loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Czechy 2015/2016

Czechy - archiwalne kursy bukmacherskie 2015/2016

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Gambrinus, I liga, Puchar, Superpuchar.

Piłka Nożna Czechy Gambrinus Najwyższe kursy
24 lipca 2015 1 X 2
17:30 Viktoria Pilzno - Slavia Praga 1.40 5.50 10.50
19:00 Vysocina Jihlava - Sparta Praga 10.00 5.14 1.45
25 lipca 2015 1 X 2
17:00 Zbrojovka Brno - Banik Ostrava 2.00 3.61 5.70
17:00 Pribram - Baumit Jablonec 3.42 3.50 2.39
17:00 Slovacko - Dukla Praga 2.99 3.49 2.61
20:15 Teplice - Sigma Ołomuniec 2.12 3.46 4.00
26 lipca 2015 1 X 2
17:00 Bohemians 1905 - Fastav Zlin 2.20 3.41 4.00
20:15 Slovan Liberec - Mlada Boleslav 2.35 3.73 3.60
1 sierpnia 2015 1 X 2
15:00 Sparta Praga - Banik Ostrava 1.16 8.90 27.82
17:00 Teplice - Slovacko 1.91 3.98 4.50
17:00 Fastav Zlin - Vysocina Jihlava 2.45 3.30 3.48
17:00 Sigma Ołomuniec - Pribram 2.43 3.50 3.25
20:15 Dukla Praga - Viktoria Pilzno 3.25 3.70 2.34
2 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Mlada Boleslav - Zbrojovka Brno 1.54 4.78 9.50
17:00 Slavia Praga - Slovan Liberec 2.25 3.70 3.44
18:00 Baumit Jablonec - Bohemians 1905 1.36 5.60 10.71
7 sierpnia 2015 1 X 2
20:15 Zbrojovka Brno - Slavia Praga 2.70 3.35 2.87
8 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Bohemians 1905 - Sigma Ołomuniec 2.69 3.28 3.00
17:00 Pribram - Teplice 2.05 3.62 4.13
20:15 Banik Ostrava - Mlada Boleslav 4.50 3.85 1.86
9 sierpnia 2015 1 X 2
18:00 Viktoria Pilzno - Slovacko 1.29 7.46 14.07
19:15 Sparta Praga - Fastav Zlin 1.18 9.40 24.12
10 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Slovan Liberec - Dukla Praga 2.05 3.95 4.25
19:00 Vysocina Jihlava - Baumit Jablonec 5.00 3.46 1.95
14 sierpnia 2015 1 X 2
18:30 Teplice - Viktoria Pilzno 4.33 3.83 2.04
20:30 Mlada Boleslav - Sparta Praga 4.75 3.90 1.91
15 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Fastav Zlin - Banik Ostrava 2.30 3.43 3.82
17:00 Sigma Ołomuniec - Zbrojovka Brno 1.82 3.88 5.30
20:15 Dukla Praga - Bohemians 1905 1.69 4.00 5.90
16 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Slavia Praga - Vysocina Jihlava 1.85 3.68 5.00
18:00 Slovacko - Pribram 2.31 3.78 3.35
19:15 Baumit Jablonec - Slovan Liberec 1.85 3.93 5.00
21 sierpnia 2015 1 X 2
20:15 Mlada Boleslav - Fastav Zlin 1.42 5.02 9.45
22 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Vysocina Jihlava - Slovacko 2.52 3.63 2.98
17:00 Bohemians 1905 - Pribram 2.80 3.40 2.87
20:15 Banik Ostrava - Slavia Praga 3.00 3.42 2.65
23 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Zbrojovka Brno - Baumit Jablonec 4.40 3.63 1.96
17:00 Slovan Liberec - Teplice 2.00 3.90 4.00
18:30 Viktoria Pilzno - Sigma Ołomuniec 1.26 6.90 14.87
19:15 Sparta Praga - Dukla Praga 1.36 6.33 10.14
12 września 2015 1 X 2
17:00 Slovacko - Slovan Liberec 3.25 3.62 2.45
17:00 Fastav Zlin - Zbrojovka Brno 2.20 3.53 3.70
17:00 Sigma Ołomuniec - Vysocina Jihlava 1.93 3.76 5.25
17:00 Teplice - Bohemians 1905 1.63 4.02 6.37
20:15 Slavia Praga - Mlada Boleslav 2.74 3.70 2.70
13 września 2015 1 X 2
15:00 Baumit Jablonec - Sparta Praga 2.80 3.55 2.67
18:30 Pribram - Viktoria Pilzno 5.47 4.15 1.80
14 września 2015 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Banik Ostrava 1.36 5.70 13.00
18 września 2015 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Dukla Praga 3.00 3.46 2.66
19 września 2015 1 X 2
17:00 Fastav Zlin - Slavia Praga 2.90 3.38 2.81
17:00 Zbrojovka Brno - Slovacko 2.36 3.45 3.33
17:00 Banik Ostrava - Baumit Jablonec 9.00 4.94 1.46
20:15 Mlada Boleslav - Teplice 1.80 4.25 6.10
20 września 2015 1 X 2
15:00 Bohemians 1905 - Viktoria Pilzno 7.60 4.91 1.50
17:00 Sparta Praga - Sigma Ołomuniec 1.21 7.84 17.65
18:00 Slovan Liberec - Pribram 1.63 4.25 6.10
25 września 2015 1 X 2
20:15 Baumit Jablonec - Mlada Boleslav 1.75 4.12 5.60
26 września 2015 1 X 2
15:30 Dukla Praga - Zbrojovka Brno 1.53 4.72 8.53
15:30 Sigma Ołomuniec - Fastav Zlin 1.95 3.65 4.75
15:30 Slovacko - Bohemians 1905 2.22 3.80 4.20
