loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Rosja 2009

Rosja - archiwalne kursy bukmacherskie 2009

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier League, FNL.

Piłka Nożna Rosja Premier League Najwyższe kursy
10 maja 2009 1 X 2
12:00 Terek Grozny - Amkar Perm 1.70 3.45 5.75
12:00 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 4.00 3.30 2.05
14:30 Zenit St Petersburg - Krylya Sovetov 1.60 3.60 6.50
17:00 FK Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.75 2.90 2.80
11 maja 2009 1 X 2
12:00 Rubin Kazan - Tom Tomsk 1.40 4.35 9.00
14:30 Spartak Moskwa - Saturn Moskwa 1.50 3.80 8.00
14:30 Spartak Nalczyk - Khimki FK 1.75 3.30 5.50
17:00 Kuban Krasnodar - Rostov 2.30 3.10 3.35
16 maja 2009 1 X 2
10:00 Amkar Perm - Rubin Kazan 4.10 3.20 2.05
12:15 Lokomotiv Moskwa - Terek Grozny 1.63 3.50 6.60
14:30 Rostov - Spartak Nalczyk 2.05 3.20 5.00
17:00 Khimki FK - FK Moskwa 4.00 3.25 2.00
17 maja 2009 1 X 2
10:30 Tom Tomsk - Spartak Moskwa 4.00 3.10 2.10
13:00 Krylya Sovetov - Kuban Krasnodar 1.60 3.50 6.75
15:30 Saturn Moskwa - Dynamo Moskwa 4.15 3.10 2.00
17:00 CSKA Moskwa - Zenit St Petersburg 2.35 3.10 3.20
23 maja 2009 1 X 2
12:00 Saturn Moskwa - Tom Tomsk 1.91 3.15 4.20
14:30 Spartak Moskwa - Amkar Perm 1.50 3.80 8.00
17:00 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskwa 1.80 3.40 5.50
17:00 Terek Grozny - Khimki FK 1.60 3.50 6.75
24 maja 2009 1 X 2
12:00 FK Moskwa - Rostov 1.80 3.40 5.70
12:00 Dynamo Moskwa - Zenit St Petersburg 3.40 3.10 2.25
14:30 Spartak Nalczyk - Krylya Sovetov 3.30 2.80 2.95
17:00 Kuban Krasnodar - CSKA Moskwa 6.50 3.70 1.65
29 maja 2009 1 X 2
15:00 Amkar Perm - Saturn Moskwa 1.95 3.10 4.80
30 maja 2009 1 X 2
09:30 Tom Tomsk - Dynamo Moskwa 2.90 2.85 2.70
12:00 Zenit St Petersburg - Kuban Krasnodar 1.35 5.00 10.00
12:00 Rostov - Terek Grozny 1.85 3.10 4.70
12:00 Lokomotiv Moskwa - Spartak Moskwa 3.30 3.10 2.35
14:30 Krylya Sovetov - FK Moskwa 2.35 2.90 3.50
13 czerwca 2009 1 X 2
13:00 Rubin Kazan - Rostov 1.36 4.50 10.00
14:30 Spartak Moskwa - Khimki FK 1.27 5.75 17.00
15:30 Dynamo Moskwa - Kuban Krasnodar 1.44 4.10 8.50
14 czerwca 2009 1 X 2
09:30 Tom Tomsk - Amkar Perm 1.40 4.30 10.00
12:00 FK Moskwa - CSKA Moskwa 4.20 3.20 2.05
14:30 Saturn Moskwa - Lokomotiv Moskwa 3.45 2.90 2.45
17:00 Spartak Nalczyk - Zenit St Petersburg 4.85 3.40 1.80
6 lipca 2009 1 X 2
17:00 Khimki FK - Rubin Kazan 7.25 4.11 1.61
10 lipca 2009 1 X 2
17:00 Khimki FK - Saturn Moskwa 3.00 3.20 2.88
11 lipca 2009 1 X 2
12:00 Amkar Perm - Dynamo Moskwa 3.40 2.95 2.70
14:30 Krylya Sovetov - Rubin Kazan 3.10 3.25 2.58
16:45 Terek Grozny - CSKA Moskwa 4.70 3.40 1.83
