loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Japonia 2010

Japonia - archiwalne kursy bukmacherskie 2010

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: J League, J2 League.

Piłka Nożna Japonia J League Najwyższe kursy
6 marca 2010 1 X 2
05:00 Jubilo Iwata - Vegalta Sendai 2.36 3.40 3.80
05:00 Shonan Bellmare - Montedio Yamagata 2.40 3.40 3.65
06:00 Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse 2.39 3.43 3.25
06:00 Tokyo - Yokohama F. Marinos 2.42 3.50 3.30
08:00 Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds 2.00 3.60 4.11
08:00 Kawasaki Frontale - Albirex Niigata (JP) 1.66 3.93 5.80
11:00 Gamba Osaka - Nagoya Grampus 2.04 3.60 4.75
7 marca 2010 1 X 2
06:00 Vissel Kobe - Kyoto Sanga 2.31 3.40 3.65
07:00 Omiya Ardija - Cerezo Osaka 2.78 3.41 2.65
13 marca 2010 1 X 2
06:00 Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare 1.72 3.75 5.50
06:00 Shimizu S-Pulse - Montedio Yamagata 1.68 3.75 5.70
06:00 Albirex Niigata (JP) - Jubilo Iwata 2.29 3.54 3.21
08:00 Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale 2.30 3.50 3.10
08:00 Vegalta Sendai - Omiya Ardija 2.20 3.30 3.50
14 marca 2010 1 X 2
05:00 Kyoto Sanga - Kashima Antlers 5.15 3.77 1.80
06:00 Urawa Red Diamonds - Tokyo 2.20 3.40 3.60
08:00 Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima 2.72 3.39 2.72
08:00 Cerezo Osaka - Gamba Osaka 3.75 3.40 2.05
20 marca 2010 1 X 2
05:00 Kyoto Sanga - Vegalta Sendai 2.54 3.40 3.00
05:00 Shimizu S-Pulse - Vissel Kobe 1.73 3.91 6.12
05:00 Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima 3.39 3.54 2.30
06:00 Yokohama F. Marinos - Kawasaki Frontale 2.45 3.43 3.02
08:00 Gamba Osaka - Albirex Niigata (JP) 1.65 4.23 6.20
08:00 Omiya Ardija - Kashima Antlers 5.50 3.80 1.73
11:00 Tokyo - Cerezo Osaka 1.95 3.50 4.20
21 marca 2010 1 X 2
05:00 Montedio Yamagata - Urawa Red Diamonds 4.12 3.71 1.95
08:00 Nagoya Grampus - Jubilo Iwata 1.82 3.95 4.72
27 marca 2010 1 X 2
05:00 Shonan Bellmare - Albirex Niigata (JP) 3.25 3.42 2.40
05:00 Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse 2.12 3.59 3.57
06:00 Vissel Kobe - Yokohama F. Marinos 3.37 3.61 2.30
06:00 Kashima Antlers - Montedio Yamagata 1.30 5.25 10.00
08:00 Jubilo Iwata - Kyoto Sanga 2.29 3.44 3.50
08:00 Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds 3.25 3.54 2.40
28 marca 2010 1 X 2
07:00 Omiya Ardija - Tokyo 3.60 3.62 2.19
10:00 Gamba Osaka - Vegalta Sendai 1.65 4.37 6.26
3 kwietnia 2010 1 X 2
06:00 Cerezo Osaka - Kyoto Sanga 2.10 3.68 4.00
08:00 Yokohama F. Marinos - Shimizu S-Pulse 2.06 3.50 4.02
08:00 Albirex Niigata (JP) - Omiya Ardija 2.10 3.50 3.77
09:00 Nagoya Grampus - Vissel Kobe 1.65 4.25 5.88
09:00 Montedio Yamagata - Sanfrecce Hiroshima 3.84 3.76 2.05
12:00 Urawa Red Diamonds - Shonan Bellmare 1.50 4.70 8.00
4 kwietnia 2010 1 X 2
06:00 Vegalta Sendai - Kashima Antlers 4.50 3.50 1.83
07:00 Jubilo Iwata - Gamba Osaka 4.27 4.04 1.95
09:00 Kawasaki Frontale - Tokyo 2.06 3.69 3.85
10 kwietnia 2010 1 X 2
06:00 Kyoto Sanga - Nagoya Grampus 3.77 3.55 2.06
06:00 Shonan Bellmare - Jubilo Iwata 2.92 3.45 2.52
07:00 Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale 2.71 3.42 2.71
07:00 Omiya Ardija - Gamba Osaka 3.96 3.61 2.00
