loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Argentyna 2011/2012

Argentyna - archiwalne kursy bukmacherskie 2011/2012

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Primera, Primera B Nacional, Copa Argentina, Primera Spadek, Primera B Spadek.

Piłka Nożna Argentyna Primera Najwyższe kursy
6 sierpnia 2011 1 X 2
00:10 Banfield - Atletico Rafaela 2.33 3.30 3.80
02:15 Union Santa Fe - Argentinos Juniors 2.50 3.47 3.16
22:15 All Boys - Belgrano Cordoba 2.73 3.25 3.75
7 sierpnia 2011 1 X 2
00:20 Arsenal Sarandi - Colon Santa Fe 2.15 3.60 4.06
02:15 Godoy Cruz - Velez Sarsfield 3.28 3.36 2.56
19:00 Newells Old Boys - Estudiantes La Plata 3.30 3.20 2.57
21:15 San Lorenzo - Lanus 2.51 3.24 3.30
23:25 Olimpo Bahia Blanca - Boca Juniors 3.45 3.64 2.50
8 sierpnia 2011 1 X 2
01:20 Tigre Victoria - Racing Club 2.89 3.32 2.79
15 sierpnia 2011 1 X 2
20:00 Atletico Rafaela - Arsenal Sarandi 2.12 3.30 4.03
22:05 Velez Sarsfield - Banfield 1.61 4.00 7.08
16 sierpnia 2011 1 X 2
00:10 Estudiantes La Plata - San Lorenzo 1.85 3.55 5.30
02:15 Boca Juniors - Union Santa Fe 1.65 3.95 7.20
20:00 San Martin San Juan - Tigre Victoria 2.51 3.20 3.33
22:05 Lanus - Independiente 2.15 3.35 4.20
17 sierpnia 2011 1 X 2
02:15 Argentinos Juniors - Newells Old Boys 2.20 3.29 4.45
22:05 Colon Santa Fe - All Boys 2.16 3.25 3.97
18 sierpnia 2011 1 X 2
00:10 Belgrano Cordoba - Olimpo Bahia Blanca 2.20 3.32 4.16
02:15 Racing Club - Godoy Cruz 2.20 3.52 3.93
20 sierpnia 2011 1 X 2
02:15 Arsenal Sarandi - Velez Sarsfield 3.80 3.31 2.18
20:00 San Martin San Juan - Lanus 3.00 3.15 2.78
22:05 San Lorenzo - Argentinos Juniors 2.15 3.29 3.88
21 sierpnia 2011 1 X 2
02:15 Independiente - Estudiantes La Plata 3.35 3.34 2.44
19:00 All Boys - Atletico Rafaela 2.62 3.20 3.60
21:05 Tigre Victoria - Godoy Cruz 2.54 3.24 3.64
23:10 Newells Old Boys - Boca Juniors 3.20 3.45 2.48
22 sierpnia 2011 1 X 2
01:15 Banfield - Racing Club 3.21 3.22 2.80
23 sierpnia 2011 1 X 2
00:00 Olimpo Bahia Blanca - Colon Santa Fe 2.30 3.20 3.64
02:05 Union Santa Fe - Belgrano Cordoba 2.85 3.23 3.10
26 sierpnia 2011 1 X 2
22:00 Godoy Cruz - Banfield 2.17 3.30 4.00
27 sierpnia 2011 1 X 2
00:10 Estudiantes La Plata - San Martin San Juan 1.62 3.91 6.75
02:15 Racing Club - Arsenal Sarandi 1.91 3.77 4.75
20:05 Lanus - Tigre Victoria 2.05 3.60 5.10
22:10 Atletico Rafaela - Olimpo Bahia Blanca 2.07 3.52 4.62
28 sierpnia 2011 1 X 2
02:15 Velez Sarsfield - All Boys 1.51 4.23 8.00
19:00 Colon Santa Fe - Union Santa Fe 2.13 3.40 4.40
21:00 Belgrano Cordoba - Newells Old Boys 2.36 3.23 3.51
23:10 Boca Juniors - San Lorenzo 2.23 3.35 4.25
29 sierpnia 2011 1 X 2
01:15 Argentinos Juniors - Independiente 2.71 3.20 3.20
2 września 2011 1 X 2
21:00 Newells Old Boys - Colon Santa Fe 2.10 3.49 4.24
23:10 Tigre Victoria - Banfield 2.34 3.25 3.70
3 września 2011 1 X 2
02:10 San Lorenzo - Belgrano Cordoba 1.80 3.75 6.09
20:05 Arsenal Sarandi - Godoy Cruz 2.67 3.25 3.03
4 września 2011 1 X 2
00:15 All Boys - Racing Club 3.20 3.24 2.52
02:20 Lanus - Estudiantes La Plata 2.51 3.15 3.30
19:00 San Martin San Juan - Argentinos Juniors 2.40 3.22 3.65
21:00 Union Santa Fe - Atletico Rafaela 3.10 3.29 2.75
23:10 Independiente - Boca Juniors 3.00 3.15 2.70
5 września 2011 1 X 2
01:15 Olimpo Bahia Blanca - Velez Sarsfield 4.26 3.30 2.10
8 września 2011 1 X 2
02:10 Independiente - San Martin San Juan 2.14 3.41 4.10
10 września 2011 1 X 2
00:00 Atletico Rafaela - Newells Old Boys 2.20 3.31 4.50
02:10 Colon Santa Fe - San Lorenzo 3.17 3.27 2.60
20:05 Godoy Cruz - All Boys 2.05 3.35 4.33
22:10 Estudiantes La Plata - Tigre Victoria 2.00 3.45 5.00
11 września 2011 1 X 2
02:15 Racing Club - Olimpo Bahia Blanca 1.80 3.78 6.08
19:00 Banfield - Arsenal Sarandi 2.40 3.20 3.37
21:00 Belgrano Cordoba - Independiente 2.72 3.25 3.10
23:10 Boca Juniors - San Martin San Juan 1.54 4.22 8.00
12 września 2011 1 X 2
01:05 Velez Sarsfield - Union Santa Fe 1.56 4.33 8.49
13 września 2011 1 X 2
00:00 Argentinos Juniors - Lanus 3.20 3.41 2.60
16 września 2011 1 X 2
22:00 Independiente - Colon Santa Fe 2.10 3.42 4.31
17 września 2011 1 X 2
00:10 Olimpo Bahia Blanca - Godoy Cruz 2.75 3.35 2.83
02:15 San Martin San Juan - Belgrano Cordoba 2.69 3.25 3.00
20:05 Tigre Victoria - Arsenal Sarandi 2.14 3.35 4.20
22:10 All Boys - Banfield 2.60 3.20 4.00
18 września 2011 1 X 2
02:15 San Lorenzo - Atletico Rafaela 2.22 3.20 3.89
19:00 Newells Old Boys - Velez Sarsfield 2.88 3.11 2.92
21:00 Estudiantes La Plata - Argentinos Juniors 1.80 3.65 5.68
23:10 Lanus - Boca Juniors 2.60 3.20 3.09
19 września 2011 1 X 2
01:15 Union Santa Fe - Racing Club 3.40 3.18 2.60
20 września 2011 1 X 2
22:05 Arsenal Sarandi - All Boys 2.18 3.36 4.20
21 września 2011 1 X 2
00:10 Colon Santa Fe - San Martin San Juan 1.88 3.50 5.43
02:15 Banfield - Olimpo Bahia Blanca 2.10 3.34 4.32
20:00 Velez Sarsfield - San Lorenzo 1.90 3.47 4.85
22:05 Atletico Rafaela - Independiente 2.17 3.57 4.25
22 września 2011 1 X 2
00:10 Belgrano Cordoba - Lanus 2.81 3.20 2.86
02:15 Racing Club - Newells Old Boys 2.06 3.40 4.60
21:00 Godoy Cruz - Union Santa Fe 1.80 3.72 5.49
23:05 Argentinos Juniors - Tigre Victoria 2.82 3.18 2.92
23 września 2011 1 X 2
02:15 Boca Juniors - Estudiantes La Plata 1.98 3.50 5.00
24 września 2011 1 X 2
20:05 Olimpo Bahia Blanca - Arsenal Sarandi 2.46 3.23 3.40
25 września 2011 1 X 2
01:10 San Martin San Juan - Atletico Rafaela 2.84 3.14 2.85
16:00 Independiente - Velez Sarsfield 2.84 3.20 3.00
19:00 Tigre Victoria - All Boys 2.09 3.35 4.20
21:00 San Lorenzo - Racing Club 2.84 3.17 3.40
23:10 Argentinos Juniors - Boca Juniors 5.00 3.35 1.94
26 września 2011 1 X 2
01:15 Estudiantes La Plata - Belgrano Cordoba 2.02 3.41 4.60
22:00 Union Santa Fe - Banfield 2.51 3.20 3.30
27 września 2011 1 X 2
00:10 Lanus - Colon Santa Fe 1.85 3.60 4.90
02:15 Newells Old Boys - Godoy Cruz 2.05 3.31 4.69
1 października 2011 1 X 2
02:15 Belgrano Cordoba - Argentinos Juniors 2.20 3.34 4.02
23:30 Atletico Rafaela - Lanus 2.72 3.25 2.89
2 października 2011 1 X 2
02:15 Velez Sarsfield - San Martin San Juan 1.79 3.75 6.13
