loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Rosja 2013/2014

Rosja - archiwalne kursy bukmacherskie 2013/2014

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier League, I liga, Puchar, Premier League Baraże, Superpuchar.

Piłka Nożna Rosja Premier League Najwyższe kursy
14 lipca 2013 1 X 2
11:30 Dynamo Moskwa - Volga Novgorod 1.65 4.45 7.50
16:30 Anzhi Makhachkala - Lokomotiv Moskwa 1.73 4.20 6.90
19:00 Kuban - Rubin Kazan 2.44 3.33 3.42
15 lipca 2013 1 X 2
18:00 Rostov - Terek Grozny 2.84 3.40 3.05
16 lipca 2013 1 X 2
15:00 Amkar Perm - Tom Tomsk 2.16 3.40 4.33
17:30 Krylya Sovetov - Spartak Moskwa 5.30 3.96 2.00
17 lipca 2013 1 X 2
15:30 Ural Ekaterinburg - CSKA Moskwa 10.50 5.00 1.45
18:00 Krasnodar - Zenit Petersburg 4.60 3.55 2.17
19 lipca 2013 1 X 2
18:00 Dynamo Moskwa - Anzhi Makhachkala 3.75 3.60 2.30
20 lipca 2013 1 X 2
14:00 Tom Tomsk - Kuban 4.45 3.50 2.24
16:30 Volga Novgorod - Lokomotiv Moskwa 4.40 3.65 2.00
19:00 Terek Grozny - Amkar Perm 1.76 3.95 5.60
21 lipca 2013 1 X 2
11:30 Rubin Kazan - Zenit Petersburg 3.03 3.28 2.89
14:00 Ural Ekaterinburg - Spartak Moskwa 6.40 4.30 1.70
18:00 Rostov - Krasnodar 2.97 3.26 2.90
22 lipca 2013 1 X 2
18:00 CSKA Moskwa - Krylya Sovetov 1.28 6.50 15.00
26 lipca 2013 1 X 2
18:00 Zenit Petersburg - Kuban 1.75 4.05 6.36
27 lipca 2013 1 X 2
11:30 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 3.55 3.45 2.37
14:30 Ural Ekaterinburg - Volga Novgorod 2.46 3.31 3.45
18:00 Rostov - Tom Tomsk 1.81 3.90 5.70
28 lipca 2013 1 X 2
11:30 Lokomotiv Moskwa - CSKA Moskwa 3.65 3.49 2.25
16:30 Krylya Sovetov - Anzhi Makhachkala 5.77 3.87 1.84
19:00 Terek Grozny - Rubin Kazan 3.35 3.35 2.60
29 lipca 2013 1 X 2
18:00 Krasnodar - Amkar Perm 1.83 4.00 5.70
2 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Anzhi Makhachkala - Rostov 1.60 4.50 7.10
3 sierpnia 2013 1 X 2
11:30 Volga Novgorod - Zenit Petersburg 8.10 4.35 1.61
16:30 Dynamo Moskwa - Terek Grozny 1.97 3.55 4.60
4 sierpnia 2013 1 X 2
11:30 Rubin Kazan - CSKA Moskwa 3.05 3.28 2.72
14:00 Amkar Perm - Krylya Sovetov 2.06 3.42 4.36
18:30 Kuban - Spartak Moskwa 3.40 3.45 2.58
17 sierpnia 2013 1 X 2
11:30 Ural Ekaterinburg - Amkar Perm 2.71 3.30 3.25
16:15 Zenit Petersburg - Anzhi Makhachkala 1.49 4.80 9.30
18:30 Terek Grozny - Lokomotiv Moskwa 3.10 3.30 2.61
18 sierpnia 2013 1 X 2
11:30 CSKA Moskwa - Kuban 1.75 3.94 5.96
13:45 Spartak Moskwa - Rubin Kazan 2.19 3.45 3.95
16:00 Krylya Sovetov - Tom Tomsk 1.94 3.70 5.17
18:15 Krasnodar - Dynamo Moskwa 3.24 3.30 2.82
19 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Rostov - Volga Novgorod 1.88 3.75 5.50
24 sierpnia 2013 1 X 2
11:30 Dynamo Moskwa - Zenit Petersburg 3.85 3.45 2.24
14:00 Tom Tomsk - CSKA Moskwa 9.80 4.90 1.44
16:30 Volga Novgorod - Terek Grozny 3.35 3.35 2.51
19:00 Anzhi Makhachkala - Krasnodar 3.08 3.40 2.80
25 sierpnia 2013 1 X 2
15:30 Rubin Kazan - Krylya Sovetov 1.54 4.65 9.40
18:00 Kuban - Ural Ekaterinburg 1.58 4.15 8.67
26 sierpnia 2013 1 X 2
15:45 Amkar Perm - Spartak Moskwa 4.95 3.85 1.94
18:00 Lokomotiv Moskwa - Rostov 1.69 4.25 6.04
30 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 CSKA Moskwa - Amkar Perm 1.37 5.50 13.00
31 sierpnia 2013 1 X 2
16:45 Terek Grozny - Anzhi Makhachkala 1.98 3.65 4.80
19:00 Krasnodar - Volga Novgorod 1.67 4.10 6.56
1 września 2013 1 X 2
11:30 Ural Ekaterinburg - Rubin Kazan 5.20 3.65 1.93
11:30 Zenit Petersburg - Lokomotiv Moskwa 2.00 3.51 4.75
13:45 Spartak Moskwa - Tom Tomsk 1.36 5.80 13.00
16:00 Krylya Sovetov - Kuban 3.75 3.40 2.24
18:15 Dynamo Moskwa - Rostov 1.63 4.15 7.40
14 września 2013 1 X 2
11:30 CSKA Moskwa - Rostov 1.48 4.70 8.95
13:45 Volga Novgorod - Spartak Moskwa 6.60 4.15 1.75
16:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 1.70 4.30 6.80
18:15 Zenit Petersburg - Terek Grozny 1.41 5.20 10.05
15 września 2013 1 X 2
11:30 Lokomotiv Moskwa - Kuban 2.03 3.70 5.20
13:45 Tom Tomsk - Anzhi Makhachkala 3.25 3.30 2.60
16:00 Amkar Perm - Rubin Kazan 4.33 3.45 2.12
16 września 2013 1 X 2
15:00 Ural Ekaterinburg - Dynamo Moskwa 7.10 4.33 1.73
21 września 2013 1 X 2
11:30 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.71 3.35 3.45
14:00 Krylya Sovetov - Ural Ekaterinburg 2.00 3.70 5.15
16:30 Terek Grozny - Krasnodar 2.82 3.30 3.05
22 września 2013 1 X 2
11:30 Spartak Moskwa - CSKA Moskwa 2.98 3.35 2.75
