loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Rosja 2014/2015

Rosja - archiwalne kursy bukmacherskie 2014/2015

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: Premier League, I liga, Puchar, Premier League Baraże, Superpuchar.

Piłka Nożna Rosja Premier League Najwyższe kursy
1 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Rubin Kazan - Spartak Moskwa 2.75 3.35 3.00
2 sierpnia 2014 1 X 2
14:30 Ural Ekaterinburg - Mordovia Saransk 2.23 3.32 3.90
17:00 Arsenal Tula - Zenit St Petersburg 8.13 4.35 1.55
19:30 CSKA Moskwa - Torpedo Moskwa 1.36 5.40 12.10
3 sierpnia 2014 1 X 2
14:30 Dynamo Moskwa - Rostov 1.54 4.40 7.95
17:30 Kuban Krasnodar - Ufa 1.50 4.75 9.50
19:30 Lokomotiv Moskwa - Krasnodar 2.24 3.52 3.80
4 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Terek Grozny - Amkar Perm 1.75 3.75 5.80
8 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Amkar Perm - Ufa 2.05 3.45 4.83
18:30 Kuban Krasnodar - Rostov 1.87 3.87 5.00
9 sierpnia 2014 1 X 2
11:30 Mordovia Saransk - CSKA Moskwa 7.70 4.65 1.57
15:00 Zenit St Petersburg - Torpedo Moskwa 1.23 7.80 19.00
18:00 Terek Grozny - Rubin Kazan 2.25 3.50 4.45
10 sierpnia 2014 1 X 2
11:30 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 2.64 3.55 3.03
14:30 Ural Ekaterinburg - Krasnodar 5.00 3.70 2.00
17:30 Arsenal Tula - Lokomotiv Moskwa 7.10 4.50 1.62
12 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Torpedo Moskwa - Amkar Perm 3.10 3.26 2.72
13 sierpnia 2014 1 X 2
13:00 Ufa - Dynamo Moskwa 10.00 5.10 1.44
15:30 Ural Ekaterinburg - Zenit St Petersburg 9.90 5.60 1.43
18:00 Arsenal Tula - Rubin Kazan 4.20 3.45 2.11
18:00 CSKA Moskwa - Terek Grozny 1.56 4.30 7.70
14 sierpnia 2014 1 X 2
16:30 Lokomotiv Moskwa - Rostov 1.51 4.50 8.80
19:00 Krasnodar - Spartak Moskwa 2.65 3.55 3.00
15 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Mordovia Saransk - Kuban Krasnodar 3.00 3.40 2.69
16 sierpnia 2014 1 X 2
15:00 Ural Ekaterinburg - Torpedo Moskwa 1.71 4.00 6.40
18:00 Zenit St Petersburg - Ufa 1.18 9.40 21.00
17 sierpnia 2014 1 X 2
11:30 CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2.09 3.95 4.65
14:00 Arsenal Tula - Dynamo Moskwa 9.20 5.20 1.45
16:30 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskwa 3.10 3.25 2.61
19:00 Rostov - Krasnodar 4.05 3.65 2.15
18 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Terek Grozny - Mordovia Saransk 1.67 4.10 6.60
19:00 Kuban Krasnodar - Amkar Perm 1.56 4.33 8.40
22 sierpnia 2014 1 X 2
18:00 Terek Grozny - Arsenal Tula 1.53 4.45 8.00
23 sierpnia 2014 1 X 2
12:00 Ufa - Spartak Moskwa 7.00 4.33 1.69
15:00 Zenit St Petersburg - Amkar Perm 1.28 7.26 16.26
18:00 Rubin Kazan - CSKA Moskwa 3.45 3.30 2.40
24 sierpnia 2014 1 X 2
11:30 Dynamo Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.40 5.25 11.03
14:30 Torpedo Moskwa - Krasnodar 5.40 3.94 1.80
17:30 Kuban Krasnodar - Lokomotiv Moskwa 2.77 3.30 3.08
19:30 Rostov - Mordovia Saransk 2.45 3.33 3.35
29 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Ural Ekaterinburg - Terek Grozny 3.55 3.29 2.46
30 sierpnia 2014 1 X 2
12:00 Mordovia Saransk - Torpedo Moskwa 2.04 3.45 4.95
15:00 Amkar Perm - Spartak Moskwa 6.00 3.85 1.78
18:00 Arsenal Tula - Kuban Krasnodar 5.20 3.68 2.00
31 sierpnia 2014 1 X 2
11:30 CSKA Moskwa - Rostov 1.47 5.10 11.03
14:00 Rubin Kazan - Ufa 1.57 4.45 8.00
16:00 Lokomotiv Moskwa - Zenit St Petersburg 5.70 3.85 2.02
18:15 Krasnodar - Dynamo Moskwa 2.70 3.52 3.05
13 września 2014 1 X 2
11:30 CSKA Moskwa - Arsenal Tula 1.21 7.00 18.99
14:00 Lokomotiv Moskwa - Mordovia Saransk 1.55 4.32 8.06
16:30 Zenit St Petersburg - Dynamo Moskwa 2.18 3.71 4.00
19:00 Rostov - Rubin Kazan 3.60 3.36 2.40
14 września 2014 1 X 2
11:30 Spartak Moskwa - Torpedo Moskwa 1.40 6.00 13.00
17:00 Krasnodar - Ufa 1.40 5.40 13.00
15 września 2014 1 X 2
15:00 Amkar Perm - Ural Ekaterinburg 2.23 3.33 3.75
18:00 Terek Grozny - Kuban Krasnodar 2.36 3.33 3.59
19 września 2014 1 X 2
18:00 Arsenal Tula - Mordovia Saransk 2.95 3.23 2.85
20 września 2014 1 X 2
10:00 Ufa - Ural Ekaterinburg 2.56 3.25 3.50
12:30 Rostov - Zenit St Petersburg 9.10 5.50 1.42
15:00 Kuban Krasnodar - Rubin Kazan 2.43 3.40 3.45
18:00 Spartak Moskwa - Terek Grozny 2.03 3.60 4.60
21 września 2014 1 X 2
11:30 CSKA Moskwa - Lokomotiv Moskwa 1.81 3.83 5.25
22 września 2014 1 X 2
15:00 Amkar Perm - Krasnodar 3.75 3.60 2.30
18:00 Torpedo Moskwa - Dynamo Moskwa 8.80 5.20 1.45