19:00 All Boys - Olimpo Bahia Blanca 2.37 3.25 3.90
21:10 Racing Club - Independiente 2.25 3.25 4.00
23:30 Boca Juniors - Tigre Victoria 1.80 3.60 5.50
3 października 2011 1 X 2
01:30 Colon Santa Fe - Estudiantes La Plata 3.01 3.26 3.15
22:10 Banfield - Newells Old Boys 2.59 3.10 3.30
4 października 2011 1 X 2
00:25 Godoy Cruz - San Lorenzo 2.45 3.31 3.75
02:30 Arsenal Sarandi - Union Santa Fe 2.38 3.25 4.26
14 października 2011 1 X 2
22:10 Olimpo Bahia Blanca - Tigre Victoria 2.76 3.20 3.25
15 października 2011 1 X 2
00:25 Newells Old Boys - Arsenal Sarandi 2.33 3.28 3.80
02:30 San Lorenzo - Banfield 2.20 3.25 4.13
19:00 Independiente - Godoy Cruz 2.45 3.20 3.33
21:30 Union Santa Fe - All Boys 2.44 3.20 3.40
16 października 2011 1 X 2
02:15 San Martin San Juan - Racing Club 3.25 3.10 2.97
19:00 Estudiantes La Plata - Atletico Rafaela 2.13 3.67 4.33
21:10 Argentinos Juniors - Colon Santa Fe 2.46 3.21 3.72
23:30 Boca Juniors - Belgrano Cordoba 1.59 4.01 7.05
17 października 2011 1 X 2
01:30 Lanus - Velez Sarsfield 2.75 3.10 3.10
24 października 2011 1 X 2
22:00 Olimpo Bahia Blanca - Union Santa Fe 2.25 3.23 3.82
25 października 2011 1 X 2
00:05 All Boys - Newells Old Boys 2.51 3.25 3.30
03:05 Banfield - Independiente 2.72 3.20 3.00
20:00 Arsenal Sarandi - San Lorenzo 2.75 3.17 3.20
22:05 Velez Sarsfield - Estudiantes La Plata 2.18 3.25 4.00
26 października 2011 1 X 2
00:10 Atletico Rafaela - Argentinos Juniors 2.30 3.37 4.17
03:05 Colon Santa Fe - Boca Juniors 3.50 3.14 2.42
22:00 Tigre Victoria - Belgrano Cordoba 2.32 3.22 3.54
27 października 2011 1 X 2
00:05 Godoy Cruz - San Martin San Juan 1.77 3.71 5.41
02:15 Racing Club - Lanus 2.52 3.15 3.75
29 października 2011 1 X 2
20:05 Argentinos Juniors - Velez Sarsfield 4.33 3.25 2.13
30 października 2011 1 X 2
00:15 Newells Old Boys - Olimpo Bahia Blanca 2.27 3.18 4.00
02:15 Independiente - Arsenal Sarandi 2.40 3.23 4.03
20:00 Lanus - Godoy Cruz 2.19 3.33 3.90
22:10 Boca Juniors - Atletico Rafaela 1.70 3.88 6.00
31 października 2011 1 X 2
00:20 Belgrano Cordoba - Colon Santa Fe 2.20 3.18 3.93
21:00 Union Santa Fe - Tigre Victoria 2.55 3.26 3.25
23:05 Estudiantes La Plata - Racing Club 2.25 3.32 3.60
1 listopada 2011 1 X 2
01:15 San Martin San Juan - Banfield 2.80 3.97 7.66
4 listopada 2011 1 X 2
21:05 All Boys - Independiente 2.70 3.20 3.25
23:10 Atletico Rafaela - Belgrano Cordoba 2.35 3.20 3.73
5 listopada 2011 1 X 2
01:15 Olimpo Bahia Blanca - San Lorenzo 2.60 3.10 3.18
19:05 Tigre Victoria - Colon Santa Fe 2.42 3.27 4.36
21:10 Godoy Cruz - Estudiantes La Plata 2.53 3.20 3.40
6 listopada 2011 1 X 2
01:20 Racing Club - Argentinos Juniors 1.91 3.52 5.12
20:00 Union Santa Fe - Newells Old Boys 2.44 3.10 3.39
20:00 Banfield - Lanus 2.80 3.10 2.97
22:10 Velez Sarsfield - Boca Juniors 2.73 3.10 3.38
8 listopada 2011 1 X 2
01:10 Arsenal Sarandi - San Martin San Juan 2.20 3.25 4.35
12 listopada 2011 1 X 2
23:15 San Lorenzo - All Boys 2.19 3.32 4.00
18 listopada 2011 1 X 2
21:00 Newells Old Boys - Tigre Victoria 2.52 3.25 3.30
19 listopada 2011 1 X 2
01:15 San Martin San Juan - All Boys 2.42 3.10 3.59
21:00 Argentinos Juniors - Godoy Cruz 2.81 3.25 3.00
23:10 Independiente - Olimpo Bahia Blanca 2.06 3.36 4.13
20 listopada 2011 1 X 2
01:15 Belgrano Cordoba - Velez Sarsfield 2.97 3.10 2.78
21:00 San Lorenzo - Union Santa Fe 2.20 3.20 4.09
23:10 Boca Juniors - Racing Club 2.17 3.20 4.30
23:10 Colon Santa Fe - Atletico Rafaela 2.58 3.25 3.30
22 listopada 2011 1 X 2
01:15 Lanus - Arsenal Sarandi 2.00 3.32 4.60
25 listopada 2011 1 X 2
23:10 Tigre Victoria - Atletico Rafaela 2.10 3.48 4.44
26 listopada 2011 1 X 2
21:00 All Boys - Lanus 2.92 3.20 2.78
21:00 Newells Old Boys - San Lorenzo 2.60 3.17 3.34
23:10 Racing Club - Belgrano Cordoba 2.00 3.31 5.00
27 listopada 2011 1 X 2
01:10 Olimpo Bahia Blanca - San Martin San Juan 2.38 3.10 4.05
21:00 Arsenal Sarandi - Estudiantes La Plata 2.90 3.20 3.10
21:00 Velez Sarsfield - Colon Santa Fe 2.31 3.25 3.75
23:10 Banfield - Argentinos Juniors 2.40 3.20 4.04
23:10 Godoy Cruz - Boca Juniors 3.30 3.17 2.51
29 listopada 2011 1 X 2
01:15 Union Santa Fe - Independiente 3.04 3.21 2.80
2 grudnia 2011 1 X 2
21:00 Estudiantes La Plata - All Boys 1.85 3.60 5.20
3 grudnia 2011 1 X 2
01:15 Argentinos Juniors - Arsenal Sarandi 2.60 3.15 3.12
21:00 Lanus - Olimpo Bahia Blanca 1.75 3.79 5.50
23:10 Colon Santa Fe - Racing Club 3.11 3.10 2.90
4 grudnia 2011 1 X 2
01:10 Atletico Rafaela - Velez Sarsfield 3.68 3.33 2.47
01:15 San Martin San Juan - Union Santa Fe 2.21 3.16 4.38
21:00 Independiente - Newells Old Boys 1.99 3.50 4.42
22:10 Belgrano Cordoba - Godoy Cruz 2.71 3.25 3.10
23:10 Boca Juniors - Banfield 1.67 4.03 7.52
6 grudnia 2011 1 X 2
00:30 San Lorenzo - Tigre Victoria 3.20 3.30 2.65
21:00 All Boys - Argentinos Juniors 2.35 3.21 3.50
7 grudnia 2011 1 X 2
00:05 Olimpo Bahia Blanca - Estudiantes La Plata 3.50 3.44 2.26
02:10 Union Santa Fe - Lanus 3.30 3.25 2.60
02:10 Racing Club - Atletico Rafaela 1.81 3.80 6.00
23:05 Arsenal Sarandi - Boca Juniors 4.45 3.45 2.15
8 grudnia 2011 1 X 2
01:10 Godoy Cruz - Colon Santa Fe 2.00 3.77 5.14
21:00 Newells Old Boys - San Martin San Juan 2.30 3.24 3.77
23:05 Banfield - Belgrano Cordoba 2.55 3.28 3.30
9 grudnia 2011 1 X 2
02:10 Tigre Victoria - Velez Sarsfield 2.60 3.30 3.10
02:10 San Lorenzo - Independiente 2.51 3.15 3.40
11 grudnia 2011 1 X 2
21:00 Belgrano Cordoba - Arsenal Sarandi 2.32 3.15 3.80
21:00 Argentinos Juniors - Olimpo Bahia Blanca 2.14 3.31 4.80
23:10 Boca Juniors - All Boys 1.64 3.83 7.20
23:10 Estudiantes La Plata - Union Santa Fe 1.62 3.85 7.00
12 grudnia 2011 1 X 2
21:00 Colon Santa Fe - Banfield 2.45 3.20 5.00
23:10 Lanus - Newells Old Boys 1.95 3.45 5.05
13 grudnia 2011 1 X 2
01:15 Independiente - Tigre Victoria 2.20 3.32 4.00
01:15 Atletico Rafaela - Godoy Cruz 2.87 3.31 2.70
01:15 Velez Sarsfield - Racing Club 2.51 3.10 3.50
02:10 San Martin San Juan - San Lorenzo 2.42 3.22 3.50
11 lutego 2012 1 X 2
01:15 Boca Juniors - Olimpo Bahia Blanca 1.42 4.77 10.43
01:15 Lanus - San Lorenzo 2.15 3.30 4.20
23:10 Belgrano Cordoba - All Boys 2.30 3.16 3.82