19:00 Rostov - Spartak Moskwa 3.50 3.26 2.36
12 lipca 2009 1 X 2
12:00 Zenit St Petersburg - FK Moskwa 1.91 3.50 4.75
15:30 Lokomotiv Moskwa - Tom Tomsk 1.44 4.65 9.55
18:00 Kuban Krasnodar - Spartak Nalczyk 2.24 3.25 4.35
18 lipca 2009 1 X 2
14:00 Rubin Kazan - CSKA Moskwa 2.53 3.25 3.10
16:15 Dynamo Moskwa - Spartak Nalczyk 1.52 4.25 8.02
18:30 Saturn Moskwa - Rostov 2.60 3.00 3.35
19 lipca 2009 1 X 2
11:45 Tom Tomsk - Khimki FK 2.06 3.25 4.90
14:00 Amkar Perm - Lokomotiv Moskwa 2.80 3.06 2.92
14:00 Spartak Moskwa - Krylya Sovetov 1.60 4.17 6.75
16:15 FK Moskwa - Kuban Krasnodar 1.58 3.97 7.90
18:30 Terek Grozny - Zenit St Petersburg 4.26 3.34 2.10
22 lipca 2009 1 X 2
18:00 CSKA Moskwa - Spartak Nalczyk 1.31 5.75 13.10
24 lipca 2009 1 X 2
17:00 Khimki FK - Amkar Perm 3.20 3.05 2.80
25 lipca 2009 1 X 2
14:30 Krylya Sovetov - Saturn Moskwa 1.76 3.57 5.85
15:15 Lokomotiv Moskwa - Dynamo Moskwa 2.35 3.21 3.68
16:45 Zenit St Petersburg - Rubin Kazan 2.10 3.48 4.21
19:00 Rostov - Tom Tomsk 2.15 3.20 4.20
26 lipca 2009 1 X 2
14:00 CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2.48 3.31 3.20
17:00 Spartak Nalczyk - FK Moskwa 2.85 3.00 3.03
19:00 Kuban Krasnodar - Terek Grozny 2.52 3.05 3.42
31 lipca 2009 1 X 2
17:00 Rubin Kazan - Spartak Nalczyk 1.40 4.95 10.00
1 sierpnia 2009 1 X 2
11:30 Tom Tomsk - CSKA Moskwa 4.45 3.44 2.04
14:00 Spartak Moskwa - Kuban Krasnodar 1.33 5.46 13.68
18:30 Terek Grozny - FK Moskwa 2.60 3.00 3.10
2 sierpnia 2009 1 X 2
10:45 Amkar Perm - Krylya Sovetov 2.49 3.09 3.55
13:00 Khimki FK - Dynamo Moskwa 3.70 3.25 2.41
15:15 Saturn Moskwa - Zenit St Petersburg 3.75 3.25 2.36
17:30 Lokomotiv Moskwa - Rostov 1.57 4.04 8.70
8 sierpnia 2009 1 X 2
16:45 FK Moskwa - Rubin Kazan 2.67 3.00 3.20
16:45 Spartak Nalczyk - Spartak Moskwa 3.60 3.15 2.44
19:00 Kuban Krasnodar - Saturn Moskwa 2.38 3.34 3.75
9 sierpnia 2009 1 X 2
12:00 Dynamo Moskwa - Terek Grozny 1.75 3.51 6.24
14:00 Krylya Sovetov - Lokomotiv Moskwa 3.20 3.10 2.60
14:15 Zenit St Petersburg - Tom Tomsk 1.34 4.98 12.00
16:30 CSKA Moskwa - Amkar Perm 1.33 5.50 11.86
18:45 Rostov - Khimki FK 2.00 3.17 4.89
16 sierpnia 2009 1 X 2
10:00 Amkar Perm - Zenit St Petersburg 3.53 3.35 2.27
10:30 Tom Tomsk - Kuban Krasnodar 1.83 3.42 5.50
12:15 Khimki FK - Krylya Sovetov 2.82 3.13 2.89
14:00 Lokomotiv Moskwa - CSKA Moskwa 3.02 3.21 2.64
14:30 Saturn Moskwa - Spartak Nalczyk 2.25 3.25 4.20
16:45 Rubin Kazan - Terek Grozny 1.45 4.50 9.91
19:00 Spartak Moskwa - FK Moskwa 2.05 3.39 4.22
19:00 Rostov - Dynamo Moskwa 2.95 3.14 2.80
29 sierpnia 2009 1 X 2
12:00 Tom Tomsk - FK Moskwa 4.02 3.20 2.30
