1 X 2
17:00 Dizel Penza - Rubin Tyumen 2.73 4.25 2.53
17:00 Kristall Saratov - Zauralie Kurgan 5.00 5.23 1.60
26 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Sarov 1.83 4.75 4.00
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Ariada-Akpars 1.58 5.70 5.25
17:00 Buran Voronezh - Molot Perm 1.95 4.95 3.95
17:00 Zvezda Chekhov - Sputnik Nyzhnyi Tahil 3.49 5.30 1.90
28 stycznia 2016 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Ariada-Akpars 1.25 7.50 11.50
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Sarov 2.50 4.17 2.59
17:00 Zvezda Chekhov - Molot Perm 3.90 4.72 1.84
17:00 Buran Voronezh - Sputnik Nyzhnyi Tahil 1.95 4.85 3.70
29 stycznia 2016 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Kazzinc-Torpedo 1.91 4.00 3.20
15:30 Izhstal - Saryarka Karaganda 2.45 4.12 2.75
30 stycznia 2016 1 X 2
15:00 SKA Karelia - Khimik Voskresensk 1.40 6.30 5.90
15:00 Balashikha - Ryazan 3.10 4.65 2.45
31 stycznia 2016 1 X 2
11:00 Bars Kazan - Kristall Saratov 2.00 4.75 3.80
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 1.85 4.56 3.88
13:00 Toros Neftekamsk - Saryarka Karaganda 1.85 4.40 3.88
13:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 3.00 5.20 2.20
14:00 Izhstal - Kazzinc-Torpedo 2.30 4.00 2.75
15:00 Neftyanik Almetyevsk - Dizel Penza 1.72 4.71 6.00
1 lutego 2016 1 X 2
16:30 SKA Karelia - Ryazan 2.50 3.90 2.59
17:00 Balashikha - Zvezda Chekhov 1.65 5.08 4.75
17:00 Tver - Khimik Voskresensk 1.29 7.50 9.20
2 lutego 2016 1 X 2
15:00 Toros Neftekamsk - Ermak Angarsk 2.00 4.41 3.42
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Saryarka Karaganda 2.35 4.25 2.75
15:00 Molot Perm - Kazzinc-Torpedo 2.45 4.00 2.40
15:30 Izhstal - Sokol Krasnoyarsk 1.92 4.42 3.60
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Kristall Saratov 1.32 6.72 11.00
17:00 Bars Kazan - Dizel Penza 2.73 4.00 2.47
3 lutego 2016 1 X 2
17:00 Tver - Ryazan 2.07 4.22 3.55
17:00 SKA Karelia - Zvezda Chekhov 1.52 6.90 6.80
17:00 Balashikha - Buran Voronezh 2.95 4.42 2.25
4 lutego 2016 1 X 2
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 1.90 5.00 3.95
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 2.20 4.00 2.99
15:00 Toros Neftekamsk - Sokol Krasnoyarsk 1.67 4.69 4.95
15:00 Molot Perm - Saryarka Karaganda 2.45 4.29 2.70
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Kazzinc-Torpedo 2.15 4.00 2.75
15:30 Izhstal - Ermak Angarsk 2.38 4.28 2.69
16:30 Ariada-Akpars - Kristall Saratov 1.74 4.89 4.45
16:30 Sarov - Dizel Penza 1.57 5.60 5.63
5 lutego 2016 1 X 2
15:00 SKA Karelia - Buran Voronezh 2.32 3.90 2.82
17:00 Tver - Zvezda Chekhov 1.33 6.70 8.10
17:00 Balashikha - Khimik Voskresensk 1.52 5.25 5.70
6 lutego 2016 1 X 2
13:00 Molot Perm - Ermak Angarsk 2.35 4.35 2.79
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Sokol Krasnoyarsk 1.77 4.75 4.65
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Rubin Tyumen 1.60 5.50 5.90
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 2.28 4.02 2.93
15:00 Sarov - Kristall Saratov 1.36 6.69 7.00
15:00 Ariada-Akpars - Dizel Penza 2.08 4.35 3.60