27 września 2014 1 X 2
11:30 Ural Ekaterinburg - CSKA Moskwa 6.50 4.15 1.70
14:00 Mordovia Saransk - Ufa 2.07 3.41 4.40
16:30 Zenit St Petersburg - Spartak Moskwa 1.60 4.65 6.40
28 września 2014 1 X 2
11:30 Dynamo Moskwa - Kuban Krasnodar 1.76 3.96 5.80
14:00 Lokomotiv Moskwa - Amkar Perm 1.56 4.50 7.90
16:30 Krasnodar - Arsenal Tula 1.34 6.30 12.00
19:00 Terek Grozny - Rostov 1.50 4.70 8.18
29 września 2014 1 X 2
18:00 Rubin Kazan - Torpedo Moskwa 1.54 4.60 8.27
18 października 2014 1 X 2
12:30 CSKA Moskwa - Kuban Krasnodar 1.83 3.95 7.00
15:00 Krasnodar - Zenit St Petersburg 4.33 3.80 2.25
17:30 Lokomotiv Moskwa - Terek Grozny 2.70 3.75 4.85
19 października 2014 1 X 2
11:30 Ural Ekaterinburg - Spartak Moskwa 5.10 3.75 2.05
14:30 Arsenal Tula - Rostov 3.05 3.55 2.60
20 października 2014 1 X 2
15:00 Ufa - Torpedo Moskwa 2.30 3.35 3.54
17:30 Rubin Kazan - Mordovia Saransk 1.64 4.15 7.40
24 października 2014 1 X 2
15:00 Ural Ekaterinburg - Arsenal Tula 1.74 3.80 6.60
25 października 2014 1 X 2
12:00 Amkar Perm - Rostov 2.48 3.35 3.40
15:00 Torpedo Moskwa - Kuban Krasnodar 4.45 3.65 2.19
26 października 2014 1 X 2
11:30 Spartak Moskwa - Lokomotiv Moskwa 2.51 3.50 3.25
11:30 Ufa - CSKA Moskwa 9.70 4.80 1.47
17:00 Zenit St Petersburg - Mordovia Saransk 1.17 8.70 26.00
27 października 2014 1 X 2
16:45 Krasnodar - Terek Grozny 2.05 3.60 5.10
18:30 Dynamo Moskwa - Rubin Kazan 1.72 4.05 6.90
31 października 2014 1 X 2
17:00 Rostov - Ural Ekaterinburg 2.44 3.30 3.39
1 listopada 2014 1 X 2
14:00 CSKA Moskwa - Zenit St Petersburg 2.80 3.35 2.91
2 listopada 2014 1 X 2
11:30 Lokomotiv Moskwa - Dynamo Moskwa 3.30 3.40 2.50
14:30 Mordovia Saransk - Krasnodar 5.20 3.85 1.90
17:00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskwa 2.41 3.35 3.48
3 listopada 2014 1 X 2
12:00 Torpedo Moskwa - Arsenal Tula 2.20 3.40 4.00
14:30 Rubin Kazan - Amkar Perm 1.57 4.20 7.52
17:00 Terek Grozny - Ufa 1.50 4.50 8.80
7 listopada 2014 1 X 2
15:00 Ural Ekaterinburg - Kuban Krasnodar 3.60 3.30 2.45
8 listopada 2014 1 X 2
11:00 Amkar Perm - Mordovia Saransk 2.14 3.45 4.00
14:00 Torpedo Moskwa - Lokomotiv Moskwa 5.90 3.85 1.80
17:00 Zenit St Petersburg - Terek Grozny 1.54 4.55 7.70
9 listopada 2014 1 X 2
11:30 Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa 3.25 3.50 2.55
13:00 Ufa - Rostov 3.01 3.30 2.72
13:45 Krasnodar - Rubin Kazan 2.35 3.32 3.79
16:00 Spartak Moskwa - Arsenal Tula 1.44 5.20 9.00
22 listopada 2014 1 X 2
10:00 Ural Ekaterinburg - Rubin Kazan 4.09 3.32 2.22
12:15 Torpedo Moskwa - Rostov 2.77 3.25 3.05
14:30 Krasnodar - CSKA Moskwa 3.00 3.30 2.88
17:00 Zenit St Petersburg - Kuban Krasnodar 1.52 4.28 8.00
23 listopada 2014 1 X 2
11:30 Dynamo Moskwa - Terek Grozny 2.06 3.50 4.35
14:00 Arsenal Tula - Amkar Perm 3.13 3.30 3.40
16:30 Spartak Moskwa - Mordovia Saransk 1.51 4.42 9.70
24 listopada 2014 1 X 2
17:00 Lokomotiv Moskwa - Ufa 1.47 4.55 10.50
28 listopada 2014 1 X 2
17:00 Rostov - Amkar Perm 2.20 3.50 5.10
29 listopada 2014 1 X 2
11:30 Arsenal Tula - Ural Ekaterinburg 2.65 3.25 3.13
13:45 CSKA Moskwa - Ufa 1.31 6.60 16.00
16:00 Mordovia Saransk - Zenit St Petersburg 8.00 4.85 1.52
18:15 Kuban Krasnodar - Torpedo Moskwa 1.47 4.95 9.60
30 listopada 2014 1 X 2
11:30 Lokomotiv Moskwa - Spartak Moskwa 2.58 3.40 3.43
14:00 Rubin Kazan - Dynamo Moskwa 2.75 3.35 3.10
16:30 Terek Grozny - Krasnodar 2.68 3.25 3.20
2 grudnia 2014 1 X 2
17:00 CSKA Moskwa - Amkar Perm 1.22 7.30 23.00
17:00 Arsenal Tula - Ufa 2.46 3.25 3.59
3 grudnia 2014 1 X 2
15:45 Rubin Kazan - Zenit St Petersburg 3.25 3.30 2.57
17:00 Lokomotiv Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.55 4.30 7.70
18:00 Kuban Krasnodar - Krasnodar 2.98 3.25 2.82
18:00 Terek Grozny - Torpedo Moskwa 1.49 4.70 10.00
4 grudnia 2014 1 X 2
15:45 Mordovia Saransk - Dynamo Moskwa 6.50 3.95 1.72
17:45 Spartak Moskwa - Rostov 1.49 4.85 10.00
6 grudnia 2014 1 X 2
14:45 Zenit St Petersburg - Krasnodar 1.68 4.00 8.00
17:00 Kuban Krasnodar - CSKA Moskwa 3.45 3.45 2.50
7 grudnia 2014 1 X 2
11:30 Terek Grozny - Lokomotiv Moskwa 2.96 3.20 3.10
14:00 Dynamo Moskwa - Amkar Perm 1.31 6.90 16.00
8 grudnia 2014 1 X 2
15:00 Torpedo Moskwa - Ufa 2.39 3.40 3.65
15:00 Mordovia Saransk - Rubin Kazan 4.00 3.46 2.15
17:00 Rostov - Arsenal Tula 2.07 3.55 4.47
18:00 Spartak Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.58 4.35 7.80
7 marca 2015 1 X 2
14:00 Terek Grozny - CSKA Moskwa 3.50 3.25 2.52