14:30 Saturn Moskwa - Terek Grozny 2.11 3.36 4.00
17:00 Lokomotiv Moskwa - Kuban Krasnodar 1.35 5.04 13.00
30 sierpnia 2009 1 X 2
12:00 Khimki FK - Zenit St Petersburg 7.71 4.08 1.55
14:00 Spartak Moskwa - Rubin Kazan 2.60 3.10 3.15
16:15 Krylya Sovetov - Dynamo Moskwa 2.10 3.60 4.10
18:30 Rostov - CSKA Moskwa 5.56 3.61 1.85
31 sierpnia 2009 1 X 2
15:00 Amkar Perm - Spartak Nalczyk 2.05 3.22 4.70
12 września 2009 1 X 2
12:00 FK Moskwa - Amkar Perm 1.72 3.64 6.78
14:15 CSKA Moskwa - Krylya Sovetov 1.78 3.70 6.30
16:30 Rubin Kazan - Saturn Moskwa 1.55 4.15 8.25
18:45 Kuban Krasnodar - Khimki FK 1.95 3.57 5.06
13 września 2009 1 X 2
12:00 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 3.94 3.30 2.15
14:15 Spartak Nalczyk - Lokomotiv Moskwa 3.35 3.20 2.45
16:30 Zenit St Petersburg - Rostov 1.33 5.32 12.48
18:40 Terek Grozny - Tom Tomsk 1.72 3.74 5.76
19 września 2009 1 X 2
12:00 Saturn Moskwa - Spartak Moskwa 4.24 3.42 2.02
14:15 Rostov - Kuban Krasnodar 2.15 3.30 4.20
16:30 Lokomotiv Moskwa - FK Moskwa 2.10 3.36 4.13
20 września 2009 1 X 2
09:45 Tom Tomsk - Rubin Kazan 4.85 3.65 1.90
12:00 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 1.85 3.70 5.16
14:15 Amkar Perm - Terek Grozny 1.95 3.30 5.00
16:30 Krylya Sovetov - Zenit St Petersburg 4.00 3.48 2.10
25 września 2009 1 X 2
17:00 Rubin Kazan - Amkar Perm 1.36 5.00 11.50
26 września 2009 1 X 2
12:00 Zenit St Petersburg - CSKA Moskwa 2.30 3.44 3.60
14:15 Dynamo Moskwa - Saturn Moskwa 2.14 3.31 3.98
16:30 FK Moskwa - Khimki FK 1.25 6.04 16.01
27 września 2009 1 X 2
12:00 Spartak Nalczyk - Rostov 1.83 3.64 5.05
14:15 Terek Grozny - Lokomotiv Moskwa 4.00 3.10 2.50
16:30 Spartak Moskwa - Tom Tomsk 1.36 5.20 11.54
18:45 Kuban Krasnodar - Krylya Sovetov 2.70 3.12 3.10
3 października 2009 1 X 2
09:45 Tom Tomsk - Saturn Moskwa 2.68 3.10 3.15
12:00 Krylya Sovetov - Spartak Nalczyk 2.12 3.28 4.05
14:15 Khimki FK - Terek Grozny 5.50 4.00 1.73
16:30 Rostov - FK Moskwa 3.22 3.00 2.69
4 października 2009 1 X 2
10:00 Amkar Perm - Spartak Moskwa 3.88 3.23 2.25
12:00 Lokomotiv Moskwa - Rubin Kazan 2.60 3.18 3.16
14:15 CSKA Moskwa - Kuban Krasnodar 1.27 5.50 13.00
16:30 Zenit St Petersburg - Dynamo Moskwa 1.50 4.00 8.50
25 października 2009 1 X 2
10:00 Amkar Perm - Tom Tomsk 2.08 3.30 4.80
30 października 2009 1 X 2
16:00 CSKA Moskwa - Terek Grozny 1.22 6.00 12.00
17:00 Rubin Kazan - Krylya Sovetov 1.28 6.94 12.00
18:15 Saturn Moskwa - Khimki FK 1.30 5.00 11.00
31 października 2009 1 X 2
12:00 FK Moskwa - Zenit St Petersburg 3.60 3.28 2.32
14:30 Dynamo Moskwa - Amkar Perm 2.10 3.33 4.02
1 listopada 2009 1 X 2
09:45 Tom Tomsk - Lokomotiv Moskwa 3.30 3.20 2.41