09:00 Albirex Niigata (JP) - Urawa Red Diamonds 3.60 3.41 2.17
09:00 Yokohama F. Marinos - Cerezo Osaka 1.81 3.72 4.76
12:00 Tokyo - Kashima Antlers 3.35 3.32 2.45
11 kwietnia 2010 1 X 2
06:00 Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai 1.75 3.90 5.45
07:00 Vissel Kobe - Montedio Yamagata 2.01 3.60 4.00
17 kwietnia 2010 1 X 2
07:00 Gamba Osaka - Shimizu S-Pulse 2.37 3.56 3.05
07:00 Nagoya Grampus - Albirex Niigata (JP) 1.51 4.55 7.00
07:00 Montedio Yamagata - Yokohama F. Marinos 3.65 3.41 2.29
07:00 Vegalta Sendai - Vissel Kobe 2.04 3.45 4.00
10:00 Tokyo - Kyoto Sanga 1.68 3.95 5.81
12:00 Jubilo Iwata - Omiya Ardija 1.91 3.83 4.23
18 kwietnia 2010 1 X 2
06:00 Cerezo Osaka - Shonan Bellmare 1.88 3.75 4.36
08:00 Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima 1.62 3.75 5.50
09:00 Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale 2.30 3.63 3.14
21 kwietnia 2010 1 X 2
12:00 Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus 2.90 3.46 2.55
24 kwietnia 2010 1 X 2
06:00 Shimizu S-Pulse - Omiya Ardija 1.47 4.60 7.50
06:00 Kyoto Sanga - Montedio Yamagata 2.05 3.45 4.16
07:00 Kawasaki Frontale - Vissel Kobe 1.55 4.00 6.50
09:00 Urawa Red Diamonds - Jubilo Iwata 1.60 4.10 6.50
10:00 Gamba Osaka - Tokyo 2.07 3.65 4.00
10:00 Yokohama F. Marinos - Kashima Antlers 3.00 3.39 2.55
12:00 Albirex Niigata (JP) - Sanfrecce Hiroshima 3.00 3.34 2.61
25 kwietnia 2010 1 X 2
07:00 Cerezo Osaka - Nagoya Grampus 3.20 3.44 2.43
07:00 Shonan Bellmare - Vegalta Sendai 2.90 3.38 2.57
1 maja 2010 1 X 2
06:00 Vissel Kobe - Albirex Niigata (JP) 2.38 3.40 3.25
06:00 Yokohama F. Marinos - Jubilo Iwata 1.84 3.63 5.00
07:00 Nagoya Grampus - Montedio Yamagata 1.57 4.20 7.00
08:00 Vegalta Sendai - Cerezo Osaka 2.53 3.49 3.10
09:00 Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds 2.25 3.25 3.20
09:00 Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare 1.40 4.50 8.00
09:00 Kashima Antlers - Gamba Osaka 2.00 3.40 4.00
12:00 Omiya Ardija - Kyoto Sanga 2.26 3.50 3.40
12:00 Sanfrecce Hiroshima - Tokyo 2.71 3.25 3.00
5 maja 2010 1 X 2
06:00 Kyoto Sanga - Shimizu S-Pulse 4.12 3.64 1.95
06:00 Shonan Bellmare - Vissel Kobe 2.44 3.38 3.08
07:00 Tokyo - Vegalta Sendai 1.75 4.10 5.25
07:00 Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus 2.18 3.46 3.53
07:00 Cerezo Osaka - Kashima Antlers 4.00 3.61 2.05
09:00 Jubilo Iwata - Sanfrecce Hiroshima 2.57 3.51 3.00
09:00 Albirex Niigata (JP) - Yokohama F. Marinos 3.10 3.37 2.46
12:00 Gamba Osaka - Kawasaki Frontale 2.20 3.78 3.26
12:00 Montedio Yamagata - Omiya Ardija 2.53 3.29 3.15
8 maja 2010 1 X 2
07:00 Urawa Red Diamonds - Yokohama F. Marinos 2.03 3.50 3.98
08:00 Shimizu S-Pulse - Albirex Niigata (JP) 1.60 3.95 6.66
12:00 Vissel Kobe - Jubilo Iwata 2.59 3.52 2.88
9 maja 2010 1 X 2
06:00 Vegalta Sendai - Nagoya Grampus 3.50 3.64 2.25
09:00 Montedio Yamagata - Tokyo 3.20 3.40 2.39
15 maja 2010 1 X 2
07:00 Tokyo - Shimizu S-Pulse 2.74 3.41 2.69
07:00 Albirex Niigata (JP) - Montedio Yamagata 1.96 3.74 4.00
08:00 Yokohama F. Marinos - Kyoto Sanga 1.53 4.33 6.78
10:00 Cerezo Osaka - Vissel Kobe 2.13 3.71 3.80
10:00 Vegalta Sendai - Urawa Red Diamonds 3.80 3.40 2.00
16 maja 2010 1 X 2
07:00 Jubilo Iwata - Kawasaki Frontale 3.70 3.63 2.17