17:00 Zenit St Petersburg - Ural Ekaterinburg 1.22 7.20 21.00
8 marca 2015 1 X 2
11:30 Spartak Moskwa - Krasnodar 2.42 3.40 3.36
14:00 Dynamo Moskwa - Ufa 1.35 5.50 12.56
16:30 Rostov - Lokomotiv Moskwa 3.80 3.27 2.35
9 marca 2015 1 X 2
11:00 Amkar Perm - Torpedo Moskwa 2.64 3.10 3.30
13:30 Rubin Kazan - Arsenal Tula 1.48 4.80 10.50
16:00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1.58 4.25 8.96
13 marca 2015 1 X 2
17:00 Krasnodar - Ural Ekaterinburg 1.44 5.40 12.00
14 marca 2015 1 X 2
11:00 Ufa - Amkar Perm 2.55 3.25 3.45
14:00 CSKA Moskwa - Mordovia Saransk 1.40 6.20 16.00
17:00 Lokomotiv Moskwa - Arsenal Tula 1.53 4.40 10.00
15 marca 2015 1 X 2
11:30 Spartak Moskwa - Dynamo Moskwa 3.10 3.42 2.62
14:00 Torpedo Moskwa - Zenit St Petersburg 13.00 5.10 1.44
16:30 Rubin Kazan - Terek Grozny 2.32 3.13 4.00
16 marca 2015 1 X 2
17:00 Rostov - Kuban Krasnodar 3.76 3.15 2.54
20 marca 2015 1 X 2
15:00 Ufa - Krasnodar 5.90 3.60 1.90
21 marca 2015 1 X 2
10:00 Ural Ekaterinburg - Amkar Perm 2.32 3.20 3.90
12:15 Rubin Kazan - Rostov 1.88 3.65 5.62
12:15 Arsenal Tula - CSKA Moskwa 44.47 12.71 1.17
17:00 Torpedo Moskwa - Spartak Moskwa 7.30 4.20 1.64
22 marca 2015 1 X 2
11:30 Dynamo Moskwa - Zenit St Petersburg 3.35 3.33 2.69
14:00 Mordovia Saransk - Lokomotiv Moskwa 4.40 3.25 2.10
16:30 Kuban Krasnodar - Terek Grozny 2.25 3.13 3.95
4 kwietnia 2015 1 X 2
11:00 Amkar Perm - Rubin Kazan 5.30 3.25 2.00
13:15 Dynamo Moskwa - Lokomotiv Moskwa 1.93 3.60 5.30
15:45 Krasnodar - Mordovia Saransk 1.43 5.10 13.00
18:00 Spartak Moskwa - Kuban Krasnodar 2.44 3.32 3.75
5 kwietnia 2015 1 X 2
12:30 Zenit St Petersburg - CSKA Moskwa 1.96 3.80 4.80
14:45 Ural Ekaterinburg - Rostov 2.74 3.10 3.56
17:00 Ufa - Terek Grozny 4.25 3.30 2.21
19:15 Arsenal Tula - Torpedo Moskwa 2.68 3.10 3.48
7 kwietnia 2015 1 X 2
16:45 Mordovia Saransk - Amkar Perm 2.29 3.10 4.15
19:00 Rubin Kazan - Krasnodar 2.40 3.20 3.96
8 kwietnia 2015 1 X 2
16:45 Terek Grozny - Zenit St Petersburg 5.10 3.50 1.98
18:00 Kuban Krasnodar - Ural Ekaterinburg 1.56 4.40 10.50
19:00 Lokomotiv Moskwa - Torpedo Moskwa 1.57 4.06 8.00
19:30 CSKA Moskwa - Dynamo Moskwa 2.22 3.61 4.01
9 kwietnia 2015 1 X 2
16:45 Arsenal Tula - Spartak Moskwa 5.07 3.70 2.01
19:00 Rostov - Ufa 2.25 3.40 4.60
11 kwietnia 2015 1 X 2
18:00 Krasnodar - Kuban Krasnodar 2.16 3.58 5.00
12 kwietnia 2015 1 X 2
12:30 Zenit St Petersburg - Rubin Kazan 1.60 4.25 7.20
15:00 Ufa - Arsenal Tula 2.69 3.10 3.31
17:30 Dynamo Moskwa - Mordovia Saransk 1.33 6.10 13.75
13 kwietnia 2015 1 X 2
14:00 Ural Ekaterinburg - Lokomotiv Moskwa 6.10 3.36 1.90
16:15 Amkar Perm - CSKA Moskwa 9.50 4.85 1.67
17:00 Torpedo Moskwa - Terek Grozny 3.60 3.17 2.51
18:30 Rostov - Spartak Moskwa 3.02 3.25 2.91
18 kwietnia 2015 1 X 2
12:00 Ufa - Lokomotiv Moskwa 5.20 3.44 2.02
15:00 Mordovia Saransk - Spartak Moskwa 3.21 3.35 2.60
18:00 Rubin Kazan - Ural Ekaterinburg 1.65 4.10 7.60
19 kwietnia 2015 1 X 2
12:30 CSKA Moskwa - Krasnodar 2.20 3.60 4.23
15:00 Terek Grozny - Dynamo Moskwa 3.25 3.30 2.64
17:30 Kuban Krasnodar - Zenit St Petersburg 3.74 3.45 2.28
20 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Amkar Perm - Arsenal Tula 2.49 3.09 3.99
18:30 Rostov - Torpedo Moskwa 1.83 3.78 6.90
24 kwietnia 2015 1 X 2
12:00 Ufa - Kuban Krasnodar 4.27 3.20 2.21
18:00 Mordovia Saransk - Ural Ekaterinburg 2.55 3.20 3.25
25 kwietnia 2015 1 X 2
12:00 Amkar Perm - Terek Grozny 3.60 3.20 2.67
15:00 Torpedo Moskwa - CSKA Moskwa 11.50 5.60 1.45
18:00 Krasnodar - Lokomotiv Moskwa 1.80 3.85 6.10
26 kwietnia 2015 1 X 2
12:30 Spartak Moskwa - Rubin Kazan 2.88 3.26 3.13
15:00 Rostov - Dynamo Moskwa 4.65 3.38 2.32
17:30 Zenit St Petersburg - Arsenal Tula 1.22 8.40 23.00
30 kwietnia 2015 1 X 2
16:00 Amkar Perm - Dynamo Moskwa 6.90 3.95 1.90
2 maja 2015 1 X 2
12:30 Spartak Moskwa - Zenit St Petersburg 5.20 3.70 2.00
18:00 Rostov - Terek Grozny 2.40 3.20 3.80
3 maja 2015 1 X 2
12:30 Kuban Krasnodar - Dynamo Moskwa 3.13 3.45 2.83
15:00 Amkar Perm - Lokomotiv Moskwa 3.10 3.25 2.67
17:30 Torpedo Moskwa - Rubin Kazan 5.41 3.48 1.97
4 maja 2015 1 X 2
12:00 Ufa - Mordovia Saransk 2.50 3.25 3.82
14:30 Arsenal Tula - Krasnodar 8.80 4.60 1.55
17:00 CSKA Moskwa - Ural Ekaterinburg 1.35 5.70 15.00
8 maja 2015 1 X 2
15:30 Ural Ekaterinburg - Ufa 2.54 3.20 3.60
18:00 Rubin Kazan - Kuban Krasnodar 1.70 3.90 6.70
10 maja 2015 1 X 2
12:30 Lokomotiv Moskwa - CSKA Moskwa 4.10 3.45 2.19