11:30 Volga Novgorod - Anzhi Makhachkala 2.51 3.35 3.35
14:00 Rubin Kazan - Tom Tomsk 1.33 5.80 14.87
16:15 Kuban - Amkar Perm 1.76 3.70 6.50
18:30 Rostov - Zenit Petersburg 5.80 3.85 1.80
25 września 2013 1 X 2
16:15 Spartak Moskwa - Krasnodar 1.60 4.29 6.70
16:15 Krylya Sovetov - Zenit Petersburg 7.50 4.90 1.64
17:00 Kuban - Terek Grozny 1.77 3.90 5.90
18:30 CSKA Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.47 5.40 12.00
26 września 2013 1 X 2
14:00 Tom Tomsk - Volga Novgorod 2.50 3.40 3.23
15:00 Amkar Perm - Rostov 2.20 3.55 4.42
16:15 Ural Ekaterinburg - Lokomotiv Moskwa 7.70 4.65 1.56
18:30 Rubin Kazan - Dynamo Moskwa 2.60 3.30 3.50
28 września 2013 1 X 2
14:00 Terek Grozny - CSKA Moskwa 5.80 3.90 1.80
16:00 Zenit Petersburg - Spartak Moskwa 1.81 4.10 5.21
29 września 2013 1 X 2
11:30 Dynamo Moskwa - Krylya Sovetov 1.50 5.30 10.00
13:45 Volga Novgorod - Kuban 4.83 3.50 2.06
16:00 Krasnodar - Rubin Kazan 2.75 3.30 2.93
18:15 Anzhi Makhachkala - Amkar Perm 2.60 3.30 3.45
30 września 2013 1 X 2
16:15 Lokomotiv Moskwa - Tom Tomsk 1.28 6.90 18.24
18:30 Rostov - Ural Ekaterinburg 1.63 4.45 7.30
4 października 2013 1 X 2
17:00 Volga Novgorod - Amkar Perm 3.80 3.41 2.57
5 października 2013 1 X 2
11:30 Ural Ekaterinburg - Krasnodar 4.70 3.80 2.00
14:00 Krylya Sovetov - Lokomotiv Moskwa 5.90 3.80 1.76
18 października 2013 1 X 2
18:00 Zenit Petersburg - CSKA Moskwa 1.74 4.45 6.13
19 października 2013 1 X 2
11:30 Terek Grozny - Ural Ekaterinburg 1.65 4.25 7.10
14:00 Krasnodar - Tom Tomsk 1.55 4.55 7.70
20 października 2013 1 X 2
11:30 Anzhi Makhachkala - Spartak Moskwa 5.20 4.20 1.81
13:45 Rostov - Krylya Sovetov 2.20 3.35 4.24
16:00 Dynamo Moskwa - Kuban 1.77 4.10 5.90
18:15 Volga Novgorod - Rubin Kazan 6.60 4.30 1.75
21 października 2013 1 X 2
17:00 Lokomotiv Moskwa - Amkar Perm 1.71 4.00 6.37
25 października 2013 1 X 2
17:00 Krylya Sovetov - Volga Novgorod 2.17 3.30 4.40
26 października 2013 1 X 2
10:30 Tom Tomsk - Terek Grozny 3.05 3.20 2.70
12:45 Amkar Perm - Dynamo Moskwa 4.25 3.70 2.14
15:00 Ural Ekaterinburg - Zenit Petersburg 16.00 6.30 1.36
17:30 Spartak Moskwa - Rostov 1.44 4.95 10.00
27 października 2013 1 X 2
10:30 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskwa 2.96 3.30 2.85
13:00 CSKA Moskwa - Krasnodar 1.75 4.10 5.50
28 października 2013 1 X 2
16:00 Kuban - Anzhi Makhachkala 1.60 4.50 7.22
2 listopada 2013 1 X 2
10:30 Volga Novgorod - CSKA Moskwa 7.30 4.45 1.60
13:00 Dynamo Moskwa - Tom Tomsk 1.35 5.45 12.00
15:30 Zenit Petersburg - Amkar Perm 1.31 6.00 13.00
3 listopada 2013 1 X 2
10:30 Krasnodar - Kuban 2.61 3.34 3.30
12:45 Rostov - Rubin Kazan 3.70 3.30 2.36
15:00 Spartak Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.90 3.30 2.70
17:15 Anzhi Makhachkala - Ural Ekaterinburg 1.93 3.75 4.90
4 listopada 2013 1 X 2
13:00 Terek Grozny - Krylya Sovetov 2.05 3.50 4.35
8 listopada 2013 1 X 2
14:00 Ural Ekaterinburg - Rostov 3.15 3.30 2.66
9 listopada 2013 1 X 2
10:30 Tom Tomsk - Lokomotiv Moskwa 9.20 4.50 1.53
13:00 Krylya Sovetov - Dynamo Moskwa 5.70 3.50 1.91
10 listopada 2013 1 X 2
10:30 Spartak Moskwa - Zenit Petersburg 3.80 3.63 2.18
11:00 Amkar Perm - Anzhi Makhachkala 1.73 3.90 6.00
12:45 CSKA Moskwa - Terek Grozny 1.55 4.50 8.80
15:00 Rubin Kazan - Krasnodar 1.86 3.61 5.40
17:15 Kuban - Volga Novgorod 1.57 4.22 8.10
22 listopada 2013 1 X 2
16:00 Zenit Petersburg - Rostov 1.33 6.50 14.00
23 listopada 2013 1 X 2
09:30 Tom Tomsk - Rubin Kazan 4.55 3.45 2.13
11:45 Amkar Perm - Kuban 2.62 3.45 3.05
14:00 CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2.25 3.70 3.58
24 listopada 2013 1 X 2
10:30 Lokomotiv Moskwa - Dynamo Moskwa 2.30 3.38 3.75
13:00 Ural Ekaterinburg - Krylya Sovetov 3.17 3.20 2.68
15:30 Anzhi Makhachkala - Volga Novgorod 2.17 3.35 4.30
25 listopada 2013 1 X 2
16:00 Krasnodar - Terek Grozny 1.82 4.10 6.80
30 listopada 2013 1 X 2
11:00 Dynamo Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.35 5.83 14.32
1 grudnia 2013 1 X 2
10:30 Terek Grozny - Zenit Petersburg 7.70 4.20 1.66
13:00 Krylya Sovetov - Krasnodar 3.16 3.30 2.60
15:30 Spartak Moskwa - Volga Novgorod 1.43 5.07 11.00
2 grudnia 2013 1 X 2
14:00 Rostov - CSKA Moskwa 4.60 3.55 2.03
14:00 Anzhi Makhachkala - Tom Tomsk 2.25 3.20 4.05
16:30 Rubin Kazan - Amkar Perm 2.21 3.25 4.70
16:30 Kuban - Lokomotiv Moskwa 3.70 3.47 2.45
6 grudnia 2013 1 X 2
