loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Slowacja

Słowacja - archiwalne kursy bukmacherskie 2016/2017

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga, Puchar, II liga.

Piłka Nożna Słowacja I liga Najwyższe kursy
16 lipca 2016 1 X 2
19:00 Zemplin Michalovce - Trencin 8.10 4.86 1.51
19:00 Ruzomberok - Tatran Presov 1.46 5.00 11.50
19:00 Zlate Moravce - Spartak Myjava 3.72 3.60 2.26
17 lipca 2016 1 X 2
19:00 Podbrezova - Spartak Trnava 2.00 3.68 4.46
19:00 Senica - Slovan Bratysława 3.91 3.61 2.15
19:30 Zilina - Dunajska Streda 1.54 4.56 6.94
23 lipca 2016 1 X 2
19:00 Zilina - Ruzomberok 1.67 4.34 6.00
19:00 Trencin - Senica 1.43 5.79 9.50
19:00 Podbrezova - Spartak Myjava 2.10 3.45 4.10
24 lipca 2016 1 X 2
19:00 Spartak Trnava - Dunajska Streda 2.38 3.45 3.93
19:00 Slovan Bratysława - Zlate Moravce 1.26 6.08 16.84
20:15 Tatran Presov - Zemplin Michalovce 2.90 3.43 2.62
30 lipca 2016 1 X 2
19:00 Zilina - Tatran Presov 1.22 7.13 21.00
19:00 Senica - Zemplin Michalovce 1.93 3.66 4.55
19:00 Zlate Moravce - Trencin 7.40 4.50 1.55
31 lipca 2016 1 X 2
17:00 Podbrezova - Slovan Bratysława 2.94 3.20 2.82
19:00 Ruzomberok - Spartak Trnava 1.64 4.03 6.30
2 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Dunajska Streda - Spartak Myjava 2.56 3.25 3.22
6 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Spartak Myjava - Ruzomberok 2.80 3.46 2.75
19:00 Slovan Bratysława - Dunajska Streda 1.51 4.20 8.52
19:00 Tatran Presov - Senica 3.00 3.30 2.90
19:00 Zemplin Michalovce - Zlate Moravce 1.91 3.60 4.71
19:00 Trencin - Podbrezova 1.65 4.50 8.50
7 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Spartak Trnava - Zilina 3.10 3.70 2.44
13 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Podbrezova - Zemplin Michalovce 1.80 3.87 5.70
19:00 Zlate Moravce - Senica 2.48 3.30 3.06
19:00 Ruzomberok - Slovan Bratysława 2.28 3.46 3.89
19:00 Dunajska Streda - Trencin 3.13 3.67 2.40
19:00 Spartak Trnava - Tatran Presov 1.30 7.40 16.91
19:00 Zilina - Spartak Myjava 1.36 5.60 11.50
20 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Spartak Myjava - Spartak Trnava 2.90 3.43 2.67
19:00 Slovan Bratysława - Zilina 2.75 3.47 3.10
19:00 Zemplin Michalovce - Dunajska Streda 2.43 3.54 3.22
19:00 Tatran Presov - Zlate Moravce 2.45 3.45 3.87
19:00 Senica - Podbrezova 2.51 3.35 3.10
21 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Trencin - Ruzomberok 1.84 3.97 5.00
25 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Dunajska Streda - Senica 2.05 3.72 4.36
27 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Spartak Trnava - Slovan Bratysława 2.45 3.40 3.32
19:00 Ruzomberok - Zemplin Michalovce 1.52 4.40 8.00
19:00 Podbrezova - Zlate Moravce 1.48 4.29 9.51
28 sierpnia 2016 1 X 2
19:00 Spartak Myjava - Tatran Presov 1.52 4.46 7.93
19:00 Zilina - Trencin 2.10 3.89 3.75
10 września 2016 1 X 2
17:00 Trencin - Spartak Trnava 1.78 4.00 4.94
19:00 Zlate Moravce - Dunajska Streda 2.83 3.30 2.66
