loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Liga Europejska 2009/2010

Liga Europejska - archiwalne kursy bukmacherskie 2009/2010

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Grupa A, Grupa B, Grupa C, Grupa D, Grupa E, Grupa F, Grupa G, Grupa H, Grupa I, Grupa J, Grupa K, Grupa L.

Piłka Nożna Liga Europejska Grupa A Najwyższe kursy
22 października 2009 1 X 2
21:05 Ajax Amsterdam - Dinamo Zagrzeb 1.68 4.10 6.60
21:05 Politehnica Timisoara - Anderlecht 2.65 3.40 2.86
5 listopada 2009 1 X 2
19:00 Dinamo Zagrzeb - Ajax Amsterdam 4.08 3.67 2.00
19:00 Anderlecht - Politehnica Timisoara 1.58 4.03 6.85
17 grudnia 2009 1 X 2
19:00 Dinamo Zagrzeb - Politehnica Timisoara 1.33 5.62 11.51
19:00 Ajax Amsterdam - Anderlecht 2.25 2.65 4.95
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa B Najwyższe kursy
22 października 2009 1 X 2
21:05 Valencia - Slavia Praga 1.40 5.60 12.00
21:05 Lille - Genua 2.36 3.43 3.23
5 listopada 2009 1 X 2
19:00 Genua - Lille 2.00 3.65 4.29
19:00 Slavia Praga - Valencia 4.62 3.80 1.85
17 grudnia 2009 1 X 2
19:00 Lille - Slavia Praga 1.23 6.42 17.50
19:00 Genua - Valencia 3.19 3.38 2.50
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa C Najwyższe kursy
22 października 2009 1 X 2
21:05 Hapoel Tel Aviv - Rapid Wiedeń 2.40 3.39 3.29
21:05 Celtic Glasgow - Hamburger SV 3.10 3.49 2.50
5 listopada 2009 1 X 2
19:00 Rapid Wiedeń - Hapoel Tel Aviv 2.01 3.64 3.96
19:00 Hamburger SV - Celtic Glasgow 1.51 4.40 7.53
17 grudnia 2009 1 X 2
19:00 Rapid Wiedeń - Celtic Glasgow 2.00 3.67 4.00
19:00 Hapoel Tel Aviv - Hamburger SV 3.13 3.40 2.45
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa D Najwyższe kursy
22 października 2009 1 X 2
21:05 Hertha BSC - Heerenveen 2.27 3.50 4.20
21:05 Ventspils - Sporting Lizbona 7.30 4.32 1.57
5 listopada 2009 1 X 2
19:00 Heerenveen - Hertha BSC 1.81 3.82 4.68
19:00 Sporting Lizbona - Ventspils 1.23 6.55 15.50
16 grudnia 2009 1 X 2
19:00 Hertha BSC - Sporting Lizbona 2.39 3.25 3.85
19:00 Heerenveen - Ventspils 1.36 5.39 10.50
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa E Najwyższe kursy
22 października 2009 1 X 2
21:05 CSKA Sofia - Basel 2.27 3.43 3.40
21:05 Fulham - Roma 2.70 3.40 3.02
5 listopada 2009 1 X 2
19:00 Basel - CSKA Sofia 1.32 5.65 11.00
19:00 Roma - Fulham 1.73 3.83 5.50
16 grudnia 2009 1 X 2
19:00 CSKA Sofia - Roma 3.99 3.54 2.05
19:00 Basel - Fulham 2.38 3.46 3.25
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa F Najwyższe kursy
22 października 2009 1 X 2
21:05 Panathinaikos - Sturm Graz 1.38 4.83 10.46
21:05 Galatasaray - Dinamo Bukareszt 1.53 4.60 8.50
5 listopada 2009 1 X 2
19:00 Sturm Graz - Panathinaikos 3.45 3.37 2.35
19:00 Dinamo Bukareszt - Galatasaray 3.43 3.42 2.27
16 grudnia 2009 1 X 2