08:00 Omiya Ardija - Sanfrecce Hiroshima 3.25 3.44 2.41
09:00 Nagoya Grampus - Kashima Antlers 2.64 3.46 2.76
12:00 Shonan Bellmare - Gamba Osaka 4.33 4.09 1.90
14 lipca 2010 1 X 2
12:00 Kawasaki Frontale - Omiya Ardija 1.66 4.20 6.50
12:00 Kashima Antlers - Shonan Bellmare 1.30 5.81 12.50
12:00 Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka 2.20 3.40 4.33
12:00 Gamba Osaka - Kyoto Sanga 1.57 4.43 6.50
24 lipca 2010 1 X 2
11:00 Cerezo Osaka - Montedio Yamagata 1.95 3.49 4.56
11:00 Jubilo Iwata - Kashima Antlers 3.75 3.43 2.32
11:00 Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima 2.09 3.40 4.33
12:00 Vegalta Sendai - Albirex Niigata (JP) 2.60 3.34 2.90
12:00 Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse 2.56 3.30 3.00
12:00 Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka 2.61 3.47 2.79
25 lipca 2010 1 X 2
11:00 Vissel Kobe - Omiya Ardija 2.15 3.30 3.99
11:00 Shonan Bellmare - Tokyo 3.40 3.49 2.34
12:00 Kawasaki Frontale - Kyoto Sanga 1.65 3.95 6.27
27 lipca 2010 1 X 2
12:00 Shimizu S-Pulse - Cerezo Osaka 2.01 3.64 4.50
12:00 Kashima Antlers - Albirex Niigata (JP) 1.74 3.82 5.65
12:00 Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima 2.85 3.47 2.57
28 lipca 2010 1 X 2
12:00 Montedio Yamagata - Kawasaki Frontale 4.31 3.85 2.05
12:00 Vissel Kobe - Gamba Osaka 3.30 3.49 2.37
12:00 Kyoto Sanga - Urawa Red Diamonds 3.70 3.48 2.14
12:00 Nagoya Grampus - Shonan Bellmare 1.50 4.55 8.45
12:00 Tokyo - Jubilo Iwata 2.25 3.57 3.75
12:00 Omiya Ardija - Yokohama F. Marinos 3.30 3.26 2.40
31 lipca 2010 1 X 2
11:00 Urawa Red Diamonds - Omiya Ardija 1.60 4.12 7.36
12:00 Jubilo Iwata - Cerezo Osaka 2.37 3.62 3.20
12:00 Albirex Niigata (JP) - Tokyo 2.64 3.30 2.90
12:00 Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus 2.60 3.35 2.96
12:00 Kashima Antlers - Vissel Kobe 1.53 4.33 7.84
1 sierpnia 2010 1 X 2
11:00 Gamba Osaka - Montedio Yamagata 1.66 4.09 5.96
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Kyoto Sanga 1.80 3.79 5.14
12:00 Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse 5.02 3.84 1.77
12:00 Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai 1.64 4.20 6.00
8 sierpnia 2010 1 X 2
11:00 Vissel Kobe - Urawa Red Diamonds 3.48 3.58 2.25
11:00 Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale 2.70 3.57 2.95
12:00 Tokyo - Nagoya Grampus 3.10 3.44 2.55
13 sierpnia 2010 1 X 2
12:00 Montedio Yamagata - Albirex Niigata (JP) 3.11 3.44 2.45
14 sierpnia 2010 1 X 2
11:00 Vissel Kobe - Shonan Bellmare 1.75 3.88 5.16
11:30 Shimizu S-Pulse - Yokohama F. Marinos 1.99 3.50 4.38
12:00 Kashima Antlers - Tokyo 1.83 3.65 5.68
12:00 Vegalta Sendai - Gamba Osaka 4.04 3.73 1.94
12:00 Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds 2.24 3.43 3.80
15 sierpnia 2010 1 X 2
11:00 Kyoto Sanga - Cerezo Osaka 3.50 3.50 2.23
11:00 Omiya Ardija - Jubilo Iwata 2.58 3.37 3.00
12:00 Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 1.96 3.68 4.20
17 sierpnia 2010 1 X 2
12:00 Albirex Niigata (JP) - Shimizu S-Pulse 2.85 3.45 2.66
12:00 Gamba Osaka - Kashima Antlers 2.30 3.76 3.06
12:30 Yokohama F. Marinos - Montedio Yamagata 1.75 3.71 5.49
12:30 Urawa Red Diamonds - Vegalta Sendai 1.77 3.75 5.50