15:30 Pribram - Vysocina Jihlava 1.81 3.82 5.35
15:30 Teplice - Banik Ostrava 1.52 4.81 8.74
18:15 Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1.52 4.90 7.54
27 września 2015 1 X 2
15:00 Slavia Praga - Sparta Praga 5.80 4.05 1.67
2 października 2015 1 X 2
20:15 Banik Ostrava - Sigma Ołomuniec 3.09 3.26 2.56
3 października 2015 1 X 2
15:00 Mlada Boleslav - Pribram 1.45 5.63 9.86
15:00 Zbrojovka Brno - Teplice 2.58 3.44 3.22
18:15 Fastav Zlin - Baumit Jablonec 5.79 3.87 1.88
4 października 2015 1 X 2
14:30 Slavia Praga - Dukla Praga 2.52 3.45 3.35
18:00 Vysocina Jihlava - Viktoria Pilzno 8.00 4.55 1.51
18:00 Sparta Praga - Slovacko 1.15 9.50 26.00
18:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1.57 4.50 7.47
16 października 2015 1 X 2
20:15 Dukla Praga - Mlada Boleslav 2.66 3.66 2.85
17 października 2015 1 X 2
14:30 Baumit Jablonec - Slavia Praga 1.70 4.15 6.78
17:00 Sigma Ołomuniec - Slovan Liberec 2.74 3.59 3.00
17:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2.11 3.75 4.70
17:00 Teplice - Vysocina Jihlava 1.58 4.74 7.75
17:00 Slovacko - Banik Ostrava 1.56 4.38 7.19
20:15 Viktoria Pilzno - Fastav Zlin 1.20 8.20 20.42
18 października 2015 1 X 2
15:00 Pribram - Sparta Praga 7.00 4.55 1.56
23 października 2015 1 X 2
20:15 Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1.82 3.76 5.04
24 października 2015 1 X 2
17:00 Mlada Boleslav - Slovacko 1.35 6.28 11.00
17:00 Banik Ostrava - Pribram 3.10 3.42 3.03
17:00 Fastav Zlin - Teplice 3.01 3.35 2.87
20:15 Baumit Jablonec - Dukla Praga 1.61 4.30 6.85
25 października 2015 1 X 2
16:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Pilzno 8.62 5.22 1.47
17:00 Vysocina Jihlava - Slovan Liberec 3.17 3.49 2.55
18:00 Sparta Praga - Bohemians 1905 1.17 9.64 26.17
30 października 2015 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Fastav Zlin 1.67 4.22 6.10
31 października 2015 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - Mlada Boleslav 3.20 3.65 2.40
17:00 Bohemians 1905 - Vysocina Jihlava 2.10 3.40 4.06
17:00 Slovacko - Baumit Jablonec 4.25 3.85 1.97
17:00 Pribram - Zbrojovka Brno 1.73 3.95 5.91
20:15 Slovan Liberec - Banik Ostrava 1.29 6.16 13.95
1 listopada 2015 1 X 2
15:00 Viktoria Pilzno - Sparta Praga 2.27 3.51 3.50
18:30 Teplice - Slavia Praga 2.15 3.72 3.75
6 listopada 2015 1 X 2
20:15 Baumit Jablonec - Sigma Ołomuniec 1.49 4.80 8.00
7 listopada 2015 1 X 2
17:00 Dukla Praga - Pribram 1.65 4.19 6.50
17:00 Fastav Zlin - Slovacko 2.20 3.50 3.75
20:15 Mlada Boleslav - Vysocina Jihlava 1.27 7.00 14.43
8 listopada 2015 1 X 2
15:00 Slavia Praga - Bohemians 1905 1.62 4.23 7.04
17:00 Banik Ostrava - Viktoria Pilzno 12.00 5.50 1.40
18:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 3.49 3.44 2.31
19:00 Sparta Praga - Teplice 1.28 6.93 14.08
20 listopada 2015 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Zbrojovka Brno 2.22 3.52 3.96
21 listopada 2015 1 X 2
17:00 Slovacko - Slavia Praga 2.56 3.46 2.98
17:00 Sigma Ołomuniec - Dukla Praga 2.55 3.53 2.91
17:00 Pribram - Fastav Zlin 2.01 3.76 4.23
17:00 Bohemians 1905 - Banik Ostrava 1.83 3.67 5.40
20:15 Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav 1.58 4.62 6.40
22 listopada 2015 1 X 2
15:00 Slovan Liberec - Sparta Praga 3.74 3.93 2.05
18:30 Teplice - Baumit Jablonec 3.55 3.63 2.23
27 listopada 2015 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Teplice 2.00 3.78 4.47
28 listopada 2015 1 X 2
17:00 Banik Ostrava - Vysocina Jihlava 2.49 3.43 3.25
17:00 Sigma Ołomuniec - Slovacko 2.00 3.75 4.55
17:00 Slavia Praga - Pribram 1.69 4.25 6.30
20:15 Mlada Boleslav - Bohemians 1905 1.29 6.94 15.42
30 listopada 2015 1 X 2
17:15 Baumit Jablonec - Viktoria Pilzno 3.10 3.40 2.92
18:00 Fastav Zlin - Slovan Liberec 2.83 3.45 3.07
19:15 Sparta Praga - Zbrojovka Brno 1.17 9.08 26.00
4 grudnia 2015 1 X 2
20:15 Slovacko - Teplice 2.43 3.52 3.30
5 grudnia 2015 1 X 2
15:00 Pribram - Sigma Ołomuniec 2.14 3.61 3.85
17:30 Bohemians 1905 - Baumit Jablonec 5.02 3.73 1.91
