loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Argentyna 2014

Argentyna - archiwalne kursy bukmacherskie 2014

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Primera, Primera B Nacional.

Piłka Nożna Argentyna Primera Najwyższe kursy
8 sierpnia 2014 1 X 2
23:00 Godoy Cruz - Banfield 2.90 3.20 2.90
9 sierpnia 2014 1 X 2
01:30 Rosario Central - Quilmes 1.94 3.40 5.22
10 sierpnia 2014 1 X 2
01:30 Defensa y Justicia - Racing Club 2.85 3.16 3.00
20:15 Independiente - Atletico Rafaela 2.02 3.30 4.80
23:15 Boca Juniors - Newells Old Boys 2.42 3.17 3.50
11 sierpnia 2014 1 X 2
02:30 Gimnasia La Plata - River Plate 2.80 3.00 3.26
23:00 Arsenal Sarandi - Estudiantes La Plata 3.70 3.00 2.44
12 sierpnia 2014 1 X 2
01:30 Tigre Victoria - Velez Sarsfield 2.90 3.04 3.12
13 sierpnia 2014 1 X 2
23:00 Lanus - Belgrano Cordoba 1.93 3.40 5.30
16 sierpnia 2014 1 X 2
01:30 Newells Old Boys - Gimnasia La Plata 2.02 3.36 4.77
20:00 Olimpo Bahia Blanca - Tigre Victoria 2.40 3.01 3.85
21:00 Banfield - Defensa y Justicia 2.16 3.55 4.87
22:15 Velez Sarsfield - Arsenal Sarandi 1.92 3.45 5.63
17 sierpnia 2014 1 X 2
01:30 Estudiantes La Plata - Independiente 2.01 3.25 4.90
20:15 Racing Club - San Lorenzo 2.35 3.10 3.80
23:15 River Plate - Rosario Central 2.00 3.37 5.10
18 sierpnia 2014 1 X 2
02:30 Belgrano Cordoba - Boca Juniors 2.90 3.01 3.06
20:15 Quilmes - Godoy Cruz 2.34 3.10 3.97
19 sierpnia 2014 1 X 2
01:30 Atletico Rafaela - Lanus 3.10 3.10 3.03
22 sierpnia 2014 1 X 2
23:15 Arsenal Sarandi - Olimpo Bahia Blanca 2.38 3.17 3.75
23 sierpnia 2014 1 X 2
01:30 Tigre Victoria - Racing Club 3.40 3.05 2.80
20:00 Gimnasia La Plata - Rosario Central 2.18 3.20 4.34
22:15 Newells Old Boys - Belgrano Cordoba 2.17 3.30 4.67
24 sierpnia 2014 1 X 2
01:30 Independiente - Velez Sarsfield 3.00 3.13 2.95
19:15 San Lorenzo - Banfield 1.89 3.40 5.60
20:15 Lanus - Estudiantes La Plata 2.58 3.10 3.50
21:00 Defensa y Justicia - Quilmes 2.11 3.50 5.03
23:15 Boca Juniors - Atletico Rafaela 1.74 4.10 7.50
25 sierpnia 2014 1 X 2
02:30 Godoy Cruz - River Plate 3.94 3.05 2.45
26 sierpnia 2014 1 X 2
21:30 Belgrano Cordoba - Gimnasia La Plata 2.25 3.10 4.25
27 sierpnia 2014 1 X 2
00:15 Olimpo Bahia Blanca - Independiente 2.28 3.04 4.05
02:30 Racing Club - Arsenal Sarandi 2.10 3.20 4.49
22:00 Atletico Rafaela - Newells Old Boys 2.88 3.15 2.90
22:00 Rosario Central - Godoy Cruz 1.87 3.56 5.99
28 sierpnia 2014 1 X 2
00:15 River Plate - Defensa y Justicia 1.65 3.97 8.58
02:30 Estudiantes La Plata - Boca Juniors 2.10 3.10 5.00
22:00 Banfield - Tigre Victoria 2.20 3.30 4.33
29 sierpnia 2014 1 X 2
00:15 Velez Sarsfield - Lanus 2.45 3.30 3.80
02:30 Quilmes - San Lorenzo 3.89 3.10 2.35
30 sierpnia 2014 1 X 2
20:00 Gimnasia La Plata - Godoy Cruz 1.95 3.37 5.09
22:15 Defensa y Justicia - Rosario Central 2.15 3.31 4.16
31 sierpnia 2014 1 X 2
01:30 Newells Old Boys - Estudiantes La Plata 2.20 3.14 4.46
20:15 Belgrano Cordoba - Atletico Rafaela 1.84 3.59 5.64
20:15 Independiente - Racing Club 2.82 3.07 3.05
23:15 Boca Juniors - Velez Sarsfield 2.78 3.17 3.18
1 września 2014 1 X 2
02:30 San Lorenzo - River Plate 4.15 3.03 2.60
