loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Liga Europejska 2012/2013

Liga Europejska - archiwalne kursy bukmacherskie 2012/2013

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Grupa A, Grupa B, Grupa C, Grupa D, Grupa E, Grupa F, Grupa G, Grupa H, Grupa I, Grupa J, Grupa K, Grupa L, Kwalifikacje.

Piłka Nożna Liga Europejska Grupa A Najwyższe kursy
20 września 2012 1 X 2
19:00 Udinese - Anzhi Makhachkala 3.25 3.56 2.80
19:00 Young Boys Bern - Liverpool 3.00 3.30 2.88
4 października 2012 1 X 2
18:00 Anzhi Makhachkala - Young Boys Bern 1.50 5.50 8.50
21:05 Liverpool - Udinese 1.69 4.10 6.19
25 października 2012 1 X 2
21:05 Young Boys Bern - Udinese 2.62 3.52 3.00
21:05 Liverpool - Anzhi Makhachkala 1.77 4.15 5.20
8 listopada 2012 1 X 2
18:00 Anzhi Makhachkala - Liverpool 1.87 4.50 13.00
19:00 Udinese - Young Boys Bern 1.67 4.35 5.95
22 listopada 2012 1 X 2
18:00 Anzhi Makhachkala - Udinese 2.15 3.75 5.50
21:05 Liverpool - Young Boys Bern 1.40 5.27 9.30
6 grudnia 2012 1 X 2
19:00 Udinese - Liverpool 4.43 3.97 2.00
19:00 Young Boys Bern - Anzhi Makhachkala 2.50 3.50 3.25
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa B Najwyższe kursy
20 września 2012 1 X 2
19:00 Hapoel Tel Aviv - Atletico Madryt 6.00 4.01 1.73
19:00 Viktoria Pilzno - Academica Coimbra 1.90 4.00 6.40
4 października 2012 1 X 2
21:05 Atletico Madryt - Viktoria Pilzno 1.30 6.22 12.02
21:05 Academica Coimbra - Hapoel Tel Aviv 2.22 3.41 3.85
25 października 2012 1 X 2
21:05 Hapoel Tel Aviv - Viktoria Pilzno 3.03 3.48 2.53
21:05 Atletico Madryt - Academica Coimbra 1.24 7.24 20.26
8 listopada 2012 1 X 2
19:00 Academica Coimbra - Atletico Madryt 5.83 4.13 4.00
19:00 Viktoria Pilzno - Hapoel Tel Aviv 1.40 34.00 126.00
22 listopada 2012 1 X 2
21:05 Academica Coimbra - Viktoria Pilzno 3.75 3.45 2.88
21:05 Atletico Madryt - Hapoel Tel Aviv 1.15 20.80 99.10
6 grudnia 2012 1 X 2
19:00 Viktoria Pilzno - Atletico Madryt 2.60 3.42 3.03
19:00 Hapoel Tel Aviv - Academica Coimbra 2.88 3.30 3.10
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa C Najwyższe kursy
20 września 2012 1 X 2
19:00 Fenerbahce - Olympique Marsylia 2.70 3.34 3.60
19:00 AEL Limassol - Monchengladbach 3.75 3.30 2.33
4 października 2012 1 X 2
21:05 Monchengladbach - Fenerbahce 2.00 3.77 4.92
21:05 Olympique Marsylia - AEL Limassol 1.49 4.75 9.50
25 października 2012 1 X 2
21:05 Monchengladbach - Olympique Marsylia 2.53 3.40 3.14
21:05 AEL Limassol - Fenerbahce 3.49 3.30 2.51
8 listopada 2012 1 X 2
19:00 Fenerbahce - AEL Limassol 1.50 4.41 8.00
19:00 Olympique Marsylia - Monchengladbach 4.75 3.52 4.33
22 listopada 2012 1 X 2
21:05 Olympique Marsylia - Fenerbahce 4.75 3.63 4.30
21:05 Monchengladbach - AEL Limassol 1.67 5.73 14.86
6 grudnia 2012 1 X 2
19:00 Fenerbahce - Monchengladbach 2.50 3.40 3.60
19:00 AEL Limassol - Olympique Marsylia 3.40 3.40 2.50
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa D Najwyższe kursy
20 września 2012 1 X 2
19:00 Girondins Bordeaux - Club Brugge 1.71 3.92 5.95
