loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Slowacja 2011/2012

Słowacja - archiwalne kursy bukmacherskie 2011/2012

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga, Puchar, II liga.

Piłka Nożna Słowacja I liga Najwyższe kursy
15 lipca 2011 1 X 2
20:00 Slovan Bratysława - Trencin 1.40 5.86 11.50
16 lipca 2011 1 X 2
17:30 Banska Bystrica - Nitra 1.75 3.59 5.44
19:30 Senica - Tatran Presov 1.67 3.95 6.14
19:30 Zlate Moravce - Ruzomberok 1.90 3.55 5.00
17 lipca 2011 1 X 2
19:30 Spartak Trnava - Dunajska Streda 1.45 4.96 8.80
19:30 Zilina - Kosice 1.25 5.86 14.05
23 lipca 2011 1 X 2
17:30 Trencin - Ruzomberok 2.25 3.45 3.55
19:30 Nitra - Zlate Moravce 2.13 3.30 3.76
20:00 Slovan Bratysława - Senica 1.53 4.51 8.20
24 lipca 2011 1 X 2
17:30 Tatran Presov - Zilina 3.20 3.31 2.40
17:30 Kosice - Spartak Trnava 3.28 3.40 2.38
17:30 Dunajska Streda - Banska Bystrica 2.30 3.36 4.31
30 lipca 2011 1 X 2
17:30 Banska Bystrica - Kosice 1.79 3.67 5.50
19:30 Zilina - Slovan Bratysława 2.65 3.22 2.89
19:30 Ruzomberok - Nitra 1.99 3.44 4.27
19:30 Zlate Moravce - Dunajska Streda 1.70 3.79 6.00
31 lipca 2011 1 X 2
19:30 Spartak Trnava - Tatran Presov 1.48 4.40 7.90
19:30 Senica - Trencin 1.61 4.00 6.50
6 sierpnia 2011 1 X 2
17:30 Trencin - Nitra 2.32 3.40 3.50
17:30 Tatran Presov - Banska Bystrica 2.42 3.29 3.56
17:30 Kosice - Zlate Moravce 2.45 3.30 3.58
19:30 Dunajska Streda - Ruzomberok 3.04 3.20 3.00
7 sierpnia 2011 1 X 2
18:00 Slovan Bratysława - Spartak Trnava 1.60 4.14 6.50
19:30 Senica - Zilina 3.18 3.30 2.75
12 sierpnia 2011 1 X 2
19:30 Zlate Moravce - Tatran Presov 1.65 3.81 6.25
13 sierpnia 2011 1 X 2
17:30 Banska Bystrica - Slovan Bratysława 3.22 3.37 2.41
19:30 Nitra - Dunajska Streda 1.94 3.55 5.50
19:30 Ruzomberok - Kosice 1.72 3.64 5.50
19:30 Spartak Trnava - Senica 1.95 3.80 5.40
19:30 Zilina - Trencin 1.37 5.32 10.00
20 sierpnia 2011 1 X 2
17:30 Tatran Presov - Ruzomberok 2.36 3.21 3.30
17:30 Kosice - Nitra 2.25 3.28 3.43
17:30 Trencin - Dunajska Streda 1.79 3.64 5.25
19:30 Senica - Banska Bystrica 1.95 3.67 5.50
21 sierpnia 2011 1 X 2
19:00 Zilina - Spartak Trnava 1.80 3.67 5.00
19:30 Slovan Bratysława - Zlate Moravce 1.46 4.70 8.50
27 sierpnia 2011 1 X 2
17:30 Zlate Moravce - Senica 2.40 3.50 3.30
17:30 Banska Bystrica - Zilina 2.88 3.21 2.75
19:30 Dunajska Streda - Kosice 2.35 3.21 3.40
19:30 Nitra - Tatran Presov 1.99 3.39 4.75
28 sierpnia 2011 1 X 2
17:30 Ruzomberok - Slovan Bratysława 4.38 3.40 2.16