18 sierpnia 2010 1 X 2
12:00 Shonan Bellmare - Kyoto Sanga 2.77 3.30 2.90
12:00 Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus 2.59 3.39 3.02
12:00 Sanfrecce Hiroshima - Omiya Ardija 2.04 3.50 4.51
12:00 Cerezo Osaka - Tokyo 2.30 3.57 3.25
12:00 Jubilo Iwata - Vissel Kobe 2.02 3.86 4.00
21 sierpnia 2010 1 X 2
11:30 Tokyo - Sanfrecce Hiroshima 2.35 3.46 3.32
11:30 Kashima Antlers - Cerezo Osaka 1.98 3.62 4.35
28 sierpnia 2010 1 X 2
11:00 Cerezo Osaka - Omiya Ardija 1.70 3.90 5.80
11:00 Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers 2.90 3.40 2.66
12:00 Sanfrecce Hiroshima - Montedio Yamagata 1.91 3.74 4.75
12:00 Vissel Kobe - Tokyo 2.85 3.37 2.65
12:00 Nagoya Grampus - Kyoto Sanga 1.45 4.83 8.92
12:00 Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 1.86 3.71 4.85
29 sierpnia 2010 1 X 2
11:00 Gamba Osaka - Jubilo Iwata 1.78 3.80 5.07
11:00 Yokohama F. Marinos - Albirex Niigata (JP) 2.54 3.51 3.10
11:30 Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale 2.12 3.61 3.65
11 września 2010 1 X 2
08:00 Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima 1.95 3.61 4.44
08:00 Omiya Ardija - Shimizu S-Pulse 3.90 3.54 2.25
08:30 Jubilo Iwata - Shonan Bellmare 1.62 4.33 6.81
09:00 Kawasaki Frontale - Yokohama F. Marinos 2.10 3.45 3.83
11:00 Kyoto Sanga - Vissel Kobe 2.72 3.25 2.84
12:00 Albirex Niigata (JP) - Gamba Osaka 2.77 3.39 2.66
12:00 Kashima Antlers - Vegalta Sendai 1.53 4.67 8.46
12 września 2010 1 X 2
12:00 Montedio Yamagata - Nagoya Grampus 3.97 3.45 2.06
12:00 Tokyo - Urawa Red Diamonds 2.80 3.46 2.88
19 września 2010 1 X 2
08:00 Albirex Niigata (JP) - Kyoto Sanga 2.11 3.65 5.15
08:00 Vegalta Sendai - Montedio Yamagata 2.31 3.45 3.28
2 października 2010 1 X 2
06:00 Kyoto Sanga - Sanfrecce Hiroshima 2.90 3.33 2.78
06:00 Omiya Ardija - Urawa Red Diamonds 4.11 3.62 2.05
06:00 Vissel Kobe - Kawasaki Frontale 3.40 3.51 2.27
09:00 Cerezo Osaka - Albirex Niigata (JP) 1.97 3.64 4.20
09:00 Nagoya Grampus - Vegalta Sendai 1.50 4.51 7.20
10:00 Kashima Antlers - Shimizu S-Pulse 1.85 3.92 4.75
12:00 Montedio Yamagata - Gamba Osaka 4.55 4.00 1.95
3 października 2010 1 X 2
07:00 Jubilo Iwata - Yokohama F. Marinos 2.72 3.44 2.80
08:00 Tokyo - Shonan Bellmare 1.73 4.16 6.07
16 października 2010 1 X 2
06:00 Shonan Bellmare - Kashima Antlers 7.42 4.71 1.55
07:00 Vegalta Sendai - Tokyo 3.11 3.32 2.65
08:00 Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka 2.32 3.53 3.60
08:00 Sanfrecce Hiroshima - Jubilo Iwata 2.32 3.41 3.60
09:00 Kawasaki Frontale - Montedio Yamagata 1.57 4.34 7.50
10:00 Gamba Osaka - Omiya Ardija 1.62 4.14 7.00
12:00 Shimizu S-Pulse - Kyoto Sanga 1.72 3.88 6.00
17 października 2010 1 X 2
06:00 Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe 1.87 3.60 4.80
09:00 Albirex Niigata (JP) - Nagoya Grampus 3.15 3.51 2.52
23 października 2010 1 X 2
07:00 Jubilo Iwata - Urawa Red Diamonds 3.09 3.50 2.45
08:00 Tokyo - Albirex Niigata (JP) 2.30 3.54 3.30
08:00 Montedio Yamagata - Shimizu S-Pulse 3.45 3.67 2.21
10:00 Cerezo Osaka - Vegalta Sendai 1.75 3.94 5.06
12:00 Vissel Kobe - Nagoya Grampus 4.33 3.69 1.93
24 października 2010 1 X 2
06:00 Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare 1.40 5.46 11.34