14:45 Krasnodar - CSKA Moskwa 3.65 3.55 2.40
17:00 Zenit Petersburg - Ural Ekaterinburg 1.24 9.10 23.00
7 grudnia 2013 1 X 2
10:30 Volga Novgorod - Krylya Sovetov 2.80 3.20 3.11
13:00 Anzhi Makhachkala - Kuban 4.45 3.85 2.19
15:30 Lokomotiv Moskwa - Rubin Kazan 1.81 3.60 6.00
8 grudnia 2013 1 X 2
10:30 Rostov - Spartak Moskwa 4.80 3.75 2.14
13:00 Dynamo Moskwa - Amkar Perm 1.72 3.75 7.40
13:30 Terek Grozny - Tom Tomsk 1.80 7.00 6.40
8 marca 2014 1 X 2
13:30 Krasnodar - Ural Ekaterinburg 1.55 4.50 8.50
16:00 Terek Grozny - Spartak Moskwa 4.20 3.50 2.27
9 marca 2014 1 X 2
10:30 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 2.48 3.35 3.36
13:00 Anzhi Makhachkala - Rubin Kazan 2.51 3.21 3.45
15:30 Zenit Petersburg - Tom Tomsk 1.30 6.25 15.00
10 marca 2014 1 X 2
11:00 Amkar Perm - Volga Novgorod 1.73 3.75 6.90
13:30 Lokomotiv Moskwa - Krylya Sovetov 1.44 4.75 12.00
16:00 Rostov - Kuban 2.80 3.15 2.98
14 marca 2014 1 X 2
14:00 Ural Ekaterinburg - Terek Grozny 3.45 3.25 2.62
15 marca 2014 1 X 2
10:30 Krylya Sovetov - Rostov 2.98 3.15 2.81
13:00 CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 3.00 3.40 3.20
15:30 Kuban - Dynamo Moskwa 3.85 3.45 2.49
16 marca 2014 1 X 2
10:30 Amkar Perm - Lokomotiv Moskwa 4.20 3.35 2.38
15:00 Rubin Kazan - Volga Novgorod 1.60 4.30 7.40
17 marca 2014 1 X 2
13:30 Tom Tomsk - Krasnodar 4.33 3.55 2.14
16:00 Spartak Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.71 4.10 6.25
21 marca 2014 1 X 2
16:00 Rostov - Amkar Perm 2.50 3.21 3.65
22 marca 2014 1 X 2
11:00 Volga Novgorod - Tom Tomsk 3.00 3.25 3.30
13:30 Lokomotiv Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.42 5.00 12.00
16:00 Krasnodar - Spartak Moskwa 2.80 3.35 3.05
23 marca 2014 1 X 2
10:30 Dynamo Moskwa - Rubin Kazan 1.75 3.80 6.40
15:30 Terek Grozny - Kuban 2.70 3.25 3.10
24 marca 2014 1 X 2
14:00 Anzhi Makhachkala - CSKA Moskwa 4.25 3.50 2.20
16:00 Zenit Petersburg - Krylya Sovetov 1.30 6.30 16.00
29 marca 2014 1 X 2
10:30 Ural Ekaterinburg - Anzhi Makhachkala 3.20 3.35 2.73
13:00 Amkar Perm - Zenit Petersburg 4.75 3.50 2.27
30 marca 2014 1 X 2
11:30 Lokomotiv Moskwa - Spartak Moskwa 1.93 3.85 4.35
13:45 Tom Tomsk - Dynamo Moskwa 5.50 3.51 1.90
16:00 Rubin Kazan - Rostov 2.00 3.40 4.95
18:15 Kuban - Krasnodar 3.25 3.45 2.67
31 marca 2014 1 X 2
16:30 Krylya Sovetov - Terek Grozny 2.98 3.10 2.95
18:45 CSKA Moskwa - Volga Novgorod 1.24 8.00 26.00
4 kwietnia 2014 1 X 2
16:15 Kuban - Tom Tomsk 1.88 3.55 5.30
18:30 Spartak Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.50 4.95 9.60
5 kwietnia 2014 1 X 2
12:00 Amkar Perm - Terek Grozny 2.09 3.30 4.60
14:30 Krylya Sovetov - CSKA Moskwa 7.40 3.95 1.83
6 kwietnia 2014 1 X 2
11:30 Zenit Petersburg - Rubin Kazan 1.53 4.55 9.20
14:00 Anzhi Makhachkala - Dynamo Moskwa 4.75 3.70 2.05
16:30 Krasnodar - Rostov 1.75 4.10 6.80
7 kwietnia 2014 1 X 2
17:00 Lokomotiv Moskwa - Volga Novgorod 1.25 7.40 19.00
8 kwietnia 2014 1 X 2
17:00 Krylya Sovetov - Terek Grozny 3.55 2.92 2.76
11 kwietnia 2014 1 X 2
17:30 Spartak Moskwa - Krylya Sovetov 1.63 4.40 7.00
12 kwietnia 2014 1 X 2
10:00 Tom Tomsk - Amkar Perm 2.70 3.45 3.27
12:30 CSKA Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.36 5.60 13.00
15:00 Terek Grozny - Rostov 2.19 3.50 4.24
17:30 Zenit Petersburg - Krasnodar 1.50 4.90 8.90
13 kwietnia 2014 1 X 2
11:30 Lokomotiv Moskwa - Anzhi Makhachkala 1.57 4.55 7.70
14:00 Rubin Kazan - Kuban 2.34 3.30 3.66
14 kwietnia 2014 1 X 2
17:00 Volga Novgorod - Dynamo Moskwa 9.20 5.20 1.47
18 kwietnia 2014 1 X 2
15:00 Amkar Perm - Ural Ekaterinburg 2.40 3.50 3.60
19 kwietnia 2014 1 X 2
11:00 Tom Tomsk - Krylya Sovetov 2.48 3.12 3.55
13:30 Lokomotiv Moskwa - Terek Grozny 1.57 4.35 8.10
16:00 Anzhi Makhachkala - Zenit Petersburg 6.50 4.30 1.67
20 kwietnia 2014 1 X 2
11:30 Rubin Kazan - Spartak Moskwa 2.70 3.35 3.26
14:00 Dynamo Moskwa - Krasnodar 1.72 4.00 5.52
16:30 Kuban - CSKA Moskwa 5.50 3.78 1.83
21 kwietnia 2014 1 X 2
17:00 Volga Novgorod - Rostov 4.11 3.80 2.21
25 kwietnia 2014 1 X 2
17:00 Krylya Sovetov - Amkar Perm 1.95 3.70 4.75
26 kwietnia 2014 1 X 2
12:00 Ural Ekaterinburg - Tom Tomsk 2.38 3.30 3.85
14:30 Zenit Petersburg - Volga Novgorod 1.16 10.50 29.00
17:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskwa 3.30 3.44 2.45
27 kwietnia 2014 1 X 2
11:30 CSKA Moskwa - Rubin Kazan 1.54 4.60 8.80