23:10 Estudiantes La Plata - Newells Old Boys 1.75 3.60 6.05
12 lutego 2012 1 X 2
01:15 San Martin San Juan - Independiente 2.67 3.10 3.15
21:00 Atletico Rafaela - Banfield 2.27 3.25 4.15
23:10 Velez Sarsfield - Godoy Cruz 1.75 3.91 6.79
23:10 Racing Club - Tigre Victoria 2.12 3.25 4.11
13 lutego 2012 1 X 2
02:10 Argentinos Juniors - Union Santa Fe 2.17 3.25 4.00
14 lutego 2012 1 X 2
02:10 Colon Santa Fe - Arsenal Sarandi 2.50 3.20 3.40
17 lutego 2012 1 X 2
23:00 Olimpo Bahia Blanca - Belgrano Cordoba 2.76 3.10 2.97
18 lutego 2012 1 X 2
01:15 Banfield - Velez Sarsfield 4.35 3.36 2.25
21:00 Newells Old Boys - Argentinos Juniors 2.13 3.21 4.25
23:10 Arsenal Sarandi - Atletico Rafaela 2.43 3.10 3.60
19 lutego 2012 1 X 2
01:10 All Boys - Colon Santa Fe 2.38 3.20 3.50
21:00 San Lorenzo - Estudiantes La Plata 3.46 3.18 2.55
21:00 Independiente - Lanus 2.25 3.20 3.85
23:10 Godoy Cruz - Racing Club 2.77 3.10 2.96
23:10 Union Santa Fe - Boca Juniors 4.55 3.25 2.15
21 lutego 2012 1 X 2
01:15 Tigre Victoria - San Martin San Juan 2.08 3.20 4.42
24 lutego 2012 1 X 2
23:10 Belgrano Cordoba - Union Santa Fe 2.22 3.27 3.80
25 lutego 2012 1 X 2
01:15 Atletico Rafaela - All Boys 2.43 3.20 3.70
23:10 Estudiantes La Plata - Independiente 1.97 3.40 4.50
23:10 Colon Santa Fe - Olimpo Bahia Blanca 2.28 3.30 4.10
26 lutego 2012 1 X 2
21:00 Godoy Cruz - Tigre Victoria 2.53 3.12 3.45
21:00 Racing Club - Banfield 1.79 3.60 6.25
23:10 Boca Juniors - Newells Old Boys 1.89 3.50 5.40
23:10 Velez Sarsfield - Arsenal Sarandi 1.65 4.31 8.26
28 lutego 2012 1 X 2
01:15 Lanus - San Martin San Juan 1.75 3.60 6.43
2 marca 2012 1 X 2
23:10 Newells Old Boys - Belgrano Cordoba 2.11 3.18 4.22
3 marca 2012 1 X 2
01:30 Banfield - Godoy Cruz 2.35 3.31 3.51
21:00 All Boys - Velez Sarsfield 4.33 3.35 2.10
23:10 Independiente - Argentinos Juniors 2.03 3.30 4.64
4 marca 2012 1 X 2
01:30 San Martin San Juan - Estudiantes La Plata 3.00 3.10 3.08
21:00 Union Santa Fe - Colon Santa Fe 3.02 3.14 2.85
21:00 San Lorenzo - Boca Juniors 3.10 3.13 2.69
23:10 Tigre Victoria - Lanus 2.55 3.21 3.40
23:10 Arsenal Sarandi - Racing Club 2.67 3.10 3.21
6 marca 2012 1 X 2
01:15 Olimpo Bahia Blanca - Atletico Rafaela 2.55 3.38 3.27
9 marca 2012 1 X 2
21:00 Colon Santa Fe - Newells Old Boys 2.76 3.10 3.21
10 marca 2012 1 X 2
01:30 Estudiantes La Plata - Lanus 2.40 3.25 3.90
21:00 Argentinos Juniors - San Martin San Juan 2.30 3.11 3.90
23:10 Racing Club - All Boys 2.30 3.25 4.00
11 marca 2012 1 X 2
01:30 Belgrano Cordoba - San Lorenzo 2.40 3.14 3.51
21:00 Banfield - Tigre Victoria 3.05 3.24 2.82
21:00 Godoy Cruz - Arsenal Sarandi 2.64 3.12 3.50
23:10 Atletico Rafaela - Union Santa Fe 2.30 3.25 4.00
23:10 Boca Juniors - Independiente 1.78 3.69 5.61
16 marca 2012 1 X 2
23:10 Lanus - Argentinos Juniors 2.18 3.25 4.07
17 marca 2012 1 X 2
01:30 All Boys - Godoy Cruz 2.17 3.27 3.99
20:00 Union Santa Fe - Velez Sarsfield 4.11 3.20 2.20
20:00 Tigre Victoria - Estudiantes La Plata 2.50 3.10 3.57
18 marca 2012 1 X 2
00:30 Independiente - Belgrano Cordoba 2.10 3.29 4.54
00:30 Olimpo Bahia Blanca - Racing Club 3.20 3.11 2.70
20:00 San Lorenzo - Colon Santa Fe 2.19 3.25 3.94
22:15 Newells Old Boys - Atletico Rafaela 2.05 3.25 4.66
22:15 San Martin San Juan - Boca Juniors 3.38 3.10 2.49
19 marca 2012 1 X 2
00:30 Arsenal Sarandi - Banfield 2.20 3.28 3.93
24 marca 2012 1 X 2
01:30 Banfield - All Boys 2.74 3.11 3.00
22:15 Atletico Rafaela - San Lorenzo 2.68 3.19 3.00
25 marca 2012 1 X 2
00:30 Racing Club - Union Santa Fe 1.88 3.57 4.95
00:30 Belgrano Cordoba - San Martin San Juan 2.43 3.11 3.48
21:00 Argentinos Juniors - Estudiantes La Plata 3.48 3.05 2.70
23:15 Colon Santa Fe - Independiente 2.77 3.11 2.92
26 marca 2012 1 X 2
00:10 Arsenal Sarandi - Tigre Victoria 2.79 3.11 3.00
01:30 Boca Juniors - Lanus 1.97 3.40 4.85
27 marca 2012 1 X 2
00:10 Godoy Cruz - Olimpo Bahia Blanca 1.97 3.46 5.11
02:15 Velez Sarsfield - Newells Old Boys 1.78 3.75 5.73
31 marca 2012 1 X 2
00:30 Lanus - Belgrano Cordoba 2.15 3.42 4.50
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Banfield 2.26 3.35 4.07
23:15 Union Santa Fe - Godoy Cruz 2.22 3.30 3.96
1 kwietnia 2012 1 X 2
01:15 Tigre Victoria - Argentinos Juniors 2.05 3.40 4.57
01:30 Independiente - Atletico Rafaela 2.13 3.36 4.65
20:00 All Boys - Arsenal Sarandi 2.76 3.08 3.40
20:00 San Lorenzo - Velez Sarsfield 3.36 3.26 2.39
22:15 Newells Old Boys - Racing Club 2.53 3.17 3.94
22:15 San Martin San Juan - Colon Santa Fe 2.30 3.17 3.91
2 kwietnia 2012 1 X 2
00:30 Estudiantes La Plata - Boca Juniors 2.65 3.10 3.20
7 kwietnia 2012 1 X 2
00:10 Arsenal Sarandi - Olimpo Bahia Blanca 1.77 3.69 5.47
02:15 Velez Sarsfield - Independiente 1.78 3.81 5.67
22:10 Boca Juniors - Argentinos Juniors 1.67 3.87 6.21
22:10 Colon Santa Fe - Lanus 2.93 3.13 2.91
8 kwietnia 2012 1 X 2
00:30 All Boys - Tigre Victoria 3.42 3.12 2.63
00:30 Atletico Rafaela - San Martin San Juan 2.46 3.22 3.40
20:00 Belgrano Cordoba - Estudiantes La Plata 3.18 3.22 2.60
20:00 Godoy Cruz - Newells Old Boys 3.65 3.09 2.65
14 kwietnia 2012 1 X 2
01:10 Estudiantes La Plata - Colon Santa Fe 1.94 3.54 4.72
17:00 Independiente - Racing Club 2.84 3.10 3.60
19:05 Olimpo Bahia Blanca - All Boys 2.63 3.20 3.60
21:10 San Lorenzo - Godoy Cruz 2.35 3.23 4.00
15 kwietnia 2012 1 X 2
01:30 San Martin San Juan - Velez Sarsfield 3.60 3.33 2.35
21:00 Newells Old Boys - Banfield 1.73 3.72 6.03
23:00 Argentinos Juniors - Belgrano Cordoba 2.43 3.13 3.80
23:00 Union Santa Fe - Arsenal Sarandi 2.58 3.20 3.20
16 kwietnia 2012 1 X 2
01:10 Tigre Victoria - Boca Juniors 3.60 3.32 2.33
17 kwietnia 2012 1 X 2
02:10 Lanus - Atletico Rafaela 2.00 3.94 6.49
21 kwietnia 2012 1 X 2
02:15 Tigre Victoria - Olimpo Bahia Blanca 1.78 3.91 6.26
19:00 Colon Santa Fe - Argentinos Juniors 2.11 3.30 4.25
21:10 Atletico Rafaela - Estudiantes La Plata 3.10 3.15 2.64
21:10 Velez Sarsfield - Lanus 2.05 3.44 5.06
22 kwietnia 2012 1 X 2
01:30 Racing Club - San Martin San Juan 2.08 3.35 4.50
20:00 All Boys - Union Santa Fe 2.48 3.10 3.48
20:15 Banfield - San Lorenzo 3.46 3.30 2.60
