loadingPrzetwarzanie danych...
Porównanie kursów - Wybieraj najlepsze kursy na zakłady bukmacherskie!
Porównanie kursów

Rejestracja
Strona Główna Piłka nożna Archiwum Slowacja 2013/2014

Słowacja - archiwalne kursy bukmacherskie 2013/2014

Na tej stronie znajdziesz archiwalne kursy, jakie bukmacherzy oferowali na mecze piłki nożnej w tym kraju. Są to ostatnie najwyższe kursy, jakie znaleźliśmy w ofercie wszystkich bukmacherów. Kolorem oznaczony jest zwycięski kurs. Po kliknięciu na mecz będziesz mógł zobaczyć jego wynik końcowy oraz kursy wszystkich bukmacherów.

Dostępne są następujące ligi piłkarskie: I liga, Puchar, II liga.

Piłka Nożna Słowacja I liga Najwyższe kursy
12 lipca 2013 1 X 2
19:30 Slovan Bratysława - Dunajska Streda 1.21 7.00 19.00
20:00 Spartak Myjava - Banska Bystrica 1.91 3.50 5.00
13 lipca 2013 1 X 2
17:00 Kosice - Zlate Moravce 1.73 3.70 6.80
17:30 Trencin - Nitra 1.77 3.92 5.70
19:30 Senica - Spartak Trnava 2.46 3.30 3.50
14 lipca 2013 1 X 2
18:30 Ruzomberok - Zilina 3.14 3.16 2.65
19 lipca 2013 1 X 2
19:30 Zlate Moravce - Ruzomberok 2.77 3.20 2.90
20 lipca 2013 1 X 2
19:30 Nitra - Spartak Myjava 2.86 3.20 2.88
19:30 Banska Bystrica - Kosice 2.40 3.26 3.28
21 lipca 2013 1 X 2
18:00 Spartak Trnava - Trencin 2.23 3.45 3.60
18:00 Dunajska Streda - Zilina 3.41 3.37 2.26
27 lipca 2013 1 X 2
17:00 Kosice - Nitra 1.67 4.00 6.75
18:30 Ruzomberok - Banska Bystrica 1.87 3.60 5.30
19:30 Spartak Myjava - Spartak Trnava 3.20 3.21 2.75
28 lipca 2013 1 X 2
17:30 Zilina - Zlate Moravce 1.45 4.60 9.00
18:00 Trencin - Slovan Bratysława 2.61 3.44 2.98
19:30 Senica - Dunajska Streda 1.40 5.08 12.22
2 sierpnia 2013 1 X 2
19:30 Nitra - Ruzomberok 3.58 3.35 2.30
3 sierpnia 2013 1 X 2
17:00 Dunajska Streda - Zlate Moravce 2.47 3.31 3.60
17:30 Spartak Trnava - Kosice 1.86 3.64 4.81
4 sierpnia 2013 1 X 2
19:30 Senica - Trencin 1.98 3.65 4.54
19:30 Slovan Bratysława - Spartak Myjava 1.43 4.72 9.10
19:30 Banska Bystrica - Zilina 3.01 3.21 2.80
10 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Ruzomberok - Spartak Trnava 2.15 3.42 3.80
19:30 Zlate Moravce - Banska Bystrica 2.70 3.26 3.01
20:00 Spartak Myjava - Senica 3.00 3.33 2.61
11 sierpnia 2013 1 X 2
17:30 Zilina - Nitra 1.34 5.40 10.60
17:30 Kosice - Slovan Bratysława 4.25 3.75 2.10
17:30 Trencin - Dunajska Streda 1.40 6.50 12.00
17 sierpnia 2013 1 X 2
17:00 Dunajska Streda - Banska Bystrica 3.30 3.44 2.40
17:00 Spartak Trnava - Zilina 3.20 3.38 2.50
17:30 Trencin - Spartak Myjava 1.60 4.31 7.00
19:30 Senica - Kosice 1.76 3.75 5.57
19:30 Nitra - Zlate Moravce 2.06 3.50 3.95
18 sierpnia 2013 1 X 2
19:00 Slovan Bratysława - Ruzomberok 1.65 4.20 6.25
21 sierpnia 2013 1 X 2
19:00 Slovan Bratysława - Senica 1.63 4.20 6.04
23 sierpnia 2013 1 X 2
19:30 Zlate Moravce - Spartak Trnava 3.20 3.37 2.65
20:00 Spartak Myjava - Dunajska Streda 1.38 5.80 12.00
24 sierpnia 2013 1 X 2
17:00 Kosice - Trencin 2.20 3.53 3.61
17:30 Ruzomberok - Senica 2.20 3.53 3.90
19:30 Banska Bystrica - Nitra 2.01 3.60 4.40
19:30 Zilina - Slovan Bratysława 2.80 3.35 3.25
30 sierpnia 2013 1 X 2
