loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Czechy 2011/2012

Czechy - archiwalne kursy bukmacherskie 2011/2012

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga, FNL, Puchar.

Piłka Nożna Czechy I liga Najwyższe kursy
29 lipca 2011 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 3.08 3.37 2.50
20:15 Bohemians 1905 - Slavia Praga 4.56 3.33 2.38
30 lipca 2011 1 X 2
17:00 Banik Ostrava - Teplice 2.75 3.19 3.33
17:30 Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1.62 4.15 6.72
19:00 Slovacko - Pribram 2.12 3.36 5.25
31 lipca 2011 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Viktoria Zizkov 1.70 3.85 6.50
17:00 Ceske Budejovice - Sparta Praga 6.40 3.57 1.73
5 sierpnia 2011 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Ceske Budejovice 2.05 3.40 4.33
20:15 Teplice - Hradec Kralove 1.97 3.50 5.25
6 sierpnia 2011 1 X 2
16:00 Pribram - Viktoria Zizkov 2.10 3.45 4.75
18:00 Sigma Ołomuniec - Banik Ostrava 1.50 4.62 8.53
18:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 2.00 3.46 4.52
7 sierpnia 2011 1 X 2
17:00 Mlada Boleslav - Slovacko 1.60 4.21 7.21
17:00 Bohemians 1905 - Viktoria Pilzno 4.50 3.40 2.14
19:30 Sparta Praga - Baumit Jablonec 1.68 3.80 6.50
12 sierpnia 2011 1 X 2
18:00 Viktoria Pilzno - Teplice 1.60 4.37 7.96
20:15 Viktoria Zizkov - Dukla Praga 2.85 3.20 2.99
13 sierpnia 2011 1 X 2
18:20 Banik Ostrava - Mlada Boleslav 3.40 3.35 2.50
14 sierpnia 2011 1 X 2
17:00 Ceske Budejovice - Sigma Ołomuniec 3.70 3.36 2.38
17:00 Slavia Praga - Pribram 1.67 4.19 8.21
17:00 Hradec Kralove - Slovan Liberec 2.74 3.30 3.05
17:00 Slovacko - Sparta Praga 6.25 3.86 1.68
15 sierpnia 2011 1 X 2
18:30 Baumit Jablonec - Bohemians 1905 1.55 4.11 8.93
19 sierpnia 2011 1 X 2
20:15 Baumit Jablonec - Banik Ostrava 1.35 5.57 13.55
20 sierpnia 2011 1 X 2
16:00 Pribram - Slovan Liberec 5.97 3.80 2.20
18:20 Dukla Praga - Viktoria Pilzno 4.00 3.60 2.05
21 sierpnia 2011 1 X 2
17:00 Sparta Praga - Hradec Kralove 1.32 5.31 12.80
17:00 Sigma Ołomuniec - Slovacko 1.40 4.81 10.09
17:00 Mlada Boleslav - Viktoria Zizkov 1.41 4.75 9.71
17:00 Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 1.95 3.60 5.25
22 sierpnia 2011 1 X 2
18:30 Teplice - Slavia Praga 2.65 3.29 3.20
26 sierpnia 2011 1 X 2
20:15 Slavia Praga - Mlada Boleslav 2.40 3.40 3.65
27 sierpnia 2011 1 X 2
17:00 Banik Ostrava - Bohemians 1905 2.51 3.30 3.68
19:00 Slovacko - Dukla Praga 2.00 3.40 4.85
19:20 Slovan Liberec - Teplice 1.67 4.40 6.94
28 sierpnia 2011 1 X 2
17:00 Viktoria Zizkov - Sigma Ołomuniec 4.05 3.42 2.10
17:00 Hradec Kralove - Pribram 1.68 3.91 6.70
17:00 Ceske Budejovice - Baumit Jablonec 4.40 3.77 1.90
29 sierpnia 2011 1 X 2
18:30 Viktoria Pilzno - Sparta Praga 2.25 3.40 3.62
9 września 2011 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Hradec Kralove 2.60 3.25 3.02
20:15 Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 2.61 3.25 3.22
10 września 2011 1 X 2
17:00 Bohemians 1905 - Slovacko 2.05 3.40 5.00
20:15 Mlada Boleslav - Slovan Liberec 2.30 3.57 3.98
11 września 2011 1 X 2
17:00 Teplice - Pribram 1.65 4.02 6.94
17:00 Ceske Budejovice - Banik Ostrava 2.25 3.70 5.31
17:00 Baumit Jablonec - Slavia Praga 1.55 4.50 7.00
12 września 2011 1 X 2
20:15 Sparta Praga - Viktoria Zizkov 1.20 7.60 23.95
16 września 2011 1 X 2
20:15 Slavia Praga - Dukla Praga 2.20 3.85 5.01
17 września 2011 1 X 2
18:00 Slovan Liberec - Sigma Ołomuniec 2.06 3.82 4.79
19:00 Slovacko - Ceske Budejovice 1.94 3.53 5.00
20:15 Viktoria Pilzno - Baumit Jablonec 2.38 3.40 3.60
18 września 2011 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Teplice 3.29 3.25 2.50
17:00 Pribram - Mlada Boleslav 3.96 3.40 2.20
17:00 Hradec Kralove - Bohemians 1905 2.21 3.30 4.66
19 września 2011 1 X 2
18:30 Banik Ostrava - Sparta Praga 10.00 5.07 1.40