15:00 Dynamo Moskwa - Torpedo Moskwa 1.35 5.60 13.00
17:30 Zenit St Petersburg - Rostov 1.31 6.10 14.50
11 maja 2015 1 X 2
12:30 Terek Grozny - Spartak Moskwa 2.75 3.30 2.96
15:00 Mordovia Saransk - Arsenal Tula 2.42 3.26 3.52
17:30 Krasnodar - Amkar Perm 1.42 5.20 13.00
15 maja 2015 1 X 2
18:00 Mordovia Saransk - Rostov 4.50 3.62 2.10
16 maja 2015 1 X 2
13:00 Amkar Perm - Kuban Krasnodar 1.95 3.52 5.20
15:30 Arsenal Tula - Terek Grozny 2.55 3.26 3.18
18:00 Lokomotiv Moskwa - Rubin Kazan 3.50 3.26 2.35
17 maja 2015 1 X 2
12:30 Spartak Moskwa - CSKA Moskwa 4.40 3.78 2.14
15:00 Ufa - Zenit St Petersburg 17.50 6.90 1.44
17:30 Krasnodar - Torpedo Moskwa 1.41 5.10 11.50
18 maja 2015 1 X 2
16:00 Ural Ekaterinburg - Dynamo Moskwa 5.70 4.01 1.77
23 maja 2015 1 X 2
12:00 Amkar Perm - Zenit St Petersburg 3.26 3.50 2.65
14:30 Torpedo Moskwa - Ural Ekaterinburg 2.83 3.34 2.99
17:00 Spartak Moskwa - Ufa 1.79 4.05 5.75
24 maja 2015 1 X 2
12:30 Krasnodar - Rostov 1.78 4.20 5.30
15:00 Mordovia Saransk - Terek Grozny 3.62 3.33 2.40
17:30 Dynamo Moskwa - Arsenal Tula 1.50 5.00 7.00
25 maja 2015 1 X 2
17:30 Lokomotiv Moskwa - Kuban Krasnodar 2.08 3.78 4.19
19:45 CSKA Moskwa - Rubin Kazan 1.53 4.95 8.10
30 maja 2015 1 X 2
12:30 Zenit St Petersburg - Lokomotiv Moskwa 1.52 4.65 7.50
12:30 Ufa - Rubin Kazan 3.64 3.65 2.40
12:30 Torpedo Moskwa - Mordovia Saransk 1.49 5.18 9.86
12:30 Rostov - CSKA Moskwa 6.50 4.40 1.69
12:30 Kuban Krasnodar - Arsenal Tula 3.60 3.87 2.20
12:30 Dynamo Moskwa - Krasnodar 2.85 3.66 2.60
12:30 Spartak Moskwa - Amkar Perm 1.90 4.00 4.45
12:30 Terek Grozny - Ural Ekaterinburg 4.00 3.80 2.79
Piłka Nożna Rosja I liga Najwyższe kursy
12 lipca 2014 1 X 2
12:30 Sibir Novosibirsk - Volgar Astrakhan 1.96 3.40 4.42
14:00 Tom Tomsk - Yenisey Krasnojarsk 1.38 4.60 13.48
14:30 Yaroslavl Shinnik - Volga Novgorod 3.80 3.30 2.40
15:00 Tosno - Dinamo St. Petersburg 1.95 3.63 4.75
16:00 Khimik Dzierżyńsk - Luch Energiya 3.00 3.35 2.60
16:00 Tiumeń - Gazovik Orenburg 3.10 3.40 2.50
17:00 Sokol Saratov - Krylya Sovetov 3.80 3.35 2.30
18:00 Sachalin - Energia Khabarovsk 4.80 3.50 1.95
18:00 Anzhi Makhachkala - Baltika Kaliningrad 1.46 4.70 8.60
19 lipca 2014 1 X 2
06:00 Energia Khabarovsk - Khimik Dzierżyńsk 1.63 3.95 6.50
08:00 Luch Energiya - Sokol Saratov 1.90 3.60 5.30
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Tosno 2.30 3.20 3.59
14:00 Volga Novgorod - Anzhi Makhachkala 3.25 3.20 2.50
14:00 Dinamo St. Petersburg - Tiumeń 2.35 3.30 3.45
14:15 Krylya Sovetov - Tom Tomsk 2.20 3.30 3.72
15:00 Gazovik Orenburg - Sibir Novosibirsk 2.00 3.60 4.90
17:00 Baltika Kaliningrad - Sachalin 1.70 3.77 5.50
17:00 Volgar Astrakhan - Yaroslavl Shinnik 2.45 3.30 3.25
27 lipca 2014 1 X 2
06:00 Sachalin - Khimik Dzierżyńsk 2.10 3.50 4.25
12:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo St. Petersburg 1.71 4.50 7.00
14:00 Tosno - Krylya Sovetov 3.56 3.35 2.15
14:00 Tom Tomsk - Luch Energiya 1.75 3.55 5.50
15:00 Tiumeń - Yenisey Krasnojarsk 2.50 3.25 3.10
16:30 Yaroslavl Shinnik - Gazovik Orenburg 2.30 3.30 3.26
17:00 Baltika Kaliningrad - Volga Novgorod 3.40 3.30 2.35
17:00 Sokol Saratov - Energia Khabarovsk 2.65 3.55 2.81
18:00 Anzhi Makhachkala - Volgar Astrakhan 1.33 5.30 11.50
3 sierpnia 2014 1 X 2
06:00 Energia Khabarovsk - Tom Tomsk 3.50 3.25 2.40
08:00 Luch Energiya - Tosno 2.60 3.25 3.60
11:00 Dinamo St. Petersburg - Yaroslavl Shinnik 3.90 3.30 2.25
15:00 Volga Novgorod - Sachalin 1.42 4.90 11.00
15:00 Gazovik Orenburg - Anzhi Makhachkala 4.00 3.36 2.10
16:00 Krylya Sovetov - Tiumeń 1.60 4.55 8.40
16:30 Khimik Dzierżyńsk - Sokol Saratov 2.56 3.20 3.00
17:00 Volgar Astrakhan - Baltika Kaliningrad 2.90 3.45 3.00
4 sierpnia 2014 1 X 2
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Sibir Novosibirsk 2.50 3.20 3.15
10 sierpnia 2014 1 X 2
06:00 Sachalin - Sokol Saratov 6.20 3.75 1.68
14:00 Sibir Novosibirsk - Krylya Sovetov 3.85 3.25 2.15
14:00 Tom Tomsk - Khimik Dzierżyńsk 1.39 4.80 9.70
14:30 Tiumeń - Luch Energiya 2.65 3.20 3.13
15:00 Tosno - Energia Khabarovsk 1.36 6.40 11.00
15:00 Volga Novgorod - Volgar Astrakhan 1.44 5.00 10.00
16:30 Yaroslavl Shinnik - Yenisey Krasnojarsk 1.85 3.54 5.20
18:00 Baltika Kaliningrad - Gazovik Orenburg 2.68 3.40 3.00
18:00 Anzhi Makhachkala - Dinamo St. Petersburg 1.25 7.00 13.00
17 sierpnia 2014 1 X 2
06:00 Energia Khabarovsk - Tiumeń 1.95 3.70 4.65