19:00 Senica - Ruzomberok 3.11 3.43 2.60
19:00 Tatran Presov - Podbrezova 3.50 3.46 2.46
19:00 Zemplin Michalovce - Zilina 4.89 4.04 1.95
19:00 Slovan Bratysława - Spartak Myjava 1.40 4.96 11.89
17 września 2016 1 X 2
17:00 Zilina - Senica 1.36 6.00 13.50
19:00 Spartak Trnava - Zemplin Michalovce 1.45 7.00 15.58
19:00 Spartak Myjava - Trencin 4.35 3.72 2.10
19:00 Dunajska Streda - Podbrezova 2.55 3.40 3.06
19:00 Ruzomberok - Zlate Moravce 1.46 4.93 9.00
20:00 Slovan Bratysława - Tatran Presov 1.25 6.74 16.84
24 września 2016 1 X 2
17:00 Trencin - Slovan Bratysława 2.15 3.85 4.25
19:00 Zlate Moravce - Zilina 7.50 4.46 1.75
19:00 Senica - Spartak Trnava 3.20 3.30 2.67
19:00 Zemplin Michalovce - Spartak Myjava 2.55 3.30 3.38
19:00 Podbrezova - Ruzomberok 2.69 3.35 3.07
19:00 Tatran Presov - Dunajska Streda 3.27 3.30 2.60
1 października 2016 1 X 2
17:00 Spartak Myjava - Senica 1.72 3.75 5.60
17:00 Spartak Trnava - Zlate Moravce 1.36 5.25 10.66
17:00 Ruzomberok - Dunajska Streda 1.53 4.24 7.50
17:00 Zilina - Podbrezova 1.40 5.08 8.95
17:00 Slovan Bratysława - Zemplin Michalovce 1.42 5.05 9.50
2 października 2016 1 X 2
17:30 Trencin - Tatran Presov 1.56 7.00 18.32
15 października 2016 1 X 2
17:00 Tatran Presov - Ruzomberok 3.94 3.57 2.10
17:00 Zemplin Michalovce - Trencin 3.54 3.60 2.20
17:00 Spartak Myjava - Zlate Moravce 1.56 4.25 8.00
17:00 Spartak Trnava - Podbrezova 2.06 3.50 5.00
20:30 Dunajska Streda - Zilina 5.30 3.75 1.82
16 października 2016 1 X 2
17:30 Slovan Bratysława - Senica 1.33 5.57 12.50
22 października 2016 1 X 2
17:00 Zemplin Michalovce - Tatran Presov 1.70 3.96 6.29
17:00 Ruzomberok - Zilina 3.75 3.96 2.05
17:00 Spartak Myjava - Podbrezova 2.60 3.27 3.07
17:00 Zlate Moravce - Slovan Bratysława 6.02 3.97 1.68
20:30 Senica - Trencin 5.40 3.86 1.80
23 października 2016 1 X 2
17:30 Spartak Trnava - Dunajska Streda 2.40 3.35 3.54
29 października 2016 1 X 2
17:00 Trencin - Zlate Moravce 1.25 7.20 17.33
17:00 Zemplin Michalovce - Senica 1.77 3.73 5.65
17:00 Spartak Trnava - Ruzomberok 2.26 3.72 3.30
17:00 Spartak Myjava - Dunajska Streda 2.02 3.54 4.20
30 października 2016 1 X 2
15:20 Slovan Bratysława - Podbrezova 1.67 4.10 6.20
17:30 Tatran Presov - Zilina 8.70 4.66 1.53
4 listopada 2016 1 X 2
17:00 Podbrezova - Trencin 3.36 3.50 2.44
5 listopada 2016 1 X 2
17:00 Senica - Tatran Presov 2.18 3.50 3.80
17:00 Zemplin Michalovce - Zlate Moravce 1.75 3.72 5.25
17:00 Ruzomberok - Spartak Myjava 1.83 3.75 4.95
6 listopada 2016 1 X 2
15:20 Slovan Bratysława - Dunajska Streda 1.36 5.80 10.00
17:30 Zilina - Spartak Trnava 1.37 5.65 10.40
19 listopada 2016 1 X 2
17:00 Tatran Presov - Spartak Trnava 2.70 3.20 3.30
17:00 Dunajska Streda - Trencin 3.50 3.40 2.70
17:00 Senica - Zlate Moravce 1.82 3.75 4.96
17:00 Zemplin Michalovce - Podbrezova 2.52 3.50 3.10
20 listopada 2016 1 X 2
15:20 Spartak Myjava - Zilina 6.10 3.82 1.67
17:30 Slovan Bratysława - Ruzomberok 1.53 4.56 6.74
26 listopada 2016 1 X 2
17:00 Dunajska Streda - Zemplin Michalovce 1.50 4.30 8.58