23 września 2011 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Pribram 1.91 3.67 4.90
20:15 Ceske Budejovice - Viktoria Pilzno 6.75 4.19 1.62
24 września 2011 1 X 2
16:35 Sigma Ołomuniec - Teplice 1.90 3.72 5.38
17:00 Banik Ostrava - Slovacko 2.56 3.16 3.40
25 września 2011 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Viktoria Zizkov 1.21 6.76 17.65
16:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1.70 3.98 5.67
17:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 3.92 3.45 2.34
26 września 2011 1 X 2
19:30 Sparta Praga - Slavia Praga 1.37 5.05 11.00
1 października 2011 1 X 2
17:20 Pribram - Sparta Praga 12.00 5.00 1.44
18:00 Slovan Liberec - Dukla Praga 1.52 4.78 9.00
19:30 Viktoria Zizkov - Bohemians 1905 2.91 3.20 2.88
2 października 2011 1 X 2
15:00 Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 2.70 3.32 2.96
17:00 Teplice - Mlada Boleslav 2.37 3.29 3.64
17:00 Hradec Kralove - Ceske Budejovice 1.77 3.60 5.50
17:00 Viktoria Pilzno - Banik Ostrava 1.22 6.50 15.00
3 października 2011 1 X 2
18:30 Slovacko - Baumit Jablonec 4.71 3.72 1.91
14 października 2011 1 X 2
20:15 Slovacko - Viktoria Pilzno 4.52 3.81 1.91
15 października 2011 1 X 2
16:00 Banik Ostrava - Hradec Kralove 2.35 3.27 3.56
18:20 Sparta Praga - Slovan Liberec 1.49 4.67 8.51
16 października 2011 1 X 2
15:00 Ceske Budejovice - Teplice 3.04 3.25 2.60
15:00 Baumit Jablonec - Pribram 1.25 6.40 14.50
17:00 Sigma Ołomuniec - Mlada Boleslav 2.08 3.72 4.75
17:00 Bohemians 1905 - Dukla Praga 2.38 3.25 3.60
17 października 2011 1 X 2
18:30 Viktoria Zizkov - Slavia Praga 3.70 3.31 2.30
21 października 2011 1 X 2
20:15 Slovan Liberec - Banik Ostrava 1.40 5.48 13.25
22 października 2011 1 X 2
16:00 Pribram - Sigma Ołomuniec 4.14 3.46 2.20
18:20 Dukla Praga - Baumit Jablonec 4.29 3.51 2.00
23 października 2011 1 X 2
15:00 Hradec Kralove - Slovacko 2.16 3.30 4.16
15:00 Slavia Praga - Ceske Budejovice 1.57 4.16 7.30
17:00 Mlada Boleslav - Bohemians 1905 1.73 3.80 6.87
17:00 Viktoria Pilzno - Viktoria Zizkov 1.22 6.58 20.80
24 października 2011 1 X 2
18:30 Teplice - Sparta Praga 5.46 3.50 1.82
28 października 2011 1 X 2
18:00 Bohemians 1905 - Sigma Ołomuniec 3.42 3.20 2.70
20:15 Viktoria Pilzno - Hradec Kralove 1.35 5.84 12.20
29 października 2011 1 X 2
16:00 Banik Ostrava - Dukla Praga 2.63 3.20 3.14
18:20 Sparta Praga - Mlada Boleslav 1.42 4.88 9.75
30 października 2011 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Slovan Liberec 5.64 3.75 1.76
15:00 Ceske Budejovice - Pribram 2.06 3.41 4.51
17:00 Slovacko - Slavia Praga 2.42 3.25 3.90
31 października 2011 1 X 2
18:30 Baumit Jablonec - Teplice 1.54 4.34 7.50
4 listopada 2011 1 X 2
20:15 Hradec Kralove - Baumit Jablonec 5.08 3.78 1.80
5 listopada 2011 1 X 2
16:00 Pribram - Bohemians 1905 2.57 3.30 3.10
16:00 Slovan Liberec - Ceske Budejovice 1.33 5.14 10.90
18:40 Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 4.00 3.25 2.40
6 listopada 2011 1 X 2
17:00 Mlada Boleslav - Dukla Praga 1.65 3.92 6.33
17:00 Teplice - Slovacko 1.81 3.62 5.46
17:00 Slavia Praga - Viktoria Pilzno 4.20 3.45 2.03
7 listopada 2011 1 X 2
18:30 Viktoria Zizkov - Banik Ostrava 2.60 3.25 3.33
18 listopada 2011 1 X 2
20:15 Baumit Jablonec - Sigma Ołomuniec 1.57 4.33 7.01
19 listopada 2011 1 X 2
14:00 Dukla Praga - Teplice 2.55 3.28 3.02
17:00 Slovacko - Slovan Liberec 4.33 3.40 2.21
18:20 Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav 1.60 4.27 6.75
20 listopada 2011 1 X 2
15:00 Hradec Kralove - Slavia Praga 2.90 3.05 2.85
15:00 Ceske Budejovice - Viktoria Zizkov 1.82 3.70 5.51
17:00 Banik Ostrava - Pribram 2.13 3.50 4.34
21 listopada 2011 1 X 2
18:30 Bohemians 1905 - Sparta Praga 7.50 3.80 1.63
25 listopada 2011 1 X 2
20:15 Sparta Praga - Dukla Praga 1.31 5.80 12.50
26 listopada 2011 1 X 2
17:45 Slovan Liberec - Baumit Jablonec 2.36 3.59 3.65