18:00 Senica - Zilina 2.60 3.30 3.60
31 sierpnia 2013 1 X 2
17:00 Spartak Trnava - Banska Bystrica 2.20 3.40 3.90
17:00 Dunajska Streda - Nitra 2.96 3.40 2.55
17:30 Trencin - Ruzomberok 2.15 3.58 3.50
20:00 Spartak Myjava - Kosice 2.11 3.75 4.30
1 września 2013 1 X 2
17:30 Slovan Bratysława - Zlate Moravce 1.36 5.10 10.59
13 września 2013 1 X 2
17:30 Nitra - Spartak Trnava 2.96 3.58 2.55
14 września 2013 1 X 2
14:30 Kosice - Dunajska Streda 1.40 5.13 13.00
17:30 Zilina - Trencin 1.70 4.10 5.75
17:30 Ruzomberok - Spartak Myjava 2.27 3.49 3.43
17:30 Zlate Moravce - Senica 2.69 3.30 2.82
17:30 Banska Bystrica - Slovan Bratysława 3.30 3.62 2.30
17 września 2013 1 X 2
15:30 Kosice - Ruzomberok 2.35 3.40 3.30
16:00 Dunajska Streda - Spartak Trnava 6.10 3.93 1.70
17:30 Trencin - Zlate Moravce 1.68 4.11 6.00
18:30 Spartak Myjava - Zilina 2.82 3.35 3.00
18:30 Senica - Banska Bystrica 1.60 4.10 6.50
18 września 2013 1 X 2
18:00 Slovan Bratysława - Nitra 1.20 7.50 20.42
20 września 2013 1 X 2
17:30 Zlate Moravce - Spartak Myjava 2.80 3.30 2.80
21 września 2013 1 X 2
16:00 Spartak Trnava - Slovan Bratysława 3.61 3.40 2.25
17:30 Nitra - Senica 4.50 3.60 2.00
17:30 Banska Bystrica - Trencin 3.10 3.40 2.55
17:30 Ruzomberok - Dunajska Streda 1.18 7.70 20.00
17:30 Zilina - Kosice 1.61 4.50 8.38
28 września 2013 1 X 2
15:30 Banska Bystrica - Spartak Myjava 2.35 3.48 3.44
16:00 Spartak Trnava - Senica 2.25 3.50 3.53
17:30 Zilina - Ruzomberok 1.88 3.90 4.85
17:30 Nitra - Trencin 2.86 3.45 2.72
17:30 Zlate Moravce - Kosice 2.17 3.40 3.60
29 września 2013 1 X 2
14:30 Dunajska Streda - Slovan Bratysława 19.50 6.70 1.21
4 października 2013 1 X 2
17:30 Senica - Slovan Bratysława 3.60 3.49 2.25
5 października 2013 1 X 2
14:30 Kosice - Banska Bystrica 2.16 3.40 3.60
14:30 Ruzomberok - Zlate Moravce 1.60 4.00 6.00
14:30 Spartak Myjava - Nitra 1.65 4.14 6.00
18 października 2013 1 X 2
18:30 Slovan Bratysława - Trencin 1.41 5.20 9.50
19 października 2013 1 X 2
14:00 Dunajska Streda - Senica 6.76 4.29 1.60
14:30 Spartak Trnava - Spartak Myjava 2.00 3.74 4.34
17:30 Zlate Moravce - Zilina 3.25 3.32 2.76
17:30 Banska Bystrica - Ruzomberok 2.60 3.44 3.00
17:30 Nitra - Kosice 2.84 3.32 2.70
26 października 2013 1 X 2
13:30 Kosice - Spartak Trnava 2.43 3.32 3.20
14:30 Ruzomberok - Nitra 1.50 4.70 10.00
14:30 Zlate Moravce - Dunajska Streda 1.30 6.00 19.00
17:30 Zilina - Banska Bystrica 1.80 3.82 5.27
18:00 Spartak Myjava - Slovan Bratysława 3.40 3.43 2.34
27 października 2013 1 X 2
14:30 Trencin - Senica 1.94 3.70 4.28
2 listopada 2013 1 X 2
13:30 Dunajska Streda - Trencin 9.00 5.29 1.40
14:00 Spartak Trnava - Ruzomberok 2.60 3.20 3.25
14:00 Senica - Spartak Myjava 2.44 3.43 3.20
14:30 Banska Bystrica - Zlate Moravce 1.97 3.50 4.50
14:30 Nitra - Zilina 5.86 4.20 1.67
3 listopada 2013 1 X 2
16:00 Slovan Bratysława - Kosice 1.30 5.75 14.87
9 listopada 2013 1 X 2
13:30 Kosice - Senica 2.45 3.26 3.12
14:30 Zlate Moravce - Nitra 1.42 5.20 9.68
14:30 Banska Bystrica - Dunajska Streda 1.40 5.00 11.00
16:00 Spartak Myjava - Trencin 2.27 3.50 3.40
10 listopada 2013 1 X 2