19:00 Maritimo Funchal - Newcastle 2.75 3.64 4.20
4 października 2012 1 X 2
21:05 Newcastle - Girondins Bordeaux 2.50 3.52 3.20
21:05 Club Brugge - Maritimo Funchal 2.05 3.70 5.02
25 października 2012 1 X 2
21:05 Maritimo Funchal - Girondins Bordeaux 3.40 3.47 2.47
21:05 Newcastle - Club Brugge 1.67 4.32 6.26
8 listopada 2012 1 X 2
19:00 Girondins Bordeaux - Maritimo Funchal 1.50 4.48 8.50
19:00 Club Brugge - Newcastle 2.50 3.52 3.17
22 listopada 2012 1 X 2
21:05 Newcastle - Maritimo Funchal 1.50 4.45 8.26
21:05 Club Brugge - Girondins Bordeaux 2.92 3.54 2.60
6 grudnia 2012 1 X 2
19:00 Girondins Bordeaux - Newcastle 1.95 3.70 5.22
19:00 Maritimo Funchal - Club Brugge 2.81 3.30 2.85
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa E Najwyższe kursy
20 września 2012 1 X 2
19:00 Kopenhaga FC - Molde 1.75 3.93 6.00
19:00 Stuttgart - Steaua Bukareszt 1.65 4.33 7.00
4 października 2012 1 X 2
21:05 Molde - Stuttgart 3.99 3.77 2.02
21:05 Steaua Bukareszt - Kopenhaga FC 2.20 3.47 4.05
25 października 2012 1 X 2
21:05 Stuttgart - Kopenhaga FC 1.57 4.85 7.90
21:05 Steaua Bukareszt - Molde 1.37 5.31 11.00
8 listopada 2012 1 X 2
19:00 Kopenhaga FC - Stuttgart 3.50 3.56 2.63
19:00 Molde - Steaua Bukareszt 2.80 3.58 2.60
22 listopada 2012 1 X 2
21:05 Steaua Bukareszt - Stuttgart 126.00 51.00 2.84
21:05 Molde - Kopenhaga FC 2.40 3.68 3.02
6 grudnia 2012 1 X 2
19:00 Kopenhaga FC - Steaua Bukareszt 2.71 3.40 2.88
19:00 Stuttgart - Molde 1.29 7.50 17.07
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa F Najwyższe kursy
20 września 2012 1 X 2
19:00 Dnipro Dniepropietrowsk - PSV Eindhoven 3.20 3.60 2.97
19:00 Napoli - AIK Solna 1.50 5.06 10.00
4 października 2012 1 X 2
21:05 PSV Eindhoven - Napoli 2.20 4.01 4.56
21:05 AIK Solna - Dnipro Dniepropietrowsk 3.81 3.47 2.30
25 października 2012 1 X 2
21:05 Dnipro Dniepropietrowsk - Napoli 2.14 3.74 3.61
21:05 PSV Eindhoven - AIK Solna 1.20 8.20 18.90
8 listopada 2012 1 X 2
19:00 Napoli - Dnipro Dniepropietrowsk 1.83 3.88 4.73
19:00 AIK Solna - PSV Eindhoven 5.25 4.10 4.33
22 listopada 2012 1 X 2
21:05 AIK Solna - Napoli 5.01 4.06 2.50
21:05 PSV Eindhoven - Dnipro Dniepropietrowsk 1.95 4.93 5.28
6 grudnia 2012 1 X 2
19:00 Napoli - PSV Eindhoven 1.91 3.99 4.75
19:00 Dnipro Dniepropietrowsk - AIK Solna 1.35 5.63 12.11
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa G Najwyższe kursy
20 września 2012 1 X 2
21:05 Sporting Lizbona - Basel 1.65 4.20 6.90
21:05 Racing Genk - Videoton Fehervar 1.67 3.98 6.17
4 października 2012 1 X 2
19:00 Videoton Fehervar - Sporting Lizbona 5.21 3.77 1.83
19:00 Basel - Racing Genk 1.80 4.39 6.49
25 października 2012 1 X 2
19:00 Videoton Fehervar - Basel 3.57 3.57 2.30
19:00 Racing Genk - Sporting Lizbona 2.75 3.64 2.75
8 listopada 2012 1 X 2
21:05 Sporting Lizbona - Racing Genk 1.90 4.55 7.10
21:05 Basel - Videoton Fehervar 1.65 5.10 9.43
22 listopada 2012 1 X 2
19:00 Basel - Sporting Lizbona 2.24 4.33 10.00
19:00 Videoton Fehervar - Racing Genk 8.50 3.75 2.75