08:00 Yenisey Krasnojarsk - Anzhi Makhachkala 4.85 3.60 1.80
09:00 Luch Energiya - Sibir Novosibirsk 1.72 3.65 6.04
13:00 Dinamo St. Petersburg - Baltika Kaliningrad 3.35 3.26 2.40
15:00 Gazovik Orenburg - Volga Novgorod 2.21 3.50 4.15
17:00 Krylya Sovetov - Yaroslavl Shinnik 1.58 3.95 6.50
17:00 Khimik Dzierżyńsk - Tosno 5.10 3.75 2.00
17:00 Volgar Astrakhan - Sachalin 1.90 3.50 5.60
17:00 Sokol Saratov - Tom Tomsk 4.00 3.50 2.25
24 sierpnia 2014 1 X 2
06:00 Sachalin - Tom Tomsk 6.20 3.75 1.73
12:00 Yaroslavl Shinnik - Luch Energiya 2.31 3.30 3.25
13:00 Sibir Novosibirsk - Energia Khabarovsk 2.25 3.20 3.50
14:00 Volga Novgorod - Dinamo St. Petersburg 1.60 4.70 6.35
15:00 Tiumeń - Khimik Dzierżyńsk 1.90 3.50 4.40
15:00 Tosno - Sokol Saratov 1.75 3.70 5.20
17:00 Volgar Astrakhan - Gazovik Orenburg 3.65 3.43 2.25
18:00 Baltika Kaliningrad - Yenisey Krasnojarsk 1.93 3.50 4.15
18:00 Anzhi Makhachkala - Krylya Sovetov 2.00 3.35 4.23
7 września 2014 1 X 2
06:00 Energia Khabarovsk - Yaroslavl Shinnik 2.60 3.30 3.05
13:00 Gazovik Orenburg - Sachalin 1.33 6.00 12.70
13:00 Khimik Dzierżyńsk - Sibir Novosibirsk 2.50 3.30 3.08
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Volga Novgorod 1.80 4.55 7.00
14:00 Tom Tomsk - Tosno 2.25 3.40 3.68
14:00 Dinamo St. Petersburg - Volgar Astrakhan 4.10 3.65 2.25
16:00 Krylya Sovetov - Baltika Kaliningrad 1.80 3.68 6.20
17:00 Sokol Saratov - Tiumeń 2.55 3.25 3.50
13 września 2014 1 X 2
09:00 Sibir Novosibirsk - Sokol Saratov 2.62 3.40 3.10
10:00 Tiumeń - Tom Tomsk 4.50 3.60 2.10
12:00 Yaroslavl Shinnik - Khimik Dzierżyńsk 1.70 3.77 5.75
13:00 Gazovik Orenburg - Dinamo St. Petersburg 1.28 5.81 17.00
14:00 Tosno - Sachalin 1.60 5.50 5.34
14:00 Volga Novgorod - Krylya Sovetov 7.50 4.00 1.53
17:00 Volgar Astrakhan - Yenisey Krasnojarsk 2.25 3.40 3.70
17:00 Anzhi Makhachkala - Energia Khabarovsk 1.44 4.70 9.50
18:00 Baltika Kaliningrad - Luch Energiya 2.30 3.20 3.75
20 września 2014 1 X 2
07:00 Energia Khabarovsk - Baltika Kaliningrad 2.30 3.25 3.35
08:00 Luch Energiya - Volga Novgorod 1.40 5.23 9.00
12:00 Tom Tomsk - Sibir Novosibirsk 1.36 5.50 10.00
13:00 Khimik Dzierżyńsk - Anzhi Makhachkala 7.00 4.20 1.57
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Gazovik Orenburg 2.95 3.10 2.65
14:00 Dinamo St. Petersburg - Sachalin 2.35 3.25 3.30
14:00 Tosno - Tiumeń 1.55 4.20 7.50
15:00 Sokol Saratov - Yaroslavl Shinnik 2.50 3.25 3.05
15:00 Krylya Sovetov - Volgar Astrakhan 1.45 4.60 8.30
29 września 2014 1 X 2
12:00 Gazovik Orenburg - Krylya Sovetov 2.95 3.30 2.65
13:00 Sachalin - Tiumeń 2.90 3.25 2.90
14:00 Sibir Novosibirsk - Tosno 5.60 3.80 1.70
16:30 Yaroslavl Shinnik - Tom Tomsk 3.07 3.25 2.50
16:30 Volga Novgorod - Energia Khabarovsk 2.40 3.50 3.70
17:00 Anzhi Makhachkala - Sokol Saratov 1.45 5.00 8.92
18:00 Baltika Kaliningrad - Khimik Dzierżyńsk 1.67 3.75 5.60
18:30 Volgar Astrakhan - Luch Energiya 2.32 3.35 3.45
30 września 2014 1 X 2
17:00 Dinamo St. Petersburg - Yenisey Krasnojarsk 3.20 3.35 2.50
5 października 2014 1 X 2
07:00 Energia Khabarovsk - Volgar Astrakhan 2.40 3.40 3.20
07:00 Luch Energiya - Gazovik Orenburg 3.00 3.80 2.60
10:00 Tom Tomsk - Anzhi Makhachkala 2.38 3.50 3.35
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Sachalin 1.73 3.80 6.10
12:00 Krylya Sovetov - Dinamo St. Petersburg 1.22 7.50 19.00
13:00 Tosno - Yaroslavl Shinnik 1.95 3.45 4.30
13:00 Tiumeń - Sibir Novosibirsk 2.20 3.50 3.45
15:00 Sokol Saratov - Baltika Kaliningrad 2.25 3.50 3.90
15:30 Khimik Dzierżyńsk - Volga Novgorod 3.90 3.50 2.80
11 października 2014 1 X 2
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Krylya Sovetov 4.05 3.45 2.10
11:00 Dinamo St. Petersburg - Luch Energiya 3.49 3.50 2.40
11:00 Gazovik Orenburg - Energia Khabarovsk 1.72 4.20 7.50
13:00 Sachalin - Sibir Novosibirsk 2.70 3.35 2.75
14:00 Volga Novgorod - Sokol Saratov 1.73 3.70 5.70
15:00 Anzhi Makhachkala - Tosno 1.80 3.80 5.75
15:00 Yaroslavl Shinnik - Tiumeń 1.65 3.96 6.00
15:00 Volgar Astrakhan - Khimik Dzierżyńsk 1.53 4.10 7.00
17:00 Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk 5.25 3.60 2.15
15 października 2014 1 X 2
09:00 Luch Energiya - Anzhi Makhachkala 6.00 4.05 1.67
19 października 2014 1 X 2
07:00 Energia Khabarovsk - Dinamo St. Petersburg 1.67 3.86 6.45
09:00 Tom Tomsk - Volga Novgorod 1.83 3.75 5.65
09:00 Luch Energiya - Yenisey Krasnojarsk 1.80 4.00 4.88
12:00 Sibir Novosibirsk - Yaroslavl Shinnik 3.10 3.25 2.70