14:30 Ruzomberok - Slovan Bratysława 2.96 3.43 2.56
17:30 Zilina - Spartak Trnava 1.72 4.19 5.50
23 listopada 2013 1 X 2
13:00 Spartak Trnava - Zlate Moravce 1.91 3.71 4.72
13:30 Senica - Ruzomberok 2.50 3.36 3.25
13:30 Dunajska Streda - Spartak Myjava 7.00 4.15 1.63
14:30 Nitra - Banska Bystrica 3.65 3.45 2.22
17:30 Trencin - Kosice 1.63 4.10 7.10
24 listopada 2013 1 X 2
17:00 Slovan Bratysława - Zilina 1.59 4.40 7.00
29 listopada 2013 1 X 2
17:30 Nitra - Dunajska Streda 1.76 3.70 5.37
30 listopada 2013 1 X 2
13:00 Kosice - Spartak Myjava 2.16 3.40 3.70
14:30 Ruzomberok - Trencin 2.47 3.30 3.22
14:30 Banska Bystrica - Spartak Trnava 2.25 3.36 3.40
14:30 Zlate Moravce - Slovan Bratysława 4.60 3.77 1.86
17:30 Zilina - Senica 2.20 3.50 4.09
1 marca 2014 1 X 2
14:00 Senica - Zlate Moravce 1.74 3.93 6.30
14:30 Spartak Trnava - Nitra 1.44 5.00 9.37
15:00 Trencin - Zilina 1.87 3.92 4.79
15:00 Slovan Bratysława - Banska Bystrica 1.40 5.40 10.00
16:30 Dunajska Streda - Kosice 4.00 3.30 2.16
17:00 Spartak Myjava - Ruzomberok 2.50 3.49 3.10
8 marca 2014 1 X 2
14:30 Spartak Trnava - Dunajska Streda 1.50 4.80 8.30
15:00 Banska Bystrica - Senica 2.92 3.30 2.70
15:00 Ruzomberok - Kosice 1.70 4.23 5.85
17:00 Spartak Myjava - Zilina 2.82 3.43 3.10
17:30 Trencin - Zlate Moravce 1.53 4.51 6.70
10 marca 2014 1 X 2
18:30 Nitra - Slovan Bratysława 8.73 5.20 1.50
15 marca 2014 1 X 2
13:30 Kosice - Zilina 2.70 3.38 2.90
14:00 Senica - Nitra 1.55 4.24 7.00
18:00 Dunajska Streda - Ruzomberok 3.30 3.50 2.46
16 marca 2014 1 X 2
17:00 Slovan Bratysława - Spartak Trnava 1.46 4.74 8.00
17 marca 2014 1 X 2
18:30 Trencin - Banska Bystrica 1.69 4.15 5.58
22 marca 2014 1 X 2
13:30 Kosice - Zlate Moravce 1.86 3.56 4.60
15:00 Ruzomberok - Zilina 2.25 3.40 3.54
15:00 Slovan Bratysława - Dunajska Streda 1.33 5.50 11.00
17:00 Spartak Myjava - Banska Bystrica 2.35 3.40 3.50
17:30 Trencin - Nitra 1.40 5.23 11.00
24 marca 2014 1 X 2
18:30 Senica - Spartak Trnava 1.93 3.60 4.96
29 marca 2014 1 X 2
14:30 Nitra - Spartak Myjava 2.27 3.50 3.77
15:00 Spartak Trnava - Trencin 2.70 3.50 2.90
15:00 Banska Bystrica - Kosice 2.40 3.41 3.21
16:30 Dunajska Streda - Zilina 3.10 3.32 3.10
17:30 Zlate Moravce - Ruzomberok 3.09 3.31 2.56
31 marca 2014 1 X 2
18:30 Slovan Bratysława - Senica 1.62 4.00 6.58
1 kwietnia 2014 1 X 2
19:00 Spartak Myjava - Zlate Moravce 1.94 3.82 4.48
5 kwietnia 2014 1 X 2
14:30 Ruzomberok - Banska Bystrica 1.80 3.86 5.32
15:00 Trencin - Slovan Bratysława 2.88 3.45 2.68
15:30 Kosice - Nitra 1.80 3.70 5.25
17:30 Senica - Dunajska Streda 1.78 3.80 5.25
19:00 Spartak Myjava - Spartak Trnava 2.80 3.38 2.94
7 kwietnia 2014 1 X 2
18:30 Zilina - Zlate Moravce 1.80 4.20 7.62
12 kwietnia 2014 1 X 2
15:00 Slovan Bratysława - Spartak Myjava 1.34 5.74 12.23
15:30 Spartak Trnava - Kosice 1.90 3.60 5.86
17:30 Senica - Trencin 2.66 3.43 2.82
17:30 Nitra - Ruzomberok 2.45 3.41 3.30
19:00 Dunajska Streda - Zlate Moravce 2.15 3.60 4.07
14 kwietnia 2014 1 X 2
18:30 Banska Bystrica - Zilina 3.35 3.43 2.40
19 kwietnia 2014 1 X 2
15:00 Kosice - Slovan Bratysława 3.64 3.40 2.30