27 listopada 2011 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Slovacko 2.96 3.25 2.65
14:30 Teplice - Bohemians 1905 1.73 3.95 7.14
16:00 Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 1.40 5.12 10.63
17:00 Sigma Ołomuniec - Hradec Kralove 1.68 3.91 7.06
17:00 Pribram - Viktoria Pilzno 6.75 4.35 1.59
28 listopada 2011 1 X 2
18:30 Slavia Praga - Banik Ostrava 1.55 4.15 7.30
2 grudnia 2011 1 X 2
20:15 Viktoria Pilzno - Bohemians 1905 1.47 6.62 17.51
3 grudnia 2011 1 X 2
16:00 Slavia Praga - Slovan Liberec 3.10 3.25 2.77
16:00 Banik Ostrava - Sigma Ołomuniec 3.10 3.13 2.68
19:20 Baumit Jablonec - Sparta Praga 2.70 3.43 5.23
4 grudnia 2011 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Pribram 3.40 3.25 2.53
15:00 Ceske Budejovice - Dukla Praga 2.63 3.25 3.05
17:00 Hradec Kralove - Teplice 2.75 3.15 3.07
5 grudnia 2011 1 X 2
18:30 Slovacko - Mlada Boleslav 3.25 3.25 2.67
17 lutego 2012 1 X 2
20:15 Dukla Praga - Viktoria Zizkov 1.48 4.30 8.53
18 lutego 2012 1 X 2
14:00 Pribram - Slavia Praga 2.85 3.21 2.78
16:00 Slovan Liberec - Hradec Kralove 1.40 5.03 10.50
18:20 Sparta Praga - Slovacko 1.35 5.50 12.50
19 lutego 2012 1 X 2
15:00 Mlada Boleslav - Banik Ostrava 1.45 4.75 8.90
17:00 Teplice - Viktoria Pilzno 3.75 3.47 2.21
17:00 Bohemians 1905 - Baumit Jablonec 4.65 3.66 1.91
20 lutego 2012 1 X 2
18:00 Sigma Ołomuniec - Ceske Budejovice 1.68 3.80 6.50
24 lutego 2012 1 X 2
20:15 Hradec Kralove - Sparta Praga 6.65 3.82 1.65
25 lutego 2012 1 X 2
16:00 Banik Ostrava - Baumit Jablonec 4.50 3.65 1.95
17:00 Slovacko - Sigma Ołomuniec 2.80 3.10 3.21
18:50 Slovan Liberec - Pribram 1.35 5.55 10.50
26 lutego 2012 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Mlada Boleslav 7.50 4.21 1.54
15:00 Ceske Budejovice - Bohemians 1905 1.91 3.52 4.55
17:00 Viktoria Pilzno - Dukla Praga 1.42 5.00 9.00
27 lutego 2012 1 X 2
18:00 Slavia Praga - Teplice 2.50 3.32 3.82
2 marca 2012 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Slovacko 2.13 3.30 4.20
20:15 Teplice - Slovan Liberec 3.70 3.38 2.25
3 marca 2012 1 X 2
15:00 Pribram - Hradec Kralove 2.68 3.20 3.10
18:20 Sparta Praga - Viktoria Pilzno 2.20 3.70 4.33
4 marca 2012 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Ceske Budejovice 1.38 5.16 10.24
17:00 Sigma Ołomuniec - Viktoria Zizkov 1.33 5.11 13.83
17:00 Mlada Boleslav - Slavia Praga 1.83 3.61 5.50
5 marca 2012 1 X 2
18:00 Bohemians 1905 - Banik Ostrava 2.97 3.10 2.82
9 marca 2012 1 X 2
20:15 Viktoria Zizkov - Sparta Praga 11.84 5.67 1.33
10 marca 2012 1 X 2
16:00 Banik Ostrava - Ceske Budejovice 2.20 3.30 3.91
17:00 Slovacko - Bohemians 1905 1.84 3.75 5.51
19:30 Slovan Liberec - Mlada Boleslav 1.85 3.84 4.60
11 marca 2012 1 X 2
15:00 Hradec Kralove - Dukla Praga 2.53 3.25 3.60
15:00 Viktoria Pilzno - Sigma Ołomuniec 1.45 4.70 8.56
17:00 Slavia Praga - Baumit Jablonec 3.23 3.26 2.61
12 marca 2012 1 X 2
18:00 Pribram - Teplice 3.50 3.25 2.36
16 marca 2012 1 X 2
20:15 Sparta Praga - Banik Ostrava 1.40 5.03 13.37
17 marca 2012 1 X 2
15:50 Baumit Jablonec - Viktoria Pilzno 2.78 3.43 2.85
16:00 Sigma Ołomuniec - Slovan Liberec 2.80 3.25 2.86
17:30 Teplice - Viktoria Zizkov 1.33 5.09 12.70
18 marca 2012 1 X 2
15:00 Ceske Budejovice - Slovacko 2.10 3.40 4.62
16:00 Mlada Boleslav - Pribram 1.40 4.96 11.66
17:00 Bohemians 1905 - Hradec Kralove 2.44 3.10 3.60
19 marca 2012 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Slavia Praga 2.24 3.20 3.89
23 marca 2012 1 X 2
20:15 Pribram - Dukla Praga 2.91 3.20 2.70
24 marca 2012 1 X 2
15:50 Slavia Praga - Sparta Praga 5.00 3.35 2.09
16:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1.30 6.00 14.00
18:30 Slovacko - Banik Ostrava 2.65 3.20 3.21
25 marca 2012 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Mlada Boleslav 3.74 3.30 2.35