13:00 Tosno - Baltika Kaliningrad 1.65 3.65 5.50
13:00 Khimik Dzierżyńsk - Gazovik Orenburg 3.60 3.34 2.25
14:00 Krylya Sovetov - Sachalin 1.25 5.50 14.00
14:00 Sokol Saratov - Volgar Astrakhan 2.40 3.30 2.90
25 października 2014 1 X 2
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Energia Khabarovsk 2.00 3.35 4.00
11:00 Gazovik Orenburg - Sokol Saratov 1.65 4.30 6.50
11:00 Dinamo St. Petersburg - Khimik Dzierżyńsk 2.20 3.50 3.60
12:00 Sachalin - Yaroslavl Shinnik 4.80 3.35 1.91
14:00 Krylya Sovetov - Luch Energiya 1.50 4.50 9.05
14:00 Volga Novgorod - Tosno 3.30 3.65 2.65
15:00 Baltika Kaliningrad - Tiumeń 2.00 3.40 4.30
15:00 Volgar Astrakhan - Tom Tomsk 4.55 3.60 2.00
15:00 Anzhi Makhachkala - Sibir Novosibirsk 1.29 6.40 13.00
2 listopada 2014 1 X 2
05:00 Energia Khabarovsk - Krylya Sovetov 4.80 3.30 1.95
07:00 Luch Energiya - Sachalin 1.47 4.40 7.50
10:00 Tom Tomsk - Gazovik Orenburg 1.75 4.00 5.50
12:00 Tiumeń - Volga Novgorod 3.80 3.40 2.15
12:00 Sibir Novosibirsk - Baltika Kaliningrad 2.10 3.55 3.85
13:00 Khimik Dzierżyńsk - Yenisey Krasnojarsk 3.20 3.30 2.45
14:00 Sokol Saratov - Dinamo St. Petersburg 1.63 4.33 7.00
14:00 Yaroslavl Shinnik - Anzhi Makhachkala 3.30 3.20 2.60
8 listopada 2014 1 X 2
05:00 Energia Khabarovsk - Sachalin 1.73 4.00 6.00
05:00 Luch Energiya - Khimik Dzierżyńsk 1.61 4.15 7.00
09:45 Yenisey Krasnojarsk - Tom Tomsk 4.25 3.55 2.05
11:00 Gazovik Orenburg - Tiumeń 1.57 4.33 7.60
14:00 Volga Novgorod - Yaroslavl Shinnik 2.02 3.30 4.20
15:00 Volgar Astrakhan - Sibir Novosibirsk 2.70 3.35 2.90
15:00 Baltika Kaliningrad - Anzhi Makhachkala 5.50 3.80 1.90
15:30 Krylya Sovetov - Sokol Saratov 1.57 3.80 6.50
9 listopada 2014 1 X 2
11:00 Dinamo St. Petersburg - Tosno 7.00 4.10 1.80
14 listopada 2014 1 X 2
12:00 Sachalin - Baltika Kaliningrad 2.70 3.25 2.90
13:30 Tom Tomsk - Krylya Sovetov 2.10 3.45 4.25
14:00 Tiumeń - Dinamo St. Petersburg 1.91 4.00 5.20
14:00 Tosno - Yenisey Krasnojarsk 1.47 5.00 9.00
14:00 Sibir Novosibirsk - Gazovik Orenburg 3.40 3.40 2.35
15:00 Khimik Dzierżyńsk - Energia Khabarovsk 3.75 3.50 2.20
17:00 Yaroslavl Shinnik - Volgar Astrakhan 1.95 3.35 4.70
17:00 Sokol Saratov - Luch Energiya 2.55 3.40 3.00
17:00 Anzhi Makhachkala - Volga Novgorod 1.34 5.80 10.00
18 listopada 2014 1 X 2
06:00 Luch Energiya - Tom Tomsk 4.69 3.60 2.10
11:00 Gazovik Orenburg - Yaroslavl Shinnik 1.85 3.50 5.16
12:00 Energia Khabarovsk - Sokol Saratov 1.95 3.60 4.33
13:30 Yenisey Krasnojarsk - Tiumeń 2.11 3.40 4.30
15:00 Dinamo St. Petersburg - Sibir Novosibirsk 3.68 3.35 2.21
15:30 Krylya Sovetov - Tosno 2.10 3.60 4.51
16:00 Khimik Dzierżyńsk - Sachalin 2.50 3.25 3.26
16:30 Volga Novgorod - Baltika Kaliningrad 1.91 3.50 4.15
17:30 Volgar Astrakhan - Anzhi Makhachkala 7.00 4.40 1.74
21 listopada 2014 1 X 2
16:00 Tosno - Luch Energiya 1.57 4.71 7.60
22 listopada 2014 1 X 2
09:00 Tom Tomsk - Energia Khabarovsk 1.40 5.07 9.30
11:00 Sachalin - Volga Novgorod 3.25 3.45 2.35
11:00 Sibir Novosibirsk - Yenisey Krasnojarsk 2.20 3.50 3.60
11:00 Tiumeń - Krylya Sovetov 4.75 3.50 2.10
12:00 Yaroslavl Shinnik - Dinamo St. Petersburg 1.46 4.45 9.00
13:00 Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan 2.60 3.35 3.20
14:00 Anzhi Makhachkala - Gazovik Orenburg 1.44 4.80 8.50
14:00 Sokol Saratov - Khimik Dzierżyńsk 1.77 3.75 5.70
14 marca 2015 1 X 2
08:30 Yenisey Krasnojarsk - Yaroslavl Shinnik 2.80 3.20 3.40
09:00 Luch Energiya - Tiumeń 2.15 3.54 4.15
10:30 Krylya Sovetov - Sibir Novosibirsk 1.57 4.25 7.10
11:00 Gazovik Orenburg - Baltika Kaliningrad 1.73 3.60 5.70
12:00 Khimik Dzierżyńsk - Tom Tomsk 8.50 4.60 1.53
14:00 Energia Khabarovsk - Tosno 7.00 4.14 1.80
15:00 Sokol Saratov - Sachalin 2.15 3.80 4.15
15:00 Volgar Astrakhan - Volga Novgorod 2.25 3.40 3.75
15:00 Dinamo St. Petersburg - Anzhi Makhachkala 13.00 6.00 1.30
18 marca 2015 1 X 2
11:00 Tom Tomsk - Sokol Saratov 1.50 4.65 9.00
13:00 Sachalin - Volgar Astrakhan 4.15 3.35 2.26
14:00 Sibir Novosibirsk - Luch Energiya 2.40 3.35 3.45
15:00 Tosno - Khimik Dzierżyńsk 1.35 5.50 9.80
15:00 Tiumeń - Energia Khabarovsk 2.07 3.30 4.80
16:00 Volga Novgorod - Gazovik Orenburg 3.25 3.20 2.70
17:00 Yaroslavl Shinnik - Krylya Sovetov 3.50 3.20 2.50
17:00 Anzhi Makhachkala - Yenisey Krasnojarsk 1.40 5.25 11.00
18:00 Baltika Kaliningrad - Dinamo St. Petersburg 1.45 4.85 11.00
22 marca 2015 1 X 2
07:00 Luch Energiya - Yaroslavl Shinnik 2.45 3.20 3.40