17:30 Trencin - Dunajska Streda 1.62 4.31 6.60
17:30 Zilina - Nitra 1.87 3.60 5.10
19:00 Spartak Myjava - Senica 2.80 3.41 2.99
20 kwietnia 2014 1 X 2
17:30 Ruzomberok - Spartak Trnava 2.59 3.32 3.14
18:30 Zlate Moravce - Banska Bystrica 2.60 3.34 2.91
26 kwietnia 2014 1 X 2
15:00 Slovan Bratysława - Ruzomberok 1.37 5.50 11.00
16:00 Spartak Trnava - Zilina 2.01 3.60 4.40
17:30 Senica - Kosice 1.75 3.77 5.60
19:00 Dunajska Streda - Banska Bystrica 2.33 3.42 3.60
19:30 Nitra - Zlate Moravce 1.65 4.30 6.66
28 kwietnia 2014 1 X 2
18:30 Trencin - Spartak Myjava 1.65 4.21 6.10
3 maja 2014 1 X 2
15:00 Zlate Moravce - Spartak Trnava 4.00 3.70 2.05
17:30 Ruzomberok - Senica 2.21 3.59 3.61
17:30 Banska Bystrica - Nitra 1.73 4.01 6.06
20:00 Spartak Myjava - Dunajska Streda 2.12 3.62 3.71
4 maja 2014 1 X 2
16:30 Kosice - Trencin 3.10 3.47 2.50
5 maja 2014 1 X 2
18:30 Zilina - Slovan Bratysława 4.80 3.80 2.04
10 maja 2014 1 X 2
15:00 Trencin - Ruzomberok 1.70 4.47 6.50
16:30 Spartak Trnava - Banska Bystrica 1.71 4.33 6.00
17:30 Spartak Myjava - Kosice 2.27 3.38 3.40
17:30 Slovan Bratysława - Zlate Moravce 1.35 5.50 10.52
17:30 Senica - Zilina 2.05 3.64 4.00
11 maja 2014 1 X 2
19:00 Dunajska Streda - Nitra 1.80 3.96 6.00
16 maja 2014 1 X 2
18:30 Nitra - Spartak Trnava 5.10 4.40 1.85
17 maja 2014 1 X 2
15:00 Zilina - Trencin 2.56 3.43 2.89
17:30 Banska Bystrica - Slovan Bratysława 3.25 3.40 2.35
17:30 Zlate Moravce - Senica 2.88 3.41 2.75
17:30 Kosice - Dunajska Streda 2.30 3.60 3.60
17:30 Ruzomberok - Spartak Myjava 2.05 3.59 4.00
20 maja 2014 1 X 2
17:30 Kosice - Ruzomberok 2.30 3.55 3.42
17:30 Senica - Banska Bystrica 1.99 3.80 4.10
17:30 Dunajska Streda - Spartak Trnava 2.12 3.70 3.70
17:30 Zlate Moravce - Trencin 3.45 3.80 2.29
17:30 Zilina - Spartak Myjava 1.90 4.00 4.73
17:30 Slovan Bratysława - Nitra 1.88 4.63 5.57
31 maja 2014 1 X 2
17:30 Zlate Moravce - Spartak Myjava 2.38 3.43 3.20
17:30 Banska Bystrica - Trencin 3.22 3.70 2.40
17:30 Zilina - Kosice 1.96 3.60 4.20
17:30 Nitra - Senica 2.60 3.57 2.75
17:30 Ruzomberok - Dunajska Streda 1.75 3.91 5.09
17:30 Spartak Trnava - Slovan Bratysława 2.45 3.70 3.25
Piłka Nożna Słowacja Puchar Najwyższe kursy
27 sierpnia 2013 1 X 2
17:00 Sered - Trencin 15.00 9.00 1.14
17:00 Slovan Duslo - Samorin 2.80 3.40 2.62
17:00 Spartak Vrable - Senica 19.00 9.00 1.13
17:00 Dolny Kubin - Zilina 14.00 7.25 1.20
17:00 Dunajska Luzna - Nitra 8.00 5.70 1.32
17:00 Tatran Presov - Bardejov 1.67 3.90 5.21
17:00 Podbrezova - Ruzomberok 4.30 3.60 1.82
17:30 Banska Bystrica - Liptovsky Mikulas 1.26 6.00 11.45
28 sierpnia 2013 1 X 2
17:00 Nemsova - Spartak Myjava 9.90 6.50 1.20
17:00 Dunajska Streda - Pohronie 1.50 4.40 7.50
17:00 Banik Ruzina - Kosice 9.00 5.10 1.30
17:00 Vranov nad Toplou - Zemplin Michalovce 5.25 3.90 1.57
17:00 Petrzalka - Zlate Moravce 8.00 5.30 1.34
17:00 Nove Mesto - Slovan Bratysława 16.50 8.70 1.10
17:00 Milenium - Rimavska Sobota 5.50 4.20 1.60
17:00 Spartak Trnava - Skalica 1.13 9.00 16.64
24 września 2013 1 X 2
16:00 Sered - Kosice 6.10 4.30 1.55
16:00 Zlate Moravce - Slovan Duslo 1.27 6.10 11.00