14:00 Rostov - Anzhi Makhachkala 3.65 3.60 2.35
16:30 Terek Grozny - Dynamo Moskwa 3.45 3.35 2.44
28 kwietnia 2014 1 X 2
18:30 Spartak Moskwa - Kuban 1.65 4.30 7.40
2 maja 2014 1 X 2
12:00 Amkar Perm - CSKA Moskwa 8.80 4.60 1.55
14:30 Volga Novgorod - Krasnodar 5.70 4.20 1.76
17:00 Rostov - Dynamo Moskwa 5.20 3.91 1.81
3 maja 2014 1 X 2
12:00 Tom Tomsk - Spartak Moskwa 3.85 3.50 2.32
17:00 Kuban - Krylya Sovetov 2.02 3.50 4.55
4 maja 2014 1 X 2
11:30 Lokomotiv Moskwa - Zenit Petersburg 3.50 3.60 2.36
14:30 Rubin Kazan - Ural Ekaterinburg 1.80 3.60 5.60
17:00 Anzhi Makhachkala - Terek Grozny 2.48 3.50 4.75
10 maja 2014 1 X 2
11:00 Ural Ekaterinburg - Kuban 2.60 3.51 3.00
13:15 Krylya Sovetov - Rubin Kazan 3.30 3.55 2.58
15:45 Spartak Moskwa - Amkar Perm 1.56 4.65 7.25
18:00 Terek Grozny - Volga Novgorod 1.44 4.95 9.90
11 maja 2014 1 X 2
11:30 Zenit Petersburg - Dynamo Moskwa 1.54 5.10 7.60
13:45 CSKA Moskwa - Tom Tomsk 1.30 6.60 16.00
16:00 Krasnodar - Anzhi Makhachkala 2.36 4.15 3.10
18:15 Rostov - Lokomotiv Moskwa 9.35 5.38 1.39
15 maja 2014 1 X 2
16:30 Spartak Moskwa - Dynamo Moskwa 3.10 3.70 2.79
16:30 Kuban - Zenit Petersburg 7.69 5.10 1.48
16:30 Anzhi Makhachkala - Krylya Sovetov 1.82 3.90 5.00
16:30 Volga Novgorod - Ural Ekaterinburg 3.45 3.45 2.45
16:30 Rubin Kazan - Terek Grozny 1.96 3.84 4.33
16:30 Amkar Perm - Krasnodar 5.04 3.89 1.98
16:30 Tom Tomsk - Rostov 2.58 3.55 3.49
16:30 CSKA Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.05 4.25 5.21
Piłka Nożna Rosja I liga Najwyższe kursy
7 lipca 2013 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Salut Belgorod 1.95 3.45 5.00
13:00 Yenisey - Rotor Wołgograd 2.38 3.12 3.30
14:00 Sibir - Torpedo Moskwa 2.40 3.11 3.40
14:00 Dinamo St. Petersburg - Arsenal Tula 2.80 3.05 2.75
15:00 Ufa - Alania Vladikavkaz 2.70 3.05 3.10
15:00 Gazovik Orenburg - Luch Energiya 2.20 3.10 3.54
15:30 Angusht Nazran - Neftekhimik 2.45 3.10 3.20
16:00 Mordovia - Nalchik 1.75 3.49 5.50
17:00 Yaroslavl Shinnik - Baltika Kalin. 2.55 3.15 3.10
13 lipca 2013 1 X 2
09:00 Luch Energiya - Yaroslavl Shinnik 2.40 3.10 3.45
15:00 Baltika Kalin. - Khimik Dzierżyńsk 1.47 4.79 8.45
16:00 Mordovia - Dinamo St. Petersburg 1.27 5.53 13.00
16:00 Alania Vladikavkaz - Angusht Nazran 1.36 5.75 11.00
17:00 Nalchik - Neftekhimik 1.85 3.50 5.50
17:00 Arsenal Tula - Sibir 2.25 3.20 3.63
17:00 Torpedo Moskwa - Yenisey 2.00 3.30 4.14
17:00 Rotor Wołgograd - Energia Khabarovsk 1.90 3.50 5.75
17:00 Salut Belgorod - Gazovik Orenburg 2.25 3.20 3.70
18 lipca 2013 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Torpedo Moskwa 1.95 3.31 4.50
13:00 Yenisey - Arsenal Tula 2.40 3.35 3.03
14:00 Sibir - Mordovia 3.86 3.45 2.00
15:00 Ufa - Baltika Kalin. 2.10 3.26 3.90
16:00 Neftekhimik - Alania Vladikavkaz 3.50 3.40 2.14
16:00 Khimik Dzierżyńsk - Luch Energiya 2.40 3.30 3.22
17:00 Dinamo St. Petersburg - Nalchik 4.33 3.50 1.93
17:00 Yaroslavl Shinnik - Salut Belgorod 2.25 3.25 4.05
19 lipca 2013 1 X 2
15:00 Gazovik Orenburg - Rotor Wołgograd 2.70 3.22 2.75
23 lipca 2013 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Ufa 3.60 3.50 2.20
16:00 Mordovia - Yenisey 1.33 5.50 9.78
17:00 Nalchik - Alania Vladikavkaz 2.50 3.26 2.84
17:00 Arsenal Tula - Energia Khabarovsk 2.00 3.54 3.60
17:00 Torpedo Moskwa - Gazovik Orenburg 2.00 3.25 4.33
17:00 Salut Belgorod - Khimik Dzierżyńsk 1.95 3.40 4.06
17:00 Dinamo St. Petersburg - Sibir 3.25 3.40 2.35
17:30 Rotor Wołgograd - Yaroslavl Shinnik 2.50 3.20 3.10
18:00 Baltika Kalin. - Angusht Nazran 1.47 4.35 7.50
28 lipca 2013 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Mordovia 3.60 3.35 2.15
13:00 Yenisey - Dinamo St. Petersburg 1.91 3.45 4.30
14:00 Sibir - Nalchik 2.25 3.20 3.34
15:00 Ufa - Salut Belgorod 1.70 3.80 5.68
15:00 Gazovik Orenburg - Arsenal Tula 2.80 3.30 2.40
15:30 Angusht Nazran - Luch Energiya 2.40 3.10 3.11
16:00 Neftekhimik - Baltika Kalin. 2.50 3.10 2.85
16:00 Yaroslavl Shinnik - Torpedo Moskwa 2.15 3.20 3.80
16:30 Khimik Dzierżyńsk - Rotor Wołgograd 3.45 3.10 2.45
2 sierpnia 2013 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Neftekhimik 1.85 3.50 4.78
13:00 Yenisey - Sibir 2.80 3.30 2.98
16:00 Dinamo St. Petersburg - Energia Khabarovsk 2.50 3.20 3.11
16:00 Mordovia - Gazovik Orenburg 1.42 4.42 9.32
17:00 Salut Belgorod - Angusht Nazran 1.71 3.50 6.00