6 grudnia 2012 1 X 2
21:05 Racing Genk - Basel 3.31 3.20 3.00
21:05 Sporting Lizbona - Videoton Fehervar 1.76 4.18 5.25
7 grudnia 2012 1 X 2
21:05 Sporting Lizbona - Videoton Fehervar 1.80 4.16 5.50
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa H Najwyższe kursy
20 września 2012 1 X 2
21:05 Partizan Belgrade - Neftczi Baku 1.62 4.35 7.58
21:05 Inter Mediolan - Rubin Kazan 2.15 3.79 4.71
4 października 2012 1 X 2
18:00 Neftczi Baku - Inter Mediolan 6.30 4.16 1.87
18:00 Rubin Kazan - Partizan Belgrade 1.43 5.00 10.00
25 października 2012 1 X 2
18:00 Rubin Kazan - Neftczi Baku 1.26 6.80 16.45
19:00 Inter Mediolan - Partizan Belgrade 1.36 6.16 13.56
8 listopada 2012 1 X 2
18:00 Neftczi Baku - Rubin Kazan 23.00 6.00 1.75
21:05 Partizan Belgrade - Inter Mediolan 5.30 3.71 1.95
22 listopada 2012 1 X 2
18:00 Rubin Kazan - Inter Mediolan 2.00 4.75 13.00
18:00 Neftczi Baku - Partizan Belgrade 2.65 3.75 7.00
6 grudnia 2012 1 X 2
21:05 Partizan Belgrade - Rubin Kazan 3.15 3.30 2.60
21:05 Inter Mediolan - Neftczi Baku 1.45 4.80 9.00
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa I Najwyższe kursy
20 września 2012 1 X 2
21:05 Olympique Lyon - Sparta Praga 1.51 4.67 8.91
21:05 Athletic Bilbao - Kiryat Shmone 1.30 8.50 19.00
4 października 2012 1 X 2
19:00 Sparta Praga - Athletic Bilbao 3.36 3.56 2.27
19:00 Kiryat Shmone - Olympique Lyon 6.00 4.00 1.85
25 października 2012 1 X 2
19:00 Olympique Lyon - Athletic Bilbao 2.25 3.67 3.74
19:00 Sparta Praga - Kiryat Shmone 1.48 4.67 8.83
8 listopada 2012 1 X 2
21:05 Kiryat Shmone - Sparta Praga 4.33 3.64 2.25
21:05 Athletic Bilbao - Olympique Lyon 1.86 4.10 4.32
22 listopada 2012 1 X 2
19:00 Kiryat Shmone - Athletic Bilbao 4.28 3.80 1.95
19:00 Sparta Praga - Olympique Lyon 2.63 3.45 4.00
28 listopada 2012 1 X 2
19:00 Kiryat Shmone - Athletic Bilbao 17.00 5.50 2.51
6 grudnia 2012 1 X 2
21:05 Olympique Lyon - Kiryat Shmone 1.57 5.50 10.00
21:05 Athletic Bilbao - Sparta Praga 1.95 3.73 4.27
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa J Najwyższe kursy
20 września 2012 1 X 2
21:05 Tottenham - Lazio 2.04 3.75 4.60
21:05 Maribor - Panathinaikos 3.04 3.31 2.60
4 października 2012 1 X 2
19:00 Panathinaikos - Tottenham 5.44 3.64 2.35
19:00 Lazio - Maribor 1.46 4.54 9.09
25 października 2012 1 X 2
19:00 Maribor - Tottenham 5.59 4.02 1.84
19:00 Panathinaikos - Lazio 3.75 3.40 2.49
8 listopada 2012 1 X 2
21:05 Tottenham - Maribor 1.29 6.62 15.00
21:05 Lazio - Panathinaikos 1.75 3.75 5.95
22 listopada 2012 1 X 2
19:00 Lazio - Tottenham 2.38 3.42 3.34
19:00 Panathinaikos - Maribor 1.85 3.85 4.80
6 grudnia 2012 1 X 2
21:05 Maribor - Lazio 3.16 3.40 2.50
21:05 Tottenham - Panathinaikos 1.43 4.70 9.50
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa K Najwyższe kursy
20 września 2012 1 X 2
21:05 Bayer Leverkusen - Metalist Charków 1.83 4.07 5.27
21:05 Rapid Wiedeń - Rosenborg 2.38 3.37 3.41
4 października 2012 1 X 2
19:00 Rosenborg - Bayer Leverkusen 4.72 3.95 2.25