17:00 Teplice - Sigma Ołomuniec 2.56 3.25 3.18
17:00 Viktoria Zizkov - Baumit Jablonec 6.29 4.12 1.61
26 marca 2012 1 X 2
16:30 Viktoria Pilzno - Ceske Budejovice 1.33 5.50 12.25
30 marca 2012 1 X 2
20:15 Bohemians 1905 - Viktoria Zizkov 2.21 3.38 4.34
1 kwietnia 2012 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Slovacko 1.49 4.79 8.21
16:00 Mlada Boleslav - Teplice 1.96 3.70 5.50
17:00 Sparta Praga - Pribram 1.28 6.12 15.52
17:00 Sigma Ołomuniec - Slavia Praga 2.00 3.58 4.89
17:00 Ceske Budejovice - Hradec Kralove 2.00 3.59 4.82
20:05 Dukla Praga - Slovan Liberec 3.90 3.41 2.15
2 kwietnia 2012 1 X 2
17:00 Banik Ostrava - Viktoria Pilzno 5.05 3.92 1.85
6 kwietnia 2012 1 X 2
18:00 Teplice - Ceske Budejovice 1.73 3.60 6.14
18:00 Dukla Praga - Bohemians 1905 1.83 3.60 5.80
20:15 Mlada Boleslav - Sigma Ołomuniec 2.15 3.45 3.90
7 kwietnia 2012 1 X 2
16:00 Pribram - Baumit Jablonec 3.49 3.37 2.40
19:00 Slovan Liberec - Sparta Praga 2.42 3.32 3.26
8 kwietnia 2012 1 X 2
17:00 Viktoria Pilzno - Slovacko 1.28 6.07 15.24
17:00 Hradec Kralove - Banik Ostrava 2.54 3.25 3.29
9 kwietnia 2012 1 X 2
20:15 Slavia Praga - Viktoria Zizkov 1.76 3.68 6.25
13 kwietnia 2012 1 X 2
20:15 Ceske Budejovice - Slavia Praga 2.40 3.20 3.50
14 kwietnia 2012 1 X 2
15:50 Sparta Praga - Teplice 1.41 4.53 11.61
19:00 Slovacko - Hradec Kralove 2.03 3.30 4.84
15 kwietnia 2012 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Dukla Praga 2.05 3.61 4.09
17:00 Sigma Ołomuniec - Pribram 1.67 4.35 7.00
17:00 Viktoria Zizkov - Viktoria Pilzno 8.70 4.85 1.44
17:00 Bohemians 1905 - Mlada Boleslav 3.50 3.40 2.37
16 kwietnia 2012 1 X 2
19:00 Banik Ostrava - Slovan Liberec 4.71 3.50 2.10
20 kwietnia 2012 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Banik Ostrava 1.98 3.57 4.43
20:15 Slovan Liberec - Viktoria Zizkov 1.25 7.00 19.20
21 kwietnia 2012 1 X 2
16:00 Pribram - Ceske Budejovice 2.05 3.73 4.22
22 kwietnia 2012 1 X 2
17:00 Slavia Praga - Slovacko 2.10 3.36 4.65
17:00 Hradec Kralove - Viktoria Pilzno 6.34 3.96 1.77
17:00 Teplice - Baumit Jablonec 2.28 3.46 3.60
19:15 Mlada Boleslav - Sparta Praga 4.04 3.48 2.30
23 kwietnia 2012 1 X 2
18:00 Sigma Ołomuniec - Bohemians 1905 1.40 5.28 11.72
27 kwietnia 2012 1 X 2
20:15 Sparta Praga - Sigma Ołomuniec 1.64 4.39 7.33
28 kwietnia 2012 1 X 2
16:45 Ceske Budejovice - Slovan Liberec 5.61 3.84 1.83
17:00 Banik Ostrava - Viktoria Zizkov 1.84 3.65 5.00
19:00 Slovacko - Teplice 3.11 3.20 2.71
29 kwietnia 2012 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Hradec Kralove 1.75 3.97 5.64
17:00 Dukla Praga - Mlada Boleslav 2.50 3.56 3.10
17:00 Bohemians 1905 - Pribram 2.75 3.39 2.74
30 kwietnia 2012 1 X 2
18:00 Viktoria Pilzno - Slavia Praga 1.37 5.24 11.50
3 maja 2012 1 X 2
18:30 Slavia Praga - Hradec Kralove 1.95 3.38 5.00
4 maja 2012 1 X 2
20:15 Slovan Liberec - Slovacko 1.29 6.00 15.00
5 maja 2012 1 X 2
15:20 Pribram - Banik Ostrava 3.12 3.54 2.62
6 maja 2012 1 X 2
10:15 Viktoria Zizkov - Ceske Budejovice 2.66 3.54 2.83
17:00 Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno 3.92 3.81 2.12
17:00 Teplice - Dukla Praga 2.15 3.39 4.18
17:00 Sigma Ołomuniec - Baumit Jablonec 1.91 3.73 4.71
19:15 Sparta Praga - Bohemians 1905 1.19 7.23 22.60
9 maja 2012 1 X 2
18:00 Hradec Kralove - Sigma Ołomuniec 3.39 3.33 2.49
18:00 Baumit Jablonec - Slovan Liberec 4.41 3.88 2.11
18:00 Viktoria Pilzno - Pribram 1.21 8.25 17.65
18:00 Dukla Praga - Sparta Praga 6.05 4.15 1.83
18:00 Slovacko - Viktoria Zizkov 1.61 4.00 6.74
18:00 Bohemians 1905 - Teplice 2.94 3.36 2.78
18:00 Banik Ostrava - Slavia Praga 1.77 4.29 7.77
18:00 Ceske Budejovice - Mlada Boleslav 4.26 3.54 2.27
12 maja 2012 1 X 2
17:30 Teplice - Banik Ostrava 1.62 4.16 6.87
17:30 Pribram - Slovacko 2.60 3.30 3.40
17:30 Slovan Liberec - Viktoria Pilzno 2.83 3.40 3.24