16:00 Spartak Trnava - Liptovsky Mikulas 1.19 7.60 14.00
16:00 Tatran Presov - Dunajska Streda 1.45 4.50 8.00
16:00 Rimavska Sobota - Senica 4.95 3.50 1.70
16:30 Ruzomberok - Zemplin Michalovce 1.50 4.00 6.50
25 września 2013 1 X 2
16:00 Nemsova - Zilina 15.00 7.70 1.18
16:00 Dunajska Luzna - Slovan Bratysława 26.00 15.00 1.07
22 października 2013 1 X 2
15:00 Spartak Trnava - Ruzomberok 2.33 3.26 3.65
16:30 Tatran Presov - Kosice 3.00 3.20 2.63
17:30 Zilina - Slovan Bratysława 3.15 3.40 2.46
23 października 2013 1 X 2
17:30 Senica - Zlate Moravce 1.70 3.95 5.70
5 listopada 2013 1 X 2
16:30 Ruzomberok - Spartak Trnava 2.15 3.86 5.20
16:30 Zlate Moravce - Senica 2.60 3.42 2.90
6 listopada 2013 1 X 2
13:30 Kosice - Tatran Presov 1.62 3.90 6.40
18:00 Slovan Bratysława - Zilina 1.71 4.00 6.58
8 kwietnia 2014 1 X 2
16:30 Ruzomberok - Kosice 2.05 3.50 4.00
17:30 Senica - Slovan Bratysława 3.96 3.41 2.15
15 kwietnia 2014 1 X 2
13:00 Slovan Bratysława - Senica 1.42 5.20 8.92
16:30 Kosice - Ruzomberok 1.86 3.90 5.80
1 maja 2014 1 X 2
18:20 Slovan Bratysława - Kosice 1.42 4.80 10.00
Piłka Nożna Słowacja II liga Najwyższe kursy
19 lipca 2013 1 X 2
19:30 Senec - Liptovsky Mikulas 1.40 4.20 7.00
20 lipca 2013 1 X 2
17:30 Bardejov - Rimavska Sobota 1.50 4.00 7.37
17:30 Podbrezova - Pohronie 1.26 6.00 9.00
17:30 Tatran Presov - Spartak Trnava B 1.49 3.80 6.96
19:30 Zemplin Michalovce - Dubnica 1.30 4.80 8.23
21 lipca 2013 1 X 2
17:30 Samorin - Slovan Duslo 2.45 3.20 3.40
27 lipca 2013 1 X 2
17:30 Tatran Presov - Podbrezova 2.00 3.25 4.31
17:30 Liptovsky Mikulas - Bardejov 2.00 3.20 3.70
17:30 Rimavska Sobota - Zemplin Michalovce 3.55 3.20 2.00
17:30 Dubnica - Samorin 2.30 3.10 3.05
28 lipca 2013 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Slovan Duslo 2.10 3.30 3.60
17:30 Pohronie - Senec 3.00 3.10 2.35
2 sierpnia 2013 1 X 2
19:30 Senec - Tatran Presov 2.80 3.20 2.65
3 sierpnia 2013 1 X 2
16:30 Bardejov - Pohronie 1.30 4.50 9.00
16:30 Podbrezova - Spartak Trnava B 1.35 4.50 8.00
16:30 Slovan Duslo - Dubnica 1.60 3.75 6.00
16:30 Samorin - Rimavska Sobota 1.65 3.60 5.25
19:30 Zemplin Michalovce - Liptovsky Mikulas 1.40 4.50 8.54
10 sierpnia 2013 1 X 2
16:30 Tatran Presov - Bardejov 1.62 3.55 5.43
16:30 Liptovsky Mikulas - Samorin 2.25 3.00 3.30
16:30 Rimavska Sobota - Slovan Duslo 1.91 3.20 3.87
16:30 Podbrezova - Senec 1.87 3.20 4.00
11 sierpnia 2013 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Dubnica 1.63 4.20 8.00
16:30 Pohronie - Zemplin Michalovce 4.30 3.25 1.90
16 sierpnia 2013 1 X 2
19:30 Senec - Spartak Trnava B 1.44 4.35 7.12
17 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Samorin - Pohronie 1.36 4.45 6.87
16:00 Bardejov - Podbrezova 2.50 3.05 3.10
16:00 Slovan Duslo - Liptovsky Mikulas 1.91 3.20 3.70
16:00 Dubnica - Rimavska Sobota 3.95 3.20 1.90
18 sierpnia 2013 1 X 2
19:30 Zemplin Michalovce - Tatran Presov 1.83 3.30 3.96
23 sierpnia 2013 1 X 2
19:30 Senec - Bardejov 1.43 4.15 7.73
24 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Tatran Presov - Samorin 1.56 3.65 5.35
