loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Bosnia I Hercegowina

Bośnia i Hercegowina - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier Liga.

Piłka Nożna Bośnia i Hercegowina Premier Liga Najwyższe kursy
23 lipca 2016 1 X 2
17:00 Celik Zenica - Metalleghe 1.70 3.82 4.75
18:00 Sloboda Tuzla - Olimpic Sarajevo 1.44 4.10 10.75
20:30 Zeljeznicar Sarajewo - FK Sarajewo 2.32 3.10 3.10
24 lipca 2016 1 X 2
17:30 Krupa na Vrbasu - Mladost Doboj Kakanj 2.50 3.35 3.10
19:30 Siroki Brijeg - Vitez 1.33 4.80 10.00
20:00 Zrinjski Mostar - Radnik Bijeljina 1.50 4.15 8.30
30 lipca 2016 1 X 2
17:30 Vitez - Mladost Doboj Kakanj 2.22 3.18 3.50
17:30 Metalleghe - Krupa na Vrbasu 1.75 3.38 4.80
17:30 Olimpic Sarajevo - Zeljeznicar Sarajewo 6.50 4.50 1.52
31 lipca 2016 1 X 2
17:30 Radnik Bijeljina - Celik Zenica 1.67 3.95 5.75
19:45 FK Sarajewo - Zrinjski Mostar 2.20 3.20 3.32
21:00 Siroki Brijeg - Sloboda Tuzla 2.15 3.42 3.35
5 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Sloboda Tuzla - Vitez 1.37 4.80 9.70
6 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Celik Zenica - FK Sarajewo 5.00 3.86 1.75
17:30 Krupa na Vrbasu - Radnik Bijeljina 2.42 3.30 3.32
20:00 Zeljeznicar Sarajewo - Siroki Brijeg 1.70 3.50 4.95
20:30 Zrinjski Mostar - Olimpic Sarajevo 1.25 6.70 11.50
7 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Mladost Doboj Kakanj - Metalleghe 1.98 3.46 3.80
10 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Olimpic Sarajevo - Celik Zenica 2.65 3.04 2.80
17:30 FK Sarajewo - Krupa na Vrbasu 1.25 5.40 12.50
17:30 Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajewo 2.40 3.30 3.29
17:30 Vitez - Metalleghe 1.75 3.50 4.60
17:30 Radnik Bijeljina - Mladost Doboj Kakanj 1.83 3.35 4.40
21:00 Siroki Brijeg - Zrinjski Mostar 2.61 3.04 2.80
13 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Mladost Doboj Kakanj - FK Sarajewo 3.66 3.55 1.95
17:30 Krupa na Vrbasu - Olimpic Sarajevo 1.65 4.00 5.54
19:00 Celik Zenica - Siroki Brijeg 4.00 3.50 2.00
20:30 Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla 1.74 3.62 4.45
14 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Metalleghe - Radnik Bijeljina 2.68 3.35 2.55
20:00 Zeljeznicar Sarajewo - Vitez 1.28 6.10 10.00
20 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Olimpic Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj 2.60 3.34 2.70
17:30 Sloboda Tuzla - Celik Zenica 1.22 6.40 12.45
21:00 Zeljeznicar Sarajewo - Zrinjski Mostar 2.52 3.22 2.80
21 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Vitez - Radnik Bijeljina 2.02 3.54 4.10
20:30 Siroki Brijeg - Krupa na Vrbasu 1.47 4.50 6.75
22 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 FK Sarajewo - Metalleghe 1.25 7.00 11.00
27 sierpnia 2016 1 X 2
17:30 Radnik Bijeljina - FK Sarajewo 3.18 3.43 2.18
17:30 Metalleghe - Olimpic Sarajevo 1.70 4.00 6.20
17:30 Krupa na Vrbasu - Sloboda Tuzla 3.52 3.46 2.15
19:30 Celik Zenica - Zeljeznicar Sarajewo 5.50 3.75 1.80
20:00 Zrinjski Mostar - Vitez 1.25 6.00 12.00
28 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Mladost Doboj Kakanj - Siroki Brijeg 3.20 3.25 2.35
10 września 2016 1 X 2
19:00 Zrinjski Mostar - Celik Zenica 1.27 5.40 11.00
19:30 Zeljeznicar Sarajewo - Krupa na Vrbasu 1.40 4.50 8.52
11 września 2016 1 X 2
15:00 Olimpic Sarajevo - Radnik Bijeljina 2.81 3.10 2.55
15:30 Vitez - FK Sarajewo 4.25 3.40 1.87
16:30 Sloboda Tuzla - Mladost Doboj Kakanj 1.45 4.15 6.90
19:30 Siroki Brijeg - Metalleghe 1.41 4.50 7.00
17 września 2016 1 X 2
15:30 Mladost Doboj Kakanj - Zeljeznicar Sarajewo 2.93 3.30 2.32