22:00 Lanus - Olimpo Bahia Blanca 1.67 3.95 7.00
2 września 2014 1 X 2
00:15 Arsenal Sarandi - Banfield 2.55 3.26 3.50
02:30 Tigre Victoria - Quilmes 2.10 3.35 4.50
6 września 2014 1 X 2
20:00 Atletico Rafaela - Gimnasia La Plata 2.97 3.22 2.82
22:00 Velez Sarsfield - Newells Old Boys 2.16 3.30 4.33
23:10 Estudiantes La Plata - Belgrano Cordoba 2.10 3.14 5.00
7 września 2014 1 X 2
01:15 Banfield - Independiente 2.38 3.28 3.76
20:00 Rosario Central - San Lorenzo 2.61 3.10 3.40
20:15 Godoy Cruz - Defensa y Justicia 2.45 3.29 3.35
22:15 Racing Club - Lanus 2.59 3.20 3.43
8 września 2014 1 X 2
00:15 River Plate - Tigre Victoria 1.53 4.40 8.69
02:30 Olimpo Bahia Blanca - Boca Juniors 2.72 3.18 3.10
9 września 2014 1 X 2
01:30 Quilmes - Arsenal Sarandi 2.80 3.10 3.19
13 września 2014 1 X 2
02:15 Gimnasia La Plata - Defensa y Justicia 3.07 3.21 2.80
20:15 Tigre Victoria - Rosario Central 2.53 3.10 3.55
20:15 San Lorenzo - Godoy Cruz 1.79 3.65 5.73
20:30 Atletico Rafaela - Estudiantes La Plata 2.25 3.24 4.50
14 września 2014 1 X 2
01:10 Independiente - Quilmes 2.07 3.41 4.55
20:15 Lanus - Banfield 2.00 3.65 4.60
21:15 Belgrano Cordoba - Velez Sarsfield 2.40 3.27 3.90
16 września 2014 1 X 2
01:30 Newells Old Boys - Olimpo Bahia Blanca 1.68 3.86 6.50
20 września 2014 1 X 2
01:30 Quilmes - Lanus 4.20 3.41 2.30
20:15 Estudiantes La Plata - Gimnasia La Plata 2.16 3.10 4.85
21 września 2014 1 X 2
01:10 Velez Sarsfield - Atletico Rafaela 1.75 3.74 6.10
21:00 Rosario Central - Arsenal Sarandi 2.23 3.25 4.63
23:15 Banfield - Boca Juniors 3.45 3.20 2.65
22 września 2014 1 X 2
02:30 River Plate - Independiente 1.45 4.83 9.70
23:10 Defensa y Justicia - San Lorenzo 2.78 3.19 2.96
23 września 2014 1 X 2
01:30 Racing Club - Newells Old Boys 2.40 3.22 3.59
26 września 2014 1 X 2
00:10 Arsenal Sarandi - River Plate 6.25 3.60 1.74
22:30 Estudiantes La Plata - Velez Sarsfield 2.25 3.15 4.25
27 września 2014 1 X 2
20:00 Atletico Rafaela - Olimpo Bahia Blanca 2.37 3.20 3.75
20:00 Independiente - Rosario Central 2.28 3.30 3.80
28 września 2014 1 X 2
02:30 San Lorenzo - Gimnasia La Plata 2.23 3.20 4.48
20:00 Tigre Victoria - Defensa y Justicia 2.74 3.22 3.31
21:00 Belgrano Cordoba - Racing Club 2.45 3.13 4.05
23:15 Boca Juniors - Quilmes 1.60 4.05 8.30
29 września 2014 1 X 2
02:30 Lanus - River Plate 3.57 3.20 2.35
23:10 Arsenal Sarandi - Godoy Cruz 2.05 3.30 4.50
30 września 2014 1 X 2
01:30 Newells Old Boys - Banfield 1.97 3.45 5.00
1 października 2014 1 X 2
23:00 San Lorenzo - Olimpo Bahia Blanca 2.02 3.15 5.02
4 października 2014 1 X 2
01:30 Gimnasia La Plata - Velez Sarsfield 2.44 3.21 3.88
20:00 Banfield - Belgrano Cordoba 2.20 3.25 4.60
21:00 San Lorenzo - Tigre Victoria 1.87 3.40 6.00
22:00 Defensa y Justicia - Arsenal Sarandi 2.20 3.40 4.33
5 października 2014 1 X 2
20:00 Quilmes - Newells Old Boys 3.00 3.21 2.78
20:00 Olimpo Bahia Blanca - Estudiantes La Plata 3.03 2.92 2.94
22:15 River Plate - Boca Juniors 1.74 3.83 5.70
6 października 2014 1 X 2
02:30 Racing Club - Atletico Rafaela 1.75 3.82 6.00
23:10 Rosario Central - Lanus 2.65 3.25 3.31
7 października 2014 1 X 2
01:30 Godoy Cruz - Independiente 2.71 3.32 3.35