17:30 Sparta Praga - Ceske Budejovice 1.33 6.00 15.00
17:30 Viktoria Zizkov - Hradec Kralove 2.63 3.42 2.91
17:30 Sigma Ołomuniec - Dukla Praga 1.88 3.91 4.77
17:30 Slavia Praga - Bohemians 1905 1.63 3.97 7.05
17:30 Mlada Boleslav - Baumit Jablonec 2.16 3.78 3.81
Piłka Nożna Czechy FNL Najwyższe kursy
5 sierpnia 2011 1 X 2
19:00 Vysocina Jihlava - Bohemians Praha 1.80 3.50 4.60
6 sierpnia 2011 1 X 2
10:15 Sparta Praga B - Znojmo 2.01 3.40 3.85
10:15 Banik Sokolov - MAS Taborsko 1.75 3.60 4.75
17:00 Karvina - Zenit Caslav 1.65 3.75 6.00
18:00 Opava - Usti nad Labem 2.70 3.15 2.80
19:00 Fastav Zlin - Fotbal Trinec 2.15 3.20 3.40
7 sierpnia 2011 1 X 2
17:00 Slovan Varnsdorf - Graffin Vlasim 2.90 3.10 2.60
17:00 Banik Most - Zbrojovka Brno 3.90 3.30 2.00
13 sierpnia 2011 1 X 2
10:15 Usti nad Labem - Sparta Praga B 1.73 3.88 4.50
10:15 Bohemians Praha - Karvina 1.80 3.45 4.75
16:00 Zbrojovka Brno - Opava 1.70 3.60 5.25
17:00 Fotbal Trinec - Slovan Varnsdorf 1.60 3.65 5.75
17:00 MAS Taborsko - Vysocina Jihlava 2.60 3.15 2.60
17:00 Graffin Vlasim - Fastav Zlin 2.35 3.20 3.05
17:00 Znojmo - Banik Most 2.10 3.20 3.65
14 sierpnia 2011 1 X 2
17:00 Zenit Caslav - Banik Sokolov 2.15 3.25 3.35
19 sierpnia 2011 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Usti nad Labem 1.83 3.30 4.33
20 sierpnia 2011 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Zbrojovka Brno 2.52 3.20 2.80
10:15 Bohemians Praha - MAS Taborsko 1.60 3.90 6.30
17:00 Karvina - Fotbal Trinec 2.10 3.25 3.75
18:00 Opava - Graffin Vlasim 2.00 3.25 4.10
19:00 Fastav Zlin - Znojmo 2.00 3.25 3.80
21 sierpnia 2011 1 X 2
17:00 Banik Most - Zenit Caslav 2.10 3.10 3.60
17:00 Slovan Varnsdorf - Sparta Praga B 2.45 3.20 2.90
27 sierpnia 2011 1 X 2
10:15 Usti nad Labem - Karvina 1.90 3.40 4.33
10:15 Sparta Praga B - Fastav Zlin 2.60 3.29 2.88
17:00 Znojmo - Banik Sokolov 2.15 3.25 3.80
17:00 Fotbal Trinec - MAS Taborsko 2.05 3.25 3.50
17:00 Zbrojovka Brno - Bohemians Praha 2.20 3.25 3.40
17:00 Graffin Vlasim - Banik Most 2.00 3.25 4.00
28 sierpnia 2011 1 X 2
17:00 Zenit Caslav - Vysocina Jihlava 2.65 3.00 2.70
17:00 Slovan Varnsdorf - Opava 3.30 3.20 2.22
2 września 2011 1 X 2
19:00 Fastav Zlin - Slovan Varnsdorf 1.40 4.75 9.50
3 września 2011 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Usti nad Labem 3.00 3.40 2.70
10:15 Bohemians Praha - Zenit Caslav 1.56 3.90 6.50
10:30 Karvina - Graffin Vlasim 2.28 3.50 3.60
11:00 MAS Taborsko - Zbrojovka Brno 2.55 3.40 3.20
18:00 Opava - Sparta Praga B 1.60 4.10 6.50
4 września 2011 1 X 2
17:00 Banik Most - Fotbal Trinec 2.30 3.25 3.40
18:00 Vysocina Jihlava - Znojmo 1.73 4.15 5.00
10 września 2011 1 X 2
10:15 Usti nad Labem - Banik Most 1.41 4.20 7.00
10:15 Sparta Praga B - Karvina 2.90 3.30 2.55
17:00 Graffin Vlasim - Bohemians Praha 2.25 3.25 3.15
17:00 Fotbal Trinec - Banik Sokolov 2.02 3.30 3.60
19:00 Fastav Zlin - Opava 2.20 3.25 3.25
11 września 2011 1 X 2
17:00 Znojmo - MAS Taborsko 1.93 3.30 3.70
17:00 Zenit Caslav - Zbrojovka Brno 2.95 3.20 2.30
17:00 Slovan Varnsdorf - Vysocina Jihlava 3.40 3.25 2.05
16 września 2011 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Graffin Vlasim 1.83 3.50 4.25
17 września 2011 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Sparta Praga B 1.57 4.20 7.50
10:15 Bohemians Praha - Usti nad Labem 2.25 3.30 3.25
16:30 MAS Taborsko - Zenit Caslav 2.02 3.25 3.90
16:30 Karvina - Fastav Zlin 2.40 3.20 2.90
17:00 Zbrojovka Brno - Fotbal Trinec 2.10 3.25 3.70
18:00 Opava - Znojmo 1.70 3.50 4.75
18 września 2011 1 X 2
16:30 Banik Most - Slovan Varnsdorf 2.25 3.20 3.15
24 września 2011 1 X 2
10:15 Usti nad Labem - MAS Taborsko 1.60 3.80 5.75
10:15 Sparta Praga B - Vysocina Jihlava 3.50 3.25 2.15
16:30 Graffin Vlasim - Zbrojovka Brno 2.50 3.10 2.80
16:30 Znojmo - Bohemians Praha 2.45 3.10 2.85