6 grudnia 2015 1 X 2
13:00 Zbrojovka Brno - Mlada Boleslav 4.60 3.68 1.95
14:00 Slovan Liberec - Slavia Praga 2.15 3.56 3.87
15:00 Banik Ostrava - Sparta Praga 17.31 7.12 1.22
15:00 Vysocina Jihlava - Fastav Zlin 2.27 3.43 3.47
18:30 Viktoria Pilzno - Dukla Praga 1.42 5.40 10.50
12 lutego 2016 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Slovan Liberec 2.20 3.61 3.96
13 lutego 2016 1 X 2
14:00 Fastav Zlin - Sparta Praga 5.75 4.10 1.70
16:00 Sigma Ołomuniec - Bohemians 1905 1.94 3.50 5.16
16:00 Teplice - Pribram 2.06 3.54 4.36
16:00 Baumit Jablonec - Vysocina Jihlava 1.41 5.00 10.64
18:20 Slavia Praga - Zbrojovka Brno 1.55 4.30 9.04
14 lutego 2016 1 X 2
14:00 Mlada Boleslav - Banik Ostrava 1.23 7.90 19.37
16:00 Slovacko - Viktoria Pilzno 5.90 4.33 1.65
19 lutego 2016 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Slavia Praga 5.10 3.66 1.95
20:15 Viktoria Pilzno - Teplice 1.25 7.50 18.00
20 lutego 2016 1 X 2
14:00 Bohemians 1905 - Dukla Praga 3.10 3.43 2.60
14:00 Banik Ostrava - Fastav Zlin 4.90 3.75 1.95
14:00 Zbrojovka Brno - Sigma Ołomuniec 2.57 3.30 3.45
14:00 Pribram - Slovacko 1.85 3.70 5.50
17:30 Slovan Liberec - Baumit Jablonec 3.06 3.30 2.63
21 lutego 2016 1 X 2
15:00 Sparta Praga - Mlada Boleslav 1.52 4.65 7.60
27 lutego 2016 1 X 2
15:00 Teplice - Slovan Liberec 2.54 3.39 3.20
15:00 Fastav Zlin - Mlada Boleslav 3.30 3.40 2.40
15:00 Slovacko - Vysocina Jihlava 1.91 3.72 4.92
15:00 Pribram - Bohemians 1905 1.76 3.90 7.40
15:00 Baumit Jablonec - Zbrojovka Brno 1.40 5.06 18.33
18:00 Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 6.40 4.15 1.65
28 lutego 2016 1 X 2
17:30 Slavia Praga - Banik Ostrava 1.19 8.20 21.68
5 marca 2016 1 X 2
15:00 Zbrojovka Brno - Fastav Zlin 2.24 3.25 4.20
15:00 Bohemians 1905 - Teplice 2.20 3.50 4.35
15:00 Vysocina Jihlava - Sigma Ołomuniec 2.44 3.25 3.38
18:00 Mlada Boleslav - Slavia Praga 2.17 3.40 4.00
6 marca 2016 1 X 2
15:00 Slovan Liberec - Slovacko 1.50 4.58 9.00
15:00 Sparta Praga - Baumit Jablonec 1.37 5.35 10.57
15:00 Banik Ostrava - Dukla Praga 5.00 3.70 1.85
18:15 Viktoria Pilzno - Pribram 1.23 7.69 18.80
11 marca 2016 1 X 2
17:30 Baumit Jablonec - Banik Ostrava 1.18 8.30 22.11
20:15 Slavia Praga - Fastav Zlin 1.35 5.81 13.93
12 marca 2016 1 X 2
17:00 Slovacko - Zbrojovka Brno 2.03 3.60 4.40
17:00 Pribram - Slovan Liberec 2.76 3.58 2.80
17:00 Dukla Praga - Vysocina Jihlava 1.64 4.07 6.50
17:00 Teplice - Mlada Boleslav 4.00 3.58 2.20
20:15 Viktoria Pilzno - Bohemians 1905 1.19 8.20 23.00
13 marca 2016 1 X 2
15:00 Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 7.60 4.35 1.57
18 marca 2016 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Pribram 2.22 3.40 3.82
19 marca 2016 1 X 2
15:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praga 2.74 3.27 2.88
15:00 Banik Ostrava - Teplice 3.60 3.60 2.20
15:00 Bohemians 1905 - Slovacko 1.85 3.85 5.27
15:00 Fastav Zlin - Sigma Ołomuniec 2.21 3.38 3.79
18:00 Mlada Boleslav - Baumit Jablonec 1.97 3.80 4.65
20 marca 2016 1 X 2
15:45 Slovan Liberec - Viktoria Pilzno 3.64 3.58 2.25
19:30 Sparta Praga - Slavia Praga 1.53 4.45 7.73
1 kwietnia 2016 1 X 2
20:15 Sigma Ołomuniec - Banik Ostrava 1.52 4.40 8.00
2 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Pribram - Mlada Boleslav 3.58 3.50 2.22
17:00 Slovacko - Sparta Praga 8.00 4.75 1.50
17:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 2.92 3.30 2.78
17:00 Teplice - Zbrojovka Brno 1.89 3.70 4.91
17:00 Baumit Jablonec - Fastav Zlin 1.38 5.29 9.90
20:15 Viktoria Pilzno - Vysocina Jihlava 1.18 9.10 21.35
3 kwietnia 2016 1 X 2
15:00 Dukla Praga - Slavia Praga 2.88 3.50 2.73
8 kwietnia 2016 1 X 2
20:15 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 2.20 3.30 3.87
9 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Vysocina Jihlava - Teplice 2.62 3.31 3.35
17:00 Slavia Praga - Baumit Jablonec 2.26 3.44 3.96
17:00 Slovan Liberec - Sigma Ołomuniec 1.67 4.35 6.00
17:00 Banik Ostrava - Slovacko 3.75 3.50 2.34
18:00 Mlada Boleslav - Dukla Praga 1.63 4.30 6.00