10 października 2014 1 X 2
23:10 Tigre Victoria - Gimnasia La Plata 2.97 3.05 3.80
11 października 2014 1 X 2
01:30 Lanus - Godoy Cruz 1.70 3.90 6.42
20:00 Velez Sarsfield - Olimpo Bahia Blanca 1.90 3.53 6.05
21:00 Belgrano Cordoba - Quilmes 1.66 3.86 7.00
12 października 2014 1 X 2
01:30 Estudiantes La Plata - Racing Club 2.34 3.12 3.99
21:00 Atletico Rafaela - Banfield 2.45 3.39 3.25
21:00 Independiente - Defensa y Justicia 2.41 3.40 5.30
23:15 Boca Juniors - Rosario Central 1.76 3.64 5.73
13 października 2014 1 X 2
02:30 Newells Old Boys - River Plate 3.69 3.28 2.38
14 października 2014 1 X 2
01:30 Arsenal Sarandi - San Lorenzo 2.94 3.14 3.65
15 października 2014 1 X 2
23:10 Godoy Cruz - Tigre Victoria 2.25 3.40 3.72
17 października 2014 1 X 2
23:10 Gimnasia La Plata - Olimpo Bahia Blanca 1.98 3.34 5.00
18 października 2014 1 X 2
01:30 Quilmes - Atletico Rafaela 2.61 3.10 3.20
20:00 Banfield - Estudiantes La Plata 2.25 3.45 4.88
21:00 San Lorenzo - Independiente 2.11 3.36 4.15
19 października 2014 1 X 2
01:30 Defensa y Justicia - Lanus 2.28 3.45 3.75
20:00 Rosario Central - Newells Old Boys 2.57 3.10 3.34
21:00 Racing Club - Velez Sarsfield 2.07 3.23 4.37
23:15 River Plate - Belgrano Cordoba 1.51 4.34 9.89
20 października 2014 1 X 2
02:30 Godoy Cruz - Boca Juniors 2.72 3.30 3.10
21 października 2014 1 X 2
01:30 Tigre Victoria - Arsenal Sarandi 2.25 3.29 4.21
25 października 2014 1 X 2
01:30 Belgrano Cordoba - Rosario Central 2.30 3.33 4.20
20:00 Independiente - Tigre Victoria 2.01 3.36 4.55
21:00 Velez Sarsfield - Banfield 2.11 3.45 4.05
23:10 Newells Old Boys - Godoy Cruz 2.15 3.57 4.38
26 października 2014 1 X 2
01:30 Olimpo Bahia Blanca - Racing Club 4.14 3.05 2.50
19:00 Lanus - San Lorenzo 2.25 3.35 3.71
19:00 Estudiantes La Plata - Quilmes 2.14 3.25 4.48
22:15 Boca Juniors - Defensa y Justicia 2.05 3.41 4.35
27 października 2014 1 X 2
01:30 Atletico Rafaela - River Plate 5.22 3.62 1.85
28 października 2014 1 X 2
00:30 Arsenal Sarandi - Gimnasia La Plata 2.68 3.06 3.20
1 listopada 2014 1 X 2
00:30 Banfield - Olimpo Bahia Blanca 1.83 3.50 5.90
20:15 Godoy Cruz - Belgrano Cordoba 2.38 3.35 3.35
22:00 Gimnasia La Plata - Racing Club 3.20 3.15 2.97
22:30 Quilmes - Velez Sarsfield 3.80 3.20 2.41
2 listopada 2014 1 X 2
00:45 Rosario Central - Atletico Rafaela 2.01 3.45 4.70
20:00 San Lorenzo - Boca Juniors 2.32 3.10 3.84
20:00 Tigre Victoria - Lanus 3.75 3.25 2.46
8 listopada 2014 1 X 2
00:30 Lanus - Arsenal Sarandi 1.67 4.06 6.35
19:00 Olimpo Bahia Blanca - Quilmes 2.20 3.10 4.33
19:00 Atletico Rafaela - Godoy Cruz 2.07 3.43 4.15
22:10 Belgrano Cordoba - Defensa y Justicia 2.00 3.59 4.51
9 listopada 2014 1 X 2
00:30 Independiente - Gimnasia La Plata 2.09 3.30 4.40
20:00 Racing Club - Banfield 1.82 3.83 5.00
20:00 Estudiantes La Plata - Rosario Central 1.95 3.41 5.50
22:15 Boca Juniors - Tigre Victoria 1.81 3.80 6.00
10 listopada 2014 1 X 2
01:30 Velez Sarsfield - River Plate 4.00 3.36 2.15
11 listopada 2014 1 X 2
00:30 Newells Old Boys - San Lorenzo 2.22 3.20 3.93
13 listopada 2014 1 X 2
00:10 River Plate - Estudiantes La Plata 1.67 4.10 7.29