19:00 Metalist Charków - Rapid Wiedeń 1.51 4.70 10.00
25 października 2012 1 X 2
19:00 Rapid Wiedeń - Bayer Leverkusen 6.01 4.13 1.70
19:00 Rosenborg - Metalist Charków 3.42 3.53 2.38
8 listopada 2012 1 X 2
21:05 Bayer Leverkusen - Rapid Wiedeń 1.18 8.69 34.00
21:05 Metalist Charków - Rosenborg 1.40 8.00 19.00
22 listopada 2012 1 X 2
19:00 Rosenborg - Rapid Wiedeń 1.90 3.84 4.75
19:00 Metalist Charków - Bayer Leverkusen 2.02 3.89 4.20
6 grudnia 2012 1 X 2
21:05 Bayer Leverkusen - Rosenborg 1.62 4.75 7.50
21:05 Rapid Wiedeń - Metalist Charków 4.27 3.73 2.00
Piłka Nożna Liga Europejska Grupa L Najwyższe kursy
20 września 2012 1 X 2
21:05 Twente Enschede - Hannover 96 2.25 3.70 3.50
21:05 Levante - Helsingborg 1.44 5.00 10.05
4 października 2012 1 X 2
19:00 Hannover 96 - Levante 1.90 4.38 7.10
19:00 Helsingborg - Twente Enschede 4.66 3.86 2.20
25 października 2012 1 X 2
19:00 Levante - Twente Enschede 2.42 3.60 3.08
19:00 Helsingborg - Hannover 96 5.06 4.03 1.85
8 listopada 2012 1 X 2
21:05 Twente Enschede - Levante 1.85 3.94 5.00
21:05 Hannover 96 - Helsingborg 1.29 10.00 26.00
22 listopada 2012 1 X 2
19:00 Helsingborg - Levante 29.00 9.00 2.23
19:00 Hannover 96 - Twente Enschede 2.15 3.77 3.70
6 grudnia 2012 1 X 2
21:05 Twente Enschede - Helsingborg 2.50 4.27 6.60
21:05 Levante - Hannover 96 2.60 3.40 3.20
Piłka Nożna Liga Europejska Kwalifikacje Najwyższe kursy
5 lipca 2012 1 X 2
17:00 Khazar Lankaran - Nomme Kalju 1.50 4.33 7.12
17:30 Trans Narva - Inter Baku 13.00 6.23 1.45
17:30 Jagodina - Ordabasy Shymkent 1.55 5.00 8.00
17:30 KuPS - Llanelli 1.26 6.42 16.14
17:30 Renova - Libertas 1.08 13.00 26.00
17:45 Levadia Tallinn - Siauliai 2.00 3.60 3.91
18:00 Elfsborg - Floriana 1.06 13.00 34.00
18:00 Pjunik Erewań - Zeta Golubovci 2.29 3.50 4.00
18:00 JJK Jyvaskyla - Stabaek 2.90 3.55 2.60
18:00 Rudar Pljevlja - Shirak Gyumri 1.69 4.00 5.10
18:00 FK Baku - Mura 1.36 5.15 10.15
18:30 Suduva Marij - Daugava Daugavpils 2.25 3.40 3.50
18:30 Differdange - Runavik 1.62 4.35 6.40
18:30 Dacia Kiszyniów - NK Celje 1.60 4.00 6.75
19:00 Torpedo Kutaisi - Aktobe 2.00 3.61 4.20
19:00 Tirana - Grevenmacher 1.33 6.00 10.00
19:00 Birkirkara - Metalurg Skopje 6.50 4.50 1.60
19:30 FC Santa Coloma - Osijek 21.00 10.00 1.18
19:30 FK Sarajewo - Hibernians Paola 1.22 7.50 15.40
19:45 Twente Enschede - UE Santa Coloma 1.02 17.00 34.00
20:00 Eb/Streymur - Gandzasar 3.20 3.34 2.90
20:00 Lech Poznań - Żetysu Tałdykorgan 1.17 8.00 23.00
20:00 Olimpija Ljubljana - Jeunesse Esch 1.09 12.00 26.00
20:15 MTK Budapest - Senica 2.57 3.43 2.88
20:30 La Fiorita - Liepajas 13.12 6.50 1.26
20:30 Cefn Druids - MyPa 13.60 6.25 1.28
20:30 Flamurtari - Honved Budapeszt 3.00 3.47 2.60
20:30 Teuta Durres - Metallurg Rustavi 3.40 3.38 2.38
20:45 Bohemians Dublin - Thor Akureyri 1.40 5.00 9.42
20:45 Bangor City - Zimbru Kiszyniów 3.40 3.33 2.69
20:45 St. Patricks - Vestmannaeyjar 1.73 3.94 5.56
20:45 Cliftonville - Kalmar 8.00 4.75 1.50
21:00 Crusaders Belfast - Rosenborg 15.00 8.00 1.25