06:00 Kyoto Sanga - Gamba Osaka 5.18 4.30 1.73
09:00 Omiya Ardija - Kawasaki Frontale 4.60 3.80 1.91
09:00 Kashima Antlers - Yokohama F. Marinos 2.08 3.41 4.04
30 października 2010 1 X 2
06:00 Shimizu S-Pulse - Tokyo 2.04 3.52 4.40
06:00 Vegalta Sendai - Kyoto Sanga 2.05 3.51 4.15
06:00 Nagoya Grampus - Cerezo Osaka 2.03 3.53 4.00
08:00 Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata 1.88 3.76 4.75
08:00 Urawa Red Diamonds - Montedio Yamagata 1.60 4.12 6.77
09:00 Gamba Osaka - Vissel Kobe 1.45 4.86 8.53
31 października 2010 1 X 2
07:00 Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima 2.16 3.50 3.63
09:00 Albirex Niigata (JP) - Kashima Antlers 3.40 3.64 2.30
10 listopada 2010 1 X 2
11:00 Shonan Bellmare - Omiya Ardija 3.89 3.88 1.96
14 listopada 2010 1 X 2
06:00 Yokohama F. Marinos - Tokyo 2.09 3.40 4.50
06:00 Kawasaki Frontale - Kashima Antlers 2.45 3.68 3.10
06:00 Urawa Red Diamonds - Kyoto Sanga 1.58 4.30 7.02
06:00 Nagoya Grampus - Omiya Ardija 1.67 3.99 7.25
06:00 Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare 1.33 6.15 15.64
09:00 Montedio Yamagata - Cerezo Osaka 3.61 3.58 2.30
09:00 Vegalta Sendai - Jubilo Iwata 2.55 3.52 3.21
11:30 Albirex Niigata (JP) - Vissel Kobe 2.10 3.44 4.05
11:30 Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 1.84 3.90 4.91
20 listopada 2010 1 X 2
06:00 Shonan Bellmare - Nagoya Grampus 10.50 5.86 1.30
06:00 Tokyo - Kawasaki Frontale 2.60 3.52 2.87
06:00 Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka 2.90 3.75 2.50
06:00 Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse 3.00 3.53 2.56
06:00 Vissel Kobe - Kashima Antlers 4.33 3.79 1.97
09:00 Sanfrecce Hiroshima - Albirex Niigata (JP) 2.19 3.58 3.70
09:00 Cerezo Osaka - Yokohama F. Marinos 2.39 3.50 3.20
09:00 Jubilo Iwata - Montedio Yamagata 1.90 3.79 4.80
11:30 Kyoto Sanga - Omiya Ardija 3.60 3.50 2.36
23 listopada 2010 1 X 2
06:00 Gamba Osaka - Shonan Bellmare 1.43 8.74 17.65
06:00 Nagoya Grampus - Tokyo 2.52 3.46 3.40
06:00 Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima 2.00 3.88 4.25
06:00 Yokohama F. Marinos - Urawa Red Diamonds 2.62 3.38 3.05
06:00 Kashima Antlers - Jubilo Iwata 1.51 4.45 7.84
09:00 Omiya Ardija - Vissel Kobe 2.95 3.36 3.20
09:00 Albirex Niigata (JP) - Vegalta Sendai 2.15 3.63 3.57
09:00 Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka 2.02 3.79 4.06
11:30 Montedio Yamagata - Kyoto Sanga 1.70 4.03 5.56
28 listopada 2010 1 X 2
05:00 Shonan Bellmare - Cerezo Osaka 7.50 4.87 1.50
05:00 Kashima Antlers - Kyoto Sanga 1.25 6.33 15.73
4 grudnia 2010 1 X 2
07:30 Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka 3.26 3.68 2.45
07:30 Albirex Niigata (JP) - Shonan Bellmare 1.45 5.30 9.96
07:30 Yokohama F. Marinos - Omiya Ardija 1.80 3.82 5.25
07:30 Cerezo Osaka - Jubilo Iwata 1.67 4.15 6.40
07:30 Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe 2.11 3.87 4.40
07:30 Kyoto Sanga - Tokyo 6.00 4.09 1.87
07:30 Montedio Yamagata - Kashima Antlers 5.50 3.85 1.83
07:30 Nagoya Grampus - Sanfrecce Hiroshima 1.95 3.63 5.20
07:30 Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale 3.20 3.77 2.35
Piłka Nożna Japonia J2 League Najwyższe kursy
22 maja 2010 1 X 2
06:00 Gifu - Mito Hollyhock 2.63 3.20 2.75