20:15 Fastav Zlin - Viktoria Pilzno 9.13 4.78 1.56
10 kwietnia 2016 1 X 2
19:30 Sparta Praga - Pribram 1.25 7.20 13.50
15 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Dukla Praga - Baumit Jablonec 2.60 3.44 3.48
16 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - Slavia Praga 3.69 3.35 2.38
17:00 Slovacko - Mlada Boleslav 4.05 3.71 2.40
17:00 Teplice - Fastav Zlin 1.85 3.69 5.32
17:00 Pribram - Banik Ostrava 1.40 5.29 10.05
20:15 Slovan Liberec - Vysocina Jihlava 1.54 4.36 8.48
17 kwietnia 2016 1 X 2
16:45 Viktoria Pilzno - Zbrojovka Brno 1.25 6.76 17.00
18:45 Bohemians 1905 - Sparta Praga 6.50 4.30 1.61
20 kwietnia 2016 1 X 2
19:30 Dukla Praga - Sparta Praga 4.89 3.84 1.87
22 kwietnia 2016 1 X 2
20:15 Mlada Boleslav - Sigma Ołomuniec 1.42 5.30 9.09
23 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Banik Ostrava - Slovan Liberec 5.03 3.80 1.86
17:00 Vysocina Jihlava - Bohemians 1905 2.50 3.34 3.10
17:00 Baumit Jablonec - Slovacko 1.56 4.79 7.82
20:15 Slavia Praga - Teplice 1.51 4.65 9.00
24 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Zbrojovka Brno - Pribram 2.10 3.61 3.88
17:00 Fastav Zlin - Dukla Praga 2.88 3.37 2.95
20:00 Sparta Praga - Viktoria Pilzno 2.10 3.77 4.17
29 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Vysocina Jihlava - Mlada Boleslav 4.85 3.80 1.87
30 kwietnia 2016 1 X 2
15:00 Pribram - Dukla Praga 2.40 3.62 3.16
15:00 Slovacko - Fastav Zlin 2.09 3.67 3.90
15:00 Sigma Ołomuniec - Baumit Jablonec 1.98 4.05 4.85
15:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1.60 4.34 6.54
18:15 Viktoria Pilzno - Banik Ostrava 1.14 10.34 26.00
1 maja 2016 1 X 2
17:00 Teplice - Sparta Praga 5.25 3.96 1.79
19:00 Bohemians 1905 - Slavia Praga 3.25 3.33 2.53
6 maja 2016 1 X 2
17:30 Dukla Praga - Sigma Ołomuniec 1.98 3.65 4.28
18:00 Zbrojovka Brno - Vysocina Jihlava 2.15 3.60 4.25
7 maja 2016 1 X 2
13:30 Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno 1.85 4.10 5.57
15:30 Banik Ostrava - Bohemians 1905 3.25 3.69 2.34
15:45 Sparta Praga - Slovan Liberec 1.68 4.20 5.62
16:00 Fastav Zlin - Pribram 2.40 3.38 3.27
8 maja 2016 1 X 2
15:30 Slavia Praga - Slovacko 1.40 5.41 9.88
16:00 Baumit Jablonec - Teplice 2.06 3.70 3.80
11 maja 2016 1 X 2
18:15 Slovan Liberec - Fastav Zlin 1.42 5.00 9.00
18:15 Vysocina Jihlava - Banik Ostrava 1.55 4.65 7.20
18:15 Viktoria Pilzno - Baumit Jablonec 1.53 4.80 6.50
18:15 Zbrojovka Brno - Sparta Praga 5.52 3.97 1.71
18:15 Pribram - Slavia Praga 2.39 3.49 3.20
18:15 Bohemians 1905 - Mlada Boleslav 3.87 3.56 2.09
18:15 Slovacko - Sigma Ołomuniec 1.75 4.23 4.75
18:15 Teplice - Dukla Praga 2.08 3.64 4.05
14 maja 2016 1 X 2
15:30 Sigma Ołomuniec - Teplice 1.65 4.37 5.62
15:30 Mlada Boleslav - Slovan Liberec 1.91 3.92 4.19
15:30 Banik Ostrava - Zbrojovka Brno 4.50 4.08 1.90
15:30 Slavia Praga - Viktoria Pilzno 2.43 3.68 3.11
15:30 Dukla Praga - Slovacko 1.60 4.64 6.02
15:30 Baumit Jablonec - Pribram 2.75 3.60 3.80
15:30 Sparta Praga - Vysocina Jihlava 1.18 8.58 19.00
15:30 Fastav Zlin - Bohemians 1905 2.04 3.71 3.97
Piłka Nożna Czechy I liga Najwyższe kursy
31 lipca 2015 1 X 2
17:00 Usti nad Labem - MAS Taborsko 4.10 3.72 2.02
1 sierpnia 2015 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Pardubice 2.30 3.63 3.63
10:15 Fotbal Trinec - Sigma Ołomuniec B 2.40 3.50 3.30
17:00 Graffin Vlasim - Ceske Budejovice 2.75 3.45 2.63
18:00 Opava - Frydek Mistek 1.67 3.90 5.25
2 sierpnia 2015 1 X 2
10:15 Vysehrad - Znojmo 2.60 3.54 2.75
7 sierpnia 2015 1 X 2
19:00 Znojmo - Karvina 2.86 3.30 2.63
8 sierpnia 2015 1 X 2
10:15 Pardubice - Fotbal Trinec 2.00 3.59 4.00
17:00 MAS Taborsko - Hradec Kralove 2.90 3.41 2.62
9 sierpnia 2015 1 X 2
10:15 Vysehrad - Graffin Vlasim 3.92 3.55 2.07
10:15 Sigma Ołomuniec B - Usti nad Labem 1.84 3.80 4.80
17:00 Slovan Varnsdorf - Banik Sokolov 2.13 3.50 4.33
14 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Usti nad Labem - Znojmo 3.00 3.48 2.68
15 sierpnia 2015 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Frydek Mistek 1.82 4.10 7.00