23:00 Arsenal Sarandi - Independiente 2.85 3.24 2.92
14 listopada 2014 1 X 2
23:10 Defensa y Justicia - Atletico Rafaela 2.10 3.70 4.30
15 listopada 2014 1 X 2
01:30 Rosario Central - Velez Sarsfield 2.66 3.17 3.05
21:00 San Lorenzo - Belgrano Cordoba 2.30 3.24 3.95
21:00 Gimnasia La Plata - Banfield 2.26 3.25 3.90
16 listopada 2014 1 X 2
00:30 Quilmes - Racing Club 4.65 3.35 2.06
21:00 Tigre Victoria - Newells Old Boys 3.11 3.18 2.75
21:00 Godoy Cruz - Estudiantes La Plata 3.20 3.31 2.55
22:15 River Plate - Olimpo Bahia Blanca 1.38 4.95 12.00
17 listopada 2014 1 X 2
01:30 Arsenal Sarandi - Boca Juniors 3.04 3.15 2.75
18 listopada 2014 1 X 2
00:30 Independiente - Lanus 2.56 3.30 3.29
20 listopada 2014 1 X 2
22:15 Defensa y Justicia - Newells Old Boys 2.85 3.30 2.98
22 listopada 2014 1 X 2
00:30 Banfield - Quilmes 1.77 3.74 5.65
21:00 Atletico Rafaela - San Lorenzo 2.84 3.20 2.93
22:00 Olimpo Bahia Blanca - Rosario Central 1.81 3.52 5.55
23:10 Velez Sarsfield - Godoy Cruz 1.89 3.70 5.90
23 listopada 2014 1 X 2
00:30 Lanus - Gimnasia La Plata 2.26 3.40 4.40
21:00 Estudiantes La Plata - Defensa y Justicia 1.80 3.85 6.40
21:00 Belgrano Cordoba - Tigre Victoria 1.91 3.59 5.41
23:10 Boca Juniors - Independiente 3.05 3.33 2.90
24 listopada 2014 1 X 2
01:30 Racing Club - River Plate 2.46 3.17 3.56
25 listopada 2014 1 X 2
01:30 Newells Old Boys - Arsenal Sarandi 1.91 3.55 5.05
28 listopada 2014 1 X 2
22:10 Gimnasia La Plata - Quilmes 1.79 3.50 6.00
29 listopada 2014 1 X 2
00:30 Defensa y Justicia - Velez Sarsfield 2.44 3.44 3.42
21:00 San Lorenzo - Estudiantes La Plata 2.60 3.05 3.40
30 listopada 2014 1 X 2
01:30 Independiente - Newells Old Boys 2.15 3.48 4.05
21:00 Tigre Victoria - Atletico Rafaela 2.25 3.40 3.65
21:00 Rosario Central - Racing Club 4.11 3.40 2.25
22:15 River Plate - Banfield 1.65 3.96 7.30
1 grudnia 2014 1 X 2
01:30 Lanus - Boca Juniors 2.30 3.40 4.25
22:10 Godoy Cruz - Olimpo Bahia Blanca 1.90 3.58 4.75
2 grudnia 2014 1 X 2
00:30 Arsenal Sarandi - Belgrano Cordoba 2.35 3.50 3.60
5 grudnia 2014 1 X 2
22:10 Estudiantes La Plata - Tigre Victoria 1.81 3.55 5.33
6 grudnia 2014 1 X 2
00:30 Velez Sarsfield - San Lorenzo 2.17 3.25 4.30
21:00 Olimpo Bahia Blanca - Defensa y Justicia 2.40 3.26 3.40
21:00 Banfield - Rosario Central 1.94 3.55 4.55
21:00 Atletico Rafaela - Arsenal Sarandi 2.15 3.39 4.05
7 grudnia 2014 1 X 2
01:30 Belgrano Cordoba - Independiente 2.15 3.30 4.21
21:00 Newells Old Boys - Lanus 2.25 3.48 3.89
8 grudnia 2014 1 X 2
00:30 Boca Juniors - Gimnasia La Plata 1.90 3.50 5.00
15 grudnia 2014 1 X 2
00:30 Quilmes - River Plate 9.00 4.75 1.47
00:30 Racing Club - Godoy Cruz 1.39 6.00 10.50
Piłka Nożna Argentyna Primera B Nacional Najwyższe kursy
9 sierpnia 2014 1 X 2
19:00 Sarmiento Resistencia - Independiente Rivadavia 2.25 3.23 3.86
20:00 Colon Santa Fe - Instituto AC Cordoba 1.80 3.60 6.37
20:30 Aldosivi - Nueva Chicago 2.17 3.35 4.15
21:15 Argentinos Juniors - Boca Unidos 1.73 3.78 8.02
10 sierpnia 2014 1 X 2
20:15 Patronato Parana - All Boys 2.90 3.00 3.30
20:15 Guarani AF - Gimnasia Jujuy 2.93 3.00 2.92
21:00 San Martin San Juan - Douglas Haig 1.88 3.50 5.50