19:00 Spartak Trnava - Trencin 1.80 3.80 7.00
9 września 2011 1 X 2
19:30 Senica - Ruzomberok 1.80 3.65 5.25
10 września 2011 1 X 2
17:30 Tatran Presov - Dunajska Streda 1.71 3.62 5.96
17:30 Trencin - Kosice 2.05 3.46 4.05
19:30 Slovan Bratysława - Nitra 1.35 5.08 14.50
19:30 Spartak Trnava - Banska Bystrica 1.88 3.50 5.00
19:30 Zilina - Zlate Moravce 1.45 4.40 9.00
17 września 2011 1 X 2
17:30 Nitra - Senica 2.64 3.25 3.10
17:30 Ruzomberok - Zilina 3.40 3.25 2.42
17:30 Zlate Moravce - Spartak Trnava 2.63 3.31 3.25
17:30 Kosice - Tatran Presov 2.20 3.40 3.50
18:15 Banska Bystrica - Trencin 1.75 3.75 5.50
18 września 2011 1 X 2
19:30 Dunajska Streda - Slovan Bratysława 7.50 4.40 1.72
23 września 2011 1 X 2
17:30 Banska Bystrica - Zlate Moravce 2.25 3.33 4.00
24 września 2011 1 X 2
15:30 Slovan Bratysława - Kosice 1.30 5.50 12.50
17:30 Trencin - Tatran Presov 1.95 3.50 4.20
17:30 Spartak Trnava - Ruzomberok 1.72 3.60 6.20
17:30 Senica - Dunajska Streda 1.42 4.40 9.00
19:30 Zilina - Nitra 1.45 4.20 8.50
30 września 2011 1 X 2
17:00 Nitra - Spartak Trnava 3.00 3.20 2.65
1 października 2011 1 X 2
14:30 Kosice - Senica 2.90 3.20 2.50
17:30 Ruzomberok - Banska Bystrica 2.31 3.44 3.80
17:30 Zlate Moravce - Trencin 1.88 3.53 5.00
19:30 Dunajska Streda - Zilina 4.80 3.63 1.85
2 października 2011 1 X 2
17:30 Tatran Presov - Slovan Bratysława 5.06 3.58 1.85
14 października 2011 1 X 2
17:30 Nitra - Banska Bystrica 2.72 3.10 3.25
15 października 2011 1 X 2
14:30 Ruzomberok - Zlate Moravce 2.33 3.25 3.90
14:30 Kosice - Zilina 4.40 3.46 2.08
14:30 Tatran Presov - Senica 3.20 3.25 2.45
17:30 Dunajska Streda - Spartak Trnava 2.88 3.25 2.85
17:30 Trencin - Slovan Bratysława 4.54 3.51 1.95
22 października 2011 1 X 2
14:30 Banska Bystrica - Dunajska Streda 1.79 3.52 5.25
14:30 Ruzomberok - Trencin 1.75 3.79 5.91
17:30 Zilina - Tatran Presov 1.35 5.00 10.13
17:30 Spartak Trnava - Kosice 1.45 4.50 8.80
17:30 Zlate Moravce - Nitra 2.05 3.33 4.66
23 października 2011 1 X 2
19:00 Senica - Slovan Bratysława 2.97 3.35 2.70
28 października 2011 1 X 2
16:30 Tatran Presov - Spartak Trnava 3.60 3.20 2.40
29 października 2011 1 X 2
14:30 Kosice - Banska Bystrica 2.64 3.16 2.89
17:30 Nitra - Ruzomberok 2.53 3.20 3.04
17:30 Dunajska Streda - Zlate Moravce 2.77 3.20 2.85
17:30 Trencin - Senica 2.85 3.22 2.75
19:30 Slovan Bratysława - Zilina 2.20 3.46 4.10
5 listopada 2011 1 X 2
14:30 Banska Bystrica - Tatran Presov 1.80 3.50 5.25
14:30 Zlate Moravce - Kosice 1.78 4.25 6.77