21:05 Borac Banja Luka - Celik Niksic 1.41 5.12 10.00
21:15 Hafnarfjordur - USV Eschen Mauren 1.25 6.57 15.00
10 lipca 2012 1 X 2
17:30 Floriana - Elfsborg 19.90 8.75 1.17
17:45 Nomme Kalju - Khazar Lankaran 3.20 3.51 2.31
17:45 Grevenmacher - Tirana 3.96 3.64 2.12
12 lipca 2012 1 X 2
14:00 Żetysu Tałdykorgan - Lech Poznań 5.34 3.77 1.95
16:00 Shirak Gyumri - Rudar Pljevlja 3.16 3.40 3.77
16:00 Ordabasy Shymkent - Jagodina 2.34 3.30 3.50
16:00 Metallurg Rustavi - Teuta Durres 1.33 6.02 12.00
17:00 Aktobe - Torpedo Kutaisi 1.72 4.00 7.20
17:00 Gandzasar - Eb/Streymur 2.02 3.60 5.25
17:00 Metalurg Skopje - Birkirkara 1.45 5.41 10.00
17:30 Celik Niksic - Borac Banja Luka 3.14 3.25 3.02
18:00 Inter Baku - Trans Narva 1.08 12.70 28.90
18:00 Jeunesse Esch - Olimpija Ljubljana 7.00 4.58 1.60
18:00 Liepajas - La Fiorita 1.06 16.75 30.70
18:00 Gomel - Vikingur Reykjavik 1.10 13.00 26.00
18:00 Siauliai - Levadia Tallinn 2.77 3.40 3.00
18:00 Daugava Daugavpils - Suduva Marij 3.24 3.13 2.88
18:30 MyPa - Cefn Druids 1.12 9.80 21.00
18:30 Zimbru Kiszyniów - Bangor City 1.46 4.68 8.02
19:00 Kalmar - Cliftonville 1.22 7.12 19.36
19:00 Stabaek - JJK Jyvaskyla 1.72 4.17 5.33
19:00 Rosenborg - Crusaders Belfast 1.06 13.00 34.00
19:30 Senica - MTK Budapest 1.65 4.00 5.95
19:30 USV Eschen Mauren - Hafnarfjordur 6.00 4.09 1.67
19:30 Runavik - Differdange 3.31 3.53 2.25
19:30 UE Santa Coloma - Twente Enschede 34.00 21.00 1.02
19:30 Hibernians Paola - FK Sarajewo 4.69 3.92 1.83
19:30 Llanelli - KuPS 3.40 3.65 2.22
20:00 Zeta Golubovci - Pjunik Erewań 1.75 4.16 5.00
20:00 Mura - FK Baku 4.25 3.50 2.16
20:00 NK Celje - Dacia Kiszyniów 2.51 3.40 2.99
20:00 Osijek - FC Santa Coloma 1.05 17.00 34.00
20:30 Thor Akureyri - Bohemians Dublin 3.87 3.35 2.33
20:30 Honved Budapeszt - Flamurtari 1.44 4.75 8.92
20:30 Libertas - Renova 14.05 6.22 1.25
21:30 Vestmannaeyjar - St. Patricks 2.50 3.36 3.27
19 lipca 2012 1 X 2
17:00 Milsami - Aktobe 4.85 3.62 1.87
17:00 Naftan Novopol - Crvena Zvezda 7.04 4.00 1.60
17:00 Khazar Lankaran - Lech Poznań 3.53 3.30 2.75
17:00 Anzhi Makhachkala - Honved Budapeszt 1.15 8.00 21.00
17:00 Liepajas - Legia Warszawa 6.49 4.20 1.62
17:30 Renova - Gomel 4.66 3.67 2.05
17:30 Lokomotiv Plovdiv - Vitesse Arnheim 6.33 4.26 1.75
17:45 Levadia Tallinn - Anorthosis 6.87 4.04 1.62
18:00 JJK Jyvaskyla - Zeta Golubovci 1.67 4.75 6.50
18:00 Metallurg Rustavi - Viktoria Pilzno 4.75 3.78 1.82
18:00 Inter Baku - Asteras Tripolis 2.17 3.50 4.00
18:00 Olimpija Ljubljana - Tromso 2.57 3.39 3.00
18:30 Differdange - KAA Gent 17.20 7.50 1.22
18:30 Shakhter Soligorsk - SV Ried 2.39 3.40 3.80
19:00 Spartak Trnava - Sligo Rovers 1.75 3.90 6.33
19:00 Aarhus AGF - Dila Gori 1.50 4.55 8.25
19:00 Rosenborg - Ordabasy Shymkent 1.22 7.50 19.90
19:00 Metalurg Donieck - Celik Niksic 1.20 7.50 19.90
19:00 Apoel Nicosia - Senica 1.27 6.36 13.00
19:00 Tirana - Aalesund 3.83 3.60 2.20
19:00 Eskisehirspor - St Johnstone 1.29 5.76 13.09
19:00 AIK Solna - Hafnarfjordur 1.40 5.50 10.00