11:00 Gazovik Orenburg - Volgar Astrakhan 2.20 3.25 4.35
11:00 Tom Tomsk - Sachalin 1.28 6.20 14.87
11:00 Dinamo St. Petersburg - Volga Novgorod 6.00 4.15 1.67
11:00 Yenisey Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad 1.91 3.40 5.00
11:00 Khimik Dzierżyńsk - Tiumeń 2.70 3.30 3.20
14:00 Energia Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 2.55 3.10 3.25
15:00 Sokol Saratov - Tosno 4.80 3.60 1.99
15:00 Krylya Sovetov - Anzhi Makhachkala 3.00 3.20 2.88
29 marca 2015 1 X 2
07:00 Sachalin - Gazovik Orenburg 4.20 3.31 1.99
11:00 Sibir Novosibirsk - Khimik Dzierżyńsk 1.80 3.85 5.10
14:00 Tosno - Tom Tomsk 2.30 3.30 3.75
15:00 Volga Novgorod - Yenisey Krasnojarsk 2.40 3.50 3.75
15:00 Tiumeń - Sokol Saratov 2.48 3.54 3.60
15:00 Yaroslavl Shinnik - Energia Khabarovsk 1.73 3.85 6.18
16:00 Volgar Astrakhan - Dinamo St. Petersburg 1.23 6.50 17.00
17:00 Baltika Kaliningrad - Krylya Sovetov 5.00 3.25 2.00
17:00 Anzhi Makhachkala - Luch Energiya 1.20 7.50 26.00
5 kwietnia 2015 1 X 2
08:00 Sachalin - Tosno 8.30 4.95 1.57
08:00 Luch Energiya - Baltika Kaliningrad 2.30 3.30 4.00
10:00 Tom Tomsk - Tiumeń 1.45 5.20 8.77
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Volgar Astrakhan 2.60 3.20 3.35
13:00 Khimik Dzierżyńsk - Yaroslavl Shinnik 3.54 3.40 2.45
14:30 Krylya Sovetov - Volga Novgorod 1.36 5.70 13.00
15:00 Energia Khabarovsk - Anzhi Makhachkala 15.00 5.70 1.40
16:00 Sokol Saratov - Sibir Novosibirsk 2.25 3.35 3.75
6 kwietnia 2015 1 X 2
16:30 Dinamo St. Petersburg - Gazovik Orenburg 12.00 6.10 1.31
12 kwietnia 2015 1 X 2
08:00 Sachalin - Dinamo St. Petersburg 1.48 4.90 9.85
11:00 Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk 6.00 3.60 1.87
12:00 Tiumeń - Tosno 5.20 3.55 2.40
13:00 Gazovik Orenburg - Yenisey Krasnojarsk 1.55 4.33 7.60
13:00 Volgar Astrakhan - Krylya Sovetov 5.00 3.85 2.40
15:00 Yaroslavl Shinnik - Sokol Saratov 1.68 3.75 6.00
15:00 Volga Novgorod - Luch Energiya 1.95 3.50 4.15
17:00 Anzhi Makhachkala - Khimik Dzierżyńsk 1.17 8.70 23.20
17:00 Baltika Kaliningrad - Energia Khabarovsk 1.95 3.60 4.75
19 kwietnia 2015 1 X 2
09:00 Luch Energiya - Volgar Astrakhan 2.50 3.25 3.55
10:00 Tom Tomsk - Yaroslavl Shinnik 1.73 3.75 5.60
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Dinamo St. Petersburg 1.30 6.60 11.00
12:00 Krylya Sovetov - Gazovik Orenburg 1.61 4.30 7.70
13:00 Khimik Dzierżyńsk - Baltika Kaliningrad 2.65 3.25 3.10
15:00 Tosno - Sibir Novosibirsk 1.45 4.95 7.50
15:00 Energia Khabarovsk - Volga Novgorod 2.40 3.55 3.30
16:00 Tiumeń - Sachalin 2.10 3.80 4.25
16:00 Sokol Saratov - Anzhi Makhachkala 7.00 4.30 1.50
25 kwietnia 2015 1 X 2
09:00 Sachalin - Yenisey Krasnojarsk 2.30 3.20 3.40
11:00 Sibir Novosibirsk - Tiumeń 2.25 3.20 3.85
13:00 Gazovik Orenburg - Luch Energiya 1.67 3.90 6.00
13:00 Anzhi Makhachkala - Tom Tomsk 1.95 3.60 5.50
15:00 Volga Novgorod - Khimik Dzierżyńsk 2.50 3.95 4.50
15:00 Yaroslavl Shinnik - Tosno 6.00 3.75 1.91
16:00 Volgar Astrakhan - Energia Khabarovsk 1.80 3.50 5.20
17:00 Baltika Kaliningrad - Sokol Saratov 2.50 3.10 3.96
17:30 Dinamo St. Petersburg - Krylya Sovetov 23.00 9.20 1.20
3 maja 2015 1 X 2
08:00 Energia Khabarovsk - Gazovik Orenburg 2.60 3.35 3.40
09:00 Luch Energiya - Dinamo St. Petersburg 1.29 6.40 11.50
10:30 Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad 1.44 5.70 10.25
11:00 Sibir Novosibirsk - Sachalin 2.15 3.70 4.20
13:00 Khimik Dzierżyńsk - Volgar Astrakhan 2.60 4.10 4.10
14:00 Tiumeń - Yaroslavl Shinnik 2.63 3.20 3.05
14:00 Krylya Sovetov - Yenisey Krasnojarsk 1.31 5.50 12.00
15:00 Tosno - Anzhi Makhachkala 2.96 3.35 2.65
16:00 Sokol Saratov - Volga Novgorod 1.97 3.55 4.50
10 maja 2015 1 X 2
07:00 Sachalin - Krylya Sovetov 5.75 4.10 2.00
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Luch Energiya 2.11 3.60 3.50
14:00 Gazovik Orenburg - Khimik Dzierżyńsk 1.57 4.60 6.90
14:00 Volga Novgorod - Tom Tomsk 5.10 3.75 2.00
15:00 Yaroslavl Shinnik - Sibir Novosibirsk 2.10 3.35 4.40
17:00 Volgar Astrakhan - Sokol Saratov 1.95 3.40 4.20
17:00 Baltika Kaliningrad - Tosno 5.30 3.65 1.80
19:00 Anzhi Makhachkala - Tiumeń 1.20 8.20 18.00
11 maja 2015 1 X 2
12:00 Dinamo St. Petersburg - Energia Khabarovsk 6.50 4.33 1.55
16 maja 2015 1 X 2
05:00 Energia Khabarovsk - Yenisey Krasnojarsk 1.85 3.75 5.70
09:00 Luch Energiya - Krylya Sovetov 5.70 3.70 1.73
12:00 Sibir Novosibirsk - Anzhi Makhachkala 7.50 4.90 1.69