17:00 Zlate Moravce - Tatran Presov 2.21 3.25 3.75
17:00 Podbrezova - Senica 1.65 3.80 7.13
17:00 Zilina - Slovan Bratysława 1.75 4.06 4.75
27 listopada 2016 1 X 2
15:20 Ruzomberok - Trencin 2.68 3.42 2.88
17:30 Spartak Trnava - Spartak Myjava 2.08 3.50 4.20
3 grudnia 2016 1 X 2
17:00 Zilina - Trencin 1.57 4.56 6.40
17:00 Tatran Presov - Spartak Myjava 2.65 3.25 3.01
17:00 Zlate Moravce - Podbrezova 3.40 3.20 2.40
17:00 Senica - Dunajska Streda 3.32 3.30 2.60
4 grudnia 2016 1 X 2
15:20 Slovan Bratysława - Spartak Trnava 1.60 4.50 7.40
17:30 Zemplin Michalovce - Ruzomberok 2.40 3.48 3.42
Piłka Nożna Słowacja Puchar Najwyższe kursy
9 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Tatran Krasno - Sered 4.50 4.00 1.60
10 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Bahon - Banska Bystrica 3.60 4.50 1.85
18:30 Petrzalka - Skalica 7.75 5.50 1.30
13 września 2016 1 X 2
16:30 Bardejov - Ruzomberok 4.00 3.92 1.77
14 września 2016 1 X 2
16:00 Pohronie - Sered 5.25 4.50 1.60
16:00 Svaty Jur - Dunajska Streda 8.00 5.75 1.36
16:00 Banska Bystrica - Tatran Presov 4.46 4.56 1.75
16:00 Samorin - Skalica 3.57 3.80 2.10
16:00 Liptovsky Mikulas - Lokomotiva Zvolen 1.67 3.80 4.75
17:30 Zilina - Kosice 1.13 10.00 21.00
21 września 2016 1 X 2
16:00 Puchov - Trencin 12.00 5.50 1.32
16:30 Velke Ludince - Senica 7.00 5.00 1.40
27 września 2016 1 X 2
15:30 Odeva Lipany - Zilina 29.00 13.00 1.10
15:30 Skalica - Podbrezova 4.25 4.00 1.75
28 września 2016 1 X 2
15:30 Sered - Zlate Moravce 2.95 3.60 2.15
15:30 Nove Mesto - Spartak Trnava 6.75 5.00 1.40
5 października 2016 1 X 2
15:30 Velke Ludince - Spisska Nova Ves 2.45 4.06 2.38
15:30 Slovan Duslo - Spartak Myjava 15.00 8.00 1.15
18 października 2016 1 X 2
15:00 Tatran Presov - Aquacity Poprad 1.65 3.80 4.90
17:30 Ruzomberok - Trencin 2.88 3.60 2.56
19 października 2016 1 X 2
15:00 Velke Ludince - Slovan Bratysława 19.00 9.00 1.10
15:00 Sered - Zilina 12.38 7.00 1.29
15:00 Skalica - Spartak Myjava 3.93 3.50 2.05
22 listopada 2016 1 X 2
15:30 Zemplin Michalovce - Nitra 1.55 4.00 6.10
30 listopada 2016 1 X 2
19:00 Dunajska Streda - Spartak Trnava 2.25 3.45 3.97
Piłka Nożna Słowacja II liga Najwyższe kursy
5 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Lokomotiva Kosice - Spisska Nova Ves 1.33 5.00 11.39
6 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Banska Bystrica - Zilina B 2.05 3.50 3.00
17:00 Samorin - Nitra 2.50 3.50 2.40
17:00 Bardejov - Haniska 1.26 6.25 17.00
17:00 Svaty Jur - Fomat Martin 2.20 3.70 2.65
17:00 Liptovsky Mikulas - Odeva Lipany 1.34 5.00 7.50
17:00 Skalica - Pohronie 1.40 5.00 6.25
19:00 Aquacity Poprad - Lokomotiva Zvolen 1.65 4.20 6.10
7 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Nove Mesto - Slovan Bratysława B 1.57 3.70 4.50
17:00 Sered - Spartak Trnava B 1.91 3.50 3.50
17:00 Kosice - Rimavska Sobota 1.21 5.60 10.00
13 sierpnia 2016 1 X 2
17:00 Fomat Martin - Nove Mesto 4.25 3.45 1.75
17:00 Haniska - Lokomotiva Zvolen 4.33 3.85 1.78