12:00 Spartak Moskwa - Rostov 1.27 5.35 13.00
15:00 Spartak Nalczyk - Kuban Krasnodar 1.85 3.51 5.82
7 listopada 2009 1 X 2
16:30 Kuban Krasnodar - FK Moskwa 5.00 3.75 1.75
8 listopada 2009 1 X 2
12:00 CSKA Moskwa - Rubin Kazan 2.70 3.28 2.98
12:30 Spartak Nalczyk - Dynamo Moskwa 2.10 3.40 4.06
14:45 Zenit St Petersburg - Terek Grozny 1.20 6.50 14.00
17:00 Lokomotiv Moskwa - Amkar Perm 1.40 4.33 8.25
21 listopada 2009 1 X 2
12:00 Terek Grozny - Kuban Krasnodar 3.46 4.88 3.15
12:00 Amkar Perm - Khimki FK 1.30 5.40 13.00
12:00 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Moskwa 4.18 3.41 2.15
12:00 Tom Tomsk - Rostov 2.06 3.37 4.50
12:00 FK Moskwa - Spartak Nalczyk 1.50 4.33 7.64
12:00 Saturn Moskwa - Krylya Sovetov 2.05 3.57 4.17
12:00 Spartak Moskwa - CSKA Moskwa 2.19 3.57 4.00
12:00 Rubin Kazan - Zenit St Petersburg 2.44 3.30 3.60
Piłka Nożna Rosja FNL Najwyższe kursy
9 lipca 2009 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Kamaz Nab Chelny 2.40 3.30 3.00
10:00 Luch Energiya - Volga Novgorod 1.85 3.35 4.80
14:00 Sibir Novosibirsk - Chita FK 1.32 4.83 12.81
15:00 Ural Ekaterinburg - MVD Rossya 1.42 4.40 10.30
15:00 Nosta Novotroitsk - Baltika Kaliningrad 2.00 3.10 3.40
16:30 Yaroslavl Shinnik - Vityaz Podolsk 1.40 4.56 10.31
17:00 Metallurg Lipetsk - Anzhi Makhachkala 9.00 5.00 1.35
17:00 Nischni Novgorod - Chernomorets 1.93 3.40 4.57
17:00 Spartak Vladikavkaz - Krasnodar 1.33 5.50 12.61
18:00 Salut Belgorod - Volgar Astrakhan 1.56 3.87 7.23
26 lipca 2009 1 X 2
10:00 Chita FK - Energia Khabarovsk 2.15 3.20 3.80
16:00 Kamaz Nab Chelny - Metallurg Lipetsk 1.44 4.70 9.50
16:00 Volga Novgorod - Salut Belgorod 2.55 3.10 3.38
16:00 Anzhi Makhachkala - Nischni Novgorod 1.25 5.00 12.50
16:00 Krasnodar - Yaroslavl Shinnik 3.88 3.25 2.10
16:30 Volgar Astrakhan - Spartak Vladikavkaz 5.25 3.49 1.83
17:30 Chernomorets - Baltika Kaliningrad 2.30 3.31 4.27
9 sierpnia 2009 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 2.85 3.00 2.80
10:00 Luch Energiya - Ural Ekaterinburg 2.40 3.00 2.90
15:00 Nosta Novotroitsk - Chernomorets 1.76 3.64 5.10
16:00 Vityaz Podolsk - Krasnodar 2.20 3.35 3.56
16:00 Yaroslavl Shinnik - Volgar Astrakhan 1.30 4.75 9.00
16:00 Metallurg Lipetsk - Chita FK 1.62 3.80 5.85
16:00 Nischni Novgorod - Kamaz Nab Chelny 2.74 2.98 2.94
17:00 Spartak Vladikavkaz - Volga Novgorod 1.36 4.25 8.50
18:00 Baltika Kaliningrad - Anzhi Makhachkala 2.35 3.00 3.00
12 sierpnia 2009 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Sibir Novosibirsk 2.98 3.14 2.60
10:00 Energia Khabarovsk - Ural Ekaterinburg 2.60 3.02 3.08
16:00 Nischni Novgorod - Volga Novgorod 3.49 3.15 2.40