19:00 Sturm Graz - Galatasaray 2.88 3.27 2.75
19:00 Panathinaikos - Dinamo Bukareszt 1.56 4.02 7.90
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa G Najwyższe kursy
22 października 2009 1 X 2
19:00 Lazio - Villarreal 2.35 3.40 3.15
19:00 Red Bull Salzburg - Levski Sofia 1.40 4.60 8.50
5 listopada 2009 1 X 2
21:05 Levski Sofia - Red Bull Salzburg 3.05 3.35 2.65
21:05 Villarreal - Lazio 1.60 4.25 7.43
17 grudnia 2009 1 X 2
21:05 Villarreal - Red Bull Salzburg 1.57 4.42 6.45
21:05 Lazio - Levski Sofia 1.58 4.02 7.20
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa H Najwyższe kursy
22 października 2009 1 X 2
19:00 Steaua Bukareszt - Fenerbahce 2.55 3.30 2.90
19:00 Sheriff Tiraspol - Twente Enschede 4.40 3.50 1.85
5 listopada 2009 1 X 2
21:05 Fenerbahce - Steaua Bukareszt 1.58 3.97 7.02
21:05 Twente Enschede - Sheriff Tiraspol 1.43 4.60 10.17
17 grudnia 2009 1 X 2
21:05 Fenerbahce - Sheriff Tiraspol 1.93 3.74 4.55
21:05 Steaua Bukareszt - Twente Enschede 4.00 3.50 2.15
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa I Najwyższe kursy
22 października 2009 1 X 2
19:00 Benfica Lizbona - Everton 1.85 3.60 4.35
19:00 Bate Borisov - AEK Ateny 2.60 3.25 2.75
5 listopada 2009 1 X 2
21:05 Everton - Benfica Lizbona 2.46 3.40 3.06
21:05 AEK Ateny - Bate Borisov 1.81 3.62 5.50
17 grudnia 2009 1 X 2
21:05 Everton - Bate Borisov 1.84 3.77 5.00
21:05 Benfica Lizbona - AEK Ateny 1.55 4.26 7.82
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa J Najwyższe kursy
22 października 2009 1 X 2
19:00 Shakhtar Donetsk - Toulouse 1.44 4.30 8.00
19:00 Club Brugge - Partizan Belgrade 1.80 3.50 4.70
5 listopada 2009 1 X 2
21:05 Partizan Belgrade - Club Brugge 2.65 3.41 2.81
21:05 Toulouse - Shakhtar Donetsk 3.40 3.40 2.45
16 grudnia 2009 1 X 2
21:05 Partizan Belgrade - Shakhtar Donetsk 4.00 3.55 2.02
21:05 Club Brugge - Toulouse 2.63 3.30 3.00
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa K Najwyższe kursy
22 października 2009 1 X 2
19:00 PSV Eindhoven - Kopenhaga FC 1.65 3.80 5.75
19:00 Sparta Praga - Cluj 2.35 3.25 3.05
5 listopada 2009 1 X 2
21:05 Cluj - Sparta Praga 2.21 3.32 3.65
21:05 Kopenhaga FC - PSV Eindhoven 2.64 3.30 2.97
16 grudnia 2009 1 X 2
21:05 Cluj - PSV Eindhoven 3.13 3.40 2.65
21:05 Sparta Praga - Kopenhaga FC 2.50 3.30 3.20
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa L Najwyższe kursy
22 października 2009 1 X 2
19:00 Athletic Bilbao - Nacional Madeira 1.55 4.10 7.25
19:00 Austria Wiedeń - Werder Brema 5.75 4.00 1.65
5 listopada 2009 1 X 2
21:05 Nacional Madeira - Athletic Bilbao 2.85 3.31 2.75
21:05 Werder Brema - Austria Wiedeń 1.25 6.60 14.00
16 grudnia 2009 1 X 2
21:05 Athletic Bilbao - Werder Brema 2.83 3.35 2.75
21:05 Nacional Madeira - Austria Wiedeń 1.90 3.74 4.60