17:00 Spisska Nova Ves - Bardejov 4.15 3.90 1.70
18:00 Nitra - Skalica 2.80 3.35 2.30
14 sierpnia 2016 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Spartak Trnava B 2.95 3.65 2.10
10:30 Zilina B - Samorin 2.50 3.45 2.60
17:00 Pohronie - Svaty Jur 1.48 4.85 6.00
17:00 Sered - Banska Bystrica 1.53 4.40 6.00
19 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Lokomotiva Kosice - Liptovsky Mikulas 1.71 3.60 5.00
20 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Lokomotiva Zvolen - Spisska Nova Ves 1.35 4.95 6.75
16:30 Samorin - Sered 1.56 4.30 4.70
16:30 Svaty Jur - Nove Mesto 2.95 3.85 2.05
16:30 Bardejov - Rimavska Sobota 1.22 6.75 8.50
19:00 Aquacity Poprad - Haniska 1.17 7.00 11.00
21 sierpnia 2016 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Fomat Martin 1.42 5.25 8.25
16:30 Kosice - Odeva Lipany 1.29 4.75 8.00
16:30 Pohronie - Nitra 2.75 3.35 2.35
16:30 Skalica - Zilina B 1.40 4.65 6.75
16:30 Banska Bystrica - Slovan Bratysława B 1.80 3.70 3.90
24 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Fomat Martin - Banska Bystrica 2.45 3.45 2.55
16:30 Slovan Bratysława B - Samorin 5.00 3.75 1.60
16:30 Nove Mesto - Spartak Trnava B 1.80 3.55 4.20
16:30 Zilina B - Pohronie 1.40 4.45 8.00
16:30 Sered - Skalica 3.80 3.60 2.20
18:00 Nitra - Svaty Jur 1.30 5.00 8.00
26 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Lokomotiva Kosice - Kosice 2.00 3.80 3.00
27 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Rimavska Sobota - Lokomotiva Zvolen 3.80 3.50 1.85
16:30 Banska Bystrica - Nove Mesto 1.95 3.45 3.50
16:30 Samorin - Fomat Martin 1.22 6.00 9.75
16:30 Odeva Lipany - Haniska 1.69 3.33 3.88
16:30 Liptovsky Mikulas - Bardejov 2.15 3.35 3.10
16:30 Spisska Nova Ves - Aquacity Poprad 3.56 3.25 1.78
19:30 Nitra - Zilina B 1.60 3.85 4.90
28 sierpnia 2016 1 X 2
16:30 Skalica - Slovan Bratysława B 1.30 5.50 7.50
16:30 Svaty Jur - Spartak Trnava B 2.40 3.45 2.65
16:30 Pohronie - Sered 2.75 4.45 2.00
1 września 2016 1 X 2
16:00 Haniska - Spisska Nova Ves 2.70 3.72 2.75
2 września 2016 1 X 2
16:00 Lokomotiva Kosice - Odeva Lipany 1.36 4.85 9.50
3 września 2016 1 X 2
16:00 Sered - Nitra 2.45 3.45 2.55
16:00 Fomat Martin - Skalica 5.25 4.15 1.51
16:00 Bardejov - Kosice 2.25 3.57 2.80
16:00 Lokomotiva Zvolen - Liptovsky Mikulas 2.20 3.35 3.00
16:00 Nove Mesto - Samorin 3.10 3.50 2.45
16:00 Zilina B - Svaty Jur 1.35 4.65 7.00
19:00 Aquacity Poprad - Rimavska Sobota 1.22 6.00 12.00
4 września 2016 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Pohronie 1.55 4.33 5.75
10:30 Spartak Trnava B - Banska Bystrica 1.42 5.25 9.50
9 września 2016 1 X 2
16:00 Lokomotiva Kosice - Bardejov 2.54 3.50 2.76
10 września 2016 1 X 2
16:00 Skalica - Nove Mesto 1.45 4.30 5.75
16:00 Liptovsky Mikulas - Aquacity Poprad 2.35 3.30 2.80
16:00 Odeva Lipany - Spisska Nova Ves 1.70 3.55 4.50
16:00 Rimavska Sobota - Haniska 1.55 3.95 5.00
16:00 Svaty Jur - Banska Bystrica 2.15 3.25 3.15
11 września 2016 1 X 2