22:15 Godoy Cruz - Independiente 2.80 3.31 3.04
23 kwietnia 2012 1 X 2
00:15 Belgrano Cordoba - Boca Juniors 4.69 3.40 2.10
24 kwietnia 2012 1 X 2
00:10 Arsenal Sarandi - Newells Old Boys 2.95 3.13 3.00
27 kwietnia 2012 1 X 2
20:15 Estudiantes La Plata - Velez Sarsfield 3.06 3.17 2.92
28 kwietnia 2012 1 X 2
19:00 San Martin San Juan - Godoy Cruz 2.94 3.20 3.25
21:30 Newells Old Boys - All Boys 1.96 3.40 5.00
23:40 Boca Juniors - Colon Santa Fe 1.65 3.92 6.87
29 kwietnia 2012 1 X 2
01:20 Independiente - Banfield 1.85 3.60 5.20
20:00 Union Santa Fe - Olimpo Bahia Blanca 1.95 3.44 4.55
20:00 San Lorenzo - Arsenal Sarandi 2.62 3.10 3.40
22:15 Argentinos Juniors - Atletico Rafaela 2.15 3.27 4.19
1 maja 2012 1 X 2
00:20 Belgrano Cordoba - Tigre Victoria 2.68 3.11 3.24
4 maja 2012 1 X 2
20:15 Banfield - San Martin San Juan 2.40 3.34 3.40
5 maja 2012 1 X 2
19:00 Arsenal Sarandi - Independiente 2.62 3.10 3.36
6 maja 2012 1 X 2
01:20 Velez Sarsfield - Argentinos Juniors 1.65 3.85 6.79
01:30 Tigre Victoria - Union Santa Fe 2.05 3.25 4.50
19:00 Godoy Cruz - Lanus 2.16 3.25 4.15
21:00 All Boys - San Lorenzo 2.57 3.18 3.20
22:00 Racing Club - Estudiantes La Plata 2.68 3.15 3.28
22:00 Olimpo Bahia Blanca - Newells Old Boys 4.03 3.30 2.11
7 maja 2012 1 X 2
00:15 Atletico Rafaela - Boca Juniors 3.25 3.24 2.52
8 maja 2012 1 X 2
01:15 Colon Santa Fe - Belgrano Cordoba 2.10 3.44 4.44
11 maja 2012 1 X 2
22:00 San Martin San Juan - Arsenal Sarandi 2.87 3.16 2.92
12 maja 2012 1 X 2
02:15 Estudiantes La Plata - Godoy Cruz 1.85 3.52 5.28
21:10 Newells Old Boys - Union Santa Fe 1.80 3.55 6.13
21:30 Independiente - All Boys 2.05 3.26 4.48
23:15 Belgrano Cordoba - Atletico Rafaela 2.53 3.16 3.75
13 maja 2012 1 X 2
01:20 San Lorenzo - Olimpo Bahia Blanca 1.63 4.13 7.34
20:00 Lanus - Banfield 1.65 4.18 7.37
22:10 Colon Santa Fe - Tigre Victoria 2.50 3.16 3.40
22:10 Argentinos Juniors - Racing Club 2.69 3.03 3.39
14 maja 2012 1 X 2
00:15 Boca Juniors - Velez Sarsfield 2.33 3.33 3.91
18 maja 2012 1 X 2
22:10 Godoy Cruz - Argentinos Juniors 2.47 3.44 3.40
19 maja 2012 1 X 2
00:15 Tigre Victoria - Newells Old Boys 2.50 3.24 3.40
19:00 Banfield - Estudiantes La Plata 3.49 3.20 2.45
21:10 All Boys - San Martin San Juan 2.07 3.40 4.39
20 maja 2012 1 X 2
01:20 Union Santa Fe - San Lorenzo 3.18 3.10 2.69
20:00 Olimpo Bahia Blanca - Independiente 3.31 3.28 2.50
22:00 Velez Sarsfield - Belgrano Cordoba 1.98 3.47 4.75
22:15 Atletico Rafaela - Colon Santa Fe 2.96 3.20 3.13
21 maja 2012 1 X 2
00:15 Racing Club - Boca Juniors 3.00 3.14 2.89
22 maja 2012 1 X 2
00:10 Arsenal Sarandi - Lanus 2.68 3.35 3.21
26 maja 2012 1 X 2
00:10 San Martin San Juan - Olimpo Bahia Blanca 2.10 3.45 4.25
21:10 Lanus - All Boys 2.13 3.29 4.20
23:15 Argentinos Juniors - Banfield 1.93 3.57 5.51
27 maja 2012 1 X 2
01:20 Belgrano Cordoba - Racing Club 2.62 3.16 3.50
20:00 Atletico Rafaela - Tigre Victoria 3.22 3.33 2.51
20:15 San Lorenzo - Newells Old Boys 2.73 3.11 3.00
22:10 Independiente - Union Santa Fe 2.10 3.30 4.29
28 maja 2012 1 X 2
00:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 1.50 4.57 9.41
23:10 Estudiantes La Plata - Arsenal Sarandi 2.58 3.33 3.85
29 maja 2012 1 X 2
01:30 Colon Santa Fe - Velez Sarsfield 3.50 3.16 2.55
8 czerwca 2012 1 X 2
22:00 Arsenal Sarandi - Argentinos Juniors 1.90 3.44 5.27
9 czerwca 2012 1 X 2
19:00 Banfield - Boca Juniors 6.13 3.88 1.69
23:10 Newells Old Boys - Independiente 1.85 3.62 5.65
23:10 Union Santa Fe - San Martin San Juan 2.15 3.30 3.81
10 czerwca 2012 1 X 2
01:20 Velez Sarsfield - Atletico Rafaela 1.57 4.26 8.75
19:00 Tigre Victoria - San Lorenzo 2.30 3.24 3.82
20:15 All Boys - Estudiantes La Plata 2.74 3.16 3.34
22:15 Olimpo Bahia Blanca - Lanus 4.06 3.42 2.10
22:20 Godoy Cruz - Belgrano Cordoba 2.52 3.14 3.60
12 czerwca 2012 1 X 2
01:30 Racing Club - Colon Santa Fe 2.21 3.27 4.06
15 czerwca 2012 1 X 2
22:00 Lanus - Union Santa Fe 1.87 3.75 6.08
16 czerwca 2012 1 X 2
00:10 San Martin San Juan - Newells Old Boys 4.20 3.40 2.25
18:00 Belgrano Cordoba - Banfield 2.18 3.39 5.05
23:20 Estudiantes La Plata - Olimpo Bahia Blanca 1.61 4.31 7.20
17 czerwca 2012 1 X 2
01:20 Velez Sarsfield - Tigre Victoria 1.95 3.47 4.79
20:10 Independiente - San Lorenzo 2.58 3.20 3.27
20:10 Argentinos Juniors - All Boys 2.69 3.09 3.14
22:10 Atletico Rafaela - Racing Club 2.42 3.28 3.36
18 czerwca 2012 1 X 2
00:15 Boca Juniors - Arsenal Sarandi 1.90 3.70 5.00
19 czerwca 2012 1 X 2
01:20 Colon Santa Fe - Godoy Cruz 1.76 3.85 5.90
22 czerwca 2012 1 X 2
20:00 Olimpo Bahia Blanca - Argentinos Juniors 3.25 3.16 3.00
23 czerwca 2012 1 X 2
00:15 Newells Old Boys - Lanus 1.94 3.70 5.29
24 czerwca 2012 1 X 2
01:20 Racing Club - Velez Sarsfield 3.65 3.31 2.30
20:00 Union Santa Fe - Estudiantes La Plata 2.47 3.10 3.50
20:00 Tigre Victoria - Independiente 1.56 4.51 8.83
20:00 San Lorenzo - San Martin San Juan 1.98 3.49 5.50
20:00 Godoy Cruz - Atletico Rafaela 3.45 3.19 2.61
20:00 Banfield - Colon Santa Fe 2.51 3.27 3.45
20:00 Arsenal Sarandi - Belgrano Cordoba 1.45 4.67 10.00
20:00 All Boys - Boca Juniors 3.83 3.46 2.18
Piłka Nożna Argentyna Primera B Nacional Najwyższe kursy
6 sierpnia 2011 1 X 2
16:00 Atletico Atlanta - Aldosivi 2.13 3.29 3.80
20:00 Defensa y Justicia - Rosario Central 2.75 3.20 3.08
7 sierpnia 2011 1 X 2
16:00 Boca Unidos - Quilmes 3.20 3.25 2.78
20:30 Guillermo Brown - Deportivo Merlo 2.22 3.20 3.75
9 sierpnia 2011 1 X 2
02:05 Gimnasia Jujuy - Ferro Carril Oeste 1.73 3.58 5.61
12 sierpnia 2011 1 X 2
22:05 Almirante Brown - Independiente Rivadavia 2.05 3.38 4.33
13 sierpnia 2011 1 X 2
00:10 Gimnasia La Plata - Atletico Tucuman 2.10 3.45 4.65
02:15 Desamparados - Patronato Parana 2.50 3.27 3.40
02:15 Instituto AC Cordoba - Huracan TA 2.46 3.20 3.56
17 sierpnia 2011 1 X 2
00:10 River Plate - Chacarita 1.55 4.15 7.52
20 sierpnia 2011 1 X 2
00:10 Quilmes - Almirante Brown 2.19 3.30 4.30
16:00 Huracan TA - Gimnasia Jujuy 2.35 3.25 3.80
18:00 Rosario Central - Gimnasia La Plata 2.18 3.17 3.75
20:30 Ferro Carril Oeste - Guillermo Brown 2.16 3.25 3.95