16:00 Podbrezova - Zemplin Michalovce 1.91 3.40 3.83
16:00 Liptovsky Mikulas - Dubnica 1.87 3.30 4.31
25 sierpnia 2013 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Rimavska Sobota 2.00 3.20 3.87
16:00 Pohronie - Slovan Duslo 2.35 3.00 2.89
31 sierpnia 2013 1 X 2
16:00 Slovan Duslo - Tatran Presov 4.05 3.40 1.82
16:00 Rimavska Sobota - Liptovsky Mikulas 1.60 3.75 5.10
16:00 Dubnica - Pohronie 2.20 3.05 3.21
16:00 Samorin - Podbrezova 2.84 3.05 2.40
16:00 Bardejov - Spartak Trnava B 1.50 3.90 6.30
19:30 Zemplin Michalovce - Senec 1.70 3.50 4.65
6 września 2013 1 X 2
19:30 Senec - Samorin 1.70 3.65 6.30
7 września 2013 1 X 2
15:30 Spartak Trnava B - Liptovsky Mikulas 1.60 3.60 5.31
15:30 Bardejov - Zemplin Michalovce 2.70 2.95 2.55
15:30 Tatran Presov - Dubnica 1.27 5.50 9.79
15:30 Podbrezova - Slovan Duslo 1.30 4.90 8.83
8 września 2013 1 X 2
15:30 Pohronie - Rimavska Sobota 2.60 3.05 2.66
14 września 2013 1 X 2
15:30 Slovan Duslo - Senec 4.74 3.40 1.65
15:30 Rimavska Sobota - Tatran Presov 3.95 3.30 1.80
15:30 Liptovsky Mikulas - Pohronie 1.95 3.15 3.56
15:30 Samorin - Bardejov 1.75 3.25 4.31
15:30 Dubnica - Podbrezova 6.78 3.65 1.45
19:30 Zemplin Michalovce - Spartak Trnava B 1.36 4.50 8.36
20 września 2013 1 X 2
19:30 Senec - Dubnica 1.30 5.20 9.45
21 września 2013 1 X 2
15:00 Bardejov - Slovan Duslo 1.33 4.25 8.70
15:00 Tatran Presov - Liptovsky Mikulas 1.20 6.15 12.67
15:00 Podbrezova - Rimavska Sobota 1.43 4.15 7.73
19:30 Zemplin Michalovce - Samorin 1.38 4.33 8.31
22 września 2013 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Pohronie 1.57 3.85 6.18
28 września 2013 1 X 2
15:00 Rimavska Sobota - Senec 2.55 3.00 2.65
15:00 Slovan Duslo - Zemplin Michalovce 4.85 3.55 1.65
15:00 Samorin - Spartak Trnava B 2.00 3.20 3.50
15:00 Dubnica - Bardejov 3.96 3.30 1.80
15:00 Liptovsky Mikulas - Podbrezova 6.45 4.00 1.50
29 września 2013 1 X 2
15:00 Pohronie - Tatran Presov 5.20 3.65 1.67
5 października 2013 1 X 2
14:30 Rimavska Sobota - Bardejov 2.05 3.30 3.39
14:30 Liptovsky Mikulas - Senec 4.15 3.35 1.85
14:30 Dubnica - Zemplin Michalovce 4.74 3.40 1.65
14:30 Slovan Duslo - Samorin 1.80 3.30 4.55
11 października 2013 1 X 2
17:30 Senec - Pohronie 1.31 5.50 10.00
12 października 2013 1 X 2
14:30 Bardejov - Liptovsky Mikulas 1.25 4.85 8.52
14:30 Slovan Duslo - Spartak Trnava B 2.25 3.10 3.05
14:30 Samorin - Dubnica 1.90 3.20 3.80
14:30 Podbrezova - Tatran Presov 1.63 3.40 5.33
17:30 Zemplin Michalovce - Rimavska Sobota 1.67 3.60 6.00
19 października 2013 1 X 2
14:00 Liptovsky Mikulas - Zemplin Michalovce 6.85 3.95 1.48
14:00 Tatran Presov - Senec 1.67 3.50 4.99
14:00 Rimavska Sobota - Samorin 1.65 3.45 5.00
20 października 2013 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Podbrezova 3.65 3.30 1.95
14:00 Pohronie - Bardejov 3.95 3.35 2.00
25 października 2013 1 X 2
17:30 Senec - Podbrezova 3.68 3.20 2.15
26 października 2013 1 X 2
14:00 Samorin - Liptovsky Mikulas 1.95 3.55 5.35
14:00 Dubnica - Spartak Trnava B 2.20 3.15 3.26
14:00 Slovan Duslo - Rimavska Sobota 2.25 3.00 3.20
14:00 Bardejov - Tatran Presov 1.77 3.30 4.55