22:00 Atletico Tucuman - Crucero del Norte 1.85 3.45 5.74
22:15 Sportivo Belgrano - Union Santa Fe 2.87 3.00 3.10
15 sierpnia 2014 1 X 2
23:15 Temperley - Sarmiento Resistencia 3.02 3.00 2.90
16 sierpnia 2014 1 X 2
20:05 Nueva Chicago - Guarani AF 2.35 3.05 3.66
23:15 Instituto AC Cordoba - Argentinos Juniors 3.26 2.95 2.60
17 sierpnia 2014 1 X 2
00:00 Gimnasia Jujuy - Colon Santa Fe 2.76 2.94 3.20
21:00 Union Santa Fe - Atletico Tucuman 2.36 3.00 3.86
21:00 Douglas Haig - Ferro Carril Oeste 2.58 2.95 3.36
21:00 Crucero del Norte - Santamarina Tandil 2.10 3.10 4.60
21:30 Independiente Rivadavia - Patronato Parana 2.20 3.15 4.36
22:00 Boca Unidos - San Martin San Juan 2.60 2.96 3.35
23 sierpnia 2014 1 X 2
23:15 Argentinos Juniors - Gimnasia Jujuy 1.91 3.20 5.76
24 sierpnia 2014 1 X 2
00:30 San Martin San Juan - Instituto AC Cordoba 2.15 3.23 4.56
21:00 Ferro Carril Oeste - Boca Unidos 2.58 3.10 3.62
21:00 Guarani AF - Aldosivi 2.43 3.13 3.50
21:00 Atletico Tucuman - All Boys 2.05 3.25 4.72
21:00 Patronato Parana - Temperley 2.18 3.30 4.55
26 sierpnia 2014 1 X 2
01:30 Colon Santa Fe - Nueva Chicago 2.15 3.20 4.40
29 sierpnia 2014 1 X 2
21:15 Union Santa Fe - Crucero del Norte 2.06 3.40 4.60
30 sierpnia 2014 1 X 2
01:30 Huracan TA - Patronato Parana 1.63 4.02 6.68
02:00 Instituto AC Cordoba - Ferro Carril Oeste 2.19 3.10 4.25
02:00 Temperley - Sportivo Belgrano 2.43 3.05 3.48
02:00 Independiente Rivadavia - Atletico Tucuman 2.60 3.20 3.25
02:30 Gimnasia Jujuy - San Martin San Juan 2.17 3.10 4.11
20:15 Nueva Chicago - Argentinos Juniors 2.80 2.90 3.44
20:30 All Boys - Santamarina Tandil 2.06 3.25 5.75
21:00 Boca Unidos - Douglas Haig 1.95 3.26 5.95
23:15 Aldosivi - Colon Santa Fe 3.03 3.00 2.89
2 września 2014 1 X 2
23:15 Sportivo Belgrano - Huracan TA 3.65 2.98 3.00
3 września 2014 1 X 2
02:30 Atletico Tucuman - Temperley 1.89 3.75 5.50
21:00 Crucero del Norte - All Boys 2.38 3.00 3.64
23:00 Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy 2.78 2.95 3.30
23:15 Argentinos Juniors - Aldosivi 1.72 3.50 6.90
4 września 2014 1 X 2
01:30 Santamarina Tandil - Independiente Rivadavia 2.51 3.00 3.42
02:00 Colon Santa Fe - Guarani AF 1.75 3.50 6.22
02:00 Patronato Parana - Sarmiento Resistencia 2.45 3.05 3.75
02:30 San Martin San Juan - Nueva Chicago 1.75 3.45 6.76
6 września 2014 1 X 2
21:00 Huracan TA - Atletico Tucuman 2.43 3.00 3.95
7 września 2014 1 X 2
00:00 Guarani AF - Argentinos Juniors 3.41 3.00 2.58
19:00 Sarmiento Resistencia - Sportivo Belgrano 2.45 3.13 3.40
20:15 All Boys - Union Santa Fe 2.47 3.10 3.44
20:30 Gimnasia Jujuy - Douglas Haig 1.85 3.25 6.48
23:00 Temperley - Santamarina Tandil 2.00 3.25 5.00
23:00 Aldosivi - San Martin San Juan 2.49 3.00 4.00
23:15 Instituto AC Cordoba - Boca Unidos 2.60 3.14 3.20
8 września 2014 1 X 2
20:15 Nueva Chicago - Ferro Carril Oeste 2.46 3.06 4.15
13 września 2014 1 X 2
00:00 Santamarina Tandil - Huracan TA 4.83 3.10 2.26
02:00 Sportivo Belgrano - Patronato Parana 2.43 3.01 3.80
02:00 Boca Unidos - Gimnasia Jujuy 2.50 3.10 3.75
03:00 San Martin San Juan - Guarani AF 1.57 3.81 8.92
03:00 Atletico Tucuman - Sarmiento Resistencia 1.65 3.95 7.00