20:30 Deportivo Merlo - Boca Unidos 2.40 3.11 3.43
20:30 Aldosivi - Instituto AC Cordoba 2.11 3.20 3.95
21 sierpnia 2011 1 X 2
00:10 Independiente Rivadavia - River Plate 5.00 3.30 1.99
16:00 Chacarita - Desamparados 2.00 3.37 5.53
21:00 Patronato Parana - Defensa y Justicia 2.51 3.11 3.20
21:00 Atletico Tucuman - Atletico Atlanta 2.04 3.30 4.75
27 sierpnia 2011 1 X 2
02:00 Instituto AC Cordoba - Atletico Tucuman 2.10 3.30 4.19
16:00 Atletico Atlanta - Rosario Central 3.40 3.11 2.73
18:00 Independiente Rivadavia - Quilmes 2.63 3.25 2.98
28 sierpnia 2011 1 X 2
00:15 River Plate - Desamparados 1.50 4.25 9.50
16:00 Defensa y Justicia - Chacarita 2.77 3.11 2.88
20:30 Almirante Brown - Deportivo Merlo 2.19 3.25 3.80
20:30 Gimnasia Jujuy - Aldosivi 1.95 3.30 4.53
20:30 Guillermo Brown - Huracan TA 2.76 3.20 2.88
20:30 Boca Unidos - Ferro Carril Oeste 2.10 3.25 4.15
30 sierpnia 2011 1 X 2
02:00 Gimnasia La Plata - Patronato Parana 1.87 3.51 6.00
3 września 2011 1 X 2
16:00 Ferro Carril Oeste - Almirante Brown 2.35 3.15 3.60
18:00 Huracan TA - Boca Unidos 1.98 3.40 4.50
19:00 Deportivo Merlo - Independiente Rivadavia 2.30 3.30 4.10
19:00 Desamparados - Defensa y Justicia 2.58 3.22 3.25
20:30 Aldosivi - Guillermo Brown 2.00 3.32 4.57
22:15 Quilmes - River Plate 3.80 3.25 2.28
4 września 2011 1 X 2
16:00 Rosario Central - Instituto AC Cordoba 1.83 3.49 5.00
21:00 Atletico Tucuman - Gimnasia Jujuy 3.10 3.10 2.79
21:00 Patronato Parana - Atletico Atlanta 2.35 3.10 3.60
10 września 2011 1 X 2
16:00 Almirante Brown - Huracan TA 2.50 3.20 3.44
18:00 Atletico Atlanta - Chacarita 2.40 3.20 4.23
11 września 2011 1 X 2
00:00 Instituto AC Cordoba - Patronato Parana 2.04 3.25 4.75
00:15 River Plate - Defensa y Justicia 1.48 4.33 9.00
01:00 Gimnasia Jujuy - Rosario Central 2.45 3.15 3.36
16:00 Quilmes - Deportivo Merlo 1.98 3.30 5.25
20:30 Independiente Rivadavia - Ferro Carril Oeste 2.80 3.07 3.05
20:30 Boca Unidos - Aldosivi 2.11 3.26 3.82
20:30 Guillermo Brown - Atletico Tucuman 2.70 3.10 2.90
13 września 2011 1 X 2
02:10 Gimnasia La Plata - Desamparados 1.55 4.06 7.60
17 września 2011 1 X 2
16:00 Defensa y Justicia - Gimnasia La Plata 3.10 3.10 2.58
18:00 Ferro Carril Oeste - Quilmes 2.45 3.20 3.46
20:30 Aldosivi - Almirante Brown 2.52 3.10 3.30
20:30 Chacarita - Instituto AC Cordoba 2.57 3.10 3.25
18 września 2011 1 X 2
00:15 Deportivo Merlo - River Plate 6.00 3.71 1.85
16:00 Huracan TA - Independiente Rivadavia 1.91 3.47 4.75
20 września 2011 1 X 2
02:00 Rosario Central - Guillermo Brown 1.45 5.02 11.04
24 września 2011 1 X 2
02:10 Quilmes - Huracan TA 2.11 3.30 4.00
16:00 Atletico Atlanta - Defensa y Justicia 2.63 3.00 2.80
18:00 Instituto AC Cordoba - Desamparados 1.83 3.36 5.75
19:00 Almirante Brown - Atletico Tucuman 2.01 3.22 4.50
20:30 Deportivo Merlo - Ferro Carril Oeste 2.50 3.20 3.30
22:10 River Plate - Gimnasia La Plata 1.60 4.00 7.78
25 września 2011 1 X 2
18:00 Boca Unidos - Rosario Central 2.67 3.10 3.20
20:30 Independiente Rivadavia - Aldosivi 2.40 3.20 3.50
20:30 Guillermo Brown - Patronato Parana 3.00 3.10 2.75
30 września 2011 1 X 2
00:00 Defensa y Justicia - Instituto AC Cordoba 2.35 3.10 3.59
1 października 2011 1 X 2
00:10 Atletico Tucuman - Independiente Rivadavia 2.01 3.26 4.75
02:00 Chacarita - Guillermo Brown 2.28 3.20 3.90
02:00 Aldosivi - Quilmes 2.81 3.10 2.80
02:30 Desamparados - Gimnasia Jujuy 3.36 3.11 2.50
16:00 Gimnasia La Plata - Atletico Atlanta 1.88 3.35 5.00
19:00 Rosario Central - Almirante Brown 1.75 3.50 6.00
21:30 Ferro Carril Oeste - River Plate 6.00 3.40 1.89
2 października 2011 1 X 2
00:30 Patronato Parana - Boca Unidos 2.21 3.28 3.82
16:00 Huracan TA - Deportivo Merlo 2.07 3.20 4.20
4 października 2011 1 X 2
22:10 Gimnasia Jujuy - Defensa y Justicia 2.19 3.25 4.20
5 października 2011 1 X 2
00:25 Instituto AC Cordoba - Gimnasia La Plata 2.15 3.25 4.20
03:05 Quilmes - Atletico Tucuman 2.10 3.20 4.45
20:30 Deportivo Merlo - Aldosivi 2.38 3.10 3.75
21:30 Guillermo Brown - Desamparados 2.51 3.25 4.00
22:00 River Plate - Atletico Atlanta 1.46 4.45 9.70
6 października 2011 1 X 2
01:00 Ferro Carril Oeste - Huracan TA 2.44 3.10 3.80
02:00 Independiente Rivadavia - Rosario Central 3.50 3.11 2.80
02:00 Boca Unidos - Chacarita 1.82 3.50 6.00
02:00 Almirante Brown - Patronato Parana 2.25 3.10 3.75
8 października 2011 1 X 2
21:10 Atletico Atlanta - Instituto AC Cordoba 3.31 3.10 2.55
9 października 2011 1 X 2
00:10 Defensa y Justicia - Guillermo Brown 1.98 3.60 5.75
02:10 Aldosivi - Ferro Carril Oeste 2.61 3.00 3.13
19:00 Gimnasia La Plata - Gimnasia Jujuy 2.99 3.10 2.88
21:10 Chacarita - Almirante Brown 2.90 3.23 2.99
23:30 Huracan TA - River Plate 5.32 3.59 1.84
10 października 2011 1 X 2
01:30 Desamparados - Boca Unidos 2.60 3.10 3.50
11 października 2011 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Independiente Rivadavia 2.12 3.30 4.33
00:00 Atletico Tucuman - Deportivo Merlo 2.45 3.10 3.50
02:00 Rosario Central - Quilmes 2.30 3.19 3.67
15 października 2011 1 X 2
20:30 Almirante Brown - Desamparados 2.05 3.20 4.33
20:30 Independiente Rivadavia - Chacarita 2.30 3.23 4.11
23:30 Instituto AC Cordoba - River Plate 3.50 3.18 2.40
16 października 2011 1 X 2
16:00 Gimnasia Jujuy - Atletico Atlanta 1.55 3.92 8.50
21:30 Guillermo Brown - Gimnasia La Plata 2.75 3.20 3.40
17 października 2011 1 X 2
22:00 Quilmes - Patronato Parana 1.76 3.43 6.00
18 października 2011 1 X 2
23:00 Huracan TA - Aldosivi 1.97 3.30 5.00
19 października 2011 1 X 2
02:00 Ferro Carril Oeste - Atletico Tucuman 2.07 3.30 4.51
21 października 2011 1 X 2
02:00 Boca Unidos - Defensa y Justicia 2.25 3.37 3.90
22 października 2011 1 X 2
02:30 Gimnasia Jujuy - Chacarita 1.78 3.54 6.00
28 października 2011 1 X 2
22:30 Instituto AC Cordoba - Gimnasia Jujuy 2.20 3.27 4.20
29 października 2011 1 X 2
02:30 Rosario Central - Ferro Carril Oeste 2.50 3.05 3.30
18:00 Gimnasia La Plata - Boca Unidos 2.43 3.30 4.33
20:30 Atletico Atlanta - Guillermo Brown 2.75 3.20 3.30
20:30 Defensa y Justicia - Almirante Brown 2.64 3.02 3.10
22:10 River Plate - Aldosivi 1.36 4.90 13.00
30 października 2011 1 X 2