10:15 Fotbal Trinec - Ceske Budejovice 2.81 3.50 3.20
17:00 Karvina - Vysehrad 1.40 4.80 7.60
17:00 MAS Taborsko - Sigma Ołomuniec B 1.36 5.50 9.45
18:00 Opava - Graffin Vlasim 1.72 4.05 5.25
16 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Pardubice 1.62 3.90 5.75
21 sierpnia 2015 1 X 2
17:30 Graffin Vlasim - Banik Sokolov 2.70 3.36 2.85
18:00 Ceske Budejovice - MAS Taborsko 3.40 3.40 2.73
19:00 Znojmo - Fotbal Trinec 1.85 4.55 6.50
22 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Frydek Mistek - Karvina 3.45 3.45 2.32
23 sierpnia 2015 1 X 2
10:15 Vysehrad - Opava 3.90 3.70 2.18
10:15 Sigma Ołomuniec B - Hradec Kralove 3.75 3.72 2.00
17:00 Slovan Varnsdorf - Usti nad Labem 1.59 4.40 8.00
26 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Karvina - Slovan Varnsdorf 1.85 3.90 4.75
4 września 2015 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Graffin Vlasim 2.62 3.60 3.25
5 września 2015 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Ceske Budejovice 2.50 3.40 3.00
10:15 Fotbal Trinec - Vysehrad 1.80 3.85 4.70
17:00 MAS Taborsko - Pardubice 1.65 3.95 5.50
17:00 Karvina - Opava 2.03 3.50 4.33
6 września 2015 1 X 2
10:15 Sigma Ołomuniec B - Slovan Varnsdorf 2.90 3.60 3.80
15:00 Hradec Kralove - Frydek Mistek 1.41 5.00 9.50
10 września 2015 1 X 2
18:00 Znojmo - Hradec Kralove 3.00 3.63 2.52
12 września 2015 1 X 2
10:15 Pardubice - Sigma Ołomuniec B 1.80 4.00 4.75
17:00 Frydek Mistek - Usti nad Labem 2.45 3.60 4.50
17:00 Graffin Vlasim - Karvina 3.60 3.45 2.15
18:00 Opava - Fotbal Trinec 1.69 4.00 7.38
13 września 2015 1 X 2
10:15 Vysehrad - Banik Sokolov 3.10 3.50 2.35
17:00 Slovan Varnsdorf - MAS Taborsko 2.66 3.50 3.00
18 września 2015 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Pardubice 2.75 3.39 2.76
19 września 2015 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Graffin Vlasim 2.05 3.60 3.75
10:15 Banik Sokolov - Znojmo 2.40 3.40 3.00
15:30 MAS Taborsko - Vysehrad 1.44 4.85 8.50
16:30 Karvina - Ceske Budejovice 2.30 3.40 3.26
20 września 2015 1 X 2
10:15 Sigma Ołomuniec B - Frydek Mistek 2.40 3.45 3.50
25 września 2015 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Usti nad Labem 1.69 4.00 5.30
26 września 2015 1 X 2
10:15 Pardubice - Slovan Varnsdorf 2.25 3.60 4.00
16:30 Karvina - Fotbal Trinec 1.62 4.75 9.50
16:30 Frydek Mistek - MAS Taborsko 3.85 3.45 2.75
16:30 Graffin Vlasim - Hradec Kralove 3.35 3.40 2.80
18:00 Opava - Banik Sokolov 2.63 3.50 3.03
27 września 2015 1 X 2
18:00 Znojmo - Sigma Ołomuniec B 1.80 4.33 5.71
2 października 2015 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Fotbal Trinec 1.94 4.00 4.15
3 października 2015 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Karvina 2.70 3.35 3.00
10:15 Pardubice - Znojmo 2.25 3.60 3.60
15:00 Sigma Ołomuniec B - Vysehrad 1.50 4.50 9.50
16:00 MAS Taborsko - Opava 1.70 4.00 5.75
4 października 2015 1 X 2
15:00 Hradec Kralove - Ceske Budejovice 1.70 4.33 5.70
16:00 Slovan Varnsdorf - Frydek Mistek 2.07 3.60 3.75
9 października 2015 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Sigma Ołomuniec B 1.91 3.60 4.75
18:30 Znojmo - Slovan Varnsdorf 1.83 3.80 5.16
10 października 2015 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Banik Sokolov 3.00 3.35 2.70
16:00 Frydek Mistek - Pardubice 2.60 3.40 3.60
16:00 Graffin Vlasim - MAS Taborsko 2.80 3.35 3.00
17:00 Opava - Hradec Kralove 2.50 3.35 3.80
11 października 2015 1 X 2
10:15 Vysehrad - Usti nad Labem 4.40 3.70 2.30
14 października 2015 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Slovan Varnsdorf 1.57 4.85 9.75
16 października 2015 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Opava 2.12 3.75 4.26
17 października 2015 1 X 2
10:15 Pardubice - Graffin Vlasim 1.93 3.80 5.60
15:30 MAS Taborsko - Fotbal Trinec 1.60 4.60 9.50
15:30 Frydek Mistek - Znojmo 2.80 3.40 3.02
18 października 2015 1 X 2
10:15 Sigma Ołomuniec B - Karvina 3.65 3.50 2.25
15:00 Hradec Kralove - Vysehrad 1.40 6.00 13.00