10:30 Zilina B - Sered 1.85 3.50 3.90
16:00 Kosice - Lokomotiva Zvolen 1.45 4.25 5.75
16:00 Pohronie - Fomat Martin 1.70 4.10 3.95
17 września 2016 1 X 2
15:30 Haniska - Liptovsky Mikulas 4.00 3.55 1.80
15:30 Lokomotiva Zvolen - Lokomotiva Kosice 2.40 3.25 2.75
15:30 Fomat Martin - Nitra 6.25 4.25 1.45
15:30 Bardejov - Odeva Lipany 1.40 4.95 6.25
15:30 Banska Bystrica - Samorin 3.75 3.55 1.85
15:30 Nove Mesto - Pohronie 1.40 4.60 6.00
15:30 Spisska Nova Ves - Rimavska Sobota 1.90 3.40 3.70
19:00 Aquacity Poprad - Kosice 2.50 3.25 2.65
18 września 2016 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Zilina B 2.70 3.60 2.40
10:30 Spartak Trnava B - Skalica 2.75 3.60 2.25
15:30 Sered - Svaty Jur 1.30 5.25 10.00
23 września 2016 1 X 2
15:30 Lokomotiva Kosice - Aquacity Poprad 1.87 3.80 3.45
24 września 2016 1 X 2
15:30 Bardejov - Lokomotiva Zvolen 1.60 3.90 4.90
15:30 Svaty Jur - Samorin 5.50 3.55 1.60
15:30 Skalica - Banska Bystrica 1.30 5.50 7.50
15:30 Liptovsky Mikulas - Spisska Nova Ves 1.37 4.85 6.50
15:30 Odeva Lipany - Rimavska Sobota 1.60 3.90 4.90
17:00 Nitra - Nove Mesto 1.40 4.65 6.00
25 września 2016 1 X 2
10:30 Zilina B - Fomat Martin 1.36 5.50 10.00
15:30 Pohronie - Spartak Trnava B 3.15 3.85 1.95
15:30 Sered - Slovan Bratysława B 1.45 4.35 5.75
15:30 Kosice - Haniska 1.18 6.75 11.20
1 października 2016 1 X 2
15:00 Spisska Nova Ves - Kosice 5.25 3.70 1.60
15:00 Samorin - Skalica 2.25 3.30 2.95
15:00 Lokomotiva Zvolen - Odeva Lipany 1.35 4.40 8.50
15:00 Banska Bystrica - Pohronie 1.60 4.20 6.50
15:00 Fomat Martin - Sered 4.80 3.45 1.70
15:00 Rimavska Sobota - Liptovsky Mikulas 4.30 3.35 1.80
18:00 Aquacity Poprad - Bardejov 2.25 3.40 2.85
2 października 2016 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Nitra 2.72 3.52 2.50
10:30 Slovan Bratysława B - Svaty Jur 1.35 4.85 7.00
15:00 Nove Mesto - Zilina B 2.25 3.40 2.85
15:00 Haniska - Lokomotiva Kosice 5.25 4.10 1.55
8 października 2016 1 X 2
15:00 Samorin - Pohronie 1.33 5.25 7.50
15:00 Haniska - Bardejov 6.00 4.55 1.48
15:00 Nove Mesto - Sered 2.25 3.45 2.85
15:00 Rimavska Sobota - Kosice 6.00 4.05 1.45
15:00 Banska Bystrica - Nitra 4.60 4.20 1.60
15:00 Lokomotiva Zvolen - Aquacity Poprad 2.30 3.35 2.80
15:00 Svaty Jur - Skalica 14.50 5.00 1.36
15:00 Odeva Lipany - Liptovsky Mikulas 4.15 3.80 1.70
15:00 Fomat Martin - Slovan Bratysława B 2.15 3.35 3.10
9 października 2016 1 X 2
10:30 Spisska Nova Ves - Lokomotiva Kosice 4.40 3.75 1.70
15 października 2016 1 X 2
15:00 Bardejov - Spisska Nova Ves 1.25 5.75 8.75
15:00 Fomat Martin - Svaty Jur 1.90 3.55 3.55
15:00 Lokomotiva Kosice - Rimavska Sobota 1.18 6.75 10.70
15:00 Lokomotiva Zvolen - Haniska 1.25 5.75 8.25
16:00 Nitra - Samorin 1.85 3.35 3.90
18:00 Aquacity Poprad - Odeva Lipany 1.26 5.75 8.75
16 października 2016 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Nove Mesto 3.70 3.70 1.85
10:30 Zilina B - Banska Bystrica 1.30 5.25 11.00
10:30 Spartak Trnava B - Sered 2.40 3.52 2.60