19:30 Douglas Haig - Nueva Chicago 2.13 3.25 4.68
20:30 Crucero del Norte - Temperley 2.34 3.00 4.00
22:30 Union Santa Fe - Independiente Rivadavia 2.08 3.23 4.32
23:00 Ferro Carril Oeste - Aldosivi 2.59 3.00 3.46
15 września 2014 1 X 2
23:10 Argentinos Juniors - Colon Santa Fe 1.91 3.25 5.18
17 września 2014 1 X 2
20:30 Nueva Chicago - Boca Unidos 2.40 2.93 3.60
18 września 2014 1 X 2
00:00 Huracan TA - Crucero del Norte 1.72 3.41 7.70
01:00 Aldosivi - Douglas Haig 1.93 3.13 5.43
02:00 Guarani AF - Ferro Carril Oeste 2.58 2.90 3.76
02:00 Patronato Parana - Atletico Tucuman 2.67 2.91 3.40
02:00 Sarmiento Resistencia - Santamarina Tandil 1.92 3.25 5.36
02:30 Gimnasia Jujuy - Instituto AC Cordoba 1.71 3.45 7.76
19 września 2014 1 X 2
02:00 Temperley - Union Santa Fe 2.51 3.05 3.46
20 września 2014 1 X 2
02:00 Colon Santa Fe - San Martin San Juan 2.06 3.10 5.10
21 września 2014 1 X 2
21:00 Boca Unidos - Aldosivi 1.95 3.20 5.61
21:00 All Boys - Temperley 2.45 3.00 3.75
22:15 Crucero del Norte - Sarmiento Resistencia 1.97 3.20 5.25
22 września 2014 1 X 2
01:00 Atletico Tucuman - Sportivo Belgrano 1.81 3.40 6.68
01:00 Instituto AC Cordoba - Nueva Chicago 2.05 3.10 4.93
21:00 Union Santa Fe - Huracan TA 2.67 3.02 3.24
23 września 2014 1 X 2
01:00 Douglas Haig - Guarani AF 1.77 3.46 5.70
01:30 Santamarina Tandil - Patronato Parana 2.63 2.92 3.20
24 września 2014 1 X 2
01:10 San Martin San Juan - Argentinos Juniors 2.25 3.10 4.15
25 września 2014 1 X 2
01:00 Ferro Carril Oeste - Colon Santa Fe 3.53 2.90 2.53
27 września 2014 1 X 2
01:00 Aldosivi - Instituto AC Cordoba 1.95 3.30 6.10
02:00 Sportivo Belgrano - Santamarina Tandil 2.56 3.10 4.15
02:00 Temperley - Independiente Rivadavia 2.23 3.10 4.20
02:00 Sarmiento Resistencia - Union Santa Fe 2.47 2.95 3.45
20:30 Nueva Chicago - Gimnasia Jujuy 2.57 3.00 3.48
21:00 Argentinos Juniors - Ferro Carril Oeste 1.70 3.65 6.60
28 września 2014 1 X 2
00:30 Patronato Parana - Crucero del Norte 2.32 3.00 4.05
20:00 Huracan TA - All Boys 1.92 3.20 5.08
22:15 Colon Santa Fe - Douglas Haig 1.75 3.43 6.00
1 października 2014 1 X 2
20:30 Crucero del Norte - Sportivo Belgrano 1.63 3.60 7.33
2 października 2014 1 X 2
00:00 All Boys - Sarmiento Resistencia 2.45 3.00 3.84
01:30 Santamarina Tandil - Atletico Tucuman 3.60 3.10 2.35
01:30 Union Santa Fe - Patronato Parana 1.85 3.29 5.70
02:00 Instituto AC Cordoba - Guarani AF 2.15 3.10 4.98
02:00 Independiente Rivadavia - Huracan TA 2.47 3.01 3.63
02:00 Boca Unidos - Colon Santa Fe 2.27 3.00 4.16
02:30 Gimnasia Jujuy - Aldosivi 2.10 3.10 5.04
3 października 2014 1 X 2
00:10 Douglas Haig - Argentinos Juniors 3.60 2.90 2.60
01:00 Ferro Carril Oeste - San Martin San Juan 4.46 3.05 2.12
5 października 2014 1 X 2
20:00 Crucero del Norte - Atletico Tucuman 2.21 3.20 3.94
20:00 Union Santa Fe - Sportivo Belgrano 1.80 3.50 5.88
6 października 2014 1 X 2
01:00 Gimnasia Jujuy - Guarani AF 1.71 3.60 6.25
02:00 Instituto AC Cordoba - Colon Santa Fe 3.16 3.10 2.70
20:30 Nueva Chicago - Aldosivi 2.56 3.00 3.59
7 października 2014 1 X 2
01:30 All Boys - Patronato Parana 2.15 3.05 4.54
8 października 2014 1 X 2