13:00 Khimik Dzierżyńsk - Dinamo St. Petersburg 1.40 5.10 9.00
13:00 Tiumeń - Baltika Kaliningrad 2.05 3.75 5.10
14:00 Tom Tomsk - Volgar Astrakhan 1.53 4.40 6.55
15:00 Yaroslavl Shinnik - Sachalin 2.45 3.78 4.00
15:00 Tosno - Volga Novgorod 1.33 6.50 10.00
16:00 Sokol Saratov - Gazovik Orenburg 2.90 3.45 2.70
24 maja 2015 1 X 2
07:00 Sachalin - Luch Energiya 1.45 5.60 8.00
12:00 Dinamo St. Petersburg - Sokol Saratov 8.90 5.30 1.44
12:00 Yenisey Krasnojarsk - Khimik Dzierżyńsk 1.80 4.20 5.50
14:00 Gazovik Orenburg - Tom Tomsk 2.60 3.30 3.35
15:00 Volga Novgorod - Tiumeń 2.63 3.35 3.10
15:00 Krylya Sovetov - Energia Khabarovsk 1.22 8.40 15.50
16:00 Baltika Kaliningrad - Sibir Novosibirsk 1.67 5.20 6.50
17:00 Anzhi Makhachkala - Yaroslavl Shinnik 1.25 7.70 15.00
19:00 Volgar Astrakhan - Tosno 4.50 4.40 2.00
30 maja 2015 1 X 2
11:00 Sibir Novosibirsk - Volga Novgorod 2.15 3.70 3.40
13:00 Khimik Dzierżyńsk - Krylya Sovetov 8.50 5.00 1.45
13:00 Tosno - Gazovik Orenburg 2.09 3.80 4.05
13:00 Baltika Kaliningrad - Yaroslavl Shinnik 1.75 4.10 5.20
13:00 Sachalin - Anzhi Makhachkala 1.68 5.40 6.33
13:00 Energia Khabarovsk - Luch Energiya 1.43 5.60 8.75
13:00 Tom Tomsk - Dinamo St. Petersburg 1.18 7.50 20.00
14:00 Tiumeń - Volgar Astrakhan 3.50 3.30 4.30
16:00 Sokol Saratov - Yenisey Krasnojarsk 2.10 3.60 3.90
Piłka Nożna Rosja Puchar Najwyższe kursy
29 lipca 2014 1 X 2
16:30 Kaługa - Dolgoprudny 2.70 3.20 2.55
8 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Druzhba Maykop - Dinamo Stavropol 3.45 3.50 2.25
16:00 Nowoczerkask - Taganrog 1.80 3.80 5.30
16:00 Astrachań - Mashuk Pyatigorsk 2.05 3.49 3.70
11 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Kamaz Nab Chelny - Neftekhimik 2.25 3.50 3.05
16 sierpnia 2014 1 X 2
16:00 Druzhba Maykop - Astrachań 3.30 3.25 2.15
23 sierpnia 2014 1 X 2
17:00 Chernomorets - Spartak Nalczyk 1.93 3.50 3.60
30 sierpnia 2014 1 X 2
06:00 Sachalin - Luch Energiya 4.65 3.40 1.83
15:00 Astrachań - Krylya Sovetov 8.30 4.95 1.57
16:00 Neftekhimik - Gazovik Orenburg 5.90 3.70 1.65
16:00 Chernomorets - Anzhi Makhachkala 6.00 4.10 1.53
31 sierpnia 2014 1 X 2
12:00 Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk 4.10 3.40 2.10
15:00 Vityaz Podolsk - Baltika Kaliningrad 4.65 3.60 1.80
17:00 Fakel Voronezh - Nischni Novgorod 1.85 3.30 3.80
24 września 2014 1 X 2
10:30 Luch Energiya - Rubin Kazan 3.60 3.60 2.30
12:00 Gazovik Orenburg - Terek Grozny 5.50 3.75 1.89
13:00 Khimik Dzierżyńsk - CSKA Moskwa 11.00 5.68 1.41
13:00 Yenisey Krasnojarsk - Ufa 3.40 3.40 2.35
14:00 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Moskwa 6.50 4.70 1.60
17:00 Anzhi Makhachkala - Zenit St Petersburg 11.00 6.00 1.48
17:00 Zvezda Riazań - Mordovia Saransk 4.50 3.40 1.80
17:00 Krylya Sovetov - Ural Ekaterinburg 2.55 3.35 3.25
17:00 Volgar Astrakhan - Arsenal Tula 2.90 3.30 2.70
19:00 Baltika Kaliningrad - Kuban Krasnodar 5.60 3.90 1.70
25 września 2014 1 X 2
13:00 Tosno - Amkar Perm 2.56 3.40 3.10
14:00 Sokol Saratov - Krasnodar 9.00 5.90 1.40
16:00 Yaroslavl Shinnik - Dynamo Moskwa 11.00 6.30 1.30
17:00 Fakel Voronezh - Torpedo Moskwa 3.90 3.50 2.10
29 października 2014 1 X 2
11:30 CSKA Moskwa - Torpedo Moskwa 1.45 4.92 8.38
15:00 Ufa - Lokomotiv Moskwa 4.27 3.60 2.08
17:00 Zenit St Petersburg - Arsenal Tula 1.16 10.50 25.05
19:00 Kuban Krasnodar - Tosno 1.36 5.80 10.00
30 października 2014 1 X 2
15:00 Mordovia Saransk - Yaroslavl Shinnik 1.80 4.00 5.80
17:00 Krasnodar - Krylya Sovetov 1.53 4.70 7.80
17:00 Rubin Kazan - Spartak Moskwa 2.45 3.65 3.71
2 marca 2015 1 X 2
16:00 CSKA Moskwa - Krylya Sovetov 1.26 6.73 14.00
18:00 Kuban Krasnodar - Mordovia Saransk 1.69 3.90 6.50
3 marca 2015 1 X 2
16:00 Arsenal Tula - Gazovik Orenburg 1.91 3.50 5.40
18:00 Lokomotiv Moskwa - Rubin Kazan 2.33 3.25 3.79
29 kwietnia 2015 1 X 2
15:30 Gazovik Orenburg - Lokomotiv Moskwa 6.09 3.80 1.77
18:30 Kuban Krasnodar - CSKA Moskwa 3.56 3.20 2.58
21 maja 2015 1 X 2
18:00 Kuban Krasnodar - Lokomotiv Moskwa 3.46 3.10 2.80
18:00 Lokomotiv Moskwa - Kuban Krasnodar 2.52 3.01 3.39
Piłka Nożna Rosja Premier League Baraże Najwyższe kursy
3 czerwca 2015 1 X 2
15:00 Tom Tomsk - Ural Ekaterinburg 3.18 3.40 2.63
17:30 Tosno - Rostov 4.19 3.37 2.41
7 czerwca 2015 1 X 2
14:00 Ural Ekaterinburg - Tom Tomsk 2.17 3.45 4.25
18:00 Rostov - Tosno 1.62 4.55 7.73
Piłka Nożna Rosja Superpuchar Najwyższe kursy
26 lipca 2014 1 X 2
19:30 CSKA Moskwa - Rostov 1.57 4.50 8.20