00:00 Atletico Tucuman - Huracan TA 2.65 3.28 4.25
00:00 Desamparados - Independiente Rivadavia 2.42 3.00 3.42
18:00 Chacarita - Quilmes 3.10 3.10 2.65
23:30 Patronato Parana - Deportivo Merlo 2.20 3.15 4.00
5 listopada 2011 1 X 2
15:00 Ferro Carril Oeste - Patronato Parana 2.06 3.15 4.60
17:00 Huracan TA - Rosario Central 2.80 3.06 3.20
19:30 Deportivo Merlo - Chacarita 2.26 3.10 3.93
19:30 Aldosivi - Atletico Tucuman 2.21 3.20 4.20
20:30 Quilmes - Desamparados 1.81 3.54 5.25
23:15 Gimnasia Jujuy - River Plate 3.80 3.25 2.30
6 listopada 2011 1 X 2
15:00 Almirante Brown - Gimnasia La Plata 2.40 3.10 3.56
19:30 Independiente Rivadavia - Defensa y Justicia 2.43 3.30 3.50
20:30 Guillermo Brown - Instituto AC Cordoba 3.25 3.20 2.38
7 listopada 2011 1 X 2
23:00 Boca Unidos - Atletico Atlanta 1.72 3.82 6.35
12 listopada 2011 1 X 2
21:00 Gimnasia La Plata - Independiente Rivadavia 1.93 3.40 4.75
21:00 Defensa y Justicia - Quilmes 2.90 3.10 2.74
23:00 Rosario Central - Aldosivi 1.68 3.54 6.44
13 listopada 2011 1 X 2
01:20 Chacarita - Ferro Carril Oeste 2.80 3.05 3.06
21:00 Atletico Atlanta - Almirante Brown 3.15 3.10 2.66
21:00 Gimnasia Jujuy - Guillermo Brown 2.10 3.44 5.09
23:15 River Plate - Atletico Tucuman 1.42 4.83 11.35
14 listopada 2011 1 X 2
23:00 Instituto AC Cordoba - Boca Unidos 2.25 3.10 3.75
15 listopada 2011 1 X 2
01:10 Patronato Parana - Huracan TA 2.15 3.23 4.00
16 listopada 2011 1 X 2
01:30 Desamparados - Deportivo Merlo 2.15 3.20 4.40
18 listopada 2011 1 X 2
23:00 Quilmes - Gimnasia La Plata 2.34 3.20 3.80
19 listopada 2011 1 X 2
21:00 Deportivo Merlo - Defensa y Justicia 2.63 3.05 3.05
21:00 Aldosivi - Patronato Parana 2.45 3.10 3.60
21:00 Guillermo Brown - River Plate 6.50 3.60 1.79
21:00 Huracan TA - Chacarita 2.25 3.22 4.07
23:10 Atletico Tucuman - Rosario Central 2.70 3.11 2.95
23:30 Independiente Rivadavia - Atletico Atlanta 1.96 3.37 4.75
20 listopada 2011 1 X 2
21:00 Boca Unidos - Gimnasia Jujuy 2.15 3.30 4.20
21:00 Almirante Brown - Instituto AC Cordoba 2.80 3.10 2.94
21 listopada 2011 1 X 2
21:00 Ferro Carril Oeste - Desamparados 2.06 3.20 4.29
25 listopada 2011 1 X 2
21:00 Gimnasia La Plata - Deportivo Merlo 2.03 4.33 12.70
26 listopada 2011 1 X 2
01:15 Defensa y Justicia - Ferro Carril Oeste 2.20 3.36 3.92
21:30 Desamparados - Huracan TA 2.31 3.20 3.60
23:10 River Plate - Rosario Central 1.80 3.82 5.75
27 listopada 2011 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Atletico Tucuman 2.37 3.25 3.60
21:00 Guillermo Brown - Boca Unidos 2.90 3.23 2.92
21:30 Gimnasia Jujuy - Almirante Brown 2.94 3.10 3.10
23:30 Chacarita - Aldosivi 2.50 3.25 3.39
28 listopada 2011 1 X 2
21:00 Atletico Atlanta - Quilmes 3.29 3.04 2.50
23:10 Instituto AC Cordoba - Independiente Rivadavia 1.57 4.00 7.61
2 grudnia 2011 1 X 2
23:10 Atletico Tucuman - Chacarita 1.91 3.40 5.00
3 grudnia 2011 1 X 2
21:00 Deportivo Merlo - Atletico Atlanta 2.44 3.20 3.81
23:00 Aldosivi - Desamparados 2.07 3.20 4.20
23:00 Rosario Central - Patronato Parana 1.75 3.76 6.35
23:10 Boca Unidos - River Plate 3.85 3.30 2.31
23:30 Independiente Rivadavia - Gimnasia Jujuy 2.10 3.20 4.50
4 grudnia 2011 1 X 2
01:00 Quilmes - Instituto AC Cordoba 2.46 3.10 3.75
5 grudnia 2011 1 X 2
21:00 Ferro Carril Oeste - Gimnasia La Plata 2.80 3.00 3.00
23:00 Almirante Brown - Guillermo Brown 1.72 3.63 6.06
9 grudnia 2011 1 X 2
23:00 Chacarita - Rosario Central 4.33 3.35 2.20
10 grudnia 2011 1 X 2
01:10 Desamparados - Atletico Tucuman 3.10 3.20 2.70
21:00 Gimnasia La Plata - Huracan TA 2.16 3.23 4.87
11 grudnia 2011 1 X 2
01:00 Boca Unidos - Almirante Brown 2.32 3.20 4.10
21:00 Guillermo Brown - Independiente Rivadavia 2.40 3.15 3.54
23:00 Defensa y Justicia - Aldosivi 2.28 3.25 4.25
12 grudnia 2011 1 X 2
00:00 Instituto AC Cordoba - Deportivo Merlo 1.68 3.61 6.75
00:00 Gimnasia Jujuy - Quilmes 3.30 3.00 2.51
01:15 River Plate - Patronato Parana 1.40 4.63 10.00
21:00 Atletico Atlanta - Ferro Carril Oeste 2.70 3.02 3.12
4 lutego 2012 1 X 2
01:00 Independiente Rivadavia - Boca Unidos 2.63 3.21 3.38
21:00 Deportivo Merlo - Gimnasia Jujuy 2.30 3.12 3.75
21:00 Aldosivi - Gimnasia La Plata 3.00 3.00 2.95
23:05 Huracan TA - Atletico Atlanta 1.91 3.45 5.25
5 lutego 2012 1 X 2
21:00 Almirante Brown - River Plate 5.00 3.30 2.13
22:45 Ferro Carril Oeste - Instituto AC Cordoba 3.10 3.00 2.74
23:00 Atletico Tucuman - Defensa y Justicia 2.05 3.29 4.33
6 lutego 2012 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Chacarita 2.15 3.24 4.17
21:00 Quilmes - Guillermo Brown 1.70 4.60 8.00
23:10 Rosario Central - Desamparados 1.57 3.85 8.50
11 lutego 2012 1 X 2
01:00 Independiente Rivadavia - Almirante Brown 2.55 3.02 3.21
21:00 Deportivo Merlo - Guillermo Brown 1.97 3.50 4.53
21:00 Rosario Central - Defensa y Justicia 1.80 3.52 5.02
21:00 Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy 2.07 3.40 4.28
12 lutego 2012 1 X 2
00:00 Aldosivi - Atletico Atlanta 2.10 3.40 4.33
21:00 Chacarita - River Plate 6.21 3.61 1.70
13 lutego 2012 1 X 2
00:00 Quilmes - Boca Unidos 1.96 3.40 4.75
00:00 Patronato Parana - Desamparados 2.20 3.30 4.10
23:10 Atletico Tucuman - Gimnasia La Plata 2.38 3.20 3.60
17 lutego 2012 1 X 2
21:00 Almirante Brown - Quilmes 2.78 3.00 2.98
18 lutego 2012 1 X 2
01:30 Gimnasia Jujuy - Huracan TA 2.63 3.20 3.40
21:00 Defensa y Justicia - Patronato Parana 1.92 3.40 4.82
21:00 Gimnasia La Plata - Rosario Central 2.51 3.11 3.30
23:10 River Plate - Independiente Rivadavia 1.44 5.23 12.00
19 lutego 2012 1 X 2
21:00 Boca Unidos - Deportivo Merlo 2.03 3.15 4.50
21:30 Guillermo Brown - Ferro Carril Oeste 2.88 3.05 2.85
20 lutego 2012 1 X 2
01:30 Desamparados - Chacarita 2.30 3.10 4.00
21:00 Atletico Atlanta - Atletico Tucuman 2.89 3.02 2.88
23:10 Instituto AC Cordoba - Aldosivi 1.91 3.43 5.07
24 lutego 2012 1 X 2
21:00 Deportivo Merlo - Almirante Brown 2.49 3.25 3.29
21:00 Patronato Parana - Gimnasia La Plata 2.90 3.10 2.88
25 lutego 2012 1 X 2
01:00 Quilmes - Independiente Rivadavia 1.62 4.06 8.51
21:00 Huracan TA - Guillermo Brown 1.80 3.70 5.66
21:00 Chacarita - Defensa y Justicia 3.06 3.10 2.63