17:00 Arsenal Tula - Yaroslavl Shinnik 1.70 3.75 5.15
17:00 Torpedo Moskwa - Khimik Dzierżyńsk 1.85 3.40 4.80
17:00 Rotor Wołgograd - Ufa 2.70 3.20 2.85
18:00 Baltika Kalin. - Alania Vladikavkaz 2.70 3.10 2.75
7 sierpnia 2013 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Sibir 2.29 3.20 3.20
13:00 Yenisey - Nalchik 2.75 3.15 2.75
15:00 Ufa - Torpedo Moskwa 1.46 4.15 8.02
15:00 Gazovik Orenburg - Dinamo St. Petersburg 1.40 4.51 8.38
16:00 Alania Vladikavkaz - Luch Energiya 1.33 5.00 9.50
16:00 Neftekhimik - Salut Belgorod 2.40 3.15 3.10
16:00 Khimik Dzierżyńsk - Arsenal Tula 4.50 3.35 2.00
17:00 Yaroslavl Shinnik - Mordovia 3.50 3.40 2.25
12 sierpnia 2013 1 X 2
13:00 Yenisey - Energia Khabarovsk 2.45 3.10 3.49
14:00 Sibir - Gazovik Orenburg 2.35 3.10 3.12
16:00 Mordovia - Khimik Dzierżyńsk 1.39 4.69 9.00
17:00 Salut Belgorod - Alania Vladikavkaz 3.60 3.20 2.30
17:00 Nalchik - Baltika Kalin. 2.00 3.30 4.51
17:00 Arsenal Tula - Ufa 1.63 4.05 5.92
17:00 Torpedo Moskwa - Angusht Nazran 1.60 3.75 6.36
17:00 Rotor Wołgograd - Neftekhimik 1.55 4.00 6.55
18 sierpnia 2013 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Nalchik 2.00 3.30 4.42
15:00 Ufa - Mordovia 2.60 3.30 2.89
15:00 Gazovik Orenburg - Yenisey 1.91 3.50 4.60
15:30 Angusht Nazran - Arsenal Tula 8.77 4.60 1.40
16:00 Khimik Dzierżyńsk - Dinamo St. Petersburg 1.85 3.59 4.75
16:00 Alania Vladikavkaz - Rotor Wołgograd 1.71 3.60 5.70
16:00 Yaroslavl Shinnik - Sibir 1.99 3.30 4.14
16:00 Neftekhimik - Torpedo Moskwa 2.25 3.15 3.49
16:00 Baltika Kalin. - Luch Energiya 1.85 3.40 4.75
23 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Mordovia - Angusht Nazran 1.11 8.50 15.00
16:00 Dinamo St. Petersburg - Ufa 4.42 3.30 2.00
17:00 Salut Belgorod - Baltika Kalin. 2.60 3.00 3.50
17:00 Arsenal Tula - Neftekhimik 1.28 5.62 14.95
17:00 Torpedo Moskwa - Alania Vladikavkaz 4.14 3.20 2.00
17:00 Nalchik - Luch Energiya 1.80 3.40 4.96
28 sierpnia 2013 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Salut Belgorod 2.25 3.20 4.33
15:00 Angusht Nazran - Dinamo St. Petersburg 3.31 3.10 2.63
15:00 Gazovik Orenburg - Nalchik 2.03 3.25 4.20
15:00 Ufa - Sibir 1.57 4.23 6.00
16:00 Neftekhimik - Mordovia 5.50 4.00 1.65
16:00 Khimik Dzierżyńsk - Yenisey 2.20 3.30 3.40
17:00 Yaroslavl Shinnik - Energia Khabarovsk 2.10 3.25 4.33
17:00 Alania Vladikavkaz - Arsenal Tula 2.38 3.30 3.45
18:00 Baltika Kalin. - Rotor Wołgograd 2.45 3.20 3.35
5 września 2013 1 X 2
09:00 Energia Khabarovsk - Khimik Dzierżyńsk 1.55 4.42 7.90
13:00 Yenisey - Ufa 2.72 3.25 3.05
16:00 Mordovia - Alania Vladikavkaz 2.10 3.30 4.75
16:00 Nalchik - Salut Belgorod 2.38 3.30 3.65
17:00 Torpedo Moskwa - Baltika Kalin. 2.35 3.25 3.60
17:00 Rotor Wołgograd - Luch Energiya 1.95 3.45 5.10
10 września 2013 1 X 2
09:00 Luch Energiya - Torpedo Moskwa 1.95 3.55 4.75
14:00 Neftekhimik - Sibir 3.50 3.30 2.35
14:00 Angusht Nazran - Yenisey 2.95 3.22 2.56
15:00 Ufa - Energia Khabarovsk 2.20 3.40 4.00
15:30 Khimik Dzierżyńsk - Gazovik Orenburg 2.55 3.65 3.12
16:00 Yaroslavl Shinnik - Nalchik 1.82 3.50 5.00
17:00 Salut Belgorod - Rotor Wołgograd 2.30 3.40 3.63
17:00 Alania Vladikavkaz - Dinamo St. Petersburg 1.33 5.50 10.45
18:00 Baltika Kalin. - Arsenal Tula 4.10 3.60 2.15
16 września 2013 1 X 2
08:00 Energia Khabarovsk - Angusht Nazran 1.25 7.84 14.50
13:00 Yenisey - Neftekhimik 1.78 3.70 5.62
14:00 Sibir - Alania Vladikavkaz 3.10 3.30 2.45
15:00 Gazovik Orenburg - Ufa 2.55 3.20 3.54
16:00 Mordovia - Baltika Kalin. 1.50 4.25 8.00
16:00 Yaroslavl Shinnik - Khimik Dzierżyńsk 2.15 3.25 3.90
16:00 Nalchik - Rotor Wołgograd 2.40 3.25 3.20
17:00 Arsenal Tula - Luch Energiya 1.38 5.20 9.30
17:00 Torpedo Moskwa - Salut Belgorod 2.26 3.25 4.23
22 września 2013 1 X 2
07:00 Luch Energiya - Mordovia 3.65 3.20 2.20
11:00 Ufa - Yaroslavl Shinnik 2.15 3.30 3.80
12:00 Neftekhimik - Energia Khabarovsk 3.20 3.20 2.50
14:00 Angusht Nazran - Gazovik Orenburg 4.20 3.30 2.10
14:00 Khimik Dzierżyńsk - Nalchik 2.40 3.30 3.65
15:00 Rotor Wołgograd - Torpedo Moskwa 2.50 3.40 3.40
15:00 Salut Belgorod - Arsenal Tula 3.00 3.40 2.55
16:00 Baltika Kalin. - Dinamo St. Petersburg 1.73 3.50 5.90
16:00 Alania Vladikavkaz - Yenisey 1.50 4.65 8.90
27 września 2013 1 X 2
15:00 Dinamo St. Petersburg - Neftekhimik 2.08 8.00 4.70
30 września 2013 1 X 2
15:00 Dinamo St. Petersburg - Luch Energiya 3.15 3.25 2.55