15:00 Pohronie - Skalica 4.20 3.75 1.70
15:00 Kosice - Liptovsky Mikulas 1.48 4.35 6.00
22 października 2016 1 X 2
14:30 Haniska - Aquacity Poprad 4.45 3.90 1.65
14:30 Banska Bystrica - Sered 4.45 3.80 1.65
14:30 Spisska Nova Ves - Lokomotiva Zvolen 3.90 4.10 1.70
14:30 Liptovsky Mikulas - Lokomotiva Kosice 2.50 26.00 2.60
14:30 Skalica - Nitra 1.85 3.55 3.75
14:30 Odeva Lipany - Kosice 6.50 4.45 1.40
14:30 Svaty Jur - Pohronie 3.10 3.35 2.15
14:30 Rimavska Sobota - Bardejov 4.45 3.90 1.65
14:30 Nove Mesto - Fomat Martin 1.45 4.80 5.50
23 października 2016 1 X 2
14:30 Samorin - Zilina B 1.95 3.80 3.20
24 października 2016 1 X 2
15:00 Spartak Trnava B - Slovan Bratysława B 1.37 5.10 8.00
29 października 2016 1 X 2
10:30 Zilina B - Skalica 3.25 3.42 2.18
14:30 Nove Mesto - Svaty Jur 1.30 5.50 7.25
14:30 Haniska - Odeva Lipany 1.70 3.65 4.25
14:30 Lokomotiva Zvolen - Rimavska Sobota 1.30 5.25 7.25
14:30 Bardejov - Liptovsky Mikulas 1.75 3.55 4.15
16:00 Nitra - Pohronie 1.40 4.40 7.00
17:30 Aquacity Poprad - Spisska Nova Ves 1.26 5.75 8.00
30 października 2016 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Banska Bystrica 2.05 3.75 4.06
14:30 Fomat Martin - Spartak Trnava B 3.40 3.40 1.85
14:30 Sered - Samorin 1.80 3.50 4.10
14:30 Kosice - Lokomotiva Kosice 1.91 3.45 3.90
5 listopada 2016 1 X 2
13:30 Spartak Trnava B - Nove Mesto 2.10 3.40 3.20
14:00 Odeva Lipany - Lokomotiva Kosice 5.50 4.10 1.50
14:00 Spisska Nova Ves - Haniska 1.77 3.75 3.85
14:00 Banska Bystrica - Fomat Martin 2.05 3.50 3.20
14:00 Liptovsky Mikulas - Lokomotiva Zvolen 1.83 3.55 4.30
14:00 Skalica - Sered 1.70 3.85 4.15
14:00 Rimavska Sobota - Aquacity Poprad 4.25 3.75 1.70
14:00 Svaty Jur - Nitra 7.75 4.50 1.35
6 listopada 2016 1 X 2
14:00 Samorin - Slovan Bratysława B 1.50 4.35 9.25
14:00 Kosice - Bardejov 1.75 3.60 4.10
12 listopada 2016 1 X 2
10:30 Zilina B - Nitra 2.05 3.50 4.00
13:30 Lokomotiva Zvolen - Kosice 4.10 3.50 1.80
13:30 Bardejov - Lokomotiva Kosice 1.75 3.60 4.10
13:30 Spisska Nova Ves - Odeva Lipany 1.55 4.15 4.90
13:30 Nove Mesto - Banska Bystrica 1.40 4.20 7.50
13:30 Haniska - Rimavska Sobota 1.70 3.85 4.45
13:30 Fomat Martin - Samorin 3.40 3.60 2.15
14:00 Aquacity Poprad - Liptovsky Mikulas 1.95 3.45 3.55
13 listopada 2016 1 X 2
10:30 Slovan Bratysława B - Skalica 6.00 4.20 1.76
10:30 Spartak Trnava B - Svaty Jur 1.28 5.50 16.00
13:30 Sered - Pohronie 1.77 3.75 4.50
19 listopada 2016 1 X 2
13:00 Samorin - Nove Mesto 1.75 3.60 4.15
13:00 Lokomotiva Kosice - Lokomotiva Zvolen 1.69 3.85 4.65
13:00 Rimavska Sobota - Spisska Nova Ves 3.37 3.50 2.05
13:00 Liptovsky Mikulas - Haniska 1.25 5.75 14.50
13:00 Svaty Jur - Zilina B 12.00 5.40 1.36
13:00 Odeva Lipany - Bardejov 6.00 4.05 1.45
13:00 Skalica - Fomat Martin 1.18 6.25 16.50
15:00 Nitra - Sered 1.95 3.50 3.50
20 listopada 2016 1 X 2
13:00 Banska Bystrica - Spartak Trnava B 4.10 3.60 1.75
13:00 Pohronie - Slovan Bratysława B 1.40 4.75 8.32
13:00 Kosice - Aquacity Poprad 1.58 3.80 5.75