19:00 Levski Sofia - FK Sarajewo 1.33 6.00 12.03
19:00 Ruch Chorzów - Metalurg Skopje 1.36 5.99 15.44
19:00 Bnei Yehuda - Shirak Gyumri 1.40 6.00 11.22
19:00 Slaven Belupo - Portadown 1.25 7.50 16.16
19:00 Mlada Boleslav - Thor Akureyri 1.17 9.10 22.60
19:15 Dacia Kiszyniów - Elfsborg 4.38 3.48 2.10
19:30 Rapid Bukareszt - MyPa 1.30 5.77 13.09
19:30 Young Boys Bern - Zimbru Kiszyniów 1.17 9.00 24.40
19:30 Zalgiris Wilno - Admira Wacker Modling 3.75 3.40 2.55
19:45 Servette Geneve - Gandzasar 1.20 6.22 21.00
19:45 Twente Enschede - Inter Turku 1.15 8.50 21.00
20:00 Maccabi Netanya - KuPS 1.40 5.25 10.17
20:00 Osijek - Kalmar 2.45 3.30 3.25
20:00 Mura - CSKA Sofia 6.15 4.06 1.67
20:15 Slovan Bratysława - Videoton Fehervar 2.20 3.90 4.97
20:30 Vojvodina Novi Sad - Suduva Marij 1.47 5.09 10.25
20:30 Hajduk Split - Skonto Ryga 1.50 4.85 8.74
21:00 Siroki Brijeg - St. Patricks 2.10 3.60 4.60
26 lipca 2012 1 X 2
15:30 Shirak Gyumri - Bnei Yehuda 4.20 3.64 1.95
16:00 Dila Gori - Aarhus AGF 2.95 3.53 2.54
16:00 Ordabasy Shymkent - Rosenborg 4.75 3.76 1.81
17:00 Metalurg Skopje - Ruch Chorzów 3.62 3.40 2.25
17:00 Gandzasar - Servette Geneve 6.50 4.20 1.63
17:30 KuPS - Maccabi Netanya 3.30 3.63 2.31
17:30 Celik Niksic - Metalurg Donieck 12.00 7.00 1.25
18:00 Inter Turku - Twente Enschede 6.25 4.33 1.62
18:00 Aktobe - Milsami 1.37 5.50 11.00
18:00 Gomel - Renova 1.23 6.88 17.03
18:00 Elfsborg - Dacia Kiszyniów 1.35 5.37 11.44
18:30 MyPa - Rapid Bukareszt 4.00 3.55 2.01
18:30 Honved Budapeszt - Anzhi Makhachkala 6.52 4.18 1.54
18:30 Suduva Marij - Vojvodina Novi Sad 3.62 3.47 2.15
19:00 Asteras Tripolis - Inter Baku 1.95 3.50 5.00
19:00 CSKA Sofia - Mura 1.29 6.00 13.30
19:00 Tromso - Olimpija Ljubljana 1.67 3.95 6.82
19:00 Anorthosis - Levadia Tallinn 1.21 6.50 19.00
19:00 Kalmar - Osijek 1.80 4.25 6.11
19:00 SV Ried - Shakhter Soligorsk 1.90 3.53 4.60
19:00 Aalesund - Tirana 1.33 6.00 14.19
19:15 Zimbru Kiszyniów - Young Boys Bern 7.54 4.60 1.53
19:30 KAA Gent - Differdange 1.07 12.00 34.00
19:30 Senica - Apoel Nicosia 5.11 3.63 1.90
20:00 Vitesse Arnheim - Lokomotiv Plovdiv 1.26 6.55 15.00
20:00 Viktoria Pilzno - Metallurg Rustavi 1.18 7.66 22.60
20:00 Lech Poznań - Khazar Lankaran 1.57 4.27 7.44
20:00 Sligo Rovers - Spartak Trnava 2.50 3.45 3.12
20:00 Zeta Golubovci - JJK Jyvaskyla 2.62 3.78 2.95
20:30 Skonto Ryga - Hajduk Split 3.17 3.40 2.36
20:30 Videoton Fehervar - Slovan Bratysława 1.95 3.60 4.75
20:30 Crvena Zvezda - Naftan Novopol 1.25 7.25 16.00
20:30 Legia Warszawa - Liepajas 1.22 6.75 19.90
20:45 St Johnstone - Eskisehirspor 4.50 3.85 1.95
20:45 Portadown - Slaven Belupo 5.00 4.00 1.78
20:45 St. Patricks - Siroki Brijeg 1.95 3.50 4.38
21:00 FK Sarajewo - Levski Sofia 3.75 3.75 2.14
21:05 Admira Wacker Modling - Zalgiris Wilno 1.50 4.40 7.15
21:15 Hafnarfjordur - AIK Solna 3.85 3.58 2.20
21:15 Thor Akureyri - Mlada Boleslav 9.00 5.25 1.45
2 sierpnia 2012 1 X 2
17:00 Anzhi Makhachkala - Vitesse Arnheim 1.70 4.23 6.50
17:30 KuPS - Bursaspor 6.00 4.11 1.70