06:00 Kataller Toyama - Kashiwa Reysol 6.86 4.22 1.55
06:00 Rosso Kumamoto - Tochigi 2.15 3.25 3.30
07:00 Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka 4.00 3.30 1.91
07:00 Tokushima - Consadole Sapporo 2.30 3.30 3.00
09:00 Oita Trinita - Ehime 1.73 3.76 5.21
09:00 Ventforet Kofu - Fagiano Okayama 1.36 5.20 10.32
12:00 Yokohama FC - Sagan Tosu 3.20 3.50 2.34
12:00 Ichihara Chiba - Tokyo Verdy 1.85 3.61 4.75
29 maja 2010 1 X 2
06:00 Avispa Fukuoka - Tokushima 2.10 3.64 3.95
06:00 Mito Hollyhock - Ichihara Chiba 4.06 3.78 1.91
08:30 Rosso Kumamoto - Oita Trinita 2.93 3.57 2.50
09:00 Sagan Tosu - Giravanz Kitakyushu 1.55 4.18 6.50
12:00 Ehime - Ventforet Kofu 3.75 3.52 2.10
30 maja 2010 1 X 2
06:00 Tochigi - Gifu 2.10 3.40 3.81
06:00 Consadole Sapporo - Kataller Toyama 1.75 3.70 5.29
09:00 Tokyo Verdy - Yokohama FC 2.05 3.51 3.80
09:00 Kashiwa Reysol - Thespa Kusatsu 1.30 5.25 10.00
5 czerwca 2010 1 X 2
06:00 Yokohama FC - Gifu 2.15 3.50 3.53
06:00 Thespa Kusatsu - Consadole Sapporo 3.35 3.69 2.21
09:00 Tokushima - Mito Hollyhock 2.25 3.30 3.10
09:00 Kataller Toyama - Sagan Tosu 3.70 3.63 2.25
12:00 Fagiano Okayama - Kashiwa Reysol 7.00 4.37 1.51
6 czerwca 2010 1 X 2
06:00 Oita Trinita - Tokyo Verdy 2.18 3.47 3.50
06:00 Tochigi - Avispa Fukuoka 3.07 3.32 2.55
09:00 Giravanz Kitakyushu - Ventforet Kofu 6.00 3.80 1.62
09:00 Ichihara Chiba - Ehime 1.60 4.07 6.97
12 czerwca 2010 1 X 2
06:00 Rosso Kumamoto - Tokushima 2.65 3.41 2.85
06:00 Tokyo Verdy - Kataller Toyama 1.80 3.50 4.50
09:00 Sagan Tosu - Tochigi 2.14 3.41 3.80
09:00 Ventforet Kofu - Ichihara Chiba 2.56 3.39 2.81
12:00 Gifu - Fagiano Okayama 2.20 3.25 3.75
13 czerwca 2010 1 X 2
06:00 Mito Hollyhock - Thespa Kusatsu 2.11 3.50 4.40
06:00 Consadole Sapporo - Ehime 1.91 3.40 4.20
09:00 Avispa Fukuoka - Oita Trinita 2.48 3.40 3.20
09:00 Kashiwa Reysol - Giravanz Kitakyushu 1.28 5.54 12.81
19 lipca 2010 1 X 2
11:30 Tokushima - Sagan Tosu 2.50 3.38 2.97
24 lipca 2010 1 X 2
11:00 Gifu - Ehime 2.71 3.42 2.90
11:00 Kataller Toyama - Rosso Kumamoto 2.70 3.48 2.76
11:00 Avispa Fukuoka - Fagiano Okayama 1.83 3.60 5.65
25 lipca 2010 1 X 2
09:00 Consadole Sapporo - Yokohama FC 2.12 3.58 3.75
11:00 Ventforet Kofu - Tochigi 1.98 3.50 5.00
11:00 Tokyo Verdy - Tokushima 2.35 3.30 3.20
11:00 Kashiwa Reysol - Ichihara Chiba 2.21 3.35 4.00
12:00 Sagan Tosu - Thespa Kusatsu 2.07 3.49 4.50
30 lipca 2010 1 X 2
12:30 Fagiano Okayama - Consadole Sapporo 3.20 3.54 2.38
31 lipca 2010 1 X 2
11:00 Tochigi - Yokohama FC 2.93 3.30 2.70
11:30 Ventforet Kofu - Tokyo Verdy 2.47 3.25 3.11
12:00 Ichihara Chiba - Oita Trinita 2.40 3.32 3.65
1 sierpnia 2010 1 X 2
11:00 Kataller Toyama - Gifu 2.64 3.20 2.92
11:00 Giravanz Kitakyushu - Mito Hollyhock 2.90 3.30 2.60
11:00 Ehime - Sagan Tosu 3.13 3.25 2.50
11:30 Tokushima - Kashiwa Reysol 4.00 3.50 2.01
12:00 Rosso Kumamoto - Thespa Kusatsu 2.39 3.37 4.10
8 sierpnia 2010 1 X 2
11:00 Avispa Fukuoka - Ehime 2.00 3.50 4.80
11:00 Gifu - Rosso Kumamoto 2.93 3.30 2.55
11:00 Kashiwa Reysol - Tokyo Verdy 1.80 3.67 5.30
11:30 Tokushima - Ventforet Kofu 2.93 3.52 2.41
12:00 Sagan Tosu - Ichihara Chiba 3.05 3.58 2.47
12:00 Thespa Kusatsu - Tochigi 2.51 3.35 3.10
14 sierpnia 2010 1 X 2