17:00 Spartak Vladikavkaz - Kamaz Nab Chelny 1.70 3.68 5.63
19:00 Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan 1.69 3.69 5.65
28 sierpnia 2009 1 X 2
14:00 Nosta Novotroitsk - Volga Novgorod 3.24 3.41 2.22
16:00 Vityaz Podolsk - Kamaz Nab Chelny 2.50 3.25 3.05
16:00 Spartak Vladikavkaz - Sibir Novosibirsk 2.05 3.22 4.39
16:00 Nischni Novgorod - Ural Ekaterinburg 3.05 3.20 2.50
16:00 Metallurg Lipetsk - Luch Energiya 3.01 3.10 2.70
16:30 Salut Belgorod - Energia Khabarovsk 1.55 4.18 8.50
16:30 Yaroslavl Shinnik - Chita FK 1.15 7.50 17.00
17:00 Chernomorets - Volgar Astrakhan 2.36 3.10 3.65
17:00 Krasnodar - Anzhi Makhachkala 4.50 3.30 1.85
8 września 2009 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Spartak Vladikavkaz 2.90 3.00 2.60
10:00 Energia Khabarovsk - Nischni Novgorod 1.80 3.40 5.15
10:00 Chita FK - Nosta Novotroitsk 2.20 3.20 3.60
14:00 Sibir Novosibirsk - Baltika Kaliningrad 1.69 3.62 6.50
14:30 Anzhi Makhachkala - Volgar Astrakhan 1.25 7.25 15.00
15:00 Ural Ekaterinburg - Yaroslavl Shinnik 3.05 3.18 2.70
16:00 Volga Novgorod - Krasnodar 1.65 3.93 7.52
16:00 Kamaz Nab Chelny - Chernomorets 1.40 4.33 9.00
16:30 Salut Belgorod - Metallurg Lipetsk 1.40 4.33 9.50
11 września 2009 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Spartak Vladikavkaz 3.80 3.25 2.05
10:00 Luch Energiya - Nischni Novgorod 1.60 3.75 6.00
10:00 Chita FK - Vityaz Podolsk 2.30 3.10 3.05
14:00 Sibir Novosibirsk - Yaroslavl Shinnik 2.40 3.24 3.42
15:00 Ural Ekaterinburg - Baltika Kaliningrad 1.70 3.78 5.75
16:00 Volga Novgorod - Chernomorets 1.45 4.92 8.65
16:00 Kamaz Nab Chelny - Krasnodar 1.44 5.09 8.28
19 września 2009 1 X 2
13:30 Anzhi Makhachkala - Volga Novgorod 1.50 3.60 7.25
14:00 Nosta Novotroitsk - Ural Ekaterinburg 3.52 3.26 2.40
15:00 Nischni Novgorod - Salut Belgorod 2.86 3.20 2.70
15:30 Volgar Astrakhan - Kamaz Nab Chelny 3.35 3.32 2.27
16:00 Vityaz Podolsk - Sibir Novosibirsk 3.11 3.15 2.55
16:00 Yaroslavl Shinnik - Energia Khabarovsk 1.36 4.40 8.00
17:00 Baltika Kaliningrad - Luch Energiya 2.05 3.40 4.41
17:00 Spartak Vladikavkaz - Metallurg Lipetsk 1.15 7.00 21.00
17:00 Krasnodar - Chita FK 1.80 3.58 4.86
22 września 2009 1 X 2
13:30 Anzhi Makhachkala - Kamaz Nab Chelny 1.65 3.70 7.00
14:00 Nosta Novotroitsk - Sibir Novosibirsk 4.50 3.40 1.85
15:00 Nischni Novgorod - Metallurg Lipetsk 1.62 4.00 7.00
16:00 Volgar Astrakhan - Volga Novgorod 3.00 3.10 2.55
16:00 Chernomorets - Chita FK 2.63 3.20 2.63
16:00 Vityaz Podolsk - Ural Ekaterinburg 2.60 3.10 2.90
16:30 Yaroslavl Shinnik - Luch Energiya 1.65 3.75 7.00
17:00 Spartak Vladikavkaz - Salut Belgorod 1.57 4.20 7.50