14:30 Ruzomberok - Dunajska Streda 1.60 4.00 8.50
14:30 Nitra - Trencin 2.30 3.25 3.30
17:30 Zilina - Senica 2.02 3.42 4.20
6 listopada 2011 1 X 2
14:30 Spartak Trnava - Slovan Bratysława 3.34 3.25 2.70
9 listopada 2011 1 X 2
17:30 Dunajska Streda - Nitra 2.64 3.25 3.10
17:30 Kosice - Ruzomberok 3.24 3.30 2.63
17:30 Tatran Presov - Zlate Moravce 2.63 3.25 3.13
17:30 Slovan Bratysława - Banska Bystrica 1.41 4.68 9.00
19 listopada 2011 1 X 2
14:30 Spartak Trnava - Zilina 2.45 3.25 3.25
14:30 Banska Bystrica - Senica 2.41 3.34 3.10
14:30 Ruzomberok - Tatran Presov 1.50 4.15 7.82
14:30 Nitra - Kosice 1.85 3.55 5.00
17:30 Dunajska Streda - Trencin 2.50 3.25 3.12
20 listopada 2011 1 X 2
14:30 Zlate Moravce - Slovan Bratysława 3.61 3.33 2.42
23 listopada 2011 1 X 2
17:30 Senica - Spartak Trnava 2.10 3.56 4.14
17:30 Trencin - Zilina 5.25 3.65 1.75
26 listopada 2011 1 X 2
14:00 Trencin - Spartak Trnava 3.27 3.25 2.39
14:30 Senica - Zlate Moravce 1.85 3.54 5.08
14:30 Kosice - Dunajska Streda 2.15 3.28 3.82
14:30 Tatran Presov - Nitra 2.40 3.50 5.22
17:30 Slovan Bratysława - Ruzomberok 1.53 4.15 8.00
17:30 Zilina - Banska Bystrica 1.60 4.10 6.94
3 marca 2012 1 X 2
14:30 Slovan Bratysława - Dunajska Streda 1.16 7.00 19.50
14:30 Senica - Nitra 1.60 3.91 6.96
14:30 Tatran Presov - Kosice 2.00 3.52 4.75
17:30 Zilina - Ruzomberok 1.62 4.00 7.02
17:30 Spartak Trnava - Zlate Moravce 1.91 3.54 5.30
4 marca 2012 1 X 2
15:05 Trencin - Banska Bystrica 2.23 3.44 3.70
9 marca 2012 1 X 2
14:30 Ruzomberok - Spartak Trnava 1.97 3.30 4.50
17:30 Nitra - Zilina 4.33 3.56 1.93
10 marca 2012 1 X 2
14:30 Zlate Moravce - Banska Bystrica 2.28 3.40 3.75
14:30 Tatran Presov - Trencin 2.10 3.35 4.06
17:30 Dunajska Streda - Senica 3.40 3.25 2.44
11 marca 2012 1 X 2
14:30 Kosice - Slovan Bratysława 6.11 3.67 1.73
16 marca 2012 1 X 2
17:30 Senica - Kosice 1.57 4.06 7.50
17 marca 2012 1 X 2
14:30 Slovan Bratysława - Tatran Presov 1.22 6.60 20.00
14:30 Banska Bystrica - Ruzomberok 2.45 3.30 3.13
17:30 Spartak Trnava - Nitra 1.50 4.10 8.82
17:30 Trencin - Zlate Moravce 2.40 3.25 3.37
17:30 Zilina - Dunajska Streda 1.20 7.00 17.00
23 marca 2012 1 X 2
17:30 Spartak Trnava - Dunajska Streda 1.36 5.00 12.70
24 marca 2012 1 X 2
14:30 Banska Bystrica - Nitra 1.90 3.45 4.75
14:30 Slovan Bratysława - Trencin 1.34 5.35 14.50
17:30 Senica - Tatran Presov 1.54 4.00 8.00
17:30 Zlate Moravce - Ruzomberok 2.14 3.25 4.10
17:30 Zilina - Kosice 1.44 4.55 10.45
27 marca 2012 1 X 2