11:00 Tochigi - Oita Trinita 3.05 3.39 2.60
12:00 Fagiano Okayama - Tokushima 3.08 3.25 2.46
12:00 Ichihara Chiba - Rosso Kumamoto 1.80 3.68 5.00
15 sierpnia 2010 1 X 2
11:00 Ventforet Kofu - Avispa Fukuoka 2.07 3.55 3.88
11:00 Mito Hollyhock - Gifu 2.27 3.46 3.29
11:00 Giravanz Kitakyushu - Yokohama FC 3.25 3.25 2.26
11:00 Kataller Toyama - Thespa Kusatsu 2.61 3.41 2.80
12:00 Ehime - Kashiwa Reysol 4.83 3.70 1.86
12:30 Tokyo Verdy - Consadole Sapporo 2.32 3.31 3.40
21 sierpnia 2010 1 X 2
06:00 Consadole Sapporo - Tochigi 2.18 3.45 3.79
11:00 Avispa Fukuoka - Mito Hollyhock 1.80 3.64 5.10
28 sierpnia 2010 1 X 2
11:00 Giravanz Kitakyushu - Kashiwa Reysol 6.50 4.28 1.56
11:00 Tochigi - Rosso Kumamoto 2.61 3.42 2.90
12:00 Ichihara Chiba - Fagiano Okayama 1.55 4.20 6.75
29 sierpnia 2010 1 X 2
11:00 Mito Hollyhock - Sagan Tosu 2.91 3.47 2.50
11:00 Kataller Toyama - Avispa Fukuoka 3.72 3.69 2.13
11:00 Ventforet Kofu - Oita Trinita 2.00 3.74 3.80
12:00 Ehime - Consadole Sapporo 2.90 3.39 2.53
12:00 Tokyo Verdy - Gifu 1.80 3.61 5.17
12:00 Thespa Kusatsu - Tokushima 2.50 3.49 2.90
1 września 2010 1 X 2
12:00 Mito Hollyhock - Oita Trinita 3.51 3.62 2.35
11 września 2010 1 X 2
09:00 Oita Trinita - Consadole Sapporo 2.30 3.30 3.20
12:00 Kashiwa Reysol - Kataller Toyama 1.35 4.60 9.25
12 września 2010 1 X 2
09:00 Sagan Tosu - Ventforet Kofu 2.91 3.50 2.49
09:00 Avispa Fukuoka - Ichihara Chiba 2.65 3.54 2.80
09:00 Gifu - Giravanz Kitakyushu 2.19 3.53 3.70
09:00 Rosso Kumamoto - Mito Hollyhock 2.27 3.57 3.40
12:00 Tokushima - Tochigi 2.14 3.57 3.80
12:00 Fagiano Okayama - Ehime 2.67 3.29 2.75
12:00 Yokohama FC - Tokyo Verdy 2.52 3.37 2.87
19 września 2010 1 X 2
06:00 Consadole Sapporo - Sagan Tosu 2.48 3.51 3.03
06:00 Yokohama FC - Avispa Fukuoka 3.10 3.53 2.60
09:00 Giravanz Kitakyushu - Fagiano Okayama 2.63 3.30 2.85
09:00 Ventforet Kofu - Rosso Kumamoto 1.75 4.00 5.50
11:30 Ichihara Chiba - Kashiwa Reysol 2.86 3.30 2.65
12:00 Ehime - Tokushima 3.10 3.55 2.44
12:00 Thespa Kusatsu - Gifu 2.50 3.46 3.35
26 września 2010 1 X 2
06:00 Fagiano Okayama - Ventforet Kofu 5.50 3.95 1.73
06:00 Yokohama FC - Kataller Toyama 1.98 3.70 5.50
06:00 Consadole Sapporo - Gifu 2.16 3.41 3.60
07:00 Oita Trinita - Mito Hollyhock 2.18 3.40 3.40
09:00 Thespa Kusatsu - Sagan Tosu 2.83 3.40 2.54
09:00 Avispa Fukuoka - Kashiwa Reysol 2.94 3.40 2.46
09:00 Ichihara Chiba - Tochigi 1.73 3.86 5.50
10:00 Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu 1.53 4.24 6.68
12:00 Ehime - Rosso Kumamoto 2.64 3.30 2.78
2 października 2010 1 X 2
07:00 Giravanz Kitakyushu - Oita Trinita 3.60 3.44 2.25
10:00 Kashiwa Reysol - Tochigi 1.50 4.84 8.05
3 października 2010 1 X 2
06:00 Fagiano Okayama - Sagan Tosu 3.27 3.46 2.25
06:00 Kataller Toyama - Ichihara Chiba 5.03 3.99 1.75
06:00 Mito Hollyhock - Ehime 2.53 3.30 3.15
09:00 Thespa Kusatsu - Tokyo Verdy 3.60 3.58 2.15
09:00 Rosso Kumamoto - Avispa Fukuoka 3.45 3.60 2.25
09:00 Ventforet Kofu - Yokohama FC 1.78 3.92 4.75
11:00 Gifu - Tokushima 3.02 3.53 2.80
16 października 2010 1 X 2
06:00 Consadole Sapporo - Ventforet Kofu 3.60 3.74 2.05
09:00 Tokyo Verdy - Fagiano Okayama 1.55 4.36 7.73
17 października 2010 1 X 2
06:00 Tochigi - Giravanz Kitakyushu 1.73 3.71 5.50