18:00 Dila Gori - Anorthosis 4.00 3.50 2.40
18:00 Arsenał Kijów - Mura 1.30 6.00 15.00
19:00 SV Ried - Legia Warszawa 3.00 3.25 2.60
19:00 Apoel Nicosia - Aalesund 1.40 5.20 11.80
19:00 AIK Solna - Lech Poznań 2.20 3.40 3.85
19:00 Bnei Yehuda - PAOK Saloniki 2.96 3.25 2.81
19:00 Ruch Chorzów - Viktoria Pilzno 2.98 3.57 2.52
19:00 Kalmar - Young Boys Bern 3.52 3.50 2.38
19:00 Tromso - Metalurg Donieck 2.57 3.39 3.80
19:30 Heerenveen - Rapid Bukareszt 2.05 3.42 4.50
19:45 Steaua Bukareszt - Spartak Trnava 1.47 4.53 9.19
19:45 Servette Geneve - Rosenborg 2.75 3.40 3.06
19:45 Twente Enschede - Mlada Boleslav 1.27 6.50 15.00
20:00 Asteras Tripolis - Maritimo Funchal 2.84 3.20 2.80
20:00 Gomel - Liverpool 8.19 4.33 1.60
20:00 Racing Genk - Aktobe 1.44 5.36 9.83
20:15 Horsens - Elfsborg 2.43 3.50 3.09
20:30 Videoton Fehervar - KAA Gent 3.45 3.58 2.75
20:30 Crvena Zvezda - Omonia Nicosia 2.05 3.48 3.90
20:45 Dundee United - Dynamo Moskwa 5.00 3.50 1.95
20:45 St. Patricks - Hannover 96 15.00 5.75 1.31
20:45 Hajduk Split - Inter Mediolan 7.50 4.33 1.55
20:45 Eskisehirspor - Olympique Marsylia 4.08 3.40 2.18
21:00 Vojvodina Novi Sad - Rapid Wiedeń 3.36 3.20 2.63
21:00 Athletic Bilbao - Slaven Belupo 1.18 8.02 18.49
21:00 FK Sarajewo - Zeta Golubovci 1.53 4.44 6.91
21:05 Admira Wacker Modling - Sparta Praga 3.43 3.41 2.30
9 sierpnia 2012 1 X 2
18:00 Omonia Nicosia - Crvena Zvezda 1.93 3.50 5.00
18:00 Elfsborg - Horsens 1.83 3.88 5.55
18:00 Dynamo Moskwa - Dundee United 1.37 5.16 10.00
18:00 Aktobe - Racing Genk 3.29 3.50 2.60
18:45 Slaven Belupo - Athletic Bilbao 7.00 4.34 1.60
19:00 Rosenborg - Servette Geneve 1.52 4.59 7.50
19:00 Mlada Boleslav - Twente Enschede 5.27 3.84 1.91
19:00 Metalurg Donieck - Tromso 1.82 3.75 5.25
19:00 Anorthosis - Dila Gori 1.36 5.58 16.56
19:00 Legia Warszawa - SV Ried 1.65 4.00 6.58
19:00 Aalesund - Apoel Nicosia 3.20 3.40 2.48
19:30 KAA Gent - Videoton Fehervar 1.50 4.58 8.80
19:30 Young Boys Bern - Kalmar 1.45 4.77 8.90
19:30 Spartak Trnava - Steaua Bukareszt 4.00 3.41 2.15
20:00 Vitesse Arnheim - Anzhi Makhachkala 2.67 3.60 2.95
20:00 PAOK Saloniki - Bnei Yehuda 1.57 4.08 7.50
20:00 Zeta Golubovci - FK Sarajewo 3.00 3.46 2.55
20:00 Lech Poznań - AIK Solna 2.25 3.40 4.00
20:00 Viktoria Pilzno - Ruch Chorzów 1.56 4.43 8.16
20:00 Mura - Arsenał Kijów 10.00 5.16 1.36
20:00 Sparta Praga - Admira Wacker Modling 1.46 4.62 8.75
20:30 Hannover 96 - St. Patricks 1.15 8.79 23.56
20:30 Bursaspor - KuPS 1.22 8.21 23.39
20:30 Rapid Bukareszt - Heerenveen 2.53 3.50 3.00
20:45 Olympique Marsylia - Eskisehirspor 1.40 4.86 9.21
20:45 Inter Mediolan - Hajduk Split 1.20 7.35 19.00
21:00 Maritimo Funchal - Asteras Tripolis 1.55 4.04 7.51
21:05 Liverpool - Gomel 1.20 7.20 23.20
21:05 Rapid Wiedeń - Vojvodina Novi Sad 1.50 4.33 8.00
22 sierpnia 2012 1 X 2
18:15 Stuttgart - Dynamo Moskwa 1.53 4.35 7.50
23 sierpnia 2012 1 X 2
18:00 Anzhi Makhachkala - Alkmaar AZ 2.14 3.40 3.98
18:00 Neftczi Baku - Apoel Nicosia 4.50 3.40 2.25