16:00 Celik Zenica - Vitez 1.83 3.60 4.95
16:00 Krupa na Vrbasu - Zrinjski Mostar 4.20 3.52 2.00
16:00 Radnik Bijeljina - Siroki Brijeg 2.88 3.25 2.38
18 września 2016 1 X 2
16:00 Metalleghe - Sloboda Tuzla 3.46 3.35 2.40
17:00 FK Sarajewo - Olimpic Sarajevo 1.21 6.30 11.50
24 września 2016 1 X 2
16:00 Celik Zenica - Krupa na Vrbasu 2.40 3.90 3.75
16:00 Sloboda Tuzla - Radnik Bijeljina 2.14 3.57 3.78
16:00 Vitez - Olimpic Sarajevo 1.55 4.10 6.20
19:00 Zrinjski Mostar - Mladost Doboj Kakanj 1.50 4.33 7.00
25 września 2016 1 X 2
19:00 Zeljeznicar Sarajewo - Metalleghe 1.40 4.70 7.75
19:00 Siroki Brijeg - FK Sarajewo 2.18 3.28 3.48
30 września 2016 1 X 2
15:30 Mladost Doboj Kakanj - Celik Zenica 1.53 4.20 6.60
1 października 2016 1 X 2
15:00 Olimpic Sarajevo - Siroki Brijeg 3.47 3.60 2.10
15:00 FK Sarajewo - Sloboda Tuzla 1.50 4.50 6.50
15:30 Metalleghe - Zrinjski Mostar 6.00 4.35 1.68
15:30 Radnik Bijeljina - Zeljeznicar Sarajewo 2.86 3.25 2.63
15:30 Krupa na Vrbasu - Vitez 2.17 3.60 3.56
15 października 2016 1 X 2
14:30 Olimpic Sarajevo - Sloboda Tuzla 2.78 3.10 2.60
15:00 Mladost Doboj Kakanj - Krupa na Vrbasu 1.95 3.30 3.94
15:00 Radnik Bijeljina - Zrinjski Mostar 2.85 3.25 2.53
15:00 Metalleghe - Celik Zenica 2.10 3.40 3.46
15:00 Vitez - Siroki Brijeg 2.60 3.25 2.86
16 października 2016 1 X 2
15:00 FK Sarajewo - Zeljeznicar Sarajewo 2.30 3.27 3.56
22 października 2016 1 X 2
15:00 Sloboda Tuzla - Siroki Brijeg 2.18 3.42 3.40
15:00 Mladost Doboj Kakanj - Vitez 1.85 3.42 4.80
15:00 Krupa na Vrbasu - Metalleghe 1.62 4.00 6.02
16:00 Zrinjski Mostar - FK Sarajewo 1.91 3.45 4.40
19:00 Zeljeznicar Sarajewo - Olimpic Sarajevo 1.20 7.40 18.46
23 października 2016 1 X 2
15:00 Celik Zenica - Radnik Bijeljina 3.31 3.30 2.20
29 października 2016 1 X 2
13:30 Metalleghe - Mladost Doboj Kakanj 3.00 3.10 2.39
14:00 Vitez - Sloboda Tuzla 2.52 3.10 3.35
14:30 Radnik Bijeljina - Krupa na Vrbasu 2.20 3.20 3.76
30 października 2016 1 X 2
13:00 FK Sarajewo - Celik Zenica 4.50 5.15 11.00
16:30 Siroki Brijeg - Zeljeznicar Sarajewo 2.25 3.05 3.28
5 listopada 2016 1 X 2
13:30 Krupa na Vrbasu - FK Sarajewo 7.50 4.20 2.60
13:30 Metalleghe - Vitez 2.34 3.10 3.15
15:30 Zrinjski Mostar - Siroki Brijeg 1.62 4.15 6.06
16:00 Zeljeznicar Sarajewo - Sloboda Tuzla 1.75 4.00 5.59
6 listopada 2016 1 X 2
13:00 Celik Zenica - Olimpic Sarajevo 1.78 3.90 6.30
13:30 Mladost Doboj Kakanj - Radnik Bijeljina 2.78 3.10 2.63
19 listopada 2016 1 X 2
13:00 Sloboda Tuzla - Zrinjski Mostar 2.86 3.17 2.66
13:00 Vitez - Zeljeznicar Sarajewo 3.47 3.07 2.31
13:00 Radnik Bijeljina - Metalleghe 1.35 5.20 12.11
20 listopada 2016 1 X 2
13:00 Olimpic Sarajevo - Krupa na Vrbasu 5.25 4.06 1.75
13:00 FK Sarajewo - Mladost Doboj Kakanj 1.40 5.00 11.00
16:00 Siroki Brijeg - Celik Zenica 1.26 6.40 11.00
26 listopada 2016 1 X 2
13:00 Radnik Bijeljina - Vitez 1.62 4.05 6.49
13:00 Celik Zenica - Sloboda Tuzla 3.66 3.27 2.26
13:00 Mladost Doboj Kakanj - Olimpic Sarajevo 1.25 7.70 15.50
13:00 Krupa na Vrbasu - Siroki Brijeg 2.24 3.20 3.43
14:00 Zrinjski Mostar - Zeljeznicar Sarajewo 1.90 3.32 4.37
27 listopada 2016 1 X 2
13:00 Metalleghe - FK Sarajewo 13.50 6.10 1.25
2 grudnia 2016 1 X 2
13:00 Vitez - Zrinjski Mostar 5.50 3.95 2.28
3 grudnia 2016 1 X 2
13:00 Zeljeznicar Sarajewo - Celik Zenica 1.20 12.25 30.44
13:00 Sloboda Tuzla - Krupa na Vrbasu 1.73 3.78 5.96
13:00 Olimpic Sarajevo - Metalleghe 3.50 3.45 2.10
4 grudnia 2016 1 X 2
13:00 FK Sarajewo - Radnik Bijeljina 1.62 3.61 6.47
16:00 Siroki Brijeg - Mladost Doboj Kakanj 1.62 3.88 6.60