17:30 Nitra - Slovan Bratysława 5.19 3.62 1.75
17:30 Kosice - Trencin 2.18 3.32 3.85
17:30 Zlate Moravce - Zilina 4.20 3.20 2.19
17:30 Banska Bystrica - Spartak Trnava 2.75 3.33 2.91
17:30 Dunajska Streda - Tatran Presov 2.92 3.11 2.95
17:30 Ruzomberok - Senica 2.18 3.25 3.67
30 marca 2012 1 X 2
17:30 Slovan Bratysława - Senica 1.63 4.00 7.40
31 marca 2012 1 X 2
14:30 Kosice - Spartak Trnava 2.63 3.25 3.20
14:30 Tatran Presov - Zilina 4.00 3.25 2.20
17:30 Dunajska Streda - Banska Bystrica 3.30 3.25 2.60
17:30 Nitra - Zlate Moravce 2.37 3.25 3.50
17:30 Trencin - Ruzomberok 2.38 3.25 3.31
3 kwietnia 2012 1 X 2
17:30 Zilina - Slovan Bratysława 2.57 3.15 3.05
17:30 Senica - Trencin 1.70 3.76 5.50
17:30 Ruzomberok - Nitra 1.91 3.50 4.77
17:30 Zlate Moravce - Dunajska Streda 1.41 4.60 10.25
17:30 Banska Bystrica - Kosice 1.85 3.75 4.90
17:30 Spartak Trnava - Tatran Presov 1.43 4.40 10.30
7 kwietnia 2012 1 X 2
14:30 Kosice - Zlate Moravce 2.40 3.32 3.25
17:30 Senica - Zilina 2.75 3.36 2.85
17:30 Tatran Presov - Banska Bystrica 2.35 3.25 3.41
17:30 Dunajska Streda - Ruzomberok 3.00 3.30 2.63
17:30 Trencin - Nitra 2.10 3.25 4.00
8 kwietnia 2012 1 X 2
19:00 Slovan Bratysława - Spartak Trnava 1.75 3.75 5.62
13 kwietnia 2012 1 X 2
17:30 Spartak Trnava - Senica 2.21 3.30 3.95
14 kwietnia 2012 1 X 2
14:30 Banska Bystrica - Slovan Bratysława 3.82 3.35 2.15
17:30 Nitra - Dunajska Streda 1.56 4.00 7.76
17:30 Ruzomberok - Kosice 1.85 3.50 5.18
17:30 Zlate Moravce - Tatran Presov 1.79 3.48 5.50
17:30 Zilina - Trencin 1.58 4.42 9.00
20 kwietnia 2012 1 X 2
17:30 Zilina - Spartak Trnava 2.00 3.35 4.58
21 kwietnia 2012 1 X 2
14:30 Kosice - Nitra 2.50 3.25 3.20
15:30 Slovan Bratysława - Zlate Moravce 1.36 5.35 11.50
17:30 Tatran Presov - Ruzomberok 2.51 3.12 3.25
17:30 Trencin - Dunajska Streda 1.47 5.00 9.00
17:30 Senica - Banska Bystrica 1.53 4.25 7.53
27 kwietnia 2012 1 X 2
17:30 Dunajska Streda - Kosice 2.80 3.22 2.88
28 kwietnia 2012 1 X 2
17:30 Zlate Moravce - Senica 3.00 3.29 2.65
17:30 Banska Bystrica - Zilina 4.20 3.33 2.11
17:30 Spartak Trnava - Trencin 1.57 4.03 7.56
17:30 Nitra - Tatran Presov 2.32 3.30 4.00
17:30 Ruzomberok - Slovan Bratysława 3.30 3.38 2.50
4 maja 2012 1 X 2
17:30 Zilina - Zlate Moravce 1.20 6.22 16.00
17:30 Senica - Ruzomberok 1.67 3.97 6.01
5 maja 2012 1 X 2
17:30 Tatran Presov - Dunajska Streda 1.65 3.85 6.10
17:30 Trencin - Kosice 1.37 4.95 9.35
17:30 Slovan Bratysława - Nitra 1.37 5.75 12.35