1 października 2013 1 X 2
07:00 Energia Khabarovsk - Alania Vladikavkaz 3.75 3.68 2.40
14:00 Sibir - Baltika Kalin. 2.20 3.20 3.77
14:00 Gazovik Orenburg - Neftekhimik 1.60 4.10 6.90
16:00 Mordovia - Salut Belgorod 1.50 4.40 7.90
16:00 Khimik Dzierżyńsk - Ufa 2.70 3.20 2.81
16:00 Nalchik - Torpedo Moskwa 2.56 3.20 3.20
16:30 Yaroslavl Shinnik - Angusht Nazran 1.31 6.30 12.00
17:00 Arsenal Tula - Rotor Wołgograd 1.70 4.15 7.00
7 października 2013 1 X 2
13:30 Angusht Nazran - Khimik Dzierżyńsk 4.35 3.50 2.10
14:00 Neftekhimik - Yaroslavl Shinnik 3.30 3.30 2.50
15:00 Ufa - Nalchik 1.65 4.00 6.40
15:00 Torpedo Moskwa - Arsenal Tula 2.90 3.30 2.60
16:00 Salut Belgorod - Dinamo St. Petersburg 1.75 3.68 6.00
16:00 Alania Vladikavkaz - Gazovik Orenburg 1.50 4.75 7.90
17:00 Rotor Wołgograd - Mordovia 4.42 3.60 1.90
18:00 Baltika Kalin. - Yenisey 1.90 3.50 5.00
13 października 2013 1 X 2
05:00 Energia Khabarovsk - Baltika Kalin. 2.10 3.50 4.70
11:00 Ufa - Angusht Nazran 1.24 7.30 14.00
11:00 Yenisey - Luch Energiya 2.70 3.40 3.40
11:00 Sibir - Salut Belgorod 2.30 3.30 3.68
12:00 Dinamo St. Petersburg - Rotor Wołgograd 3.95 3.35 2.20
13:00 Yaroslavl Shinnik - Alania Vladikavkaz 2.80 3.20 3.00
13:00 Khimik Dzierżyńsk - Neftekhimik 1.80 3.60 5.65
15:00 Nalchik - Arsenal Tula 3.30 3.40 2.45
16:00 Mordovia - Torpedo Moskwa 1.60 4.24 7.00
18 października 2013 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Energia Khabarovsk 2.40 3.11 3.50
13:00 Angusht Nazran - Nalchik 3.55 3.50 2.20
14:00 Neftekhimik - Ufa 3.85 3.40 2.11
16:00 Torpedo Moskwa - Dinamo St. Petersburg 1.55 4.23 7.30
16:00 Salut Belgorod - Yenisey 2.05 3.45 4.10
16:00 Alania Vladikavkaz - Khimik Dzierżyńsk 1.35 5.50 11.00
17:00 Arsenal Tula - Mordovia 3.30 3.40 2.50
17:00 Rotor Wołgograd - Sibir 2.40 3.20 3.65
18:00 Baltika Kalin. - Gazovik Orenburg 2.31 3.20 3.50
23 października 2013 1 X 2
05:00 Energia Khabarovsk - Rotor Wołgograd 1.75 3.97 6.30
12:00 Yenisey - Torpedo Moskwa 2.42 3.15 3.25
13:00 Angusht Nazran - Alania Vladikavkaz 10.50 5.86 1.33
13:00 Gazovik Orenburg - Salut Belgorod 2.20 3.20 3.80
14:00 Neftekhimik - Nalchik 2.55 3.22 3.20
14:00 Sibir - Arsenal Tula 3.17 3.30 2.50
16:00 Khimik Dzierżyńsk - Baltika Kalin. 2.55 3.20 3.20
16:00 Dinamo St. Petersburg - Mordovia 7.70 4.50 1.50
17:00 Yaroslavl Shinnik - Luch Energiya 1.75 3.60 6.10
27 października 2013 1 X 2
05:00 Luch Energiya - Khimik Dzierżyńsk 1.70 4.20 6.30
11:00 Torpedo Moskwa - Energia Khabarovsk 2.40 3.40 3.31
13:00 Baltika Kalin. - Ufa 2.40 3.40 3.25
13:00 Salut Belgorod - Yaroslavl Shinnik 2.65 3.25 2.98
13:00 Rotor Wołgograd - Gazovik Orenburg 2.40 3.40 3.40
13:00 Alania Vladikavkaz - Neftekhimik 1.35 5.30 11.25
14:00 Arsenal Tula - Yenisey 1.85 3.60 4.97
15:00 Mordovia - Sibir 1.53 4.60 8.30
3 listopada 2013 1 X 2
04:00 Energia Khabarovsk - Arsenal Tula 2.40 3.45 3.30
10:00 Gazovik Orenburg - Torpedo Moskwa 2.45 3.25 3.15
10:00 Yenisey - Mordovia 3.70 3.40 2.15
10:00 Ufa - Luch Energiya 1.65 4.05 6.80
11:00 Sibir - Dinamo St. Petersburg 1.72 3.60 6.30
12:00 Angusht Nazran - Baltika Kalin. 5.90 3.50 1.79
13:00 Alania Vladikavkaz - Nalchik 1.55 4.33 7.30
4 listopada 2013 1 X 2
12:00 Khimik Dzierżyńsk - Salut Belgorod 2.40 3.10 3.40
12:00 Yaroslavl Shinnik - Rotor Wołgograd 1.67 3.75 7.10
10 listopada 2013 1 X 2
06:00 Luch Energiya - Angusht Nazran 1.27 6.50 12.10
11:00 Dinamo St. Petersburg - Yenisey 3.31 3.30 2.50
12:00 Torpedo Moskwa - Yaroslavl Shinnik 2.30 3.25 3.77
13:00 Baltika Kalin. - Neftekhimik 1.70 3.90 5.60
13:00 Salut Belgorod - Ufa 2.63 3.25 3.12
13:00 Rotor Wołgograd - Khimik Dzierżyńsk 2.15 3.35 4.00
13:00 Nalchik - Sibir 2.01 3.40 4.05
14:00 Arsenal Tula - Gazovik Orenburg 1.95 3.60 4.79
15:00 Mordovia - Energia Khabarovsk 1.55 4.20 6.60
17 listopada 2013 1 X 2
04:00 Energia Khabarovsk - Dinamo St. Petersburg 1.45 4.90 8.10
10:00 Ufa - Rotor Wołgograd 1.65 4.10 6.00
10:00 Gazovik Orenburg - Mordovia 4.35 3.50 1.95
10:30 Sibir - Yenisey 2.45 3.25 3.25
11:00 Neftekhimik - Luch Energiya 3.90 3.65 2.10
11:30 Angusht Nazran - Salut Belgorod 3.85 3.40 2.19
12:00 Khimik Dzierżyńsk - Torpedo Moskwa 3.31 3.25 2.50
12:00 Yaroslavl Shinnik - Arsenal Tula 2.20 3.25 3.65
14:00 Alania Vladikavkaz - Baltika Kalin. 1.62 8.50 6.50
23 listopada 2013 1 X 2
11:00 Dinamo St. Petersburg - Gazovik Orenburg 2.45 3.60 3.80