18:00 Opava - Karvina 2.10 3.10 3.50
19:00 Fastav Zlin - Banik Most 1.35 4.35 9.00
25 września 2011 1 X 2
16:30 Fotbal Trinec - Zenit Caslav 1.60 3.60 6.00
16:30 Slovan Varnsdorf - Banik Sokolov 2.50 3.10 2.75
30 września 2011 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Opava 1.95 3.50 4.40
1 października 2011 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Graffin Vlasim 1.75 3.60 5.75
10:15 Bohemians Praha - Fotbal Trinec 1.75 3.80 5.50
15:00 Zbrojovka Brno - Usti nad Labem 2.35 3.20 3.00
16:00 MAS Taborsko - Fastav Zlin 2.63 3.00 2.60
16:00 Karvina - Slovan Varnsdorf 1.60 3.80 6.25
2 października 2011 1 X 2
16:00 Banik Most - Sparta Praga B 2.26 3.10 3.05
16:00 Zenit Caslav - Znojmo 2.22 3.05 3.25
8 października 2011 1 X 2
10:15 Usti nad Labem - Fotbal Trinec 1.75 3.60 4.75
10:15 Sparta Praga B - MAS Taborsko 2.30 3.25 3.75
16:00 Znojmo - Zbrojovka Brno 2.55 3.15 2.92
16:00 Karvina - Banik Most 1.52 3.90 5.75
16:00 Opava - Banik Sokolov 2.20 3.20 3.25
16:00 Graffin Vlasim - Zenit Caslav 1.90 3.35 3.80
19:00 Fastav Zlin - Vysocina Jihlava 2.38 3.23 3.20
9 października 2011 1 X 2
16:00 Slovan Varnsdorf - Bohemians Praha 2.65 3.40 3.65
14 października 2011 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Karvina 1.65 3.65 5.75
15 października 2011 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Fastav Zlin 2.30 3.40 3.30
10:15 Bohemians Praha - Sparta Praga B 1.57 4.20 7.75
15:30 Zbrojovka Brno - Slovan Varnsdorf 2.40 3.20 3.35
15:30 Fotbal Trinec - Znojmo 1.95 3.30 3.75
15:30 MAS Taborsko - Graffin Vlasim 2.05 3.25 3.60
16 października 2011 1 X 2
15:30 Zenit Caslav - Usti nad Labem 3.00 3.20 2.22
15:30 Banik Most - Opava 2.84 3.20 2.35
22 października 2011 1 X 2
10:15 Sparta Praga B - Zbrojovka Brno 2.55 3.25 2.88
15:30 Graffin Vlasim - Fotbal Trinec 2.52 3.10 2.75
15:30 Znojmo - Usti nad Labem 2.61 3.10 2.60
15:30 Karvina - Banik Sokolov 2.15 3.25 3.35
16:00 Opava - Bohemians Praha 2.25 3.20 3.10
17:00 Fastav Zlin - Zenit Caslav 1.62 3.55 5.00
23 października 2011 1 X 2
15:30 Banik Most - Vysocina Jihlava 3.90 3.40 1.90
15:30 Slovan Varnsdorf - MAS Taborsko 2.25 3.25 3.20
29 października 2011 1 X 2
10:15 Bohemians Praha - Banik Most 1.35 5.50 12.00
10:15 Banik Sokolov - Vysocina Jihlava 2.30 3.20 3.20
10:15 Usti nad Labem - Slovan Varnsdorf 1.50 4.00 7.00
14:30 MAS Taborsko - Karvina 2.30 3.20 3.00
14:30 Znojmo - Graffin Vlasim 1.95 3.30 3.70
14:30 Fotbal Trinec - Opava 2.10 3.25 3.45
14:30 Zbrojovka Brno - Fastav Zlin 2.40 3.05 2.90
30 października 2011 1 X 2
14:30 Zenit Caslav - Sparta Praga B 2.05 3.30 3.60
4 listopada 2011 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Zbrojovka Brno 1.85 3.55 5.00
5 listopada 2011 1 X 2
10:15 Sparta Praga B - Fotbal Trinec 3.25 3.25 2.35
14:00 Graffin Vlasim - Usti nad Labem 3.00 3.10 2.32
14:00 Banik Most - Banik Sokolov 3.75 3.20 2.05
14:00 Karvina - Znojmo 1.85 3.40 4.75
16:00 Opava - MAS Taborsko 1.67 3.50 5.00
17:00 Fastav Zlin - Bohemians Praha 2.35 3.40 4.33
6 listopada 2011 1 X 2
14:00 Slovan Varnsdorf - Zenit Caslav 2.25 3.25 3.30
9 listopada 2011 1 X 2
14:00 Bohemians Praha - Banik Sokolov 1.93 3.61 4.40
12 listopada 2011 1 X 2
10:15 Usti nad Labem - Fastav Zlin 1.80 5.50 10.90
14:00 Zbrojovka Brno - Karvina 2.65 3.40 2.60
14:00 MAS Taborsko - Banik Most 1.73 4.00 6.00
14:00 Graffin Vlasim - Sparta Praga B 2.40 3.30 3.20
14:00 Znojmo - Slovan Varnsdorf 2.00 3.40 3.75
14:00 Fotbal Trinec - Vysocina Jihlava 2.70 3.30 2.80
13 listopada 2011 1 X 2
14:00 Zenit Caslav - Opava 2.50 3.10 3.40
18 listopada 2011 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - MAS Taborsko 1.57 4.00 6.50
19 listopada 2011 1 X 2
10:15 Sparta Praga B - Usti nad Labem 4.75 3.50 1.85
10:15 Banik Sokolov - Zenit Caslav 1.70 3.75 5.00
13:30 Karvina - Bohemians Praha 2.15 3.30 3.60