21:00 Ferro Carril Oeste - Boca Unidos 2.32 3.20 3.60
21:00 Rosario Central - Atletico Atlanta 1.52 4.02 7.76
26 lutego 2012 1 X 2
00:00 Aldosivi - Gimnasia Jujuy 1.96 3.60 4.75
27 lutego 2012 1 X 2
01:15 Desamparados - River Plate 5.58 3.60 1.75
23:10 Atletico Tucuman - Instituto AC Cordoba 3.10 3.15 2.65
2 marca 2012 1 X 2
01:00 Independiente Rivadavia - Deportivo Merlo 2.50 3.18 3.17
21:00 Almirante Brown - Ferro Carril Oeste 2.51 3.00 3.41
23:10 River Plate - Quilmes 1.97 3.47 4.80
3 marca 2012 1 X 2
21:00 Instituto AC Cordoba - Rosario Central 2.65 3.10 3.30
21:00 Atletico Atlanta - Patronato Parana 2.57 3.10 3.28
21:00 Defensa y Justicia - Desamparados 1.90 3.50 5.36
4 marca 2012 1 X 2
21:00 Gimnasia Jujuy - Atletico Tucuman 2.60 3.33 3.14
5 marca 2012 1 X 2
21:00 Gimnasia La Plata - Chacarita 1.82 3.45 6.00
23:10 Boca Unidos - Huracan TA 2.10 3.29 4.00
9 marca 2012 1 X 2
23:00 Deportivo Merlo - Quilmes 4.20 3.20 2.10
23:10 Patronato Parana - Instituto AC Cordoba 3.60 3.01 2.52
10 marca 2012 1 X 2
21:00 Ferro Carril Oeste - Independiente Rivadavia 1.97 3.40 5.00
21:00 Desamparados - Gimnasia La Plata 3.00 3.10 2.75
23:00 Atletico Tucuman - Guillermo Brown 1.87 3.55 5.53
23:10 Defensa y Justicia - River Plate 6.16 3.61 1.66
11 marca 2012 1 X 2
00:00 Aldosivi - Boca Unidos 1.90 3.46 4.76
21:00 Chacarita - Atletico Atlanta 2.40 3.10 3.75
12 marca 2012 1 X 2
21:00 Rosario Central - Gimnasia Jujuy 1.50 4.22 8.74
23:10 Huracan TA - Almirante Brown 2.37 3.08 3.60
16 marca 2012 1 X 2
21:00 Gimnasia La Plata - Defensa y Justicia 2.08 3.25 4.50
17 marca 2012 1 X 2
22:15 River Plate - Deportivo Merlo 1.55 3.97 8.34
23:00 Independiente Rivadavia - Huracan TA 2.38 3.28 3.31
18 marca 2012 1 X 2
01:00 Boca Unidos - Atletico Tucuman 2.15 3.23 4.22
20:00 Atletico Atlanta - Desamparados 2.30 3.20 3.73
20:00 Guillermo Brown - Rosario Central 3.90 3.36 2.10
21:00 Gimnasia Jujuy - Patronato Parana 2.50 3.10 3.21
19 marca 2012 1 X 2
21:00 Almirante Brown - Aldosivi 2.30 3.08 4.12
23:10 Quilmes - Ferro Carril Oeste 1.57 3.79 7.31
20 marca 2012 1 X 2
01:15 Instituto AC Cordoba - Chacarita 1.53 3.98 9.19
23 marca 2012 1 X 2
23:10 Defensa y Justicia - Atletico Atlanta 1.95 3.51 4.94
24 marca 2012 1 X 2
20:00 Ferro Carril Oeste - Deportivo Merlo 2.80 3.00 3.20
20:00 Huracan TA - Quilmes 4.00 3.04 2.50
22:15 Gimnasia La Plata - River Plate 3.50 3.22 2.36
23:00 Rosario Central - Boca Unidos 1.75 3.75 6.37
25 marca 2012 1 X 2
00:00 Aldosivi - Independiente Rivadavia 1.83 3.75 5.75
21:00 Chacarita - Gimnasia Jujuy 2.60 3.15 3.15
26 marca 2012 1 X 2
00:00 Atletico Tucuman - Almirante Brown 2.50 3.08 3.25
01:00 Patronato Parana - Guillermo Brown 1.80 3.57 6.84
22:00 Desamparados - Instituto AC Cordoba 3.80 3.20 2.30
30 marca 2012 1 X 2
21:00 Atletico Atlanta - Gimnasia La Plata 3.26 3.00 2.75
31 marca 2012 1 X 2
23:15 River Plate - Ferro Carril Oeste 1.45 4.33 10.00
1 kwietnia 2012 1 X 2
00:00 Independiente Rivadavia - Atletico Tucuman 2.59 3.01 3.20
21:00 Guillermo Brown - Chacarita 2.30 3.10 3.71
21:00 Gimnasia Jujuy - Desamparados 2.30 3.22 3.75
23:00 Boca Unidos - Patronato Parana 2.17 3.20 4.12
2 kwietnia 2012 1 X 2
22:00 Almirante Brown - Rosario Central 3.90 3.13 2.63
3 kwietnia 2012 1 X 2
00:10 Quilmes - Aldosivi 1.93 3.67 6.00
02:15 Instituto AC Cordoba - Defensa y Justicia 1.68 4.06 7.53
6 kwietnia 2012 1 X 2
22:00 Huracan TA - Ferro Carril Oeste 2.41 3.10 3.47
7 kwietnia 2012 1 X 2
20:30 Defensa y Justicia - Gimnasia Jujuy 1.85 3.80 6.45
21:00 Atletico Tucuman - Quilmes 3.60 3.10 2.41
8 kwietnia 2012 1 X 2
01:00 Aldosivi - Deportivo Merlo 2.06 3.25 5.00
23:10 Atletico Atlanta - River Plate 10.00 4.50 1.50
9 kwietnia 2012 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Almirante Brown 2.62 3.05 3.45
01:00 Desamparados - Guillermo Brown 2.20 3.31 4.01
11 kwietnia 2012 1 X 2
00:10 Gimnasia La Plata - Instituto AC Cordoba 3.22 3.16 2.65
20:30 Deportivo Merlo - Huracan TA 2.67 3.20 3.65
13 kwietnia 2012 1 X 2
23:00 Ferro Carril Oeste - Aldosivi 2.63 3.10 3.20
14 kwietnia 2012 1 X 2
23:15 River Plate - Huracan TA 1.48 4.33 9.63
15 kwietnia 2012 1 X 2
00:00 Independiente Rivadavia - Patronato Parana 2.63 3.03 3.24
16:00 Gimnasia Jujuy - Gimnasia La Plata 3.00 3.00 2.82
18:00 Deportivo Merlo - Atletico Tucuman 2.40 3.00 3.74
19:00 Instituto AC Cordoba - Atletico Atlanta 1.51 4.55 9.29
21:00 Guillermo Brown - Defensa y Justicia 3.40 3.33 2.50
22:00 Boca Unidos - Desamparados 1.76 3.62 6.17
16 kwietnia 2012 1 X 2
23:10 Quilmes - Rosario Central 2.00 3.41 4.62
17 kwietnia 2012 1 X 2
21:00 Almirante Brown - Chacarita 1.83 3.40 5.96
21 kwietnia 2012 1 X 2
00:00 Aldosivi - Huracan TA 2.07 3.30 4.33
16:00 Rosario Central - Deportivo Merlo 1.65 3.97 6.82
20:00 Defensa y Justicia - Boca Unidos 2.05 3.42 4.33
20:30 Atletico Atlanta - Gimnasia Jujuy 2.16 3.29 4.26
23:15 River Plate - Instituto AC Cordoba 1.91 3.65 5.78
22 kwietnia 2012 1 X 2
16:00 Gimnasia La Plata - Guillermo Brown 1.78 3.50 5.79
20:30 Chacarita - Independiente Rivadavia 2.50 3.03 3.47
21:00 Atletico Tucuman - Ferro Carril Oeste 2.20 3.20 4.28
22:00 Desamparados - Almirante Brown 3.38 3.10 2.50
23 kwietnia 2012 1 X 2
22:00 Patronato Parana - Quilmes 3.87 3.10 2.30
25 kwietnia 2012 1 X 2
20:30 Chacarita - Boca Unidos 3.58 3.17 2.38
28 kwietnia 2012 1 X 2
19:00 Deportivo Merlo - Patronato Parana 2.59 3.05 3.61
20:30 Huracan TA - Atletico Tucuman 2.39 3.20 4.00
29 kwietnia 2012 1 X 2
02:00 Gimnasia Jujuy - Instituto AC Cordoba 4.34 3.21 2.47
21:00 Quilmes - Chacarita 1.41 4.96 9.75
21:00 Independiente Rivadavia - Desamparados 2.21 3.23 3.75
30 kwietnia 2012 1 X 2
00:15 Aldosivi - River Plate 5.00 3.37 1.90
19:00 Almirante Brown - Defensa y Justicia 3.03 3.10 3.50
20:00 Boca Unidos - Gimnasia La Plata 2.33 3.19 3.60
20:30 Guillermo Brown - Atletico Atlanta 2.35 3.09 3.50
22:10 Ferro Carril Oeste - Rosario Central 3.40 3.04 2.42
4 maja 2012 1 X 2
23:10 Atletico Tucuman - Aldosivi 2.40 3.38 3.30
5 maja 2012 1 X 2
16:00 Instituto AC Cordoba - Guillermo Brown 1.31 5.14 13.56
21:00 Patronato Parana - Ferro Carril Oeste 2.38 3.13 3.40