11:00 Sibir - Energia Khabarovsk 2.60 3.20 2.95
11:00 Torpedo Moskwa - Ufa 1.80 3.80 5.34
11:00 Rotor Wołgograd - Angusht Nazran 1.44 6.50 8.40
13:00 Nalchik - Yenisey 1.90 3.45 4.75
13:00 Salut Belgorod - Neftekhimik 1.62 4.25 7.20
13:00 Mordovia - Yaroslavl Shinnik 1.75 3.79 6.20
14:00 Arsenal Tula - Khimik Dzierżyńsk 1.65 4.33 6.30
9 marca 2014 1 X 2
06:00 Luch Energiya - Baltika Kalin. 1.75 3.63 6.73
12:00 Sibir - Yaroslavl Shinnik 3.30 3.50 2.50
13:00 Mordovia - Ufa 1.62 4.25 7.60
14:00 Nalchik - Energia Khabarovsk 3.35 3.40 2.62
14:00 Arsenal Tula - Angusht Nazran 1.29 6.39 13.00
10 marca 2014 1 X 2
08:00 Yenisey - Gazovik Orenburg 2.45 3.40 3.40
12:00 Torpedo Moskwa - Neftekhimik 1.52 4.65 8.50
13:00 Dinamo St. Petersburg - Khimik Dzierżyńsk 2.25 3.25 3.80
16 marca 2014 1 X 2
05:00 Energia Khabarovsk - Yenisey 1.86 3.35 5.30
08:00 Ufa - Arsenal Tula 2.44 3.30 3.30
10:00 Gazovik Orenburg - Sibir 2.02 3.40 5.10
12:00 Khimik Dzierżyńsk - Mordovia 7.60 4.50 1.55
12:30 Angusht Nazran - Torpedo Moskwa 9.00 4.80 1.45
13:00 Yaroslavl Shinnik - Dinamo St. Petersburg 1.53 4.50 7.60
13:00 Baltika Kalin. - Nalchik 2.11 3.20 4.70
17 marca 2014 1 X 2
11:00 Neftekhimik - Rotor Wołgograd 3.60 3.20 2.45
23 marca 2014 1 X 2
03:00 Luch Energiya - Nalchik 1.53 4.23 8.70
07:00 Ufa - Dinamo St. Petersburg 1.64 4.00 7.00
10:00 Gazovik Orenburg - Energia Khabarovsk 2.65 3.05 3.24
11:00 Neftekhimik - Arsenal Tula 6.90 4.10 1.70
11:00 Yaroslavl Shinnik - Yenisey 1.83 3.60 6.25
12:00 Khimik Dzierżyńsk - Sibir 2.50 3.10 3.50
13:00 Angusht Nazran - Mordovia 11.00 6.70 1.30
30 marca 2014 1 X 2
06:00 Energia Khabarovsk - Yaroslavl Shinnik 2.40 3.60 3.30
11:00 Yenisey - Khimik Dzierżyńsk 2.05 3.60 4.33
11:00 Sibir - Ufa 2.80 3.08 3.00
14:00 Dinamo St. Petersburg - Angusht Nazran 1.60 4.30 7.00
14:00 Mordovia - Neftekhimik 1.28 6.60 14.00
15:00 Nalchik - Gazovik Orenburg 2.50 3.30 3.65
15:00 Rotor Wołgograd - Baltika Kalin. 2.75 3.40 3.20
31 marca 2014 1 X 2
12:30 Rotor Wołgograd - Baltika Kalin. 2.40 3.30 3.59
4 kwietnia 2014 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Rotor Wołgograd 1.53 4.30 8.40
14:00 Angusht Nazran - Sibir 6.10 3.75 1.70
14:30 Ufa - Yenisey 1.67 3.60 6.70
15:00 Neftekhimik - Dinamo St. Petersburg 2.38 3.40 3.40
15:00 Khimik Dzierżyńsk - Energia Khabarovsk 3.30 3.31 2.65
16:30 Yaroslavl Shinnik - Gazovik Orenburg 2.20 3.25 3.95
18:00 Baltika Kalin. - Torpedo Moskwa 2.85 3.00 3.10
9 kwietnia 2014 1 X 2
10:00 Energia Khabarovsk - Ufa 2.40 3.10 3.65
13:00 Yenisey - Angusht Nazran 1.30 6.80 13.48
14:00 Gazovik Orenburg - Khimik Dzierżyńsk 1.62 3.80 7.40
14:00 Sibir - Neftekhimik 1.90 3.50 4.88
16:30 Nalchik - Yaroslavl Shinnik 2.35 3.15 4.25
16:30 Arsenal Tula - Baltika Kalin. 1.65 4.80 8.40
18:00 Torpedo Moskwa - Luch Energiya 2.38 3.10 4.24
14 kwietnia 2014 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Arsenal Tula 2.25 3.50 4.23
14:00 Angusht Nazran - Energia Khabarovsk 8.30 5.10 1.50
14:30 Ufa - Gazovik Orenburg 1.95 3.50 5.25
15:30 Neftekhimik - Yenisey 3.34 3.00 5.20
17:00 Rotor Wołgograd - Nalchik 2.46 3.10 3.66
18:00 Baltika Kalin. - Mordovia 3.60 3.20 2.40
20 kwietnia 2014 1 X 2
06:00 Energia Khabarovsk - Neftekhimik 1.62 4.00 6.50
11:00 Gazovik Orenburg - Angusht Nazran 1.25 6.50 13.95
13:00 Torpedo Moskwa - Rotor Wołgograd 1.35 5.50 11.00
14:00 Dinamo St. Petersburg - Baltika Kalin. 3.20 3.35 2.60
15:00 Yaroslavl Shinnik - Ufa 2.70 3.55 2.98
16:30 Nalchik - Khimik Dzierżyńsk 2.00 3.50 4.40
21 kwietnia 2014 1 X 2
17:00 Mordovia - Luch Energiya 1.85 3.70 5.40
25 kwietnia 2014 1 X 2
14:00 Angusht Nazran - Yaroslavl Shinnik 5.50 4.25 1.70
15:00 Neftekhimik - Gazovik Orenburg 2.70 3.50 3.00
16:00 Ufa - Khimik Dzierżyńsk 1.40 5.50 11.00
16:30 Rotor Wołgograd - Arsenal Tula 6.50 4.05 1.75
18:00 Baltika Kalin. - Sibir 2.15 3.31 4.00
18:00 Torpedo Moskwa - Nalchik 1.38 5.00 13.00
26 kwietnia 2014 1 X 2
09:00 Luch Energiya - Dinamo St. Petersburg 1.40 4.95 12.00
30 kwietnia 2014 1 X 2
13:00 Sibir - Luch Energiya 2.70 3.12 3.40
13:00 Yenisey - Baltika Kalin. 2.55 3.05 3.25
15:00 Khimik Dzierżyńsk - Angusht Nazran 1.34 6.92 10.25
16:00 Mordovia - Rotor Wołgograd 1.50 4.80 9.50
16:30 Yaroslavl Shinnik - Neftekhimik 1.80 3.80 5.75
16:30 Nalchik - Ufa 4.40 3.65 2.00
18:00 Arsenal Tula - Torpedo Moskwa 2.15 3.35 3.68
5 maja 2014 1 X 2