06:00 Oita Trinita - Kashiwa Reysol 4.33 3.84 1.86
06:00 Avispa Fukuoka - Thespa Kusatsu 1.72 3.79 5.11
09:00 Sagan Tosu - Yokohama FC 2.78 3.41 2.95
09:00 Ehime - Gifu 2.30 3.53 3.30
09:00 Ichihara Chiba - Mito Hollyhock 1.55 4.00 7.00
12:00 Tokushima - Rosso Kumamoto 2.30 3.60 3.15
23 października 2010 1 X 2
06:00 Oita Trinita - Tokushima 2.35 3.57 3.04
06:00 Fagiano Okayama - Gifu 3.05 3.50 2.40
09:00 Yokohama FC - Ichihara Chiba 3.28 3.70 2.30
09:00 Kashiwa Reysol - Rosso Kumamoto 1.50 4.47 7.55
24 października 2010 1 X 2
06:00 Kataller Toyama - Consadole Sapporo 3.10 3.45 2.43
06:00 Sagan Tosu - Tokyo Verdy 2.92 3.26 2.56
07:00 Ventforet Kofu - Ehime 1.57 4.16 6.06
09:00 Avispa Fukuoka - Giravanz Kitakyushu 1.35 4.80 10.81
09:00 Thespa Kusatsu - Mito Hollyhock 2.30 3.50 3.34
30 października 2010 1 X 2
09:00 Gifu - Yokohama FC 2.93 3.31 2.60
12:00 Giravanz Kitakyushu - Kataller Toyama 2.62 3.32 2.78
31 października 2010 1 X 2
05:00 Rosso Kumamoto - Sagan Tosu 2.72 3.35 2.80
05:00 Tochigi - Fagiano Okayama 1.94 3.55 4.15
05:00 Mito Hollyhock - Kashiwa Reysol 6.56 4.12 1.57
05:00 Consadole Sapporo - Thespa Kusatsu 2.15 3.56 3.60
08:00 Tokushima - Avispa Fukuoka 3.20 3.53 2.27
08:00 Tokyo Verdy - Oita Trinita 1.90 3.58 4.24
08:00 Ichihara Chiba - Ventforet Kofu 2.35 3.45 3.23
14 listopada 2010 1 X 2
04:30 Gifu - Sagan Tosu 3.00 3.39 2.65
05:00 Rosso Kumamoto - Kataller Toyama 1.69 3.80 5.50
09:00 Giravanz Kitakyushu - Ehime 3.40 3.41 2.30
09:00 Tokushima - Yokohama FC 3.40 3.69 2.30
09:00 Tokyo Verdy - Ichihara Chiba 3.21 3.48 2.90
09:00 Tochigi - Ventforet Kofu 4.60 3.98 1.90
09:00 Mito Hollyhock - Consadole Sapporo 2.75 3.50 2.80
11:30 Thespa Kusatsu - Fagiano Okayama 2.02 3.74 3.95
11:30 Oita Trinita - Avispa Fukuoka 3.35 3.59 2.34
20 listopada 2010 1 X 2
04:00 Sagan Tosu - Kashiwa Reysol 4.33 3.45 2.23
04:00 Mito Hollyhock - Tokushima 2.60 3.30 2.82
06:30 Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy 2.16 3.57 4.00
06:30 Ventforet Kofu - Thespa Kusatsu 1.45 4.56 8.40
09:00 Rosso Kumamoto - Fagiano Okayama 2.10 3.42 4.75
09:00 Ehime - Oita Trinita 2.96 3.35 4.00
09:00 Yokohama FC - Consadole Sapporo 2.03 3.57 4.33
11:30 Kataller Toyama - Tochigi 3.80 3.60 2.35
11:30 Ichihara Chiba - Giravanz Kitakyushu 1.22 6.20 18.00
23 listopada 2010 1 X 2
04:00 Tochigi - Mito Hollyhock 2.22 3.55 3.30
04:00 Gifu - Avispa Fukuoka 4.50 3.74 1.88
06:30 Oita Trinita - Rosso Kumamoto 2.25 3.58 3.55
06:30 Giravanz Kitakyushu - Sagan Tosu 5.40 4.03 1.75
09:00 Thespa Kusatsu - Ichihara Chiba 4.65 3.92 1.83
09:00 Consadole Sapporo - Tokushima 2.37 3.43 3.17
09:00 Fagiano Okayama - Kataller Toyama 2.25 3.52 3.30
11:30 Tokyo Verdy - Ehime 2.17 3.50 4.00
11:30 Kashiwa Reysol - Yokohama FC 1.73 3.63 5.33
4 grudnia 2010 1 X 2
04:30 Tochigi - Sagan Tosu 2.90 3.30 2.71
04:30 Kataller Toyama - Ehime 3.25 3.54 2.54
04:30 Consadole Sapporo - Rosso Kumamoto 2.30 3.35 3.30
04:30 Ventforet Kofu - Gifu 1.50 4.52 8.00
04:30 Tokyo Verdy - Mito Hollyhock 1.70 3.95 5.50
04:30 Ichihara Chiba - Tokushima 1.68 3.93 5.35
04:30 Oita Trinita - Yokohama FC 2.66 3.30 2.84
04:30 Thespa Kusatsu - Kashiwa Reysol 4.00 3.58 2.13
04:30 Fagiano Okayama - Avispa Fukuoka 5.00 3.71 1.80