18:30 Tromso - Partizan Belgrade 2.31 3.40 4.06
18:45 Ekranas Panevez - Steaua Bukareszt 12.33 6.00 1.33
19:00 AIK Solna - CSKA Moskwa 4.75 3.60 1.96
19:00 Slovan Liberec - Dnipro Dniepropietrowsk 3.43 3.34 2.60
19:00 Sheriff Tiraspol - Olympique Marsylia 6.61 3.90 1.67
19:00 Atromitos Ateny - Newcastle 3.00 3.22 2.97
19:00 Legia Warszawa - Rosenborg 1.96 3.55 4.37
19:00 Molde - Heerenveen 2.31 3.53 3.40
19:30 Luzern - Racing Genk 2.55 3.56 3.61
19:30 Dinamo Bukareszt - Metalist Charków 3.48 3.35 2.50
19:30 Bursaspor - Twente Enschede 3.02 3.40 2.79
20:00 Dudelange - Hapoel Tel Aviv 6.25 4.50 1.85
20:00 Trabzonspor - Videoton Fehervar 1.56 4.75 9.52
20:00 Feyenoord Rotterdam - Sparta Praga 1.77 3.99 5.61
20:15 Midtjylland FC - Young Boys Bern 2.88 3.37 3.00
20:30 Debreczyn - Club Brugge 3.65 3.42 2.20
20:30 Sporting Lokeren - Viktoria Pilzno 3.18 3.43 2.40
20:30 PAOK Saloniki - Rapid Wiedeń 2.00 3.40 4.75
20:45 Vaslui - Inter Mediolan 5.25 3.75 1.92
20:45 Motherwell - Levante 5.83 4.00 1.85
20:45 Hearts - Liverpool 7.80 4.17 1.61
20:45 Śląsk Wrocław - Hannover 96 6.27 3.94 1.62
21:00 Zeta Golubovci - PSV Eindhoven 17.71 7.38 1.33
21:00 Athletic Bilbao - HJK Helsinki 1.20 7.70 19.75
21:00 Maritimo Funchal - Dila Gori 1.36 6.00 16.00
21:00 Crvena Zvezda - Girondins Bordeaux 4.17 3.44 2.07
21:00 Mura - Lazio 17.16 7.00 1.25
21:00 Horsens - Sporting Lizbona 5.39 3.67 1.75
28 sierpnia 2012 1 X 2
18:00 Dynamo Moskwa - Stuttgart 2.75 3.50 2.92
30 sierpnia 2012 1 X 2
18:00 Dnipro Dniepropietrowsk - Slovan Liberec 1.60 4.33 7.50
18:00 Dila Gori - Maritimo Funchal 4.45 3.76 1.97
19:00 Apoel Nicosia - Neftczi Baku 1.47 5.00 9.88
19:00 Heerenveen - Molde 1.77 4.21 5.23
19:00 PSV Eindhoven - Zeta Golubovci 1.10 16.10 31.00
19:00 CSKA Moskwa - AIK Solna 1.31 5.50 14.22
19:00 HJK Helsinki - Athletic Bilbao 5.00 4.33 1.74
19:00 Hapoel Tel Aviv - Dudelange 1.23 7.00 15.53
19:00 Rosenborg - Legia Warszawa 2.40 3.40 3.40
19:30 Young Boys Bern - Midtjylland FC 1.50 4.59 7.50
19:30 Steaua Bukareszt - Ekranas Panevez 1.14 11.00 30.00
19:30 Sparta Praga - Feyenoord Rotterdam 2.63 3.41 3.09
20:00 Racing Genk - Luzern 2.08 3.75 4.50
20:00 Metalist Charków - Dinamo Bukareszt 1.50 4.75 8.50
20:15 Viktoria Pilzno - Sporting Lokeren 1.46 5.00 7.50
20:30 Olympique Marsylia - Sheriff Tiraspol 1.28 6.75 15.31
20:30 Videoton Fehervar - Trabzonspor 3.18 3.30 2.60
20:30 Club Brugge - Debreczyn 1.40 5.21 11.50
20:30 Girondins Bordeaux - Crvena Zvezda 1.49 4.80 10.00
20:45 Hannover 96 - Śląsk Wrocław 1.26 6.50 13.00
20:45 Rapid Wiedeń - PAOK Saloniki 2.40 3.50 3.84
20:45 Inter Mediolan - Vaslui 1.43 6.00 11.00
20:45 Levante - Motherwell 1.19 8.00 18.67
20:45 Partizan Belgrade - Tromso 1.75 4.11 5.83
21:00 Twente Enschede - Bursaspor 1.45 4.92 7.74
21:00 Alkmaar AZ - Anzhi Makhachkala 2.12 3.67 3.80
21:00 Newcastle - Atromitos Ateny 1.57 4.75 9.00
21:00 Lazio - Mura 1.11 12.66 36.12
21:05 Liverpool - Hearts 1.18 8.50 23.00
21:30 Sporting Lizbona - Horsens 1.28 6.00 13.53