15:30 Slovan Varnsdorf - Ceske Budejovice 2.30 3.50 3.10
23 października 2015 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Frydek Mistek 1.70 4.00 5.00
18:30 Znojmo - MAS Taborsko 2.55 3.65 3.32
24 października 2015 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Usti nad Labem 2.07 3.90 3.98
14:30 Karvina - Hradec Kralove 2.30 3.25 3.40
14:30 Graffin Vlasim - Sigma Ołomuniec B 2.20 3.45 3.30
18:00 Opava - Slovan Varnsdorf 2.00 3.60 4.28
25 października 2015 1 X 2
10:15 Vysehrad - Pardubice 4.50 3.50 2.05
30 października 2015 1 X 2
16:30 Znojmo - Ceske Budejovice 1.53 4.70 6.60
31 października 2015 1 X 2
10:15 Pardubice - Opava 2.29 3.30 3.20
14:00 MAS Taborsko - Karvina 2.30 3.40 3.36
14:00 Frydek Mistek - Vysehrad 1.85 4.75 8.90
1 listopada 2015 1 X 2
10:15 Sigma Ołomuniec B - Banik Sokolov 2.60 3.30 3.20
14:00 Slovan Varnsdorf - Graffin Vlasim 1.75 3.90 5.25
15:00 Hradec Kralove - Fotbal Trinec 1.44 4.70 9.50
6 listopada 2015 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Pardubice 2.20 3.30 4.60
7 listopada 2015 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Hradec Kralove 3.00 3.40 2.90
10:15 Fotbal Trinec - Frydek Mistek 2.25 3.45 3.60
14:00 Graffin Vlasim - Znojmo 2.71 3.40 2.85
14:00 Karvina - Usti nad Labem 1.55 4.10 8.00
16:00 Opava - Sigma Ołomuniec B 1.77 4.00 7.00
8 listopada 2015 1 X 2
10:15 Vysehrad - Slovan Varnsdorf 3.40 3.40 2.70
13 listopada 2015 1 X 2
17:30 Znojmo - Opava 1.60 4.14 7.30
14 listopada 2015 1 X 2
10:15 Pardubice - Karvina 2.55 3.34 3.30
13:30 Frydek Mistek - Graffin Vlasim 2.16 3.60 3.90
13:30 MAS Taborsko - Banik Sokolov 2.40 3.40 3.10
15 listopada 2015 1 X 2
13:30 Slovan Varnsdorf - Fotbal Trinec 2.01 4.50 6.60
13:30 Ceske Budejovice - Vysehrad 1.67 4.15 6.40
15:00 Hradec Kralove - Usti nad Labem 1.70 4.10 6.25
21 listopada 2015 1 X 2
10:15 Fotbal Trinec - Pardubice 2.30 3.50 3.60
10:15 Banik Sokolov - Slovan Varnsdorf 1.60 3.96 6.00
13:30 Graffin Vlasim - Vysehrad 1.80 3.90 4.80
13:30 Karvina - Znojmo 2.00 4.70 5.75
13:30 Usti nad Labem - Sigma Ołomuniec B 1.60 4.20 7.50
18:00 Opava - Ceske Budejovice 2.00 3.60 4.00
22 listopada 2015 1 X 2
14:30 Hradec Kralove - MAS Taborsko 1.81 3.60 4.55
4 marca 2016 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Fotbal Trinec 1.73 3.85 6.00
18:00 Znojmo - Usti nad Labem 1.80 3.80 5.50
5 marca 2016 1 X 2
10:15 Vysehrad - Karvina 4.03 3.96 2.10
14:30 Graffin Vlasim - Opava 2.00 3.70 4.33
6 marca 2016 1 X 2
10:15 Sigma Ołomuniec B - MAS Taborsko 2.40 3.60 3.26
11 marca 2016 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Slovan Varnsdorf 1.95 3.80 4.03
12 marca 2016 1 X 2
10:00 Banik Sokolov - Graffin Vlasim 1.60 4.70 8.00
15:00 Hradec Kralove - Sigma Ołomuniec B 1.50 5.00 9.32
18:00 Opava - Vysehrad 1.57 4.20 8.00
18 marca 2016 1 X 2
18:00 Opava - Karvina 3.75 3.60 2.20
19 marca 2016 1 X 2
10:15 Pardubice - MAS Taborsko 2.20 3.30 3.50
10:15 Vysehrad - Fotbal Trinec 2.20 3.90 4.55
15:00 Frydek Mistek - Hradec Kralove 3.40 3.25 2.25
15:00 Graffin Vlasim - Usti nad Labem 2.20 3.50 4.00
20 marca 2016 1 X 2
15:00 Slovan Varnsdorf - Sigma Ołomuniec B 2.00 3.50 4.85
22 marca 2016 1 X 2
15:00 Fotbal Trinec - Znojmo 3.80 3.65 2.15
15:00 Frydek Mistek - Banik Sokolov 3.35 3.30 2.30
25 marca 2016 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Frydek Mistek 1.91 3.70 4.40
26 marca 2016 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Vysehrad 1.37 4.85 8.20
11:00 Fotbal Trinec - Opava 2.45 3.35 3.10
15:00 MAS Taborsko - Slovan Varnsdorf 1.80 3.85 5.00
15:00 Karvina - Graffin Vlasim 1.44 5.00 8.21
27 marca 2016 1 X 2
10:00 Sigma Ołomuniec B - Pardubice 2.42 3.40 2.90
17:00 Hradec Kralove - Znojmo 1.85 3.62 5.50
1 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Ceske Budejovice - Karvina 3.30 3.40 2.60
2 kwietnia 2016 1 X 2
10:15 Pardubice - Usti nad Labem 2.13 3.50 4.75
10:15 Vysehrad - MAS Taborsko 2.90 3.30 3.10
13:30 Znojmo - Banik Sokolov 1.95 3.50 4.50
16:30 Frydek Mistek - Sigma Ołomuniec B 2.90 3.30 2.85
16:30 Graffin Vlasim - Fotbal Trinec 1.80 3.95 5.40