18:00 Baltika Kaliningrad - Energia Khabarovsk 1.80 3.40 4.50
30 września 2009 1 X 2
09:30 Chita FK - Anzhi Makhachkala 7.00 3.80 1.50
10:00 Luch Energiya - Vityaz Podolsk 1.75 3.58 5.30
10:00 Energia Khabarovsk - Nosta Novotroitsk 1.75 3.40 5.50
14:00 Sibir Novosibirsk - Chernomorets 1.25 5.50 13.00
15:00 Nischni Novgorod - Spartak Vladikavkaz 5.24 3.60 1.80
15:00 Ural Ekaterinburg - Krasnodar 1.77 3.58 5.25
16:00 Metallurg Lipetsk - Baltika Kaliningrad 3.46 3.25 2.40
16:30 Salut Belgorod - Yaroslavl Shinnik 1.85 3.80 4.70
3 października 2009 1 X 2
08:00 Luch Energiya - Nosta Novotroitsk 1.91 3.25 3.80
09:00 Chita FK - Volgar Astrakhan 3.00 3.20 2.20
10:00 Energia Khabarovsk - Vityaz Podolsk 2.40 3.10 2.90
13:00 Ural Ekaterinburg - Chernomorets 1.45 4.20 7.50
14:00 Sibir Novosibirsk - Krasnodar 1.30 5.00 9.00
15:00 Volga Novgorod - Kamaz Nab Chelny 2.40 3.10 3.00
15:00 Metallurg Lipetsk - Yaroslavl Shinnik 6.50 4.00 1.62
16:30 Salut Belgorod - Baltika Kaliningrad 1.74 3.59 5.42
22 października 2009 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Volgar Astrakhan 2.20 3.25 4.15
10:00 Energia Khabarovsk - Anzhi Makhachkala 7.25 4.20 1.45
14:00 Sibir Novosibirsk - Kamaz Nab Chelny 1.50 4.24 7.57
14:00 Nischni Novgorod - Nosta Novotroitsk 1.54 4.15 6.70
15:00 Ural Ekaterinburg - Volga Novgorod 2.30 3.25 3.41
16:00 Metallurg Lipetsk - Chernomorets 2.20 3.30 3.40
16:00 Spartak Vladikavkaz - Vityaz Podolsk 1.25 5.25 10.00
16:30 Yaroslavl Shinnik - Baltika Kaliningrad 1.50 4.33 7.50
25 października 2009 1 X 2
14:00 Sibir Novosibirsk - Volga Novgorod 1.50 4.85 7.50
1 listopada 2009 1 X 2
12:00 Vityaz Podolsk - Yaroslavl Shinnik 3.00 3.10 2.35
12:00 Volgar Astrakhan - Metallurg Lipetsk 1.30 5.00 10.50
12:00 Anzhi Makhachkala - Salut Belgorod 1.30 5.20 13.00
12:00 Chernomorets - Spartak Vladikavkaz 14.00 7.00 1.30
12:00 Chita FK - Ural Ekaterinburg 8.50 4.50 1.40
12:00 Krasnodar - Nischni Novgorod 1.95 3.25 3.90
12:00 Kamaz Nab Chelny - Luch Energiya 1.60 3.75 5.40
12:00 Baltika Kaliningrad - Nosta Novotroitsk 1.45 4.00 7.50
12:00 Volga Novgorod - Energia Khabarovsk 1.25 4.85 10.00
4 listopada 2009 1 X 2
12:00 Krasnodar - Spartak Vladikavkaz 9.00 4.75 1.35
12:00 Chita FK - Sibir Novosibirsk 17.00 7.50 1.20
12:00 Chernomorets - Nischni Novgorod 2.25 3.25 3.40
12:00 Volga Novgorod - Luch Energiya 1.37 4.75 9.25
12:00 Nosta Novotroitsk - Yaroslavl Shinnik 4.00 3.50 1.90
12:00 Kamaz Nab Chelny - Energia Khabarovsk 1.35 4.80 9.50
12:00 Anzhi Makhachkala - Metallurg Lipetsk 1.11 9.75 21.00
12:00 Volgar Astrakhan - Salut Belgorod 2.50 3.20 2.88
12:00 Vityaz Podolsk - Baltika Kaliningrad 2.15 3.25 3.30