19:30 Spartak Trnava - Banska Bystrica 1.62 4.50 8.00
12 maja 2012 1 X 2
17:30 Ruzomberok - Zilina 5.80 3.80 1.73
17:30 Zlate Moravce - Spartak Trnava 8.00 4.10 1.55
17:30 Banska Bystrica - Trencin 2.22 3.30 3.40
17:30 Kosice - Tatran Presov 2.60 3.20 3.07
17:30 Dunajska Streda - Slovan Bratysława 19.00 6.50 1.25
17:30 Nitra - Senica 5.25 3.50 1.90
16 maja 2012 1 X 2
17:30 Senica - Dunajska Streda 1.25 6.00 17.20
17:30 Slovan Bratysława - Kosice 1.29 5.75 15.00
17:30 Trencin - Tatran Presov 1.80 3.85 5.50
17:30 Banska Bystrica - Zlate Moravce 2.00 3.40 4.55
17:30 Spartak Trnava - Ruzomberok 1.33 5.25 12.62
17:30 Zilina - Nitra 1.22 6.30 20.74
20 maja 2012 1 X 2
17:30 Ruzomberok - Banska Bystrica 2.35 3.36 3.25
17:30 Zlate Moravce - Trencin 2.45 3.60 3.20
17:30 Tatran Presov - Slovan Bratysława 3.76 3.30 2.30
17:30 Kosice - Senica 3.80 3.40 2.30
17:30 Dunajska Streda - Zilina 19.00 6.75 1.21
17:30 Nitra - Spartak Trnava 7.00 4.30 1.60
Piłka Nożna Słowacja Puchar Najwyższe kursy
7 marca 2012 1 X 2
17:30 Senica - Slovan Bratysława 2.95 3.33 2.56
17 kwietnia 2012 1 X 2
17:30 Zlate Moravce - Senica 3.10 3.28 2.55
17:30 Zilina - Banska Bystrica 1.55 4.51 7.00
24 kwietnia 2012 1 X 2
17:30 Senica - Zlate Moravce 1.64 4.19 6.91
17:30 Banska Bystrica - Zilina 3.30 3.30 2.40
8 maja 2012 1 X 2
12:30 Zilina - Senica 2.46 3.30 3.45
Piłka Nożna Słowacja II liga Najwyższe kursy
31 marca 2012 1 X 2
15:00 Liptovsky Mikulas - Bodva Moldava 2.25 3.20 3.50
15:00 Rimavska Sobota - Spartak Myjava 2.50 3.20 2.75
15:00 Dubnica - Podbrezova 3.41 3.20 2.15
17:30 Zemplin Michalovce - Lucenec 1.25 5.25 11.00
1 kwietnia 2012 1 X 2
10:30 Petrzalka - Ruzomberok B 1.95 3.25 3.60
17:30 Senec - Dolny Kubin 2.10 3.20 3.40
4 kwietnia 2012 1 X 2
16:00 Dolny Kubin - Dubnica 2.30 3.30 3.50
16:00 Lucenec - Spartak Myjava 5.00 3.35 1.80
16:00 Ruzomberok B - Podbrezova 3.95 3.30 2.26
17:30 Senec - Zemplin Michalovce 2.50 3.05 2.90
17:30 Bodva Moldava - Rimavska Sobota 2.35 3.00 3.10
7 kwietnia 2012 1 X 2
15:30 Dubnica - Rimavska Sobota 2.15 3.10 3.50
15:30 Lucenec - Senec 2.30 3.10 3.20
15:30 Dolny Kubin - Liptovsky Mikulas 1.90 3.30 4.00
15:30 Podbrezova - Bodva Moldava 1.41 4.20 9.00
8 kwietnia 2012 1 X 2
10:30 Ruzomberok B - Zemplin Michalovce 2.50 3.10 2.92
14 kwietnia 2012 1 X 2
15:30 Rimavska Sobota - Podbrezova 3.00 3.20 2.60
15:30 Liptovsky Mikulas - Lucenec 1.90 3.30 4.55
19:30 Bodva Moldava - Dolny Kubin 2.10 3.20 3.90
19:30 Zemplin Michalovce - Spartak Myjava 2.55 3.05 3.20