3 kwietnia 2016 1 X 2
16:30 Slovan Varnsdorf - Hradec Kralove 3.13 3.35 2.30
5 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Ceske Budejovice - Banik Sokolov 2.37 3.40 3.05
9 kwietnia 2016 1 X 2
10:15 Banik Sokolov - Opava 1.83 3.85 5.00
10:15 Fotbal Trinec - Karvina 3.75 3.40 2.20
16:30 MAS Taborsko - Frydek Mistek 1.80 3.90 5.50
18:00 Usti nad Labem - Ceske Budejovice 2.45 3.40 3.42
10 kwietnia 2016 1 X 2
10:15 Sigma Ołomuniec B - Znojmo 4.50 3.80 2.38
16:30 Slovan Varnsdorf - Pardubice 2.50 3.20 3.10
17:00 Hradec Kralove - Graffin Vlasim 1.50 4.25 8.75
15 kwietnia 2016 1 X 2
16:30 Frydek Mistek - Slovan Varnsdorf 3.00 3.34 3.30
18:00 Ceske Budejovice - Hradec Kralove 2.61 3.50 2.80
18:00 Znojmo - Pardubice 1.65 4.00 5.90
16 kwietnia 2016 1 X 2
10:15 Vysehrad - Sigma Ołomuniec B 2.20 3.90 4.95
10:15 Fotbal Trinec - Usti nad Labem 2.35 3.50 3.90
17:00 Karvina - Banik Sokolov 2.15 3.75 4.50
19:00 Opava - MAS Taborsko 2.25 3.40 4.00
19 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Pardubice - Hradec Kralove 3.20 3.15 2.62
20 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Karvina - Frydek Mistek 1.40 4.75 9.00
22 kwietnia 2016 1 X 2
18:00 Usti nad Labem - Vysehrad 1.95 3.65 4.30
23 kwietnia 2016 1 X 2
10:15 Pardubice - Frydek Mistek 1.85 3.75 5.40
10:15 Banik Sokolov - Fotbal Trinec 1.72 4.10 7.50
11:00 Hradec Kralove - Opava 1.53 4.45 9.00
17:00 MAS Taborsko - Graffin Vlasim 2.16 3.60 4.00
24 kwietnia 2016 1 X 2
10:15 Sigma Ołomuniec B - Ceske Budejovice 3.25 3.40 2.50
17:00 Slovan Varnsdorf - Znojmo 2.90 3.40 3.30
27 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 MAS Taborsko - Ceske Budejovice 3.10 3.30 2.70
29 kwietnia 2016 1 X 2
19:00 Znojmo - Frydek Mistek 1.30 6.00 14.50
30 kwietnia 2016 1 X 2
10:15 Vysehrad - Hradec Kralove 5.50 4.30 1.62
17:00 Graffin Vlasim - Pardubice 2.05 3.50 4.33
17:00 Karvina - Sigma Ołomuniec B 1.20 8.50 17.00
18:00 Opava - Usti nad Labem 2.10 3.75 3.60
1 maja 2016 1 X 2
17:00 Ceske Budejovice - Slovan Varnsdorf 1.84 3.55 4.50
2 maja 2016 1 X 2
17:00 Fotbal Trinec - MAS Taborsko 2.10 3.30 3.80
6 maja 2016 1 X 2
17:00 Usti nad Labem - Banik Sokolov 2.63 3.30 3.10
7 maja 2016 1 X 2
10:15 Pardubice - Vysehrad 1.70 4.20 6.50
17:00 MAS Taborsko - Znojmo 3.00 3.32 2.41
17:00 Frydek Mistek - Ceske Budejovice 2.96 3.25 2.60
8 maja 2016 1 X 2
10:15 Sigma Ołomuniec B - Graffin Vlasim 2.65 3.40 3.10
17:00 Slovan Varnsdorf - Opava 2.30 3.45 4.00
17:00 Hradec Kralove - Karvina 2.00 3.50 4.40
13 maja 2016 1 X 2
17:30 Karvina - MAS Taborsko 1.30 5.30 14.50
18:00 Ceske Budejovice - Znojmo 2.75 3.50 2.72
14 maja 2016 1 X 2
10:15 Vysehrad - Frydek Mistek 2.00 3.60 4.50
10:15 Fotbal Trinec - Hradec Kralove 4.42 3.60 1.91
10:15 Banik Sokolov - Sigma Ołomuniec B 1.55 4.00 7.50
17:00 Graffin Vlasim - Slovan Varnsdorf 2.13 3.60 3.65
18:00 Opava - Pardubice 2.18 3.30 3.60
17 maja 2016 1 X 2
17:00 Slovan Varnsdorf - Vysehrad 1.80 4.00 6.00
17:00 Sigma Ołomuniec B - Opava 3.25 3.30 2.30
17:00 Pardubice - Ceske Budejovice 2.27 3.30 3.60
17:00 Frydek Mistek - Fotbal Trinec 2.43 3.30 3.06
17:30 Hradec Kralove - Banik Sokolov 1.44 4.70 10.00
18:00 Znojmo - Graffin Vlasim 1.30 5.64 12.00
18:00 Usti nad Labem - Karvina 5.50 4.23 1.75
21 maja 2016 1 X 2
17:00 Opava - Znojmo 2.88 3.50 2.70
17:00 Banik Sokolov - MAS Taborsko 1.85 3.80 4.60
17:00 Usti nad Labem - Hradec Kralove 2.50 3.65 3.10
17:00 Vysehrad - Ceske Budejovice 2.34 3.70 3.20
17:00 Fotbal Trinec - Slovan Varnsdorf 2.55 3.30 2.90
17:00 Graffin Vlasim - Frydek Mistek 2.02 3.80 4.60
17:00 Karvina - Pardubice 1.30 6.50 13.50
28 maja 2016 1 X 2
17:00 Ceske Budejovice - Graffin Vlasim 1.80 3.81 4.65
17:00 Frydek Mistek - Opava 2.80 3.50 3.08
17:00 MAS Taborsko - Usti nad Labem 1.55 4.50 6.50
17:00 Slovan Varnsdorf - Karvina 3.13 3.58 2.48
17:00 Znojmo - Vysehrad 1.57 4.65 5.80
17:00 Sigma Ołomuniec B - Fotbal Trinec 2.80 3.90 2.90
17:00 Pardubice - Banik Sokolov 2.30 3.45 3.24
Piłka Nożna Czechy Puchar Najwyższe kursy