16:00 Opava - Zbrojovka Brno 2.15 3.30 3.60
17:00 Fastav Zlin - Graffin Vlasim 1.70 3.75 5.00
20 listopada 2011 1 X 2
13:30 Slovan Varnsdorf - Fotbal Trinec 2.45 3.20 3.00
13:30 Banik Most - Znojmo 2.49 3.25 3.15
3 marca 2012 1 X 2
10:15 Usti nad Labem - Vysocina Jihlava 2.85 3.50 2.65
10:15 Fotbal Trinec - Karvina 2.60 3.20 2.90
10:15 Sparta Praga B - Slovan Varnsdorf 1.90 3.56 5.00
14:30 Graffin Vlasim - Opava 2.30 3.10 3.20
14:30 MAS Taborsko - Bohemians Praha 2.63 3.10 2.88
4 marca 2012 1 X 2
14:30 Zbrojovka Brno - Banik Sokolov 2.05 3.30 3.95
14:30 Zenit Caslav - Banik Most 1.95 3.40 4.10
14:30 Znojmo - Fastav Zlin 3.25 3.10 2.55
9 marca 2012 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Zenit Caslav 1.35 4.50 11.00
10 marca 2012 1 X 2
10:15 Bohemians Praha - Zbrojovka Brno 1.80 3.88 5.50
10:15 Banik Sokolov - Znojmo 2.00 3.40 4.15
14:00 Banik Most - Graffin Vlasim 2.05 3.50 4.50
14:30 MAS Taborsko - Fotbal Trinec 2.20 3.30 3.60
16:00 Opava - Slovan Varnsdorf 2.00 3.30 3.80
19:00 Fastav Zlin - Sparta Praga B 1.70 4.00 7.00
11 marca 2012 1 X 2
14:30 Karvina - Usti nad Labem 2.60 3.40 3.75
17 marca 2012 1 X 2
10:15 Usti nad Labem - Banik Sokolov 1.73 3.75 4.70
10:15 Fotbal Trinec - Banik Most 1.80 3.50 4.70
10:15 Sparta Praga B - Opava 2.40 3.70 3.50
15:00 Graffin Vlasim - Karvina 2.55 3.20 3.10
18 marca 2012 1 X 2
14:30 Zbrojovka Brno - MAS Taborsko 1.75 3.70 5.00
15:00 Zenit Caslav - Bohemians Praha 3.10 3.30 2.40
15:00 Znojmo - Vysocina Jihlava 3.80 3.40 2.15
15:00 Slovan Varnsdorf - Fastav Zlin 2.75 3.25 2.55
23 marca 2012 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Slovan Varnsdorf 1.30 4.65 9.99
24 marca 2012 1 X 2
10:15 Bohemians Praha - Graffin Vlasim 1.53 4.00 6.25
10:15 Banik Sokolov - Fotbal Trinec 1.85 3.80 5.50
14:00 MAS Taborsko - Znojmo 2.20 3.30 3.10
14:00 Banik Most - Usti nad Labem 2.85 3.20 2.35
18:00 Opava - Fastav Zlin 2.31 3.15 3.10
25 marca 2012 1 X 2
14:30 Zbrojovka Brno - Zenit Caslav 1.57 3.75 5.80
16:00 Karvina - Sparta Praga B 1.58 3.80 5.80
31 marca 2012 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Zbrojovka Brno 2.79 3.15 2.55
10:15 Usti nad Labem - Bohemians Praha 2.11 3.30 3.85
10:15 Sparta Praga B - Banik Sokolov 3.20 3.30 2.40
16:00 Graffin Vlasim - Vysocina Jihlava 3.45 3.15 2.20
19:00 Fastav Zlin - Karvina 1.96 3.30 3.75
1 kwietnia 2012 1 X 2
16:30 Zenit Caslav - MAS Taborsko 2.38 3.20 3.00
16:30 Slovan Varnsdorf - Banik Most 2.02 3.40 3.50
16:30 Znojmo - Opava 2.20 3.20 3.20
6 kwietnia 2012 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Sparta Praga B 1.30 5.00 11.00
7 kwietnia 2012 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Slovan Varnsdorf 1.75 3.50 5.00
10:15 Bohemians Praha - Znojmo 1.55 4.33 8.00
16:00 Banik Most - Fastav Zlin 2.70 3.10 3.30
16:30 MAS Taborsko - Usti nad Labem 3.20 3.25 2.20
8 kwietnia 2012 1 X 2
15:00 Zbrojovka Brno - Graffin Vlasim 1.40 4.33 8.25
16:30 Karvina - Opava 1.72 3.50 4.50
16:30 Zenit Caslav - Fotbal Trinec 1.67 3.75 5.05
14 kwietnia 2012 1 X 2
10:15 Usti nad Labem - Zbrojovka Brno 2.25 3.56 3.26
10:15 Fotbal Trinec - Bohemians Praha 4.33 3.30 2.15
10:15 Sparta Praga B - Banik Most 3.20 3.65 2.25
16:30 Graffin Vlasim - Banik Sokolov 2.62 3.10 2.68
18:00 Opava - Vysocina Jihlava 3.20 3.10 2.30
19:00 Fastav Zlin - MAS Taborsko 1.82 3.40 4.75
15 kwietnia 2012 1 X 2
16:30 Znojmo - Zenit Caslav 1.90 3.30 4.33
16:30 Slovan Varnsdorf - Karvina 2.46 3.10 2.75
20 kwietnia 2012 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Fastav Zlin 1.50 4.00 8.25
21 kwietnia 2012 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Usti nad Labem 3.60 3.40 2.30
10:15 Banik Sokolov - Opava 1.67 3.75 5.25
10:15 Bohemians Praha - Slovan Varnsdorf 1.40 4.96 12.00
16:30 Banik Most - Karvina 2.35 3.10 2.87
17:00 MAS Taborsko - Sparta Praga B 1.50 4.00 6.50