01:00 Douglas Haig - San Martin San Juan 3.55 2.95 2.50
11 października 2014 1 X 2
01:30 Santamarina Tandil - Crucero del Norte 3.48 2.90 2.56
21:30 Sarmiento Resistencia - Temperley 2.07 3.20 4.60
23:30 Colon Santa Fe - Gimnasia Jujuy 2.02 3.17 4.64
12 października 2014 1 X 2
20:00 Argentinos Juniors - Instituto AC Cordoba 1.67 3.50 7.85
23:00 Atletico Tucuman - Union Santa Fe 2.20 3.10 4.33
13 października 2014 1 X 2
00:30 Patronato Parana - Independiente Rivadavia 2.38 2.92 3.94
22:30 Guarani AF - Nueva Chicago 2.48 2.90 3.66
23:10 Sportivo Belgrano - All Boys 3.16 2.90 2.88
23:30 San Martin San Juan - Boca Unidos 1.91 3.32 5.66
18 października 2014 1 X 2
21:00 Nueva Chicago - Colon Santa Fe 2.68 3.00 3.50
23:10 All Boys - Atletico Tucuman 2.60 2.95 3.10
19 października 2014 1 X 2
00:00 Union Santa Fe - Santamarina Tandil 1.75 3.44 6.58
01:00 Aldosivi - Guarani AF 1.96 3.20 5.06
01:00 Independiente Rivadavia - Sportivo Belgrano 2.01 3.30 4.95
20:00 Huracan TA - Sarmiento Resistencia 2.00 3.26 5.07
21:30 Boca Unidos - Ferro Carril Oeste 1.95 3.30 5.41
22:15 Instituto AC Cordoba - San Martin San Juan 3.60 3.05 2.42
20 października 2014 1 X 2
02:00 Temperley - Patronato Parana 2.40 3.00 3.87
22 października 2014 1 X 2
00:10 Gimnasia Jujuy - Argentinos Juniors 2.31 3.09 3.63
24 października 2014 1 X 2
23:10 Colon Santa Fe - Aldosivi 1.88 3.37 5.90
25 października 2014 1 X 2
01:30 Douglas Haig - Boca Unidos 3.10 3.00 2.85
03:00 Atletico Tucuman - Independiente Rivadavia 1.90 3.25 5.20
26 października 2014 1 X 2
01:00 Santamarina Tandil - All Boys 2.52 2.90 3.52
01:10 Argentinos Juniors - Nueva Chicago 1.77 3.35 7.00
19:00 Crucero del Norte - Union Santa Fe 2.11 3.10 4.65
20:00 Patronato Parana - Huracan TA 2.70 3.00 3.25
20:00 Ferro Carril Oeste - Instituto AC Cordoba 2.23 3.07 4.03
23:00 Sportivo Belgrano - Temperley 2.79 3.02 3.10
27 października 2014 1 X 2
00:00 San Martin San Juan - Gimnasia Jujuy 1.95 3.20 5.20
30 października 2014 1 X 2
20:00 Boca Unidos - Argentinos Juniors 2.26 3.00 4.00
31 października 2014 1 X 2
22:10 All Boys - Crucero del Norte 2.62 3.00 3.30
1 listopada 2014 1 X 2
01:00 Guarani AF - Colon Santa Fe 3.89 3.13 2.30
01:00 Instituto AC Cordoba - Douglas Haig 2.10 3.20 4.53
01:30 Independiente Rivadavia - Santamarina Tandil 1.81 3.40 5.75
01:30 Gimnasia Jujuy - Ferro Carril Oeste 1.71 3.50 8.06
18:00 Temperley - Atletico Tucuman 2.70 3.00 3.20
19:00 Huracan TA - Sportivo Belgrano 1.90 3.35 6.00
20:00 Nueva Chicago - San Martin San Juan 2.50 3.05 3.36
20:30 Sarmiento Resistencia - Patronato Parana 2.10 3.13 4.37
5 listopada 2014 1 X 2
20:00 Boca Unidos - Instituto AC Cordoba 1.97 3.20 5.00
23:00 Atletico Tucuman - Huracan TA 2.04 3.24 4.60
6 listopada 2014 1 X 2
00:00 Ferro Carril Oeste - Nueva Chicago 3.50 3.25 2.50
00:00 Douglas Haig - Gimnasia Jujuy 2.60 3.02 3.30
00:30 Santamarina Tandil - Temperley 2.50 3.10 3.27
01:00 Sportivo Belgrano - Sarmiento Resistencia 2.96 2.95 2.80
01:00 Union Santa Fe - All Boys 1.83 3.40 6.00
7 listopada 2014 1 X 2
22:10 Argentinos Juniors - Guarani AF 1.57 3.90 9.00
8 listopada 2014 1 X 2
01:30 San Martin San Juan - Aldosivi 1.69 3.66 6.66