15 kwietnia 2012 1 X 2
17:30 Senec - Ruzomberok B 1.90 3.20 4.60
17 kwietnia 2012 1 X 2
19:30 Zemplin Michalovce - Liptovsky Mikulas 1.80 3.50 4.99
18 kwietnia 2012 1 X 2
16:00 Dolny Kubin - Petrzalka 1.44 4.20 6.75
21 kwietnia 2012 1 X 2
16:00 Dubnica - Zemplin Michalovce 2.35 3.15 3.26
16:00 Spartak Myjava - Senec 1.50 4.00 7.53
16:00 Lucenec - Bodva Moldava 2.25 3.40 3.60
16:00 Podbrezova - Dolny Kubin 1.35 4.33 9.00
22 kwietnia 2012 1 X 2
10:30 Ruzomberok B - Liptovsky Mikulas 1.95 3.40 3.89
24 kwietnia 2012 1 X 2
16:00 Podbrezova - Senec 1.91 3.30 4.40
28 kwietnia 2012 1 X 2
16:00 Dolny Kubin - Lucenec 1.62 3.50 5.25
16:00 Liptovsky Mikulas - Spartak Myjava 4.00 3.40 1.85
17:30 Senec - Dubnica 1.85 3.25 4.40
19:30 Zemplin Michalovce - Rimavska Sobota 1.70 3.40 4.50
29 kwietnia 2012 1 X 2
19:30 Bodva Moldava - Ruzomberok B 2.10 3.10 3.70
5 maja 2012 1 X 2
15:00 Rimavska Sobota - Senec 1.80 3.25 4.50
16:30 Spartak Myjava - Bodva Moldava 1.40 4.33 7.75
16:30 Ruzomberok B - Dolny Kubin 2.09 3.25 3.60
16:30 Podbrezova - Lucenec 1.30 4.75 8.84
6 maja 2012 1 X 2
16:30 Dubnica - Liptovsky Mikulas 2.45 3.30 3.75
12 maja 2012 1 X 2
16:30 Dolny Kubin - Spartak Myjava 2.65 3.00 2.70
16:30 Liptovsky Mikulas - Rimavska Sobota 3.00 3.30 2.70
19:30 Bodva Moldava - Dubnica 1.85 3.20 4.35
19:30 Zemplin Michalovce - Podbrezova 2.71 3.10 2.75
13 maja 2012 1 X 2
16:30 Lucenec - Ruzomberok B 2.97 3.10 2.45
16 maja 2012 1 X 2
17:00 Rimavska Sobota - Bodva Moldava 1.65 3.40 6.75
17:00 Dubnica - Dolny Kubin 2.20 3.10 3.34
17:00 Spartak Myjava - Lucenec 1.20 5.50 13.85
17:00 Podbrezova - Ruzomberok B 1.67 3.75 5.10
19:30 Zemplin Michalovce - Senec 1.85 3.35 3.95
19 maja 2012 1 X 2
14:00 Ruzomberok B - Spartak Myjava 2.63 3.00 2.76
20 maja 2012 1 X 2
10:30 Liptovsky Mikulas - Zemplin Michalovce 2.89 3.10 2.50
17:00 Lucenec - Dubnica 4.75 3.40 1.71
17:00 Dolny Kubin - Rimavska Sobota 2.35 3.10 2.90
17:00 Senec - Podbrezova 2.25 3.00 3.10
23 maja 2012 1 X 2
17:00 Senec - Liptovsky Mikulas 1.30 4.75 13.02
17:00 Zemplin Michalovce - Bodva Moldava 1.73 3.45 5.00
17:00 Rimavska Sobota - Lucenec 1.18 5.75 13.29
17:00 Dubnica - Ruzomberok B 2.35 3.20 3.70
17:00 Podbrezova - Spartak Myjava 2.10 3.25 3.47
27 maja 2012 1 X 2
17:00 Spartak Myjava - Dubnica 1.57 3.60 6.96
17:00 Ruzomberok B - Rimavska Sobota 2.35 3.10 3.53
17:00 Dolny Kubin - Zemplin Michalovce 2.60 3.10 3.15
17:00 Bodva Moldava - Senec 5.00 3.50 2.50
17:00 Liptovsky Mikulas - Podbrezova 3.50 3.20 2.30