22 kwietnia 2012 1 X 2
15:00 Zbrojovka Brno - Znojmo 1.58 3.65 5.75
17:00 Zenit Caslav - Graffin Vlasim 1.85 3.30 4.10
28 kwietnia 2012 1 X 2
10:15 Usti nad Labem - Zenit Caslav 1.55 4.10 6.75
10:15 Sparta Praga B - Bohemians Praha 5.25 3.80 1.65
18:00 Opava - Banik Most 2.10 3.25 3.50
19:00 Fastav Zlin - Banik Sokolov 2.25 3.25 3.10
29 kwietnia 2012 1 X 2
17:00 Znojmo - Fotbal Trinec 1.85 3.40 4.00
17:00 Slovan Varnsdorf - Zbrojovka Brno 2.61 3.20 2.60
17:00 Karvina - Vysocina Jihlava 2.85 3.10 2.40
1 maja 2012 1 X 2
17:00 Graffin Vlasim - MAS Taborsko 2.25 4.00 5.75
4 maja 2012 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Banik Most 1.45 4.78 7.50
5 maja 2012 1 X 2
10:15 Bohemians Praha - Opava 1.53 4.15 7.00
10:15 Fotbal Trinec - Graffin Vlasim 2.11 3.30 4.00
10:15 Usti nad Labem - Znojmo 1.45 4.25 7.30
10:15 Banik Sokolov - Karvina 2.30 3.38 3.53
17:00 MAS Taborsko - Slovan Varnsdorf 1.95 3.65 4.75
6 maja 2012 1 X 2
17:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praga B 1.38 4.40 8.00
17:00 Zenit Caslav - Fastav Zlin 2.15 3.20 3.33
9 maja 2012 1 X 2
17:00 Graffin Vlasim - Znojmo 2.00 3.25 3.80
17:00 Sparta Praga B - Zenit Caslav 2.75 3.20 2.51
17:00 Slovan Varnsdorf - Usti nad Labem 3.00 3.10 2.40
17:00 Fastav Zlin - Zbrojovka Brno 3.10 3.25 2.30
17:00 Karvina - MAS Taborsko 1.73 3.85 5.74
17:00 Banik Most - Bohemians Praha 1.78 4.15 6.60
18:00 Opava - Fotbal Trinec 2.20 3.35 3.40
18:00 Vysocina Jihlava - Banik Sokolov 1.75 3.55 5.00
12 maja 2012 1 X 2
10:15 Usti nad Labem - Graffin Vlasim 1.50 4.20 7.25
10:15 Banik Sokolov - Banik Most 1.65 3.65 6.00
10:15 Bohemians Praha - Fastav Zlin 1.85 3.65 5.00
10:15 Fotbal Trinec - Sparta Praga B 1.91 3.50 4.00
17:00 MAS Taborsko - Opava 2.20 3.20 3.55
13 maja 2012 1 X 2
17:00 Zbrojovka Brno - Vysocina Jihlava 2.35 3.10 2.92
17:00 Znojmo - Karvina 2.15 3.15 3.55
17:00 Zenit Caslav - Slovan Varnsdorf 1.91 3.30 4.00
19 maja 2012 1 X 2
15:00 Fastav Zlin - Usti nad Labem 2.35 3.40 3.30
15:00 Banik Sokolov - Bohemians Praha 1.70 4.00 4.75
15:00 Vysocina Jihlava - Fotbal Trinec 1.33 5.00 9.75
15:00 Opava - Zenit Caslav 1.70 3.90 6.50
15:00 Karvina - Zbrojovka Brno 2.70 3.20 2.65
15:00 Sparta Praga B - Graffin Vlasim 1.81 3.60 4.65
15:00 Banik Most - MAS Taborsko 1.65 4.00 5.00
15:00 Slovan Varnsdorf - Znojmo 1.80 3.45 4.50
26 maja 2012 1 X 2
17:00 Fotbal Trinec - Fastav Zlin 2.65 3.20 2.60
17:00 MAS Taborsko - Banik Sokolov 5.50 3.80 1.70
17:00 Graffin Vlasim - Slovan Varnsdorf 3.00 3.20 2.80
17:00 Bohemians Praha - Vysocina Jihlava 2.55 3.56 2.85
17:00 Znojmo - Sparta Praga B 2.15 3.25 3.50
17:00 Zbrojovka Brno - Banik Most 1.47 4.60 6.75
17:00 Zenit Caslav - Karvina 2.55 3.20 2.67
17:00 Usti nad Labem - Opava 1.68 3.80 5.25
Piłka Nożna Czechy Puchar Najwyższe kursy
7 marca 2012 1 X 2
17:15 Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav 1.67 4.06 5.60
14 marca 2012 1 X 2
15:30 Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno 2.60 3.33 2.83
21 marca 2012 1 X 2
16:00 Mlada Boleslav - Sparta Praga 3.05 3.30 2.85
16:30 Ceske Budejovice - Baumit Jablonec 3.40 3.33 2.40
17:00 Sigma Ołomuniec - Banik Ostrava 1.75 3.82 6.92
18:00 Teplice - Slovan Liberec 2.85 3.25 2.70
28 marca 2012 1 X 2
15:30 Slovan Liberec - Teplice 1.75 3.93 5.25
17:30 Banik Ostrava - Sigma Ołomuniec 2.71 3.33 2.91
18:00 Sparta Praga - Mlada Boleslav 1.75 3.88 5.60
29 marca 2012 1 X 2
16:30 Baumit Jablonec - Ceske Budejovice 1.37 5.03 10.19
11 kwietnia 2012 1 X 2
16:00 Sigma Ołomuniec - Teplice 2.25 3.20 4.00
20:15 Sparta Praga - Baumit Jablonec 1.70 3.94 6.20
18 kwietnia 2012 1 X 2
16:00 Baumit Jablonec - Sparta Praga 3.10 3.50 2.55
19 kwietnia 2012 1 X 2
16:00 Teplice - Sigma Ołomuniec 2.34 3.40 3.99
2 maja 2012 1 X 2
19:15 Sparta Praga - Sigma Ołomuniec 1.83 3.67 5.00