20:00 Nueva Chicago - Douglas Haig 2.04 3.20 4.60
9 listopada 2014 1 X 2
20:00 Sarmiento Resistencia - Atletico Tucuman 2.34 3.00 3.65
10 listopada 2014 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Sportivo Belgrano 1.93 3.25 5.00
22:10 Huracan TA - Santamarina Tandil 1.85 3.56 5.43
11 listopada 2014 1 X 2
01:00 Temperley - Crucero del Norte 2.38 3.16 3.50
01:30 Gimnasia Jujuy - Boca Unidos 2.26 3.12 4.10
23:00 Colon Santa Fe - Argentinos Juniors 2.15 3.32 4.20
12 listopada 2014 1 X 2
00:00 Aldosivi - Ferro Carril Oeste 2.15 3.40 4.20
01:00 Guarani AF - San Martin San Juan 3.53 3.20 2.40
15 listopada 2014 1 X 2
21:00 Crucero del Norte - Huracan TA 2.39 3.16 3.45
21:00 All Boys - Independiente Rivadavia 1.81 3.40 5.50
22:10 Union Santa Fe - Temperley 1.81 3.45 5.70
23:00 Aldosivi - Argentinos Juniors 2.84 3.00 3.00
16 listopada 2014 1 X 2
21:00 Ferro Carril Oeste - Guarani AF 2.30 3.09 3.70
21:00 Boca Unidos - Nueva Chicago 2.25 3.10 3.78
21:00 Santamarina Tandil - Sarmiento Resistencia 2.45 3.15 3.82
23:15 Atletico Tucuman - Patronato Parana 2.27 3.31 4.03
23:15 Instituto AC Cordoba - Gimnasia Jujuy 3.07 3.10 2.72
18 listopada 2014 1 X 2
01:30 San Martin San Juan - Colon Santa Fe 2.20 3.15 3.86
20 listopada 2014 1 X 2
00:30 Douglas Haig - Aldosivi 2.47 3.02 3.43
22 listopada 2014 1 X 2
21:00 Sarmiento Resistencia - Crucero del Norte 2.05 3.26 4.70
23 listopada 2014 1 X 2
21:00 Huracan TA - Union Santa Fe 2.25 3.20 3.90
21:00 Colon Santa Fe - Ferro Carril Oeste 1.73 4.00 8.40
23:15 Sportivo Belgrano - Atletico Tucuman 3.68 3.16 2.45
24 listopada 2014 1 X 2
00:00 Patronato Parana - Santamarina Tandil 2.20 3.31 5.48
21:15 Nueva Chicago - Instituto AC Cordoba 1.87 3.48 5.25
23:15 Temperley - All Boys 1.75 3.54 6.41
25 listopada 2014 1 X 2
00:00 Aldosivi - Boca Unidos 2.02 3.30 4.65
01:00 Guarani AF - Douglas Haig 2.67 3.05 3.10
01:30 Argentinos Juniors - San Martin San Juan 2.12 3.11 4.15
29 listopada 2014 1 X 2
21:00 Douglas Haig - Colon Santa Fe 3.60 3.10 2.45
30 listopada 2014 1 X 2
00:00 Santamarina Tandil - Sportivo Belgrano 1.73 3.70 7.50
21:00 Crucero del Norte - Patronato Parana 2.05 3.25 4.45
21:00 Boca Unidos - Guarani AF 1.87 3.35 5.58
22:00 Independiente Rivadavia - Temperley 2.45 3.07 3.75
23:15 Gimnasia Jujuy - Nueva Chicago 2.10 3.06 4.66
23:15 Union Santa Fe - Sarmiento Resistencia 2.07 3.18 4.58
1 grudnia 2014 1 X 2
01:30 Ferro Carril Oeste - Argentinos Juniors 6.92 3.40 1.79
2 grudnia 2014 1 X 2
00:10 All Boys - Huracan TA 4.49 3.30 2.19
6 grudnia 2014 1 X 2
01:00 Patronato Parana - Union Santa Fe 5.25 3.41 1.88
01:00 Sportivo Belgrano - Crucero del Norte 3.00 3.05 3.14
22:00 Sarmiento Resistencia - All Boys 1.69 3.65 7.00
7 grudnia 2014 1 X 2
01:00 Guarani AF - Instituto AC Cordoba 2.51 3.05 3.35
21:00 San Martin San Juan - Ferro Carril Oeste 1.36 4.80 15.04
21:00 Colon Santa Fe - Boca Unidos 1.91 3.30 5.10
21:00 Aldosivi - Gimnasia Jujuy 2.50 3.05 3.40
21:00 Argentinos Juniors - Douglas Haig 1.42 4.66 9.50
8 grudnia 2014 1 X 2
22:10 Atletico Tucuman - Santamarina Tandil 1.84 3.41 5.25
22:10 Huracan TA - Independiente Rivadavia 1.35 5.50 13.00