7 lutego 2016 1 X 2
11:00 Tver - Buran Voronezh 2.00 4.32 3.70
8 lutego 2016 1 X 2
15:00 Molot Perm - Sokol Krasnoyarsk 2.10 4.41 3.46
15:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Ermak Angarsk 2.40 4.43 2.74
9 lutego 2016 1 X 2
14:00 Saryarka Karaganda - Kazzinc-Torpedo 2.25 3.90 2.80
16:30 Neftyanik Almetyevsk - Bars Kazan 1.49 5.29 8.30
13 lutego 2016 1 X 2
10:00 Ermak Angarsk - Tver 2.50 4.07 2.64
11:00 Sokol Krasnoyarsk - SKA Karelia 2.59 3.90 2.50
12:00 Kazzinc-Torpedo - Balashikha 2.05 4.10 3.40
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Bars Kazan 1.60 5.20 5.50
13:00 Rubin Tyumen - Sarov 3.30 4.28 2.10
13:00 Zauralie Kurgan - Ariada-Akpars 1.45 5.34 6.90
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Neftyanik Almetyevsk 2.40 4.04 3.20
15:00 Dizel Penza - Izhstal 2.91 4.10 2.30
15:00 Kristall Saratov - Toros Neftekamsk 7.30 7.17 1.36
14 lutego 2016 1 X 2
13:00 Sputnik Nyzhnyi Tahil - Molot Perm 2.05 4.45 3.40
15:00 Zvezda Chekhov - Ryazan 5.50 4.85 1.60
15:00 Buran Voronezh - Khimik Voskresensk 1.30 7.90 8.70
15 lutego 2016 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - SKA Karelia 2.00 4.05 3.40
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Tver 4.25 4.45 1.85
14:00 Saryarka Karaganda - Balashikha 1.83 4.45 4.05
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Bars Kazan 1.36 7.30 9.50
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Neftyanik Almetyevsk 2.69 3.90 2.64
14:30 Zauralie Kurgan - Sarov 2.10 4.25 3.55
15:00 Rubin Tyumen - Ariada-Akpars 1.80 4.69 4.05
17:00 Dizel Penza - Toros Neftekamsk 5.90 6.30 1.51
17:00 Kristall Saratov - Izhstal 6.30 6.50 1.50
16 lutego 2016 1 X 2
17:00 Buran Voronezh - Ryazan 1.90 6.00 6.45
17:00 Zvezda Chekhov - Khimik Voskresensk 2.17 4.10 2.97
17 lutego 2016 1 X 2
12:00 Ermak Angarsk - Balashikha 1.89 4.59 4.05
13:30 Kazzinc-Torpedo - Tver 2.35 3.75 2.65
14:00 Saryarka Karaganda - SKA Karelia 2.24 4.00 2.97
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Sarov 2.18 4.30 3.76
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Ariada-Akpars 1.47 5.70 6.60
14:30 Zauralie Kurgan - Neftyanik Almetyevsk 2.50 3.85 2.99
15:00 Rubin Tyumen - Bars Kazan 2.06 4.31 3.50
17:00 Kristall Saratov - Molot Perm 6.10 6.10 1.45
17:00 Dizel Penza - Sputnik Nyzhnyi Tahil 4.15 4.35 1.85
19 lutego 2016 1 X 2
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Balashikha 2.60 4.25 2.43
13:30 Kazzinc-Torpedo - SKA Karelia 1.80 4.25 3.65
14:00 Saryarka Karaganda - Tver 1.48 6.30 5.90
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Ariada-Akpars 1.35 8.30 7.50
14:30 Zauralie Kurgan - Bars Kazan 1.28 7.50 9.20
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Sarov 1.67 4.75 5.80
15:00 Rubin Tyumen - Neftyanik Almetyevsk 3.70 4.45 1.85
15:30 Izhstal - Toros Neftekamsk 3.10 4.00 2.15
16:30 Khimik Voskresensk - Ryazan 6.30 6.50 1.40
17:00 Dizel Penza - Molot Perm 4.25 5.20 1.75
17:00 Kristall Saratov - Sputnik Nyzhnyi Tahil 7.30 7.90 1.42
17:00 Buran Voronezh - Zvezda Chekhov 1.37 6.50 7.30