23:15 River Plate - Gimnasia Jujuy 1.29 5.64 17.69
6 maja 2012 1 X 2
16:00 Rosario Central - Huracan TA 1.61 4.33 8.00
20:30 Atletico Atlanta - Boca Unidos 2.71 3.13 2.93
20:30 Defensa y Justicia - Independiente Rivadavia 1.80 3.52 5.50
21:00 Desamparados - Quilmes 4.40 3.25 2.05
7 maja 2012 1 X 2
20:30 Chacarita - Deportivo Merlo 3.61 3.00 2.53
21:00 Gimnasia La Plata - Almirante Brown 2.38 3.12 4.10
12 maja 2012 1 X 2
16:00 Independiente Rivadavia - Gimnasia La Plata 2.99 3.00 2.79
20:30 Ferro Carril Oeste - Chacarita 2.10 3.50 5.00
20:30 Huracan TA - Patronato Parana 2.33 3.23 3.80
23:30 Atletico Tucuman - River Plate 5.67 3.67 1.90
13 maja 2012 1 X 2
16:00 Guillermo Brown - Gimnasia Jujuy 2.10 3.40 4.42
16:00 Aldosivi - Rosario Central 3.63 3.15 3.10
14 maja 2012 1 X 2
19:00 Almirante Brown - Atletico Atlanta 2.06 3.51 6.50
23:15 Quilmes - Defensa y Justicia 1.67 4.01 7.96
15 maja 2012 1 X 2
01:30 Boca Unidos - Instituto AC Cordoba 3.10 3.20 2.67
18 maja 2012 1 X 2
20:00 Chacarita - Huracan TA 3.00 3.16 2.68
19 maja 2012 1 X 2
16:00 Atletico Atlanta - Independiente Rivadavia 2.34 3.25 3.68
20:30 Defensa y Justicia - Deportivo Merlo 2.06 3.30 4.75
21:10 Rosario Central - Atletico Tucuman 1.44 5.00 9.75
23:30 River Plate - Guillermo Brown 1.21 6.31 21.00
20 maja 2012 1 X 2
16:00 Instituto AC Cordoba - Almirante Brown 1.68 3.75 6.50
16:00 Desamparados - Ferro Carril Oeste 2.60 3.10 3.44
20:30 Gimnasia Jujuy - Boca Unidos 3.40 3.13 2.64
23:00 Patronato Parana - Aldosivi 2.10 3.32 4.93
21 maja 2012 1 X 2
22:00 Gimnasia La Plata - Quilmes 3.20 3.24 2.76
25 maja 2012 1 X 2
22:00 Ferro Carril Oeste - Defensa y Justicia 2.59 3.13 3.40
26 maja 2012 1 X 2
16:00 Independiente Rivadavia - Instituto AC Cordoba 4.10 3.25 2.25
19:00 Rosario Central - River Plate 3.11 3.10 2.55
20:30 Huracan TA - Desamparados 1.91 3.41 5.00
20:30 Almirante Brown - Gimnasia Jujuy 1.90 3.40 5.50
20:30 Aldosivi - Chacarita 2.20 3.38 4.03
21:10 Quilmes - Atletico Atlanta 1.45 4.73 8.50
27 maja 2012 1 X 2
16:00 Deportivo Merlo - Gimnasia La Plata 2.90 3.13 2.99
21:00 Boca Unidos - Guillermo Brown 1.73 3.65 5.84
21:00 Atletico Tucuman - Patronato Parana 2.67 3.09 3.30
9 czerwca 2012 1 X 2
00:10 Instituto AC Cordoba - Quilmes 2.25 3.25 4.00
16:00 Defensa y Justicia - Huracan TA 2.23 3.31 3.71
19:00 Atletico Atlanta - Deportivo Merlo 2.55 3.07 3.40
19:00 Chacarita - Atletico Tucuman 2.25 3.21 3.68
10 czerwca 2012 1 X 2
20:00 Guillermo Brown - Almirante Brown 2.40 3.40 4.29
20:30 Gimnasia Jujuy - Independiente Rivadavia 3.04 3.10 3.32
21:00 Desamparados - Aldosivi 3.19 3.15 2.88
11 czerwca 2012 1 X 2
00:30 River Plate - Boca Unidos 1.42 4.75 11.00
20:00 Patronato Parana - Rosario Central 4.27 3.40 2.05
23:10 Gimnasia La Plata - Ferro Carril Oeste 1.93 3.45 5.05
16 czerwca 2012 1 X 2
16:00 Deportivo Merlo - Instituto AC Cordoba 3.91 3.15 2.35
19:00 Quilmes - Gimnasia Jujuy 1.30 5.50 10.90
20:00 Patronato Parana - River Plate 5.50 3.79 1.77
20:30 Aldosivi - Defensa y Justicia 2.58 3.29 3.79
20:30 Ferro Carril Oeste - Atletico Atlanta 2.24 3.25 5.75
21:00 Atletico Tucuman - Desamparados 2.50 3.30 4.06
17 czerwca 2012 1 X 2
16:00 Almirante Brown - Boca Unidos 2.51 3.38 3.73
16:00 Rosario Central - Chacarita 1.40 5.50 15.64
20:30 Independiente Rivadavia - Guillermo Brown 2.10 3.30 4.08
18 czerwca 2012 1 X 2
23:10 Huracan TA - Gimnasia La Plata 2.42 3.25 3.62
22 czerwca 2012 1 X 2
20:00 Defensa y Justicia - Atletico Tucuman 1.98 3.47 5.70
22:10 Gimnasia La Plata - Aldosivi 2.40 3.24 3.92
23 czerwca 2012 1 X 2
02:30 Gimnasia Jujuy - Deportivo Merlo 2.52 3.24 3.27
20:00 River Plate - Almirante Brown 1.45 4.91 11.22
20:00 Guillermo Brown - Quilmes 9.06 4.78 1.45
20:00 Instituto AC Cordoba - Ferro Carril Oeste 1.45 4.60 9.93
20:00 Desamparados - Rosario Central 5.73 3.74 1.85
20:00 Atletico Atlanta - Huracan TA 2.34 3.40 3.31
20:00 Chacarita - Patronato Parana 2.50 3.20 3.25
Piłka Nożna Argentyna Copa Argentina Najwyższe kursy
20 marca 2012 1 X 2
23:00 Atletico Tucuman - Sportivo Italiano 1.55 3.75 5.51
21 marca 2012 1 X 2
02:05 Tigre Victoria - Gimnasia La Plata 2.24 3.20 4.10
23:00 Sarmiento Resistencia - Arsenal Sarandi 9.43 5.64 1.45
22 marca 2012 1 X 2
02:05 Racing Club - Patronato Parana 1.71 3.75 6.00
23 marca 2012 1 X 2
02:05 Olimpo Bahia Blanca - Excursionistas 1.60 4.38 6.00
29 marca 2012 1 X 2
03:05 Aldosivi - Argentinos Juniors 5.40 3.69 1.97
30 marca 2012 1 X 2
03:05 Velez Sarsfield - Rosario Central 2.30 3.48 3.50
11 kwietnia 2012 1 X 2
23:05 Tigre Victoria - Argentinos Juniors 3.65 3.35 2.20
12 kwietnia 2012 1 X 2
03:10 Quilmes - River Plate 3.75 3.30 2.25
13 kwietnia 2012 1 X 2
03:05 Atletico Tucuman - Atletico Rafaela 4.25 3.31 2.43
19 kwietnia 2012 1 X 2
01:00 Deportivo Merlo - Sarmiento Resistencia 2.31 3.40 3.40
03:10 Racing Club - Sarmiento Resistencia 1.90 4.60 6.04
26 kwietnia 2012 1 X 2
00:00 Barracas Central - San Lorenzo 5.00 3.50 1.67
01:00 Rosario Central - Belgrano Cordoba 2.65 3.30 2.99
03:10 Olimpo Bahia Blanca - Boca Juniors 5.50 3.50 1.91
2 maja 2012 1 X 2
20:00 Barracas Central - San Lorenzo 5.75 3.80 1.55
9 maja 2012 1 X 2
22:00 Racing Club - Atletico Tucuman 1.77 3.30 4.30
17 maja 2012 1 X 2
00:45 San Lorenzo - River Plate 4.24 3.30 2.15
23 maja 2012 1 X 2
21:00 Tigre Victoria - Deportivo Merlo 2.10 3.40 4.20
31 maja 2012 1 X 2
00:45 Boca Juniors - Rosario Central 1.81 3.95 6.65
3 czerwca 2012 1 X 2
21:30 Boca Juniors - Deportivo Merlo 1.47 5.03 10.00
4 czerwca 2012 1 X 2
00:00 Racing Club - River Plate 2.51 3.22 3.60
Piłka Nożna Argentyna Primera Spadek Najwyższe kursy
28 czerwca 2012 1 X 2
22:10 Instituto AC Cordoba - San Lorenzo 2.74 3.05 3.40
29 czerwca 2012 1 X 2
00:15 Rosario Central - San Martin San Juan 2.00 3.50 4.33
1 lipca 2012 1 X 2
19:10 San Lorenzo - Instituto AC Cordoba 2.13 3.40 4.37
21:20 San Martin San Juan - Rosario Central 2.85 3.11 2.92
Piłka Nożna Argentyna Primera B Spadek Najwyższe kursy
30 czerwca 2012 1 X 2
18:00 Chacarita - Nueva Chicago 2.28 3.25 3.39
20:10 Guillermo Brown - Crucero del Norte 2.00 3.25 3.80