17:30 Zemplin Michalovce - Pohronie 1.22 6.15 10.00
2 listopada 2013 1 X 2
13:30 Tatran Presov - Zemplin Michalovce 2.20 3.10 3.09
13:30 Podbrezova - Bardejov 1.56 3.55 6.14
13:30 Liptovsky Mikulas - Slovan Duslo 2.55 3.00 2.81
13:30 Rimavska Sobota - Dubnica 1.80 3.25 4.45
3 listopada 2013 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Senec 1.85 3.40 4.23
13:30 Pohronie - Samorin 2.40 3.25 3.02
9 listopada 2013 1 X 2
13:30 Dubnica - Liptovsky Mikulas 2.15 3.30 3.50
13:30 Rimavska Sobota - Spartak Trnava B 1.75 3.25 4.65
13:30 Bardejov - Senec 1.60 3.60 6.00
13:30 Slovan Duslo - Pohronie 1.80 3.35 4.31
13:30 Samorin - Tatran Presov 4.40 3.20 1.90
17:30 Zemplin Michalovce - Podbrezova 2.00 3.20 3.87
15 listopada 2013 1 X 2
17:30 Senec - Zemplin Michalovce 2.65 3.10 2.60
16 listopada 2013 1 X 2
13:00 Tatran Presov - Slovan Duslo 1.33 5.00 9.00
13:00 Liptovsky Mikulas - Rimavska Sobota 2.20 3.00 3.25
13:00 Podbrezova - Samorin 1.17 7.25 13.06
17 listopada 2013 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Bardejov 2.25 3.20 3.15
13:00 Pohronie - Dubnica 2.05 3.15 3.45
23 listopada 2013 1 X 2
13:00 Dubnica - Tatran Presov 5.55 3.60 1.71
13:00 Samorin - Senec 2.20 3.05 3.30
13:00 Slovan Duslo - Podbrezova 6.00 3.60 1.55
13:00 Rimavska Sobota - Pohronie 1.65 3.65 4.95
13:00 Liptovsky Mikulas - Spartak Trnava B 2.55 3.00 2.88
17:30 Zemplin Michalovce - Bardejov 1.75 3.30 4.60
29 listopada 2013 1 X 2
17:30 Senec - Slovan Duslo 1.35 4.55 8.00
30 listopada 2013 1 X 2
13:00 Tatran Presov - Rimavska Sobota 1.30 5.20 10.00
13:00 Bardejov - Samorin 1.29 5.00 10.00
13:00 Podbrezova - Dubnica 1.17 6.50 15.00
1 grudnia 2013 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Zemplin Michalovce 2.92 3.40 2.45
13:00 Pohronie - Liptovsky Mikulas 1.75 3.35 4.65
8 marca 2014 1 X 2
14:30 Samorin - Zemplin Michalovce 3.32 3.10 2.40
14:30 Slovan Duslo - Bardejov 2.70 3.00 2.50
14:30 Rimavska Sobota - Podbrezova 5.05 3.40 1.63
14:30 Liptovsky Mikulas - Tatran Presov 4.60 3.35 1.77
14:30 Dubnica - Senec 3.75 3.30 2.00
9 marca 2014 1 X 2
14:30 Pohronie - Spartak Trnava B 2.50 3.30 2.64
14 marca 2014 1 X 2
17:30 Senec - Rimavska Sobota 1.73 3.40 5.50
15 marca 2014 1 X 2
14:30 Tatran Presov - Pohronie 1.21 7.75 12.28
14:30 Bardejov - Dubnica 1.35 4.50 8.75
14:30 Podbrezova - Liptovsky Mikulas 1.14 8.00 14.75
19:30 Zemplin Michalovce - Slovan Duslo 1.38 6.00 8.09
16 marca 2014 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Samorin 1.95 4.35 8.75
21 marca 2014 1 X 2
17:30 Senec - Liptovsky Mikulas 1.65 4.00 6.50
22 marca 2014 1 X 2
15:00 Bardejov - Rimavska Sobota 1.65 3.45 5.40
15:00 Tatran Presov - Spartak Trnava B 1.49 3.75 7.01
15:00 Podbrezova - Pohronie 1.20 5.65 12.98
15:00 Samorin - Slovan Duslo 1.60 3.45 5.40
17:30 Zemplin Michalovce - Dubnica 1.41 4.35 7.64
29 marca 2014 1 X 2
15:00 Liptovsky Mikulas - Bardejov 2.75 3.00 2.74
15:00 Rimavska Sobota - Zemplin Michalovce 2.60 3.00 2.88
15:00 Tatran Presov - Podbrezova 2.38 3.10 3.20
15:00 Dubnica - Samorin 2.50 3.00 2.95
30 marca 2014 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Slovan Duslo 1.75 3.50 4.60