25 lipca 2015 1 X 2
10:15 Admira Praga - Graffin Vlasim 11.00 6.50 1.25
17:00 Kladno - Kraluv Dvur 4.00 3.95 1.75
17:00 Horovicko - Banik Sokolov 13.00 7.00 1.18
17:00 Jablonec Nad Jizerou - Zenit Caslav 4.50 4.33 1.61
17:00 Dvur Kralove - MAS Taborsko 10.00 7.00 1.20
27 sierpnia 2015 1 X 2
16:30 Prostejov - Fotbal Trinec 2.91 3.63 2.40
28 sierpnia 2015 1 X 2
17:00 Loko Vltavin - Pribram 11.50 6.40 1.31
29 sierpnia 2015 1 X 2
10:15 Chrudim - Hradec Kralove 8.50 5.25 1.35
10:30 Tachov - Banik Sokolov 7.50 6.00 1.31
17:00 Karlove Vary - MAS Taborsko 8.00 6.00 1.25
17:00 Hlucin - Opava 8.50 6.50 1.29
17:00 Kraluv Dvur - Graffin Vlasim 4.00 4.33 1.70
17:00 Dobrovice - Slovan Varnsdorf 4.50 4.00 1.65
30 sierpnia 2015 1 X 2
10:15 Prevysov - Pardubice 3.80 4.00 1.86
17:00 Kolin - Usti nad Labem 3.53 3.75 1.95
17:00 Zenit Caslav - Vysehrad 3.00 4.00 2.05
17:00 Stechovice - Teplice 11.00 7.00 1.20
2 września 2015 1 X 2
17:00 Slovan Rosice - Sigma Ołomuniec 17.00 8.00 1.17
16 września 2015 1 X 2
17:30 Hradec Kralove - Bohemians 1905 2.38 3.30 3.10
22 września 2015 1 X 2
16:30 Prostejov - Fastav Zlin 7.25 4.53 1.45
16:30 MAS Taborsko - Dukla Praga 4.50 3.91 1.88
18:00 Usti nad Labem - Slavia Praga 5.50 4.15 1.72
23 września 2015 1 X 2
16:30 Slovan Varnsdorf - Slovan Liberec 6.20 4.42 1.68
16:30 Pardubice - Teplice 4.75 3.91 1.85
16:30 Kraluv Dvur - Sparta Praga 19.00 10.00 1.12
16:30 Tachov - Viktoria Pilzno 26.00 12.00 1.07
18:00 Kromeriz - Zbrojovka Brno 8.50 4.75 1.35
18:00 Znojmo - Vysocina Jihlava 3.47 3.50 2.85
29 września 2015 1 X 2
16:30 Vysehrad - Baumit Jablonec 11.07 6.22 1.37
17:00 Ceske Budejovice - Pribram 4.70 3.83 1.95
18:00 Opava - Sigma Ołomuniec 3.12 3.60 2.42
30 września 2015 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Bohemians 1905 2.80 3.42 2.65
20 października 2015 1 X 2
15:30 Frydek Mistek - Baumit Jablonec 10.71 6.00 1.33
18:00 Usti nad Labem - Dukla Praga 4.92 3.88 1.93
27 października 2015 1 X 2
15:30 Karvina - Mlada Boleslav 6.01 4.00 1.80
18:00 Hradec Kralove - Pribram 4.40 3.68 2.00
3 listopada 2015 1 X 2
17:30 Baumit Jablonec - Frydek Mistek 1.19 7.69 17.00
10 listopada 2015 1 X 2
16:00 Dukla Praga - Usti nad Labem 1.38 5.60 10.50
11 listopada 2015 1 X 2
17:00 Pribram - Hradec Kralove 1.50 4.55 7.10
17:00 Sigma Ołomuniec - Vysocina Jihlava 1.75 4.33 5.50
14 listopada 2015 1 X 2
16:00 Slovan Liberec - Fastav Zlin 1.70 4.00 6.00
15 listopada 2015 1 X 2
14:00 Viktoria Pilzno - Zbrojovka Brno 1.25 6.50 14.50
17 listopada 2015 1 X 2
13:00 Pardubice - Sparta Praga 8.00 5.70 1.40
24 listopada 2015 1 X 2
16:30 Mlada Boleslav - Karvina 1.30 6.18 11.63
3 grudnia 2015 1 X 2
17:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Pilzno 7.54 4.45 1.60
17:30 Sparta Praga - Pardubice 1.09 12.34 31.00
18:00 Fastav Zlin - Slovan Liberec 2.50 3.52 3.00
1 marca 2016 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Mlada Boleslav 5.04 3.75 1.79
2 marca 2016 1 X 2
18:00 Viktoria Pilzno - Sigma Ołomuniec 1.24 7.32 17.25
3 marca 2016 1 X 2
16:00 Dukla Praga - Baumit Jablonec 2.45 3.44 3.37
18:00 Slovan Liberec - Sparta Praga 3.55 3.54 2.37
8 marca 2016 1 X 2
17:00 Hradec Kralove - Mlada Boleslav 5.41 4.00 1.74
15 marca 2016 1 X 2
17:30 Baumit Jablonec - Dukla Praga 1.75 3.84 5.60
16 marca 2016 1 X 2
17:00 Sigma Ołomuniec - Viktoria Pilzno 7.50 4.45 1.60
17:00 Hradec Kralove - Mlada Boleslav 7.22 4.45 1.60
30 marca 2016 1 X 2
15:00 Mlada Boleslav - Hradec Kralove 1.17 10.03 22.17
18:00 Sparta Praga - Slovan Liberec 1.66 4.33 6.25
5 kwietnia 2016 1 X 2
15:00 Mlada Boleslav - Viktoria Pilzno 2.73 3.60 2.86
13 kwietnia 2016 1 X 2
17:30 Viktoria Pilzno - Mlada Boleslav 1.76 4.30 6.74
27 kwietnia 2016 1 X 2
17:00 Baumit Jablonec - Sparta Praga 2.96 3.39 2.68
4 maja 2016 1 X 2
17:30 Sparta Praga - Baumit Jablonec 3.20 4.03 4.10
18 maja 2016 1 X 2
18:15 Mlada Boleslav - Baumit Jablonec 2.74 3.42 2.93
Piłka Nożna Czechy Superpuchar Najwyższe kursy
18 lipca 2015 1 X 2
19:15 Viktoria Pilzno - Slovan Liberec 1.45 4.79 8.32