10:00 Luch Energiya - Yenisey 1.65 4.06 7.70
14:30 Angusht Nazran - Ufa 17.65 8.58 1.29
15:30 Neftekhimik - Khimik Dzierżyńsk 2.28 3.40 3.65
17:00 Arsenal Tula - Nalchik 1.35 5.25 15.00
17:00 Rotor Wołgograd - Dinamo St. Petersburg 2.10 3.55 4.00
17:00 Torpedo Moskwa - Mordovia 1.95 3.75 4.10
18:00 Baltika Kalin. - Energia Khabarovsk 2.50 3.65 3.10
11 maja 2014 1 X 2
06:00 Energia Khabarovsk - Luch Energiya 2.70 3.52 2.88
11:00 Gazovik Orenburg - Baltika Kalin. 1.90 3.60 4.60
12:00 Sibir - Rotor Wołgograd 2.00 3.70 4.14
13:00 Ufa - Neftekhimik 1.25 7.00 16.00
13:00 Khimik Dzierżyńsk - Yaroslavl Shinnik 2.80 3.25 2.70
15:00 Mordovia - Arsenal Tula 2.60 3.55 3.15
16:30 Nalchik - Angusht Nazran 1.27 6.50 14.00
12 maja 2014 1 X 2
17:00 Dinamo St. Petersburg - Torpedo Moskwa 4.00 3.55 2.10
15 maja 2014 1 X 2
11:00 Luch Energiya - Gazovik Orenburg 2.40 3.35 3.30
15:30 Neftekhimik - Angusht Nazran 1.25 8.58 16.75
16:30 Nalchik - Mordovia 3.75 3.55 2.10
17:00 Arsenal Tula - Dinamo St. Petersburg 1.41 5.40 9.50
17:00 Torpedo Moskwa - Sibir 1.70 3.82 5.52
17:00 Rotor Wołgograd - Yenisey 2.10 3.70 4.95
18:00 Baltika Kalin. - Yaroslavl Shinnik 2.40 3.40 3.10
Piłka Nożna Rosja Puchar Najwyższe kursy
31 sierpnia 2013 1 X 2
14:00 Dagdizel - Angusht Nazran 2.65 3.40 2.62
16:00 Zenit Izhevsk - Mordovia 8.80 4.50 1.40
16:00 Tiumeń - Yenisey 2.65 3.30 2.65
16:00 Nalchik - Alania Vladikavkaz 3.65 3.50 2.00
16:30 Avangard Kursk - Khimik Dzierżyńsk 2.50 3.40 2.75
16:30 Zvezda Riazań - Torpedo Moskwa 4.00 3.55 2.10
1 września 2013 1 X 2
09:00 Yakutiya - Energia Khabarovsk 6.30 3.95 1.57
11:30 Khimki FK - Yaroslavl Shinnik 4.10 3.55 1.91
12:00 Irtysh Omsk - Luch Energiya 3.95 3.50 2.15
13:00 Gazovik Orenburg - Sibir 2.31 3.40 3.13
15:00 Ufa - Neftekhimik 1.51 4.20 6.50
15:00 Torpedo Armavir - Rotor Wołgograd 4.60 3.55 1.85
15:00 Nowoczerkask - Salut Belgorod 3.85 3.50 2.15
15:30 Tosno - Dinamo St. Petersburg 3.30 3.30 2.40
16:00 Sokol Saratov - Arsenal Tula 4.60 3.60 1.85
16:30 Dolgoprudny - Baltika Kalin. 3.50 3.40 2.10
30 października 2013 1 X 2
07:00 Energia Khabarovsk - Volga Novgorod 3.10 3.55 3.50
09:30 Luch Energiya - Rubin Kazan 4.79 3.54 3.25
10:00 Energia Khabarovsk - Volga Novgorod 3.20 3.30 2.35
12:00 Angusht Nazran - Rostov 11.63 5.60 1.33
12:30 Tosno - Ural Ekaterinburg 4.70 4.20 1.85
13:00 Gazovik Orenburg - Tom Tomsk 2.55 3.31 2.90
14:00 Khimik Dzierżyńsk - CSKA Moskwa 18.50 7.84 1.20
15:30 Tosno - Ural Ekaterinburg 4.10 3.60 1.92
16:00 Tiumeń - Zenit Petersburg 17.65 7.30 1.25
16:30 Yaroslavl Shinnik - Spartak Moskwa 8.90 5.30 1.46
16:30 Salut Belgorod - Dynamo Moskwa 11.00 6.18 1.35
16:30 Mordovia - Amkar Perm 3.30 3.30 2.50
16:30 Dolgoprudny - Krasnodar 15.00 8.21 1.22
17:00 Rotor Wołgograd - Lokomotiv Moskwa 10.50 5.50 1.35
31 października 2013 1 X 2
15:00 Zvezda Riazań - Kuban 8.02 5.50 1.45
15:30 Neftekhimik - Terek Grozny 4.80 3.60 2.00
16:00 Alania Vladikavkaz - Anzhi Makhachkala 1.91 3.75 5.50
16:00 Zvezda Riazań - Kuban 7.80 4.30 1.47
17:00 Sokol Saratov - Krylya Sovetov 3.75 3.65 2.11
18:00 Sokol Saratov - Krylya Sovetov 3.40 3.35 2.22
16 listopada 2013 1 X 2
11:30 Krasnodar - Zvezda Riazań 1.16 10.25 20.00
28 listopada 2013 1 X 2
09:00 Luch Energiya - Energia Khabarovsk 2.05 3.50 4.33
1 marca 2014 1 X 2
14:00 Terek Grozny - Mordovia 1.78 4.00 6.80
2 marca 2014 1 X 2
13:00 CSKA Moskwa - Sokol Saratov 1.22 9.78 14.41
12 marca 2014 1 X 2
16:30 Spartak Moskwa - Tosno 1.15 10.25 21.35
13 marca 2014 1 X 2
12:30 Tom Tomsk - Tiumeń 1.57 4.60 7.00
26 marca 2014 1 X 2
13:00 Tom Tomsk - Luch Energiya 1.70 3.80 6.60
15:00 Krasnodar - Tosno 11.33 8.60 16.26
17:00 Rostov - Rotor Wołgograd 1.40 5.40 11.80
27 marca 2014 1 X 2
17:00 CSKA Moskwa - Terek Grozny 1.43 5.60 9.25
16 kwietnia 2014 1 X 2
17:30 CSKA Moskwa - Krasnodar 1.65 4.65 6.87
17 kwietnia 2014 1 X 2
17:30 Rostov - Luch Energiya 1.49 4.80 9.70
8 maja 2014 1 X 2
16:30 Krasnodar - Rostov 2.12 3.55 4.00
Piłka Nożna Rosja Premier League Baraże Najwyższe kursy
18 maja 2014 1 X 2
13:00 Ufa - Tom Tomsk 3.85 3.45 2.15
16:00 Torpedo Moskwa - Krylya Sovetov 2.55 3.35 3.12
22 maja 2014 1 X 2
14:00 Tom Tomsk - Ufa 1.84 4.35 5.05
17:00 Krylya Sovetov - Torpedo Moskwa 2.40 3.56 4.20
Piłka Nożna Rosja Superpuchar Najwyższe kursy
13 lipca 2013 1 X 2
19:30 CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 3.10 3.30 2.65