15:00 Pohronie - Senec 2.20 3.05 3.25
4 kwietnia 2014 1 X 2
19:30 Senec - Tatran Presov 2.05 3.40 4.03
5 kwietnia 2014 1 X 2
15:30 Samorin - Rimavska Sobota 2.35 2.95 3.20
15:30 Slovan Duslo - Dubnica 1.74 3.40 4.39
15:30 Podbrezova - Spartak Trnava B 1.27 5.35 9.68
15:30 Bardejov - Pohronie 1.50 4.35 7.00
17:30 Zemplin Michalovce - Liptovsky Mikulas 1.35 4.05 8.00
12 kwietnia 2014 1 X 2
15:30 Liptovsky Mikulas - Samorin 1.69 3.45 5.99
15:30 Podbrezova - Senec 1.37 4.00 7.53
15:30 Tatran Presov - Bardejov 1.65 3.40 4.90
15:30 Rimavska Sobota - Slovan Duslo 1.65 3.40 4.75
13 kwietnia 2014 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Dubnica 1.60 4.10 5.25
15:30 Pohronie - Zemplin Michalovce 3.32 3.15 2.15
18 kwietnia 2014 1 X 2
19:30 Senec - Spartak Trnava B 1.62 3.50 5.75
19 kwietnia 2014 1 X 2
16:00 Dubnica - Rimavska Sobota 2.55 2.95 3.30
16:00 Samorin - Pohronie 1.50 3.65 6.00
16:00 Bardejov - Podbrezova 3.40 3.10 2.10
16:00 Slovan Duslo - Liptovsky Mikulas 2.50 3.00 2.73
19:30 Zemplin Michalovce - Tatran Presov 1.93 3.30 3.90
25 kwietnia 2014 1 X 2
19:30 Senec - Bardejov 1.95 3.50 4.22
26 kwietnia 2014 1 X 2
16:00 Tatran Presov - Samorin 1.26 5.40 9.52
16:00 Liptovsky Mikulas - Dubnica 1.53 3.75 6.20
16:00 Podbrezova - Zemplin Michalovce 1.70 3.30 4.75
27 kwietnia 2014 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Rimavska Sobota 2.25 3.20 3.20
16:00 Pohronie - Slovan Duslo 2.25 3.05 3.11
3 maja 2014 1 X 2
16:30 Rimavska Sobota - Liptovsky Mikulas 2.10 3.15 3.65
16:30 Slovan Duslo - Tatran Presov 4.10 3.40 1.85
16:30 Bardejov - Spartak Trnava B 1.50 3.85 6.69
16:30 Samorin - Podbrezova 4.60 3.60 1.70
16:30 Dubnica - Pohronie 2.10 3.10 3.70
19:30 Zemplin Michalovce - Senec 1.70 3.50 4.75
9 maja 2014 1 X 2
17:30 Senec - Samorin 1.67 3.55 5.11
10 maja 2014 1 X 2
16:30 Podbrezova - Slovan Duslo 1.33 4.75 7.30
16:30 Tatran Presov - Dubnica 1.33 5.00 8.50
16:30 Bardejov - Zemplin Michalovce 2.20 3.05 3.31
11 maja 2014 1 X 2
10:30 Spartak Trnava B - Liptovsky Mikulas 2.63 3.30 2.85
16:30 Pohronie - Rimavska Sobota 2.20 3.05 3.25
16 maja 2014 1 X 2
17:00 Slovan Duslo - Senec 1.65 4.05 5.21
17 maja 2014 1 X 2
17:00 Dubnica - Podbrezova 3.10 3.10 2.59
17:00 Samorin - Bardejov 1.83 3.40 3.95
17:00 Rimavska Sobota - Tatran Presov 2.55 3.00 2.63
17:00 Liptovsky Mikulas - Pohronie 1.83 3.40 4.15
19:30 Zemplin Michalovce - Spartak Trnava B 1.50 3.80 5.75
23 maja 2014 1 X 2
16:30 Podbrezova - Rimavska Sobota 1.30 5.00 8.60
25 maja 2014 1 X 2
17:00 Spartak Trnava B - Pohronie 2.00 3.50 3.57
17:00 Senec - Dubnica 1.53 4.30 6.69
17:00 Zemplin Michalovce - Samorin 1.29 5.00 10.00
17:00 Bardejov - Slovan Duslo 1.44 4.05 7.50
17:00 Tatran Presov - Liptovsky Mikulas 1.50 4.50 6.23
31 maja 2014 1 X 2
17:00 Slovan Duslo - Zemplin Michalovce 1.45 4.35 7.00
17:00 Liptovsky Mikulas - Podbrezova 1.73 3.90 3.90
17:00 Samorin - Spartak Trnava B 1.62 3.95 5.10
17:00 Pohronie - Tatran Presov 2.40 2.90 3.10
17:00 Dubnica - Bardejov 2.38 3.45 2.69
17:00 Rimavska Sobota - Senec 1.70 3.75 5.50